Şimdi Ara

Bordo renk seçeneğine sahip Sony Xperia Ion ufukta göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Ocak ayında Las Vegas'da düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle lanse edilen Sony Xperia Ion, üçüncü renk seçeneğine kavuştu. Sony'nin global internet sitesinde ortaya çıkan bordo renkli Xperia Ion'un eylül ayına doğru Avrupa pazarına giriş yapacağı tahmin ediliyor.

Sony'nin iddialı akıllı telefonlarından Xperia Ion'un teknik detaylarını sizler için yeniden gündeme getirirsek, 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, Android Gingerbread işletim sistemi (Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alacak), 4.55-inç boyutunda ve 720p çözünürlüğünde dokunmatik ekran, Full HD video kaydı yapabilen 12 megapiksel kamera ve 1900 mAh batarya göze çarpıyor.

• Fazla telefon çıkarma konusunda samsung ve htc nin yerini hızlıca aldı sony. xperia s, acro s, go, gx, sx, neo L, sola, P, U ve son olarakta ion. E hangisini alsam diyen kullanıcılar nasıl karar vercek. Biraz şekilleri farklı aşağı yukarı benzer özellikler. Ayrıca android 4.0 ile gelen telefonu yok daha. Bu nasıl bir iştir anlamadım ben. Bunlarla uğraşmak yerine daha stabil bi arayüz ve 2 3 segment yapıp telefonları piyasaya sürsen yılın her çeyreği mali durumunu artışta görebilirsin belki. Ama bu şekilde bir sey olacağını sanmam.

• arkadaşlar bu telefonu ben yurt dışında getirtiyorum kayıt olayında sıkıntı yaşarmıyım sizce ? hani türkcell bu telefonun lisansını satın almış davası varya o bakımdan sordum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• Eylül çok geç değil mi bunun için? S3'e rakip bir telefon çıkarması lazım artık Sony'nin.

• Bu cihaz sadece ABD için çıktı diye biliyorum, yanlışsa düzeltin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Bu cihaz sadece ABD için çıktı diye biliyorum, yanlışsa düzeltin...
    Nasıl yani ?

• Adam gibi üst segment cihaz yok, ics desen bekle ki gelsin, arayüz desen hem rakiplerine oranla çok basit, hem de stabil değil. Bi de habire yeni cihaz çıkarıyorlar, ama ram ve ekran dışında en üst model Xperia S'le an alt model Sola arasında fark yok gibi bişey. Ondan sonra da yok efendim niye zarar ediyoruz. Elin çinli Huaweisi bile 4 çekirdekli cihaz çıkarırken Sony'de sürekli bi inat. Yok arkadaş, Nokia gibi olur bunlar bu gidişle

• iyi hoşta ekran büyüklüğü ve batarya dışında pek farklı değil ki bu cihaz xperia s ten ... bi sony adamakıllı seriler üretiyor ve piyasada kalabalık yapmıyordu o da katıldı kervana :(

• renkdeki asalete bak borda mavide bir cerceve yapsalardı süperolurdu

• hani türkcell bu telefonun lisansını satın almış davası varya o bakımdan sordum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• bunun da ekranı sararırsa hiç şaşırmam...

artık sony markasını gördüğümde bile midem bulanıyor...

(xperia s hala serviste parça bekliyor...)

• Bu cihaz sadece ABD için çıktı diye biliyorum, yanlışsa düzeltin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony yavaş ama sağlam geliyor.ama biraz yavaş geliyor.ama her zaman tercih ediliyor çünkü fiyatları biraz daha ucuz oluyor samsung htc vb.. göre ondan da tercih ediliyor.Bunun çıkış tarihi ne zaman ya tam benim ihtiyacımı karşılayacak bir cihaz herşeyiyle işimi görür.4 çekirdeğe filan ihtiyacım yok zaten çok işe de yaramıyor o kadar büyük işlemciler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 7 Haziran 2012; 2:53:51 >
  • Sony nin tasarımlarına hayranım.Donanım sağlam olursa bir sonraki telefonum Sony olacak gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.