Şimdi Ara

Xbox, Dünyanın En Çok Satan Konsolu Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    
       Dün akşam saatlerinde gerçekleşen E3 sunumunda sözlerin arasında verilen bir ayrıntı meraklı gözlerden kaçmadı.

Xbox'ın toplam satışıyla ilgili detaylardan bahsedilirken kullanılan "dünyanın en çok satan konsolu" ifadesi ile birlikte konsol satışlarında birinci sırada oldukları resmen açıklanmış oldu. Konuşma sırasında herhangi bir rakamsal ifade ise kullanılmadı.

Sunumda büyük beğeni toplayan Halo 4'e de yer verildi ve oynanışı gösterildi. Ayrıca Splinter Cell: Blacklist'in de Xbox 360 geleceği doğrulandı. Görünüşe göre bu oyunlarla birlikte Xbox'ın tahttan inmesi pek de kolay olmayacak.

• PS3 cephesi last of us, beyond ve gow la ekiledi herkesi ama xbox cephesi de boş değil halo 4, gears of war önemli yapımlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • görünüşe göre yeni xbox ı daha çok bekleriz

• ps3 bizleri performansı ile değil,oyunlarıyla etkiledi : Last Of Us,God Of War,Uncharted,vsvs.

• olur tabi sırf ben 3 tane aldım 2 si 3 kırmızıdan gitti zaten xbox 360 satmasında ne satsın

• oyunlardan filan birinciliği almadı xbox eğer oyulara göre olsaydı ps3 daha çok satardı ps3 oyuunları daha kaliteli bence.korsan davasından dolayı xbox fazla sattı.bakın ps2 ye korsan oyun oynatıyor hala dahada satılıyor.ps3 oyunları hem oahalı adm niye versin 150tl veya 60dolar korsan oynar oyununu elbette bi emek var ama buda bi gerçek.bide xbox amerika malı ps3 japon.ikisinin arasındaki rekabet millileşti.amerikadaki oyun dükkanında ps3 oyunları az japonyada xbox oyunları az...

• oyunlardan filan birinciliği almadı xbox eğer oyulara göre olsaydı ps3 daha çok satardı ps3 oyuunları daha kaliteli bence.korsan davasından dolayı xbox fazla sattı.bakın ps2 ye korsan oyun oynatıyor hala dahada satılıyor.ps3 oyunları hem oahalı adm niye versin 150tl veya 60dolar korsan oynar oyununu elbette bi emek var ama buda bi gerçek.bide xbox amerika malı ps3 japon.ikisinin arasındaki rekabet millileşti.amerikadaki oyun dükkanında ps3 oyunları az japonyada xbox oyunları az...
  • Ps3 tede korsan olayı xbox kadar sağlam olaydı o zaman görürdüm...

• Böyle saçma haber görmedim. Toplam satışlarda Wii önde, aylık satışlarda PS3 önde.
  • last of us ve gow...
  • ps3 aldığım güne lanet olsun... keşke xbox alsaydım :(
  • ne oluyo lan wii 100 milyonu devirdi adamdan saymiyolar mi seksen milyon satan oyunu var.
  • bence ps4 xbox 720 ye göre daha güçlü gelecek

• xbox live getirdiği özellikler sayesinde amerikada yakaladığı satışlar yüzünden bunu başarabildi..
    herifler 30mbit internetleri var evde..ben burda kıbrısta 4 mbit internete ayda 90 Lira para veriyorum..
    Türkiye'de bile 10-16 mbit internet kullanılan çok az şehir vardır..
    E neyle kıyaslayabiliriz ki kendimizi..Turkcell'de harranlı emine ile harwardlı Emily'nin uyduruk videosunu çeke dursun..

• yalan haber ve bu haberi sunan xbox cı arkadaş yalan söylüyosun çünkü en çook satan wiii konsolu olsu xbox amerikada en çok satan konsol amerikan malı oldugu için tüm avrupa ülkelerinde ps3 satıldı bu haberi sunan kişi kanıtla sun kafana göre insanları kandırma sony ps3 cd leyle kopya oynanmasına izin verse xbox yerindibine sokar saçma sapan haber yapma bolumsonu yönetimi bu tarz asılsız haberler yayılladıgını görürsem hakkınızda soruçturma açılcak haberiniz olsun suç olarakta küçük yaşta insanları bilnçsiz şeylerle düşünce yapılarını bozmanız
  • yok korsan olsaydı ps3 ozaman xbox görürdü
    yok 3 kırmızı yedim kaçtane konsol aldım o yüzden bukadar satmıştır. bunların hepsi boş hepsi laf anca.Xbox360 son derece gelişmiş teknolojide bir konsoldur eski modellerinde 3 k olayı vardı ama slim modellerinde kesinlikle yoktur. kısacası xbox ı çekemeyip bu tarz laflarla kötülemeyin. Grafik + az ısınma + etkileyicilik +++++ her bakımdan gerçekten alınaması gereken ve değicek bir konsoldur. Ve kesinlikle bu konsol tahttan anca 1 kez iner oda Xbox 720 çıkınca ona yer verir !!!
  • Bir PS3 sahibi olarak bu haberi görmek beni hiç hoşnut etmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yalan haber ve bu haberi sunan xbox cı arkadaş yalan söylüyosun çünkü en çook satan wiii konsolu olsu xbox amerikada en çok satan konsol amerikan malı oldugu için tüm avrupa ülkelerinde ps3 satıldı bu haberi sunan kişi kanıtla sun kafana göre insanları kandırma sony ps3 cd leyle kopya oynanmasına izin verse xbox yerindibine sokar saçma sapan haber yapma bolumsonu yönetimi bu tarz asılsız haberler yayılladıgını görürsem hakkınızda soruçturma açılcak haberiniz olsun suç olarakta küçük yaşta insanları bilnçsiz şeylerle düşünce yapılarını bozmanız

sen necisin kardeş ?

• Multiplayer oyunu yapması lazım.
  • e tabi satılır adam yeni oyunlara kaldıracak pc toplayamıyor ps3 de almıyor oyunlar pahalı tabi yeni oyuynları korsan almak isticek daha doğal ne olabilirkli ps3 de korsan cd çalıştırsaydı ps2 yi yakalardı PS2 FOREVER!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.