Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: mrcrypto

dün servis geldi, 47pfl6877 yi takıp gitti... daha sonra 3 ölü pixel olduğunu farkettim :(
    servisi aradığımda 10 pixele kadar birşey yapmıyoruz diyor... bu durumda ne yapmayılım, yeni cihazda 0 pixel hatasi beklemek yanlışmı?

başından geçmiş arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
    teşekkürler

Kliksadan aldıysanız direk paketleyip 7 gün geçmeden iade edin derim.Teknosadan aldıysanız 7 gün içinde koşulsuz iade hakkınız var mı bilmiyorum.

Kilksa kadar eveleyen geveleyen lafı ağzında dolandıraqn bir firma yok.. mailere hep aynı cevaplar veriliyor, telefon açıyorsunuz birisiyle görüşebilirseniz ne ala, görüşrürseniz de mail atın diyorlar.. canlı destek en fazla mail atın diyor..
    aldığım TV için ertesi gün iptal/iade sürecini başlattığım halde kabul etmediler..
    Laf anlatamadım bir türlü..
    Sitelerinde yazdıkları hiçbirşeyin arkasında değilller..
    7 gün cayma hakkı koşulsuz iade hakkı bilmem ne ıvır zıvır sallamıyorlar..
    Benim hatam üründe ışık sızması var gerekçesiyle iade etmek istemem..
    Bunu söylemeyip memnun kalmadım memnun değilim demek gerekirmiş dediklerinden anladığım kadarıyla..
    Aklınızda bulunsun arkadaşlar, ilk 7 gün içerisinde sıkıntı görürseniz onu belirtmeden sadece memnun kalmadım diyerek iade isteyin..
    Servis raporu diye tutturdular bana..
    Neyseki servisde konu hakkında yardımcı oldu, LG TR ile de iletişime geçerek iadeyi kabul ettirebildik..
    Kliksa nın, evet fiyatları vs puanlarla birlikte güzel olabiliyor; ama müşteri hizmetlerinden hiç memnun kalmadım..
    Kendi adıam yeni TV alırken 200 fazla olsun ama kliksa olmasın mantığındayım artık..
    Anlattığım olaya konu TV Philips değil, LG nin ne üst modellerinden 55"LM860V için idi..
    Ama kliksayı anlatmak istedim :)
    LG den de soğudum zaten, şimdi bu konuyu takip ediyorum :) iyi forumlar..

• usb bellege nasil kayit yapiliyor yapan bilen varmi 16 gb bellek yetrli olurmu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrcrypto

dün servis geldi, 47pfl6877 yi takıp gitti... daha sonra 3 ölü pixel olduğunu farkettim :(
    servisi aradığımda 10 pixele kadar birşey yapmıyoruz diyor... bu durumda ne yapmayılım, yeni cihazda 0 pixel hatasi beklemek yanlışmı?

başından geçmiş arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
    teşekkürler

Kliksadan aldıysanız direk paketleyip 7 gün geçmeden iade edin derim.Teknosadan aldıysanız 7 gün içinde koşulsuz iade hakkınız var mı bilmiyorum.

Kilksa kadar eveleyen geveleyen lafı ağzında dolandıraqn bir firma yok.. mailere hep aynı cevaplar veriliyor, telefon açıyorsunuz birisiyle görüşebilirseniz ne ala, görüşrürseniz de mail atın diyorlar.. canlı destek en fazla mail atın diyor..
    aldığım TV için ertesi gün iptal/iade sürecini başlattığım halde kabul etmediler..
    Laf anlatamadım bir türlü..
    Sitelerinde yazdıkları hiçbirşeyin arkasında değilller..
    7 gün cayma hakkı koşulsuz iade hakkı bilmem ne ıvır zıvır sallamıyorlar..
    Benim hatam üründe ışık sızması var gerekçesiyle iade etmek istemem..
    Bunu söylemeyip memnun kalmadım memnun değilim demek gerekirmiş dediklerinden anladığım kadarıyla..
    Aklınızda bulunsun arkadaşlar, ilk 7 gün içerisinde sıkıntı görürseniz onu belirtmeden sadece memnun kalmadım diyerek iade isteyin..
    Servis raporu diye tutturdular bana..
    Neyseki servisde konu hakkında yardımcı oldu, LG TR ile de iletişime geçerek iadeyi kabul ettirebildik..
    Kliksa nın, evet fiyatları vs puanlarla birlikte güzel olabiliyor; ama müşteri hizmetlerinden hiç memnun kalmadım..
    Kendi adıam yeni TV alırken 200 fazla olsun ama kliksa olmasın mantığındayım artık..
    Anlattığım olaya konu TV Philips değil, LG nin ne üst modellerinden 55"LM860V için idi..
    Ama kliksayı anlatmak istedim :)
    LG den de soğudum zaten, şimdi bu konuyu takip ediyorum :) iyi forumlar..

