Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme ile Smart tv kayda değer biçimde hızlandı. Yüklemeyen arkadaşlar yüklesinler bence.

Bu görüntü hızlandırma işini düzgün yapan bir tv yok arkadaşlar. Sony aynı durumda lg kare atlamaları yapıyor samsung yatay çizgiler çıkarıyor. Kapatın gitsin diziler ve animasyonlar haricinde seyir keyfini baltalıyor.

bu arada browser'da zoom yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 7 Şubat 2013; 20:17:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar yılbaşı öncesinden beridir takip ettiğim tüm yorumlarını okuduğum yerde ve konudayım artık. her türlü eksilerine rağmen buradaki kullanıcı yorumları doğrultusunda bende nihayet 47pfl6877 sahibi oldum. Servis geldi duvara monte yaparak hemen usb taktı ve güncelleme yaptı. daha sonra eline kumandayı aldı görüntü ve ses ayarlarını yaptı artık alışmış yapa yapa maşallah en iyi ayarları oturttu hele tv nin sesi muhteşemdi ayardan sonra. neyse daha sonra baktım ki yeni güncelleme var onu görünce tv yi baştan kurup fabrika ayarına döndürdüm güncellemeyi kurdum. şimdi sizlerden en iyi görüntü ve ses ayarları nedir bu tv de onları rica edeceğim. birde karşılaştığım sorunlar şu ki tv durduk yere kapanıyor açılıyo genelde tv nin yavaşlığını fazla zorlayınca menülerde gezerken. sizde yaşadınız sanırım. perfect motion mu nedir bunu açınca karelenme kırpılma vs neyse oluyo evet hadi onu kapattım da diğer ayarlar neler. birde yaşadığınız sorunlar ve nasıl hallettiğinizi yazarsanız sevinirim. çok konuştum ama bu konuda konuşmak hoşuma gidiyor hayalimdeki tv idi:) daha çok yazacağız bu konu altında anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^KABBA^^

quote:

quote:

quote:

Herkese ıyı akşamlar. Dsmart hd kullanıyorum arkadaşlar hd kanallarda sahne gecıslerınde tvnın ortasında bır kırpma oluyor arkadaşlar? Bu durum nedırarkadaşlar var mı bılgısı olan?

Up

Arkadaşlar yardım

Yok mu yardımcı olabilicek kimse ?

kardeşim o bendede oluyor ama sanırım filmdeki sahnelerin ışığından yada enerji tasaruf mod u falan var filmdeki ışığa göre kendini kısıyor ve açıyor diye düşünüyorum önemli bişey değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: escofly

quote:

Orijinalden alıntı: orkoline

tvyi c.tesi aldım. kasaya gittiğimde bilgisayar ekranında stok miktarı 64 görünüyordu. 5 dklık işlemim sonucunda 62 adede düştü. benim cihazda dşünce 61 oldu :) baya hızlı tükeniyor:)

3 tane mesajınız var 3 ü'de Philips'i övmek adına yazılmış... dandirik TV ler satılmayınca Psikolojik taarruz mu yapıyorsunuz forumdaki insanlara?
    yok philips'in müşteri hizmetleri hakkında bir an olsun kötü şeyler düşündüğü için utanmışta yok ürün baya hızlı tükeniyormuş da,, bari azıcık akıllaca yazın şu mesajları gizli reklam yapacaksanız da biz de yutalım!!!
    hızla tükenen TV'leri allah sahiplerine bağışlasın ne diyelim...

escofly bey yada hanım her neysen.
    ben satıcı yada philips savunucusu değilim. sadece yaşadıklarımı aktardım. tarzın hoş değil efendi yada hanımefendi her ne haltsan. üslumuzu koruyalım, korumayanları uyaralım, edepli olalım arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: escofly

quote:

tvyi c.tesi aldım. kasaya gittiğimde bilgisayar ekranında stok miktarı 64 görünüyordu. 5 dklık işlemim sonucunda 62 adede düştü. benim cihazda dşünce 61 oldu :) baya hızlı tükeniyor:)

3 tane mesajınız var 3 ü'de Philips'i övmek adına yazılmış... dandirik TV ler satılmayınca Psikolojik taarruz mu yapıyorsunuz forumdaki insanlara?
    yok philips'in müşteri hizmetleri hakkında bir an olsun kötü şeyler düşündüğü için utanmışta yok ürün baya hızlı tükeniyormuş da,, bari azıcık akıllaca yazın şu mesajları gizli reklam yapacaksanız da biz de yutalım!!!
    hızla tükenen TV'leri allah sahiplerine bağışlasın ne diyelim...

