Şimdi Ara

19 LT Damla Damacana Su 1 TL (ANKARA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
11.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.yakala.co/firsat/ankara/5736/19-litrelik-damla-su-damacana-1-tl--yakala.co-ankara

• Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Damla Doğal Kaynak Suyu'ndan 19 litrelik damacana su 7 TL yerine sadece 1 TL!
    • 6 Haziran – 6 Temmuz 2012 tarihleri arasında, 1 ay boyunca geçerlidir.
    • Gölbaşı ve Pursaklar semtleri hariç, tüm Ankara bayilik bölgelerinde geçerlidir.
    • Fırsat dahilinde suyun teslimatı esnasında herhangi bir boş damacana teslim edilmesi gerekmektedir. Damacana teslim edilemiyorsa, damacana depozito ücreti olan 4,75 TL’lik tutar teslimat sırasında talep edilecektir.
    • Damla Su sipariş hattı pazartesi-cumartesi 08:00 - 20:00 saatleri arasında; pazar günleri ise 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
    • Kişi başı en fazla 4 kupon satın alabilirsin.
    • Kurumsal müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
    • Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
    • Kupon kodunu Damla Su Sipariş hattını arayarak sipariş hattı görevlisine ilettiğin takdirde siparişin tamamlanacaktır. Damla Su Sipariş Hattı: 444 55 66
    • Bu promosyondan faydalanan tüketiciler, aynı dönem içerisinde Damla markası için başka bir promosyon varsa, o promosyondan faydalanamaz veya birleştiremez.

• AOC Elmacık'a cevap geldi galiba
  • elmacık su bizim buraya gelmiyor bende damla aldım tadı fena değil koru suya 6 lira veriyoz 1 liraya damla içilir bence
  • Nihayet, aylar sonra Ankara'da bir su kampanyası. Aldım. Depozito da 4,75'miş. Damacana vardır herhalde evde bir yerlerde.
  • ayni adres icin esim ve kendi adima dorder tane alsam getirirler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul için olan kampanyadan aldım bize yolladıkları suda dehşet yüksek alüminyum var değmez. ayrıca fiyatı da turkcelllilere 3.5 tl normalde. işini bilen ev hanımları klubu mu ne onun kampanyası ile.
  • Sapanca ise alınır Bursa ise uzak durun.
    alan arkadaşlar bilgilendirse iyi olur kaçırmayalım.
  • arkadaslar, bu coca colanın sattıgı modıfıye edılmıs fabrıka suyu degıl mı? Sonradan ortaya cıktı da adı turkuaz dı degıstı damla oldu.
    Dogal kaynak suyu falan degıl, ıcıne mıneralı falan sonradan kattıkları guya arıtılmıs ne oldugu belırsız bırsey dıye duydum.

Not: eksideki yorumlara bir bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 5 Haziran 2012; 6:59:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • damlanın çok kötü bir su.şebeke suyuna minarel ekleyip şişeliyolar.turkuazın isim değiştirmiş hali.almayın.elmacık kampanyası daha iyi
  • Şehirfırsatı Elmacık suyunda kampanya yapmış. Aynı fiyat.

http://forum.donanimhaber.com/m_61645216/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

damlanın çok kötü bir su.şebeke suyuna minarel ekleyip şişeliyolar.turkuazın isim değiştirmiş hali.almayın.elmacık kampanyası daha iyi

+1
  • Hala Damla suya "kuyu suyu", "şebeke suyu" diyenler var. Eskidendi o. Artık kaynak suyu Damla. Tadı da gayet güzel. 2 aydır alıyoruz.
  • Damla ayrıca piyasadaki bir eksikliğe de el atmış. Damlacana markasıyla CAM DAMACANA su satışına başlamış
    büyükşehirlerde. Aslında artık tüketicinin bilinçlenmesi ve fırmalarında bu bilinçlenmeye cevap vermesi gerektiğini düşünüyorum.
    Su Cam damacanada taşınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Hala Damla suya "kuyu suyu", "şebeke suyu" diyenler var. Eskidendi o. Artık kaynak suyu Damla. Tadı da gayet güzel. 2 aydır alıyoruz.

Sormayın hocam, bi' bitmediler.

Ayrıca Elmacık dediğiniz suyu satanlar Ankara'nın en kalabalık semtlerinden bazılarına teşrif edemedikleri için bir işe yaramıyor. Aklınızda bulunsun Elmacıkçılar.
  • 4 tane alınabiliyor diyor , fakat daha fazla almak mümkün . Ben 6 tane aldım . Bakalım son 2tanesini gönderecekler mi ? Göndermezlerse yan komşuya isterim :) :)
  • elmacık mı damla mı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

elmacık mı damla mı beyler?

İkisinden de al derim hocam, hem mukayese etmiş olursun, daha faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Damla ayrıca piyasadaki bir eksikliğe de el atmış. Damlacana markasıyla CAM DAMACANA su satışına başlamış
    büyükşehirlerde. Aslında artık tüketicinin bilinçlenmesi ve fırmalarında bu bilinçlenmeye cevap vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Cam şişede su aslında çok uzun zamandır satılıyor,fakat satan markaların pazar payı coca cola kadar yüksek olmadığı için heryerde görünmüyordu,fakat coca-cola işin içine girince pazar büyüdü.
    Ayrıca damla piyasadaki sular içerisinde en son tercih edeceğim markadır,değil cam altın sürahide getirseler yinede içilmeyecek kadar kötü tadı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Damla ayrıca piyasadaki bir eksikliğe de el atmış. Damlacana markasıyla CAM DAMACANA su satışına başlamış

Cam şişede su aslında çok uzun zamandır satılıyor,fakat satan markaların pazar payı coca cola kadar yüksek olmadığı için heryerde görünmüyordu,fakat coca-cola işin içine girince pazar büyüdü.
    Ayrıca damla piyasadaki sular içerisinde en son tercih edeceğim markadır,değil cam altın sürahide getirseler yinede içilmeyecek kadar kötü tadı var.

Damla CAM DAMACANA nın fiyatı nedir acaba ?

• bende damacana yok. damlanın damacan fiyatı 4,75 tl,.
    önce damla alıp sonrasında elmecık tercih edip mukayase sonrasında yorum yapılabilir.

damacana depozitoları ne kadardır?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.