Merhaba,
    Geçmiş olsun.Kliksanın müşteri hizmetlerinin yavaş işlediğini herkes biliyor. Siz ürünü yollayın,ürün ister arızalı olsun ve olmasın 7 gün içinde cayma hakkınız var.Tek şart ürünü sağlam biir şekilde yollamanız.Ürünü kargoya teslim ederken bir kamera kaydı yapsaydınız. Bu bahaneleride kalmaz.Birde 7 günlük cayma hakkı sadece kliksada olan bir durum değil tüm online alışverişler için geçerli...Daha önceki sayfaları okumuş olsaydınız,benim başıma gelen olayı,sonrada kliksanın jet hızıyla beni arayıp özür dilemeleri falan.Kısacası hakkınızı biliyorsanız kimse size zarar veremez.

• Arkadaşlar görüntü kalitesi olsun, keskinlik olsun, ses olsun hepsi tatmin edici bu philips televizyonların ama şu menü arayüzü neden bu kadar yavaş anlamak gerçekten güç, herhangi updatede yok hızlandırmak adına, sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?..
  • Arkadaşlar uzun zamandan beri forumda bu konuyu takip ediyordum yaklaşık 1 ay önce teknosadan 1999 tl ye 42pfl6877/k12 televizyonu aldım..Görüntü kalitesi ses kısaca herşey güzel tatmin edici ;) Tv yi sehpa üzerine kurdum bazı arkadaşlar amblight özelliğinden daha iyi faydalanmak için duvara monte edin diyorlar..Bazılarıda 30-50 cm duvarla mesafe olmalı diyorlar aklım karıştı :S Tv Nin konum olarak birkaç fotosunu paylaşıyorum görüşlerini bekliyorum arkadaşlar ;)
    " data-href="http://
    ">http://
    " data-href="http://
    ">http://

• gayet güzel görünüyor, arka taraflardaki led lerde iceri doğru girme sorunu sizde yok şanslısınız :) bence güzel durmuş böyle, ev kendinizinse duvara asmak elbetteki amblight i biraz daha öne çıkaracaktır, eger kirada oturuyorsanız ilerde sıkıntı yaratabilir sonucta duvar delinicek bi de askı aparatını düsünürsek :) karar sizin :D
  • Duvara asınca tv'nin usb ,hdmı gibi çeşitli bağlantılarına ulaşmak sıkıntı yaratıyor.Artı olarak tv'yi sağa sola da çeviremeyeceksiniz.artı bu şekilde etrafı zaten boş,gayet güzel bence.Mesafe olayının özü şu:duvarla tv arasında en fazla 25cm uzaklık olursa daha iyi olur.
  • TV yazılımını abaküs ile yazmışlar belli. Ayarlara girene kadar böbrek taşı düşürdüm. Ama 3d yi ve ambilight'ı açınca hepsini unutuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilid

Ürünü dolaştığım 3. teknosada buldum en sonunda. Kolisi açılmamış şekilde duruyordu. Bende rica ettim kutusunu açıp kurup bana gösterip geri koydular. Sayısız tv denedim ama bu model bana başka bir güzel geldi:) tasarım müthiş. amblight spectra 3 un 2 den farkını göremedim çünkü ortam çok aydınlıktı. çift taraflı kumanda biraz kalın ama değişik bir dizayn olmuş. en çok merak ettiğim konu internet özelliğiydi fakat ondada kurulumu yapıp menuye giremediler. fiyatına gelince;

42"lik model 3150 civarındaydı. ben 6000 serisi alt modellere bakınca 3490 civarında olur diye tahmin etmiştim. çıkış fiyatı abartı olmadı bana göre.
    47" lik modelinin geldiğinden bile haberim yoktu. o da kutusu açılmamış duruyordu. ona da 3900 civarında bir fiyat söyledi.

