Şimdi Ara

bin uzantılı dosyayı açmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
249.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar age of empires 3 oyununu indirdim,inen dosyanın içinde sadece 3 tane bin dosyası var,bunları nasıl açabiliriz?bazı konularda araştırma yaptım ama cue dosyası lazım diyorlar,oda bende yok,ne yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: SodyumKlorur

Arkadaşlar age of empires 3 oyununu indirdim,inen dosyanın içinde sadece 3 tane bin dosyası var,bunları nasıl açabiliriz?bazı konularda araştırma yaptım ama cue dosyası lazım diyorlar,oda bende yok,ne yapmam gerekiyor?

Selam
    BIN uzantılı dosyaları açmak veya yazdırmak için PoweISO en iyi olan programdır.
    Programı kurduktan sonra, ayarlardan BIN seçeneğini etkin duruma getirmelisiniz.
    Kolay gelsin..
  • Sanal sürücü yardımıyla, Daemon Tools gibi programlarla yüklenebilen tarzda bir Setup fakat mevcut .bin dosyalarının program tarafından seçilebilmesi adına, kurulum klasörü içinde .nrg ya da.cue gibi uzantılı ufak boyutlu dosyaların olması gerek.Daemon Tools programını indirip, klasör içinde tanıtıdığı uzantıda dosya olup, olmadığına göz atın.
  • daemon tools kur onunla aç :) ben eski oyunları hep öyle yapıyorum çok kolay ve pratik
  • quote:

Orijinalden alıntı: alilisan32

Konuyu acan arkadastan ses seda yok.

Olsun üstad bakan gören olursa o öğrenir ;D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1166

arkadaşlar ben torrent ile eragon oyununu indirdim oyun eragon-flt di.İçinde CD1 - 2 - 3 - 4 felan vardı hwsjlit mi ne ile birleştirdim dosya oldu winrar ile açıyorum içinde bin dosyası var açıyom sonraki cilti .r00 uzantılı fln istio ama ben çeviremiom .r00 a ltfn yardım edin acil lazım

yanılmıyorsam o dosyaları birleştirmeniz gerekmiyor ama tabi içeriğini görmediğim için tam emin değilim, sadece fikir yürütüyorum. daemon tools varsa sanal sürücü içine o cd1 cd 2 vs yazan klasörlerdeki dosyaları tek tek okutmayı deneyin. tabi önce açılacak dosya türlerinde en alttan tüm dosyalar seçeneğini seçmelisiniz. bu arada bnm tavsiyem en az 2 sanal sürücü oluşturup birisine cd 1 deki dosyayı yerleştirip 2. sine de sırasıyla cd 2, 3 ve 4' dekileri yerleştirip 1. sanal sürücüye yükleme bitene kdr dokunmamanız. aksi takdirde kurulum sizden her defasında 1. cdyi isteyebilir ve siz başka cd yüklediğiniz için sistem bunu göremez. anlamadığınız yer olursa; pm atın forumdan, msnden ya da team' den yardım edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Sanal sürücü yardımıyla, Daemon Tools gibi programlarla yüklenebilen tarzda bir Setup fakat mevcut .bin dosyalarının program tarafından seçilebilmesi adına, kurulum klasörü içinde .nrg ya da.cue gibi uzantılı ufak boyutlu dosyaların olması gerek.Daemon Tools programını indirip, klasör içinde tanıtıdığı uzantıda dosya olup, olmadığına göz atın.

Foruma sırf bu açıklamanıza teşekkür etmek için kaydoldum. O derece yani. Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkumy

quote:

Sanal sürücü yardımıyla, Daemon Tools gibi programlarla yüklenebilen tarzda bir Setup fakat mevcut .bin dosyalarının program tarafından seçilebilmesi adına, kurulum klasörü içinde .nrg ya da.cue gibi uzantılı ufak boyutlu dosyaların olması gerek.Daemon Tools programını indirip, klasör içinde tanıtıdığı uzantıda dosya olup, olmadığına göz atın.

Foruma sırf bu açıklamanıza teşekkür etmek için kaydoldum. O derece yani. Çok teşekkürler.

Rica ederim, nezaketiniz için ben teşekkür ederim.

Evvela hoş geldiniz, iyi forumlar dilerim.

• Bu Kadar Eski Konudan Simdi Faydalandım Gecte Olsa Tesekkurler
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    2 Yıl önceki yazdığınız bu şey yarama merhem oldu . Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsynsrky

Rica ederim, çözüm olmasına sevindim @hsynsrky.

Keyifli günler dilerim;

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsynsrky

Rica ederim, çözüm olmasına sevindim @hsynsrky.

Keyifli günler dilerim;

Ama ben sorunu hala çözemedim. :D
  • Tam olarak problem nedir?

@yusufc2012
  • quote:

Tam olarak problem nedir?

@yusufc2012

Hocam Deamon Tools Lite ile açmak için kalıp deosyaları rehberine ekliyeceğim. Basıyorum. Unable add to virtual devicce yazıyor. Bu sorun eskiden de vardı. Daemon Tools Ultra ile denediğimde bu sorun olmuyordu. Ancak Daemon Tools Ultra ile bin dosaysı açmıyor. Daemon Tools Lite'yi kaldırdığımda kaldırmaya az kalınca pc mavi ekran hatası ile yeniden başlatılıyor. Bir türlü çözemedeim hocam :(
  • virtual clone drive ile dene birde hemde bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

quote:

@yusufc2012

Hocam Deamon Tools Lite ile açmak için kalıp deosyaları rehberine ekliyeceğim. Basıyorum. Unable add to virtual devicce yazıyor. Bu sorun eskiden de vardı. Daemon Tools Ultra ile denediğimde bu sorun olmuyordu. Ancak Daemon Tools Ultra ile bin dosaysı açmıyor. Daemon Tools Lite'yi kaldırdığımda kaldırmaya az kalınca pc mavi ekran hatası ile yeniden başlatılıyor. Bir türlü çözemedeim hocam :(

Sanal sürücü driverlarının yüklenmesi esnasında bir hata oluşmuş olabilir. Uzaktan teşhis zor lakin standart bir deyişle, tüm ilgili program ve driverları silerek; tekrar yüklemeyi deneyin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

quote:

@yusufc2012

Sanal sürücü driverlarının yüklenmesi esnasında bir hata oluşmuş olabilir. Uzaktan teşhis zor lakin standart bir deyişle, tüm ilgili program ve driverları silerek; tekrar yüklemeyi deneyin.

Power ISO ile açtım. Yine de teşekkürler. Ama Age of Empires 3 iyi değilmiş. :D

• bin dosyaları rarla açılmıyor mu acaba?
  • Aynı sorunu 2015 te bir nostalji yapmak istediğim için yaşadım.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRapMyLife

Aynı sorunu 2015 te bir nostalji yapmak istediğim için yaşadım.Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.