Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdardnz

biliyor musunuz bilmem amahttps://www.facebook.com/SamsungTurkiye/app_270744259706763?ref=ts bu sayfada samsung türkiye 50.000 s3 kılıfı hediye ediyor. formu doldurup hediye telefon kılıflarımızı alalım derim

Aslında fena durmuyor arkadaşlar daha önce gene yapmıştı kampanyayı bu aynı kampanya değil galiba şimdi gene veriyorlar,Sonuçda formda istediği bütün bilgilerimiz zaten onlarda var.Bu kılıf türkcellin 50 tl ye sattığı kılıf.Hiç bir üçret talep etmiyor kargo üçreti dahil hepsi onlara ait.Nedersiniz alalımmı kullanmassakda dursun bir ara kullanırız belki.İşde bu tarz kılıf kullanırsak düşünce dağılmaz ve çam kırılmaz.
    Görüşleriniz bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: themirkin

quote:

Orijinalden alıntı: basarm

quote:

Ben birsey sorcam ben S3 aldim harika bi telefon cok kullanisli bende bi sorun var yada nerden yaptigimi unuttum telefonun ondeki tuslari varya geri tusu felan onlara basinca telefon titeremiyor neden acaba yardimci olabilirseniz sevinirim saygilarimla :-)

ayarlara gir güç tasararuf içinde titreme ile ilgil tik kaldır düzelicek.

ilginiz için saolun ama sizi dediğiniz gibi birşey yok malesef ?

Bu ayarları yapın demiştim.
    Ayarlar,ses,dokunmatik geribildirim seçili olsun.
    Ayarlar,ses,titreşim yoğunluğunu açabilirsin.
    Bunları yaparsan düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

quote:

quote:

Ben birsey sorcam ben S3 aldim harika bi telefon cok kullanisli bende bi sorun var yada nerden yaptigimi unuttum telefonun ondeki tuslari varya geri tusu felan onlara basinca telefon titeremiyor neden acaba yardimci olabilirseniz sevinirim saygilarimla :-)

ayarlara gir güç tasararuf içinde titreme ile ilgil tik kaldır düzelicek.

ilginiz için saolun ama sizi dediğiniz gibi birşey yok malesef ?

Bu ayarları yapın demiştim.
    Ayarlar,ses,dokunmatik geribildirim seçili olsun.
    Ayarlar,ses,titreşim yoğunluğunu açabilirsin.
    Bunları yaparsan düzelir.

yukarıdakileri yaptıktan sonra gene gelmiyorsa eğer.
    ayarlar-güç tasaraf modu-çıkan 4 seçenekten en altta olan DOKUNMALI GERİBİLDİRİMİ KAPAT yanındaki tik kaldır düzelicektir.
    Bu ayarların hepsini yapınca düzelmiyorsa telefonu yeniden başlat.

• arkadaşlar bu S3 ler hangi ülke üretimi oluyor genelde
    gitti gidiyordan vs. italatçı firma garantili alsak hangi ülke malı çıkar
    sizinkiler ne mesela ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

arkadaşlar bu S3 ler hangi ülke üretimi oluyor genelde
    sizinkiler ne mesela ??

samsung yazana var kore yazan var belki başkada vardır. Ben alıcıya sorun ve öle çıkmazsa iade ediceğinizi söleyin.
    Benimkinde yanlış hatırlamıyorsam Samsung yazıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

arkadaşlar bu S3 ler hangi ülke üretimi oluyor genelde
    sizinkiler ne mesela ??

samsung yazana var kore yazan var belki başkada vardır. Ben alıcıya sorun ve öle çıkmazsa iade ediceğinizi söleyin.
    Benimkinde yanlış hatırlamıyorsam Samsung yazıyor.

Ben arkadasla ayni yerden aldim.onunki vietnam benimki kore yapimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdi ben bu Zedge sitesinden bir iki tane wallpaper indirdim. Duvar kağıdı yapmak istediğimde resmi kırpmak istiyor. Halbuki ben ekranı kaydırdıkça duvar kağıdı da kaysın istiyorum. Nasıl yapılıyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: morhuncan

Keşke bir arkadaş şöyle çıksa da şu Wipe hakkında bilgi veren bir konu açsa yada ilk mesaja eklese. İlk mesajda genelde neden yapılması gerektiği yazmış. İyi güzel de neleri siler bu, nasıl yedekleme yapılır bunları falan bir öğrensek.
    Garantiyi bozar mı?
    mesela rehberi yada mesajları yada programların hepsini silebiliyor mu?
    Oyunların save'lerini kurtara biliyor muyuz? Yoksa illa önce yedek mi almamız gerekir. Hangi programla yedek alabiliriz.