Bizim insanımızın en büyük özelliğidir memnun değilse şikayet etmeye gelir, ortalığı yıkar vs ama memnun kalınca, işi düşmeyince o markayı övmek, iyi şeyler yazmak için girmez. Bu yüzden alışık değiliz böyle şeylere. Adam ne güzel yazmış işte, takdir etmiş. Herkes genel olarak Philips Müşteri Hizmetlerinin diğerlerinden daha iyi olduğunu söyler zaten. Üstelik sabah konuştuğu kadının çok soğuk olduğunu ve hayal kırıklığı yaşadığını da belirtmiş. Keşke buraları Philips TV yetkilileri okusa da, bahsedilen kişiyi uyarsalar.

Flash player konusuna açıklık getiriyim, flash player ciddi anlamda internet geziniminizi yavaşlatan, sorun çıkartmaktan başka bir işe yaramayan, gezinme keyfinizi düşük seviyelere çeken bir olay. Apple, ısrarla hiçbir ürününe koymuyorsa ve appleın cihazlarında sunduğu internet deneyimi bu kadar hızlı, net ve sorunsuzsa bunu buna borçludur.Keşke hiçbir yerde flash olmasa da hepimiz çok daha rahat ve hızlı bir şekilde gezebilsek.Herkes yavaş yavaş flashı kaldırmaya çalışıyor, kaldırıyor. Boşverin o yüzden.

Teşekkürler erkangl
    Keşke escofly arkadaşta böyle objektif bir değerlendirme yapabilseydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sherchie

quote:

quote:

quote:

quote:

Herkese ıyı akşamlar. Dsmart hd kullanıyorum arkadaşlar hd kanallarda sahne gecıslerınde tvnın ortasında bır kırpma oluyor arkadaşlar? Bu durum nedırarkadaşlar var mı bılgısı olan?

Up

Arkadaşlar yardım

kardeşim o bendede oluyor ama sanırım filmdeki sahnelerin ışığından yada enerji tasaruf mod u falan var filmdeki ışığa göre kendini kısıyor ve açıyor diye düşünüyorum önemli bişey değil yani

micro diming

• FORUMA ÖZEL PAKET

İSTEYENLER PM DEN İRTİBAT KURABİLİRLER

• Arkadaşlar PHILIPS 47PFL6097K/12 televizyonumu satıyorum aralık ayının son haftasında teknosada indirimden almıştım satma sebebim smart tvden flash desteği olmadığı için internetten online film izleyememem ilgilenen arkadaşlara duyurulur 1 ay kullandım daha tertemiz.

Şuan fiyatına mağazada baktım 2499 TL'ydi ben kampanyadan 2299 TL'ye almıştım 2100 TL'yede satıyorum 1 ay kullandığım için aslında kullanmadım bile doğru düzgün duvara astım, ayağını hiç kullanmadım bile jelatinli duruyor.

47" full hd 600hz, smart tv, 3D(6 gözlük),çift çekirdek işlemcili, dahili wifi, dahili uydu alıcı, enerji tüketimi konusunda ödüllü, usbden film müzik resim destekler, ambilight, pixel prices hd görüntü.

ilgilenen arkadaşlar erdemerdoganavm@hotmail.com ulaşabilirler
  • Arkadaşlar bazı filmlerde "ses formatını desteklemiyor" uyarısı çıkıyor.Bu sorunu halletmenin yolu var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferce

Arkadaşlar bazı filmlerde "ses formatını desteklemiyor" uyarısı çıkıyor.Bu sorunu halletmenin yolu var mı acaba?

DTS ses kodeğine sahip filmlerde ses alamazsin. Çözümü harici medya oynatıcı almak veya dts filmleri pc programlari vasıtasıyla ac3 formatina donusturup öyle izlemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ialim

quote:

Orijinalden alıntı: nymhepa

quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

04.02.2013 - 000.150.083.000 sürüm yeni güncelleme yayınlanmış

metin merhaba bende 47 olanını aldım onunda güncellemesi aynı tarihli buldum bişey rica edebilirmiyim bunu nasıl yapacağımı çok basit bişekilde anlatabilirmisin çok fazla bilgim olmadığından soruyorum basitçe tarif edebilirsem anlayabileceğim şekilde çok memnun olurum

Evet uzun bir araştırma sürecinden sonra TV'yi aldıktan sonra rahatlıyorsun, bende biraz önce aldım ve şu anda kafam çok rahat. Umarım TV kurulduktan sonra da rahatlığım devam eder....

ialim... aynı ratatlığı bende yaşadım.. taaa ki cihaz kurulup ambilightlar parlayana kadar. o da ne! üst ambilightlardan 10 tanesi içe gömük. ayrınılı resimlerini çekip philipse mail attım. mail atmamın ardından beni 4 saat sonra aradılar ve cihaz değişiminin yapılacağını söylediler:) yani tekrar bir rahatlama dönemine girdim. inşAllah bu rahatlama kalıcı olurda ağzımın tadıyla kullanırım tvyi :)

Merhaba Orkoline

Öncelikle geçmiş olsun, büyük bir heyecan ile aldığın TV'den sonra böyle problemlerle karşılaşınca insanın gerçekten canı sıkılıyor ama çok şükür ki değiştireceklermiş senin kini. Bu anlamda sevindim adına.

