Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağalar bir soru sordum ama arada atlandı bilgisi olan yok mu acaba ????

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba,ben iphone 4s'ten s3'e yeni geçiş yapmış bir kullanıcıyım.4 sene iphone kullandıktan sonra,androidli bir telefona geçiş yaptım,açıkçası nette çok abartıldığını düşünmeye başladım androidin.o kadar da karışık bir yapısı yok bana göre.Ben bir sorun yşaıyorum,sorun değil de,bulamadığım (belki olmayan) bir özellik. İphone ile kulaklıkla müzik dinlerken orta butona 2 defa tıklayınca sonraki şarkıya atlıyordu,3 tıklama ile ise önceki şarkıya geçiyordu.S3 te ise kulaklıktaki alt butona 2 kere tıklayınca sonraki şarkıya geçiyor,ama ya önceki şarkıya nasıl geçiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

.flashplayer-111115012 surumunu kullaniyorum sorun yok.

Sanırım sürümle alakası yok 4 farklı versiyon flash denedim sonuç aynı sizin kullandıgınız versiyonda dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeze selamlar.4.0.4 kullananlar arkadaşlar antutudan kaç alıyorlar ?

• arkadaşlar kablosuz ağ bağlantım da sorun var modemimi değiştirdiğimden beri kendi kendine kopup yeniden bağlanıyo alet özellikle bişey indirirken oluyo çözümü var mı bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 25 Kasım 2012; 17:35:06 >
  • Siyah kernel 1.8 de güç tuşuna basmadan ekrandan uyandıra biliyoruz. Çok güzel bi şey bence.

• Arkadaşlar Touchpal kullanıyordum memnundum güncelleme istedi yaptım.Klavye bi acayip oldu Türkçe tahmin vs. hepsi gitti İngilizce kullanıyorum şimdi eski versiyonunu nasıl yüklerim?Bir de Touchpal kullananlar sizde de öyle mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

quote:

Orijinalden alıntı: OnRe

quote:

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu sıralar S3 almak istiyorum. Fakat aklıma takılan bi soru var. Ayda 10.000 lik Sms paketi bitiren bi insanım. Günde 200 civarı mesaj atıyorum bi okadarda alıyorum. Çok sık internete girmem bazen Whatsapp a girerim. Nadir olarakta oyun oynarım. Bu şekilde bi kullanımla 1 günü çıkartabilir miyim tam şarjla ? Mesaj yazma performansı nasıl birde?

Bunu 4.0.4 icin evet olarak cevaplarm hatta 1.5 gun bile gider.

Ama inan suan jelly bean var senin dediginden daha az kullaniorum telefonu 1 gunun sonuna cikamiorum.

Teşekkürler hocam. Sizce nasıl mesaj yazma S3 de?

Mesaj yazma guzel. Ekran buyuk olsada normal el boyutundaysan rahatca yazabilirsin. Arada sirada klavye lagi oluyor. Onun haricinde pek bi sorun yok. Mesajlasmayi en iyi iphone ile yaparsın bence o yonden cok daha stabil ve akıcı. Ama galaxy inin keyfide bir baska ozellikle oyun bakimindan.

Kullanmayı bilmiyosam öğret hacım. Cunku gitmiyor. Gercekten gitmiyo.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu sıralar S3 almak istiyorum. Fakat aklıma takılan bi soru var. Ayda 10.000 lik Sms paketi bitiren bi insanım. Günde 200 civarı mesaj atıyorum bi okadarda alıyorum. Çok sık internete girmem bazen Whatsapp a girerim. Nadir olarakta oyun oynarım. Bu şekilde bi kullanımla 1 günü çıkartabilir miyim tam şarjla ? Mesaj yazma performansı nasıl birde?

Ama inan suan jelly bean var senin dediginden daha az kullaniorum telefonu 1 gunun sonuna cikamiorum.

Mesaj yazma guzel. Ekran buyuk olsada normal el boyutundaysan rahatca yazabilirsin. Arada sirada klavye lagi oluyor. Onun haricinde pek bi sorun yok. Mesajlasmayi en iyi iphone ile yaparsın bence o yonden cok daha stabil ve akıcı. Ama galaxy inin keyfide bir baska ozellikle oyun bakimindan.

google now kullanıyor musun kullanmıyorsan açık mı? location service teki google a rapor gönder gibi seçenekler açık mı bunlar açıksa zaten pil çok fark eder

• quote:

Orijinalden alıntı: rahatbek

Siyah kernel 1.8 de güç tuşuna basmadan ekrandan uyandıra biliyoruz. Çok güzel bi şey bence.

