Şimdi Ara

D-SmartNet iptal etmek isterken başıma gelenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
26.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 30 mayıs 2012 tarihinde DsmartNet aboneliğimi taşınacağım için dondurmak istedim. Sistemleri kabul etmediği için gün içerisinde tekrar aramamı söylediler. Tekrar aradım. Bir kez daha tekrar aramamı söylediler. Bu defa tekrar aradım madem donduramıyorsunuz iptal talebinde bulunuyorum dedim. Bu kez 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacak dediler. Kimse aramadı. Bir kez daha aradım. Bunun üzerine ertesi günü yani iptal talebinden sonra 4. günü geri dönüş yaptılar. Beni aboneliğimi dondurma ve çeşitli kampanyalarla ikna etmeye çalıştılar. Ben kabul etmedim. Bu kez haziran ayını da faturalandıracaklarını söylediler. Ben de nasıl olur 30 mayısta iptal talebinde bulundum bir daha da taşındığım için kullanmadım dedim. Hayır, geri dönüş süresi de var dediler. Bu süre içinde de haziran ayı başladı dediler. Neyse haziran da kaynadı arada. Bu kez email adresime iptal formu göndereceklerini söylediler. email adresimi önceden yanlış girmişler onu da tekrar düzelttirdim. fakat bu kez iptal formu email ile gelmedi. tekrar aradım ve öğrendim ki email adresini tekrar yanlış girmişler. neyse adresimi tekrar düzeltirdim ve email ile iptal formu 5 haziran günü yani 7 gün sonunda elime geçti. Bir de ne göreyim, iptal formunda diyor ki abonelik iptal başvurusundan sonra 10 gün içerisinde elimizde olacak şekilde aps ile gönderiniz. yoksa iptal başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu kez tekrar aradım ve bu süreyi sıfırlamak için 2. kez iptal talebinde bulunduğumu söyledim. son kez de babamı arayıp yıllardır full paket abonesi olduğu d-smart'ı da iptal ettirmesini isteyeceğim. Böylece d-smart ile ilgili bir bağımız kalmayacak.
    şimdi ben uğraştım başkası uğraşmasın diye yazıyorum. aboneliği fatura tarihinden 15 gün kadar önce iptal ettirmeniz tavsiyemdir. ayrıca son ayınızda en düşük tarifeye geçmenizi tavsiye ederim. böylece kullanmayacağınız fakat muhtemelen faturalandırılacağınız ay en düşük tarifeyi ödersiniz.

Verebileceğim en iyi tavsiye de d-smartnet'e hiç abone olmamaktır.

Saygılar

Turgay

• 1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıcahttps://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıcahttps://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.

posta yollamadan iptal ettiklerine emin misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıcahttps://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.

Postayla falan uğraşmayın. Benim abonelik geçen ay itibariyle son buldu ve yayınlar kesildi çok şükür. Bir daha da bulaşmam zaten. Darısı başınıza.
  • quote:

quote:

quote:

Postayla falan uğraşmayın. Benim abonelik geçen ay itibariyle son buldu ve yayınlar kesildi çok şükür. Bir daha da bulaşmam zaten. Darısı başınıza.

ama sizin sanırım dsmart tv

dsmart net benimki ve diğer posta yollayanların
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ama sizin sanırım dsmart tv

dsmart net benimki ve diğer posta yollayanların

Doğrudur. Ama siz yine de bu yolu bir deneyin. Slmlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirally

2003 yılında iptal ettiğim digitürk, 2005 yılında fatura kesmiş 26tl, 7 yıl faiz işletmiş, olmuş 150tl. Mahkemelik olduk, lanet olsun dedim ödedik, tevbe ettik digitürkten.

Şimdi de dsmart + smileadsl kullanıyorum, nakil ihtiyacım oldu canımdan bezdirdiler, iptal edin dedim 873TL iptal bedeli çıkarıyorlar. Taahhüdü bitirmeye kalmış 4 ay, ya sabır ya sabır diyerek bekliyorum.

Şimdi kime inanıp hizmet alacağız bilemiyorum valla...

Siz önceliklehttp://www.tk.gov.tr/uyelik/index.php adresine girip BTK'ya üye olun ve online olarak şikayet edin.

İptal ederek ödeme yapmak zorunda kesinlikle değilsiniz.
    BTK'ya şikayet sonrası genelde olumlu dönerler para ödemenize gerek yok derler.

Eğer olumsuz dönerlerse siz firmayı arayın yeni kanundan bahsedin. Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuracağınızı belirtin.
    Yok illa bu ödemeyi yapacaksınız derlerse siz iptali yapın 873 TL'lik fatura adresinize geldiği gibi direk
    Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurun ve faturanın iptali için dilekçe ile başvurun.

%99 lehinize sonuçlanacak.

Bana daha önce bir üyeliğimden döndüğüm için 1270 TL gibi bir fatura kestiler BTK'ya online olarak şikayet ettikten sonra iptal ettiler.
    Sizinde BTK şikayeti sonrası olumlu sonuçlanır büyük ihtimalle.

Bu tip durumlarda kesinlikle ödeme yapmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.