Şimdi Ara

otobüste tanıştığım kız (taktik lazım,numara aldım) [ss geldi !11!1!!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • bugün işim erken bitti,maltepe köprüsünden 130 numaralı tuzla-kadıköy otobüsüne bindim.akbili bastım ve arkamdan bir kız geldi,oda akbili bastı ama boşdu.kızla göz göze gelince ben hemen atladım "buyrun siz geçin" dedim ve akbili bastım.kız hemen cüzdanına sarıldı bende olmaz filan lütfen diyerekten kabul etmedim sonuçta 1.75 tl.aslında içim içimi yedi zaten beş parasız kalmışım neyse,otobüs çoktan hareket etmişti ve orta kapının arkasında 2 kişi kalktı inmek için,kızla bende oraya yöneldik,ilk önce kıza dedim buyrun geçin siz,cam kenarına ittim kızı yani ikimizde oturduk otobüs fıss fıss gidiyor,sonra kız birden konuşmaya başladı ;
    k:kız , b:ben
    k:çok teşekkür ederim
    b:önemli değil ne olacak
    k:olsun yinede teşekkürler
    b:ben teşekkür ederim
    k:öğrencimisin
    b:öğrenciyim ancak okula gitmiyorum biliyorsun kapanıyor,bi araştırma firmasında çalışıyorum(anketörüm aslında )
    k:anladım,kaça gidiyorsun
    b:lise son'a geçtim,12,sen ?
    k:bende 12.sınıfa geçtim,teşekkür alıyorum.
    b:ne güzel,12.sınıf kolaydır.
    k:nerede iniceksin
    b:güzelyalı.
    k:aa bende orada inicem hangi lise
    ...
    ..
    muhabbet uzadı da uzadı.sonra kızla indik güzelyalıda,dedim istersen oturup kahve filan birşeyler içelim.kız tamam dedi,bunu sahil çay bahçesine götürdüm.kız güzel bi kız,neyse kahve içtik,dondurma söyledim onuda yedi zaten para fazla yoktu üstüne bide su istedi kalktık gidiyoruz,dedim bir daha görüşebilirmiyiz,kız bana bakıp gülümsedi."olur neden olmasın numaramı vereyim sana" dedi,bende hemen numarayı alıp kaydettim ve çağrı attım doğru vermişmi diye kontrol için çaldı telefonu.sonra ayrıldık,kızın telefonu bende,ben avea,kız turkcell o yüzden sms atamıyorum bende heryöne var kızda yok.mecbur arıyıcam,beyler ne yapayım ? yarın arıyıcam neler demeliyim,taktikleri bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiCreAM -- 7 Haziran 2012; 23:48:57 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.