benim şahsi görüşüm 42" 2490 TL bandına indiğinde alınır. Vatan da filan %25 oluyor. gerçek fiyatını 3190 alır ve gerçek bir %25 yaparsa direk alırım. hadi abarttı 3500 aldı desek %25 ile yine alınır gibi . hemen yanında samsung vardı modeli ile ilgilenmedim. ama blutooth mouse ve klavye bağlamışlardı. ve normal pc gibi istediğin sayfayı normal browser gibi açıyordu. bu da benim çok hoşuma gitti.keşke bunda da böyle bir özellik olsaydı. belki de vardır bilemiyorum umarım vardır. alan arkadaşlara da hayırlı olsun güle güle kullansınlar. resim, fikir ve görüşleri bizim gibi takipte olanlar için çok önemli olduğunu belirtmek isterim.

iyi günler

Erzincan Teknosa ya cebimde yeterli para da birden fazla kredi kartı ile gitmiştim, sony'nin 4gb mp3 playerını alıcaktım, iki defa personel çağırdım ve 25 dakikadan fazla bekletildim ama ilgilenen olmadı, gidip Bimeks ten istediğim ürünü bulup aldım, ne arayıp müşteri hizmetlerine şikayet ettim, ne de şikayetvar.com dan durumu yazdım, artık bunu yapmama bile değmez görüyorum firmayı..
    Sizse rica ettiğinizde TV yi kurup göstermişler, ayrımcılık var heralde!...

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen37

usb bellege nasil kayit yapiliyor yapan bilen varmi 16 gb bellek yetrli olurmu .

usb belleğe kayıt yapma olanağı tanımıyor malesef philips, en az 250gb lik bi hdd olması gerekyior, taktığnıız zaman zaten kendisi otomatik olarak bicimlendirip değişik bi video formatı ile kayıt yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Arkadaşlar görüntü kalitesi olsun, keskinlik olsun, ses olsun hepsi tatmin edici bu philips televizyonların ama şu menü arayüzü neden bu kadar yavaş anlamak gerçekten güç, herhangi updatede yok hızlandırmak adına, sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?..

merakla bizde bu dts sorunu olsun yavaslık sorunu olsun bunları cözecek güzel bi update bekliyoruz zamanla görücez..
  • ARKADAŞLAR 47'' 6877K DA KARAR KILDIM

2 ADET ALACAM ŞU AVANTAJİX OLAYINI ANLATABİLİRMİSİNİZ

KLİKSADAN NASIL ALIRIM YADA DAHA UYGUN ALACAGIM Bİ YER VARMI
  • arkadaşlar herkese merhaba öncelikle herkez heyırlı uğurlu güzel günlerde güle güle kullanır incallah cihazlarını bende kısmet olursa bu gece yada yarın pfl 47 6877 almaya niyetliyim ciddi ciddi.omu bumu şumu derken içinden çıkılmaz bi hal alıyo bu teknoloji takibi bıktım resmen ve yıldım. bu televizyon tavsiye edermisiniz arkadaşlar.çok basit olara örnek vereyim mesela tv den internete girip film yada izlemek istediğim herhangi bişeyi izleyebilirmiyim çok fazla dts ve alt yazı sorunuyla işim yok çünkü fazla film izleme imkanım yok olduğu zaman sağolsun bazı arkadaşlar çözüm yollarını göstermişler eksik olmasınlar kısacası benim fiyat ve performans olarak cezbetti diyebiliri en nihayetinde her güzeli kusuru olacaktır birde benim için önemli olan şu istediğim kanalları sıralamak yada sıralayamamak gibi bi durum sözkonusumu yaaslında o kadar çok sormak istediğim şey varki fazla uzun uzadıya yazıp okurken sıkılmanızıda istemiyorum fikirlerini paylaşacak arkadaşlarada şimdiden teşekkür ediyorum bu arada kliksada fiyat indirimiyle beraber 2400 e geliyor buda daha önceki satış fiyatları ve şu andaki eşdeğer marka ve modeller açısından baktığımızda gayet uygun bi seviye gibi geldi bana siz ne dersiniz alayımmı yoksa başka zamanlara mı bırakayım yada başka marka lardamı devam edeyim herkese teşekkürler

• İnternetten çok fazla online dizi izleyen biriyim.Bu yüzden almak istedğim halde alamadığım bir tv, LG lm660s e yönelmiş durumdayım.
  • arkadaşlar tv yi bu hafta çarşamba günü kurdular ve çok beğendim güzeldi herşey görüntü kalitesi olsun amblight olsun 3d olsun ama bugun bişey farkettim usb den resim açınca ekranın sağında pembe bir çizgi çıkıyor ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