Zaten normalde de home tusunada basinca uyaniyor ben simdi siyah 1.8 yukledim baska nasil uyandiriliyor.?

• iyi akşamlar herkese.
    4.1.2 kullanan kaç kişi var arkadaşlar. Hangi ülke sürümü??
    Resmi olarak çıkış tarihi belli oldu mu yazılımın. Takip edemedim bayadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huer G'oone

Herkeze selamlar.4.0.4 kullananlar arkadaşlar antutudan kaç alıyorlar ?

Oc yapmadan 15894 1.7ghz oc ile 20000 i buluyo kendim geliştirdiğim rom ile antutu skorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

iyi akşamlar herkese.
    4.1.2 kullanan kaç kişi var arkadaşlar. Hangi ülke sürümü??
    Resmi olarak çıkış tarihi belli oldu mu yazılımın. Takip edemedim bayadir.

Kac kisi var bilemiycem ama israil surumu bir sizinti xda dan biri yayinlamisti.aralik ayinda gelicek diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

quote:

Orijinalden alıntı: Huer G'oone

Herkeze selamlar.4.0.4 kullananlar arkadaşlar antutudan kaç alıyorlar ?

Oc yapmadan 15894 1.7ghz oc ile 20000 i buluyo kendim geliştirdiğim rom ile antutu skorum

orjinal 4.0.4 rom değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arka planda çalışan programları Advanced Task Killer ile kapatıyorum ama yine kendiliğinden açılıyor.Bunu sürekli olarak kapatmanın bir yolu yok mu?
  • bu modem guncellemesi nasil yapiliyor.wifi cekim gucune etki eder mi.son guncek modem nedir??root gerekli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

quote:

Orijinalden alıntı: [][][]

quote:

Orijinalden alıntı: basarm

quote:

Orijinalden alıntı: [][][]

Arkadaslar merhaba,
    Bende fake imei s3 var ics yuklu jellybean e gecmek istiyorum, ancak okudugum kadariyla odinle yukleme yapildiginda bile sorunlar ortaya cikiyormus
    Benim yazilim detaylari asagidaki resimde
    [simage]http://s7.postimage.org/yurjg2zkr/Screenshot_2012_11_23_22_20_25.png [/simage]
    Bana nasil bir yol izlememi onerirsiniz

Bunun için yapılcak bişey yok yüklersen yeni yazılım %99 gidiyor.tekrar imei çaktırman lazım

okudum öğrendim, odinle atınca imei kaybolmuyormuş, network problemi çıkarsa dahttp://www.4shared.com/zip/FJ-87OpK/ariza_JBv02.html linkteki patchi yüklüyormuşuz (kaldırılmış falan diyorlar, bulamayanlar için paylaşayım dedim)

üstadım odin ile Türkiye için en güncel Jelly Bean romunu kurdun mu ? verdiğin patch işine yaradı mı ,bende de klonlu var 4.0.4 kurulu yükseltmek istiyorum ama korkumdan yapamıyorum imei gidecek diye.Yardımcı olur musun ?

imei gitmiyormuş, benim şu anda zamanım yok çünkü biliyorum ki enteresan enteresan problemler çıkacaktır, android ne de olsa. Yani şimdilik denemedim ancak denediğim zaman tecrübelerimi paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

google now kullanıyor musun kullanmıyorsan açık mı? location service teki google a rapor gönder gibi seçenekler açık mı bunlar açıksa zaten pil çok fark eder

Su home tusuna basili tuttugumuzda cikan seyi diyosan onu komple kapattim. Devre disi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Arkadaşlar arka planda çalışan programları Advanced Task Killer ile kapatıyorum ama yine kendiliğinden açılıyor.Bunu sürekli olarak kapatmanın bir yolu yok mu?

bu tur programlari onermiyorlar bosuna kullanma yani. Arka planda onlar acilir kapanir,onemli olan telefonun akici calismasi

• arkadaslar lutfen yardim edin simdi telefonu actigimda 1 saniye gecikmeli saat degisimi oluyo mesela 9.07se actigimda 9.08 olmasi gerekirken 1 saniye sonra degisiyo neden oluyo ve bide telefonda wifi ye baglaniyorum asagida "kablosuz aga baglandi, yavas internet baglantisi " felan yaziyo onun yazmamasi icin ne yapmaliyim lutfen yardim edin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Su home tusuna basili tuttugumuzda cikan seyi diyosan onu komple kapattim. Devre disi yani.

location services deki ayarlara baktınmı onlarda önemli

• 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.