Bu arada çektiğin resmi bizimle de paylaşabilir misin, benim TV yarın kurulacak, bende ona göre daha dikkatli incelerim.. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

metin merhaba bende 47 olanını aldım onunda güncellemesi aynı tarihli buldum bişey rica edebilirmiyim bunu nasıl yapacağımı çok basit bişekilde anlatabilirmisin çok fazla bilgim olmadığından soruyorum basitçe tarif edebilirsem anlayabileceğim şekilde çok memnun olurum

Evet uzun bir araştırma sürecinden sonra TV'yi aldıktan sonra rahatlıyorsun, bende biraz önce aldım ve şu anda kafam çok rahat. Umarım TV kurulduktan sonra da rahatlığım devam eder....

ialim... aynı ratatlığı bende yaşadım.. taaa ki cihaz kurulup ambilightlar parlayana kadar. o da ne! üst ambilightlardan 10 tanesi içe gömük. ayrınılı resimlerini çekip philipse mail attım. mail atmamın ardından beni 4 saat sonra aradılar ve cihaz değişiminin yapılacağını söylediler:) yani tekrar bir rahatlama dönemine girdim. inşAllah bu rahatlama kalıcı olurda ağzımın tadıyla kullanırım tvyi :)

Merhaba Orkoline

Öncelikle geçmiş olsun, büyük bir heyecan ile aldığın TV'den sonra böyle problemlerle karşılaşınca insanın gerçekten canı sıkılıyor ama çok şükür ki değiştireceklermiş senin kini. Bu anlamda sevindim adına.

Bu arada çektiğin resmi bizimle de paylaşabilir misin, benim TV yarın kurulacak, bende ona göre daha dikkatli incelerim.. :)

Şimdi bende baktım sağ üst taraftaki 10 tanesi bende de içe gömülü ama efekte bir sorun yok gibi.Acaba yapılışımı öyle yoksa bu bir hata mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferce -- 8 Şubat 2013; 14:20:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3m0

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Up

Arkadaşlar yardım

micro diming

anlamadım?

• Merhaba arkadaşlar;
    Bu televizyonu almayı planlıyorum ama kullananların bilgisine ihtiyacım var.
    Html5 destekli yerli dizileri seyredebileceğim güncel olan bir site var mı? ve bu sitede sorunsuz dizi izleyebiliyorlar mı?
    Varsa bu sitelerin isimleri nelerdir.
    İnternette aratmam da buldum site isimlerini ama , tv de denenirse sorunsuz çalıştığına emin olmak istiyorum.
    Teşekkürler .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M3m0

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Up

Arkadaşlar yardım

micro diming

anlamadım?

demişsin yaa filmdeki ışığa göre ekran ışığı kendini ayarlıyor..Karartma uyguluyor bir nevi..Eğer anlatılan buysa.

• Gömülü olan 10 ledin görüntüsü.Bu herkestemi böyle acaba yoksa bir kaç kişiye vuran toto mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Orkoline

ialim
    teşekkür ederim. çektiğim resimler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Orkoline

ialim
    teşekkür ederim. çektiğim resimler

Benimkinle aynı yerdeki 10'lu.Ama duvarda ki efektte olumsuzluk yok gibi.

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Hayırlısıyla yarın bu televizyonu almak amacıyla evden çıkacağız. Kendime almayacağım ama bana çok görev yüklediği için teyzemler, kaç gündür araştırıyorum ürünü. LG660mı bu mu çok kararsızım. daha sonradan bir sorun çıkarttığında yau sen dedin biz bunu aldık bak hatalı ürün densin istemiyorum. Philips bana daha güvenilirmiş gibi geliyor zira 7 yıllık HD LCD tv var bizde en ufak hata çıkartmadı şu anda kadar. Konuyu epeyi okudum sorun yaşayanlar olmuş ama LG de de sorun yaşayanlar var tabiki. Bu üründen kullanan birisi açık yüreklilikle alın kardeşim derse alacağız teşekkür ederim şimdiden.
  • @zaferce duvar efektlerinde bir sıkıntı yok görünüyor.eşit oranda yansıtıyor duvara.görüntü öyle
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.