Wipe yapın, wipe yapın demesi kolay !

böle yekınıncaya kadar biraz araştırmacı olsanız nasıl olur.
    Google wipe yapmak yazınca dünya kadar site çıkıyor ki bu konuda neredeyse her sayfada yesilcin.com sitesine yönlendiriliyor insanlar bilgi alabilmesi için size özel tekrar yazalım
    yesilcin.com sitesine girerseniz istediğiniz bütün bilgileri detaylı öğrenebilirsiniz.
    Okuyup gene anlamadığınız bişeyler olursa o zaman gelin tekrardan sorun emin olun size yardımcı olacak bir sürü insan var burda.
    Bende burdaki tecrübeli arkadaşlardan bişeyler öğrendim ve okuyarak öğrendim. Her şeyi biliyormuyum tabiki hayır hala bilmediğim bir sürü şey var ama ihtiyacım oldukça okuyorum ve bulmaya çalışıyorum bulamazsam buradan bende soruyorum.

NOT: wipe yapınca sim kartın ve hafıza kartın hariç telefonda ne kadar arama sms resim video müzik vb.varsa gider.
    Backup almadan yapmayın.

Dostum keşke beni araştırmamak ile yargılamadan önce niyetimi anlasaydın. Aslında bu sorusunu sorduğum soruların çoğunu sormadan önce araştırdım. Sadece, mesela bu başlığı açan ve özellikle diğer SIII inceleme başlığını açan arkadaş çok güzel bir inceleme yapmış. Bu kadar sık kullanılan bir çalışmayı da foruma eklemelerini istedim sadece.
    Amacım sitem etmek değil yönlendirmekti, yanlış anlaşılmışsam affola.

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Orijinalden alıntı: serdardnz

biliyor musunuz bilmem amahttps://www.facebook.com/SamsungTurkiye/app_270744259706763?ref=ts bu sayfada samsung türkiye 50.000 s3 kılıfı hediye ediyor. formu doldurup hediye telefon kılıflarımızı alalım derim

Aslında fena durmuyor arkadaşlar daha önce gene yapmıştı kampanyayı bu aynı kampanya değil galiba şimdi gene veriyorlar,Sonuçda formda istediği bütün bilgilerimiz zaten onlarda var.Bu kılıf türkcellin 50 tl ye sattığı kılıf.Hiç bir üçret talep etmiyor kargo üçreti dahil hepsi onlara ait.Nedersiniz alalımmı kullanmassakda dursun bir ara kullanırız belki.İşde bu tarz kılıf kullanırsak düşünce dağılmaz ve çam kırılmaz.
    Görüşleriniz bekliyoruz.

Facebook tan yorumları okudum milletinki 1 aydır gelmemiş hala ben vazçaydım yani vazgeçtim.

• Arkadaşlar telefonun temmuz ağustos gibi piyasası ne kadar olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Arkadaşlar telefonun temmuz ağustos gibi piyasası ne kadar olur?

S4 gelince yani s4 mü almayı düşünüyorsun.
  • Bunu hala deneyen başaran olmadımı

Arkadaşlar Allahaşkına şu ayarlar,gelişmişsecenekler deki masaüstü yedekleme şifresi oluşturun menüsünü bir deneyin ya,ben beceremedim,Acaba bu kurdugumuz masaüstü düzeninimi yedekliyor wipe yapınca masaüstü ayarlarımız kaybolmayacakmı sizler bi deneyebilirmisiniz ben oluşturamadım nedir bu bilen yokmu.
  • arkadaşlar telefonumu acil nakit ihtiyacından dolayı satmak durumundayım..genpa garantili faturalı full kutu içeriği herşey var..orjinal şarj aleti kulaklığı vs bütün kutu içeriği..orjinal kendi kutusu da var..kutunun üzerindeki imei ve tlefonunun imeisi aynı zaten kontrol edersiniz..genpanın sitesinde sorgulatınca da genpa çıkışlı olduğu gözüküyor..onu da kontrol edersiniz..telefon mavi renk 20.06.2012 tarihinde aldım..telefon kozmetik olarak 10 üzerinden 9.5tur.yani çok temizdir..istediğim fiyat 1.000 tl o da hemen satılması için..bugün satmam lazım telefonu acil nakit ihtiyacım var..lütfen takas vs yada pazarlık teklif etmeyin..son derece uygun yazdım..fatura üzerinde de görürürsünüz 1.950 tl verdim alırken..buarada balmumcu tarafında oturuyorum,zincirlikuyu metrobüse çok yakınım..teşekkürler
  • .
    .
    .

Merhaba, kanser olmak üzereyim

benim sorunum avea hattım var ve biriyle konuşurken bir başkasının beni çaldırdığını görebiliyordum birçok telefonda bunda göremiyorum. galiba arama bekletme gibi bir şeydi eğer bilen bir arkadaş var ve yardımcı olmak isterse çok teşekkür ederim.

