Şimdi Ara

otobüste tanıştığım kız (taktik lazım,numara aldım) [ss geldi !11!1!!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün işim erken bitti,maltepe köprüsünden 130 numaralı tuzla-kadıköy otobüsüne bindim.akbili bastım ve arkamdan bir kız geldi,oda akbili bastı ama boşdu.kızla göz göze gelince ben hemen atladım "buyrun siz geçin" dedim ve akbili bastım.kız hemen cüzdanına sarıldı bende olmaz filan lütfen diyerekten kabul etmedim sonuçta 1.75 tl.aslında içim içimi yedi zaten beş parasız kalmışım neyse,otobüs çoktan hareket etmişti ve orta kapının arkasında 2 kişi kalktı inmek için,kızla bende oraya yöneldik,ilk önce kıza dedim buyrun geçin siz,cam kenarına ittim kızı yani ikimizde oturduk otobüs fıss fıss gidiyor,sonra kız birden konuşmaya başladı ;
    k:kız , b:ben
    k:çok teşekkür ederim
    b:önemli değil ne olacak
    k:olsun yinede teşekkürler
    b:ben teşekkür ederim
    k:öğrencimisin
    b:öğrenciyim ancak okula gitmiyorum biliyorsun kapanıyor,bi araştırma firmasında çalışıyorum(anketörüm aslında )
    k:anladım,kaça gidiyorsun
    b:lise son'a geçtim,12,sen ?
    k:bende 12.sınıfa geçtim,teşekkür alıyorum.
    b:ne güzel,12.sınıf kolaydır.
    k:nerede iniceksin
    b:güzelyalı.
    k:aa bende orada inicem hangi lise
    ...
    ..
    muhabbet uzadı da uzadı.sonra kızla indik güzelyalıda,dedim istersen oturup kahve filan birşeyler içelim.kız tamam dedi,bunu sahil çay bahçesine götürdüm.kız güzel bi kız,neyse kahve içtik,dondurma söyledim onuda yedi zaten para fazla yoktu üstüne bide su istedi kalktık gidiyoruz,dedim bir daha görüşebilirmiyiz,kız bana bakıp gülümsedi."olur neden olmasın numaramı vereyim sana" dedi,bende hemen numarayı alıp kaydettim ve çağrı attım doğru vermişmi diye kontrol için çaldı telefonu.sonra ayrıldık,kızın telefonu bende,ben avea,kız turkcell o yüzden sms atamıyorum bende heryöne var kızda yok.mecbur arıyıcam,beyler ne yapayım ? yarın arıyıcam neler demeliyim,taktikleri bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiCreAM -- 7 Haziran 2012; 23:48:57 >

• bu kadar kolay geliştiyse yarına kadar sevgili olur ayrılırsınız bile.

Demedi deme !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefiladam

bu kadar kolay geliştiyse yarına kadar sevgili olur ayrılırsınız bile.

Demedi deme !

yok hocam,kız indikten sonra gidiyordu dedi görüşürüz iyi günler,ben kıza dedim "istersen bi kahve içelim veya soğuk birşeyler ne dersin vaktin varmı ?" dedim.galiba akbil bastığım için kız kırmak istemedi ama çok sıcak kanlı bi kızdı içim ısındı,çok fena güzel ama aşık oldum herhal
  • karne muhabbetinden girebilirsin konuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Demedi deme !

yok hocam,kız indikten sonra gidiyordu dedi görüşürüz iyi günler,ben kıza dedim "istersen bi kahve içelim veya soğuk birşeyler ne dersin vaktin varmı ?" dedim.galiba akbil bastığım için kız kırmak istemedi ama çok sıcak kanlı bi kızdı içim ısındı,çok fena güzel ama aşık oldum herhal

o zaman ss isterük

• quote:

bugün işim erken bitti,maltepe köprüsünden 130 numaralı tuzla-kadıköy otobüsüne bindim.akbili bastım ve arkamdan bir kız geldi,oda akbili bastı ama boşdu.kızla göz göze gelince ben hemen atladım "buyrun siz geçin" dedim ve akbili bastım.kız hemen cüzdanına sarıldı bende olmaz filan lütfen diyerekten kabul etmedim sonuçta 1.75 tl.aslında içim içimi yedi zaten beş parasız kalmışım neyse,otobüs çoktan hareket etmişti ve orta kapının arkasında 2 kişi kalktı inmek için,kızla bende oraya yöneldik,ilk önce kıza dedim buyrun geçin siz,cam kenarına ittim kızı yani ikimizde oturduk otobüs fıss fıss gidiyor,sonra kız birden konuşmaya başladı ;
    k:kız , b:ben
    k:çok teşekkür ederim
    b:önemli değil ne olacak
    k:olsun yinede teşekkürler
    b:ben teşekkür ederim
    k:öğrencimisin
    b:öğrenciyim ancak okula gitmiyorum biliyorsun kapanıyor,bi araştırma firmasında çalışıyorum(anketörüm aslında )
    k:anladım,kaça gidiyorsun
    b:lise son'a geçtim,12,sen ?
    k:bende 12.sınıfa geçtim,teşekkür alıyorum.
    b:ne güzel,12.sınıf kolaydır.
    k:nerede iniceksin
    b:güzelyalı.
    k:aa bende orada inicem hangi lise
    ...
    ..
    muhabbet uzadı da uzadı.sonra kızla indik güzelyalıda,dedim istersen oturup kahve filan birşeyler içelim.kız tamam dedi,bunu sahil çay bahçesine götürdüm.kız güzel bi kız,neyse kahve içtik,dondurma söyledim onuda yedi zaten para fazla yoktu üstüne bide su istedi kalktık gidiyoruz,dedim bir daha görüşebilirmiyiz,kız bana bakıp gülümsedi."olur neden olmasın numaramı vereyim sana" dedi,bende hemen numarayı alıp kaydettim ve çağrı attım doğru vermişmi diye kontrol için çaldı telefonu.sonra ayrıldık,kızın telefonu bende,ben avea,kız turkcell o yüzden sms atamıyorum bende heryöne var kızda yok.mecbur arıyıcam,beyler ne yapayım ? yarın arıyıcam neler demeliyim,taktikleri bekliyorum..

hımm ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıpçak+kk -- 7 Haziran 2012; 23:46:03 >

• Kız direk teşekkür aldım demiş.Vermez.
  • Yedirdiklerinin parasını iste.
  • Kız para harcatır sana. Çok üstüne gitme mesajı attın . Sonrasını ona bırak. Üstüne gitme merak etsin seni.
  • quote:

quote:

quote:

Demedi deme !

o zaman ss isterük

facebook filan daha almadım yarın telefonda almayı düşünüyorum ama kızın ss yi koymam herhalde çaggal,ama bak kız buna benziyor ;

• Bak dostum, eğer bu kız otobüste tanıştığı adamla hemen kaynaşabiliyorsa ve eğer sen "hint kumaşı" değilsen, dikkatli olmanı, kendini fazla kaptırmamanı tavsiye ederim....
  • haha aynısı bendede olmuştu okuldan cıktım vize haftası sıra var baya birden yağmurbaşladı önümde de sarı saçlı bi kız akbili cantasında arıyor dışardada öğrenciler ıslanıyor falan ben hemen atıldım abi arkadşınkinide benden alın diye neyse kız utandı geçti. aynı yere oturduk teşekkür ederim falan diyo utanıyor zorla 1tl verdi benimde param yoktu kabul ettim. cok iyisin falan diyo bende kıza asıldığımı belli etmiyecem ya dışarıda öğrenciler ıslanmasın diye yaptım falan diyorum bölüm ne falan sohbet ilerledi eve cagırdım film falan izleyelim diye neden bilmiyorum kacırmak istemiyorum hiç bi avı kabul etmişti hala arada görüşüyoruz

• Kız fakir panpa boşver
  • Bu ne ya
  • Kız beleşten evine geldi , çayını kahvesini icti , dondurmasını yedi , üstüne birde suyunu icti . Dönüp giderken de enayiye bak dedi icinden , zaten otobüse bilerek arkandan bindi , Akbil'inin boş olduğunu bilmeyen ogrenci mı olur ?

Sen o kızı unut
  • 2 senedir maltepe köprüsünden otobüse biniyorum böyle bi kız bulamadım !!!!111
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Demedi deme !

o zaman ss isterük

facebook filan daha almadım yarın telefonda almayı düşünüyorum ama kızın ss yi koymam herhalde çaggal,ama bak kız buna benziyor ;

bide kendi ss'ini koy olurmu olmazmı tam olarak anlaşılır o zaman

• csb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Kız beleşten evine geldi , çayını kahvesini icti , dondurmasını yedi , üstüne birde suyunu icti . Dönüp giderken de enayiye bak dedi icinden , zaten otobüse bilerek arkandan bindi , Akbil'inin boş olduğunu bilmeyen ogrenci mı olur ?

Sen o kızı unut

çay 1 tl,dondurma 1 tl,su 50 kuruş,toplam = 2.5 tl paramız yok dedikte o kadar değil,akbili şirket ödüyor zaten
  • "Msn'in var mı?" de, oracıkta vermezse şerefsizim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.I.G. -- 7 Haziran 2012; 23:52:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.