• @shercie herkeste var ondan
    Görüntüye etkisi yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: brove-soul

ARKADAŞLAR 47'' 6877K DA KARAR KILDIM

2 ADET ALACAM ŞU AVANTAJİX OLAYINI ANLATABİLİRMİSİNİZ

KLİKSADAN NASIL ALIRIM YADA DAHA UYGUN ALACAGIM Bİ YER VARMI

Avantajixe gir üye ol.Hesap bilgilerini falan herşeyi tam olarak gir.İban no vs.Sonra üyeliğini aktif ederek avantajix üzerinden kliksaya gir ve tabi oraya da üye olman lazım önce.eğer oraya üyeysen üyelik bilgilerini girerek tv lerini alıyorsun olay bu kadar.yani avantajix kliksayla aranda aracı olmuş oluyor.
    gelelim geri iade kısmına.alışverişten birkaç dakika ya da saat sonra avantajixe girince onay bekleyen şu kadar iadeniz var diyor.her ayın 25 inde ödeme yapıyor hesaba.bu arada 2600 lira üzerinden değil de kdv siz fiyat üzerinden iade alırsın bir de ilk üyelikte 10 lira kesiyor.seninkini hemen hesaplayalım.eğer 2 adet alacaksan durum şöyle olur.tv nin kdv siz fiyatı 2200 lira ise bunun %2.5'i 55 lira yapar.2 adet alacağın için 110 lira diyelim toplamda.10 lirayı kendine keser ve 25 şubatta sana verdiğin hesaba eft yaparak 100 lira iade eder.durum açık ve net şekilde böyledir dostum

• quote:

@shercie herkeste var ondan
    Görüntüye etkisi yok hocam

nasıl yani bütün 6877k larda varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymhepa

arkadaşlar herkese merhaba öncelikle herkez heyırlı uğurlu güzel günlerde güle güle kullanır incallah cihazlarını bende kısmet olursa bu gece yada yarın pfl 47 6877 almaya niyetliyim ciddi ciddi.omu bumu şumu derken içinden çıkılmaz bi hal alıyo bu teknoloji takibi bıktım resmen ve yıldım. bu televizyon tavsiye edermisiniz arkadaşlar.çok basit olara örnek vereyim mesela tv den internete girip film yada izlemek istediğim herhangi bişeyi izleyebilirmiyim çok fazla dts ve alt yazı sorunuyla işim yok çünkü fazla film izleme imkanım yok olduğu zaman sağolsun bazı arkadaşlar çözüm yollarını göstermişler eksik olmasınlar kısacası benim fiyat ve performans olarak cezbetti diyebiliri en nihayetinde her güzeli kusuru olacaktır birde benim için önemli olan şu istediğim kanalları sıralamak yada sıralayamamak gibi bi durum sözkonusumu yaaslında o kadar çok sormak istediğim şey varki fazla uzun uzadıya yazıp okurken sıkılmanızıda istemiyorum fikirlerini paylaşacak arkadaşlarada şimdiden teşekkür ediyorum bu arada kliksada fiyat indirimiyle beraber 2400 e geliyor buda daha önceki satış fiyatları ve şu andaki eşdeğer marka ve modeller açısından baktığımızda gayet uygun bi seviye gibi geldi bana siz ne dersiniz alayımmı yoksa başka zamanlara mı bırakayım yada başka marka lardamı devam edeyim herkese teşekkürler

Yukarda da yazdım.Avantajix üzerinden girip alırsanız 2350 liraya gelir 47pfl6877
    Kanal sıralama olayı diğer samsung tv mden daha kolay yapılıyor.Favori listenizi çok pratik şekilde oluşturup istediğiniz sıralamayı yaparsınız.
    Usb den film izlemek için harici media player şart.Örnek:Philips hmp3000 89 liradır
    İnternetten girip film izlemeyi ben başaramadım o kadar denememe rağmen.Çoğunluk hdmı kablo ile laptopunu bağlıyor.İnternetten film izlemeyi unut.Ben çok istersem çocuğun odasına gidip samsungtan izliyorum
    Ama görüntü dersen gerçekten oldukça iyi.hem hd hem sd yayınlar.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.