.
    .

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGP -- 22 Kasım 2012; 17:00:34 >
  • arkadaşlar

2 senelik iphone 4 kullanıcısı olarak
    s3 e geçme fikrine siz kullanıcıları ne söyler?

daha önce bu geçişi yapan var mı fikirleri neler?
  • quote:

quote:

quote:

Keşke bir arkadaş şöyle çıksa da şu Wipe hakkında bilgi veren bir konu açsa yada ilk mesaja eklese. İlk mesajda genelde neden yapılması gerektiği yazmış. İyi güzel de neleri siler bu, nasıl yedekleme yapılır bunları falan bir öğrensek.
    Garantiyi bozar mı?
    mesela rehberi yada mesajları yada programların hepsini silebiliyor mu?
    Oyunların save'lerini kurtara biliyor muyuz? Yoksa illa önce yedek mi almamız gerekir. Hangi programla yedek alabiliriz.

Wipe yapın, wipe yapın demesi kolay !

böle yekınıncaya kadar biraz araştırmacı olsanız nasıl olur.
    Google wipe yapmak yazınca dünya kadar site çıkıyor ki bu konuda neredeyse her sayfada yesilcin.com sitesine yönlendiriliyor insanlar bilgi alabilmesi için size özel tekrar yazalım
    yesilcin.com sitesine girerseniz istediğiniz bütün bilgileri detaylı öğrenebilirsiniz.
    Okuyup gene anlamadığınız bişeyler olursa o zaman gelin tekrardan sorun emin olun size yardımcı olacak bir sürü insan var burda.
    Bende burdaki tecrübeli arkadaşlardan bişeyler öğrendim ve okuyarak öğrendim. Her şeyi biliyormuyum tabiki hayır hala bilmediğim bir sürü şey var ama ihtiyacım oldukça okuyorum ve bulmaya çalışıyorum bulamazsam buradan bende soruyorum.

NOT: wipe yapınca sim kartın ve hafıza kartın hariç telefonda ne kadar arama sms resim video müzik vb.varsa gider.
    Backup almadan yapmayın.

Dostum keşke beni araştırmamak ile yargılamadan önce niyetimi anlasaydın. Aslında bu sorusunu sorduğum soruların çoğunu sormadan önce araştırdım. Sadece, mesela bu başlığı açan ve özellikle diğer SIII inceleme başlığını açan arkadaş çok güzel bir inceleme yapmış. Bu kadar sık kullanılan bir çalışmayı da foruma eklemelerini istedim sadece.
    Amacım sitem etmek değil yönlendirmekti, yanlış anlaşılmışsam affola.

Bu konunun sahibi arkadaş konuyu ilgilencek tecrübeli arkadaşa devretmediği için ilk başa bu eklenemiyor malesef.
    Bizlerde bu tarz sorunları gidip yeşilcin.com sitesinden bakıyruz milletide oraya yönlendiriyoruz.
    Azcıkda seni yanlış anlamışım kusura bakma.

• Mesajım bulunsun yeni aldım beyaz 16gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekranın köşelerinde cıkan kırmızı renk dikdörtgen biçimndeki uyarıyı kapatma gibi bir secenek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 500cup

arkadaşlar

Ben yeni geçtim 1 hafta oldu. öncelikle ilk başta iphonunu özleyeceksin sana çok karmaşık ve sanki daha basitmiş izlenimi verecek ama alıştıkça vede telle yaptıklarını gördükçe vay be iyiki almışım diceksin. ip da yapamayıp bunda yapabildiklerim: torrentten direk tele dowwnload, masaüstünde sınırsız değişiklik imkanı, klasör silme taşıma yeniden isim verme, blutut la her cihaza bağlan vs. ama bana ip daha sağlam hissi veriyodu bu çok narin duruyo onuda belirteyim. Ekranın büyük olmasıda ilk etapta itici geliyo alışınca ip oyuncak gibi geiyor. açıkçası ben tavsiye ederim ama almasanda çokşey kaybetmessin ip da yetiyo insana.stabil sorunsuzluk var. kurcalamayı seviyosan al mutlaka
    Bide iphone forumunda sorduğun soruya çok daha çabuk cevap alıyosun. S3 konusunda nedense arada kaynıyo heralde mesajlar bi türlü cevap alamıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 22 Kasım 2012; 15:18:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 500cup

arkadaşlar

Geçen ve memnun olan arkadaşlar vardı forumda. Ama çalışma sistemine alışıncaya kadar illah edebilirsiniz.
    Geçiş yapan kulanıcılar detaylı yorum yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.