- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Bu konudaki kullanıcılar:

67762
Cevap
517
Favori
2450961
Tıklama
Sayfaya git: Sayfa: <<     422 [424] 426 427 428 429 430 431      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş

2178 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:34:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: Kokuşmuş Pizza

Evet o dur

Hocam bu program rootsuz cihazlarda çalışmıyor mu ? Çünkü ben telefonuma root falan hiçbirşey yapmadım ama kullanıyorum
Buna gelen 1 yanıtı gör.

不要信任太多. 不要愛太多. 不要希望太多, 因为太多会伤害太深

98 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:37:48 

quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

Bataryaya zarar vermez sadece biraz geç şarj olur

vallahi tam tersi geçerli benim için...ben orjinal kabloyla çok uzun sürede şarj edince eski şarj aletine dönüş yaptım.maksimum 3 saatte şarj oluyo...yada orj şarj aleti bozuk bilemiyorum...

BİZE HER YER TRABZON /61/

12223 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:45:33 

S3 ü modem olarak kullanmak için otg kablo üzerinden bağlamamız yetiyor mu notebook'a?

iPhone 7 Plus 256 GB Matte Black

358 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:48:00 

quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Güncellemeyi iyiki yapmamış o zaman yoksa tekrar imei kopyalatmam gerekecekti. Şu anda 4.0.4'de duruyor. Kendi pasaportum var, bununla açtırabilirim yalnız 100 lira da vermek istemiyorum. Yazılım güncellemeleri o kadar kritik değil herhalde, ne kaybederimki bu şekilde kalsa?

100 lira vemeden yaptığınız bütün güncellemelerden sonra telefonunuza tekrardan imei çaktırmanız gerekir.Buda para demek sonuç olarak eğerki imei sizin deilse çakılan birgn birininkine denk gelirseniz ve savcılık ile işlemler yapılırsa başınız derde girer bunun olma ihtimali ne kadar çok az.
Güncellemeler telefonun stabil çalışması için çıkıyor kurup kurmamak sana kalmış ben bu halinden memnunum dersin kurmazsın.Ben dün akşam 4.1.2. kurdum ve menü geçileri biraz daha iyi oldu şarjını deniyorum şuan bakalım ne kadar gidicek 4.1.1 gün içinde tekrar takmam gerekiyordu.
internet sürekli 3g açık şekilde.

Başarım bu arada 4.1.2 nasıl ben daha kurmadım biraz daha beklemek istiyorum.Biraz anlatsanız iyi olur ben daha önce kullanan arkadaşlara bu romla ilgili sorular sormuştum ama pekde sağlıklı cevaplar gelmedi mesela.

1- multi windosw çubugu soldan sağa girip çıkarken hızlımıtitreme yapıyormu
2- 4.1.1 de video çekerken aynı anda videoyu kesmeden resim yakalıyabiliyorduk bundada varmı(kaldırmışlar diye duydum)
3- multi windows çubuğuna(menusune) istediğin uygulamayı koyabiliyormusun.yoksa kendi üzerinde gelen uygulamalarımı çıkarıp ekleyebiliyorsun.Mesela ben masaüstüne ben rehberden kişi kısayolunu ekliyorum o kişileri multi windows çubuguna koayabiliyormusun.Deneyip anlatırsan mutlu olurum.Kolay gelsin gül güle kullan.

Haa unutmadan gördüğüm kadarıyla video seyrederken o videonun içinden istediğin kareyi resim olarak alabiliyorsun bu sadece kendi çektiği videodamı oluyor yoksa her seyredilen video içinden kare resim alabiliyormusun.Diyelimki ben youtubeden bir video indirdin o video içinden istediğin görüntüyu resim olarak alabiliyormusun.
Tekrar teşekkürler.

@italiano ismail

Ben çok üst seviye kullanan biri değilim aslına bakarsan sadece telefon olarak kullanıyorum denebilir.
Kendi kullanışıma göre değerlendirme yapayım.
menü geçişleri biraz daha iyi durumda.Ama bişey açık diyelim mesela twitter ondan bi anda home tuşuna basarak çıkıyorsıun ana ekranın gelesi hala geç anında gelmiyor bu beni hala sinir ediyor.
yandaki menü çubuğunu sen dediğin içn tekrar tekrar denedim ama hiç takılma olmadı yağ gibi akıyor.
video çekerken resim çekebiliyorsun bunuda yeni denedim sen dediğin için onda sorun olmuyor.
yandaki çubuğu rot yapmadığım için şuan bişey ekleyemiyorum.sadece kendi üzerindekileri kaldırıp yerini değiştiriyorum.Root yapınca bunları değiştirme şansımız varmı onuda bilmiyorum.
Video izlerken hiç ekran görüntüsü almadım daha önce de şimdide o yüzden nasıl yapıldığını bilmiyorum. Kedi çektiği videoda kendi oynatıcısında simge çıkıyor ve görüntü yakalıyor.
dışarıdan attığım bir videoyuda dizi atmıştım onuda normal ekranda elini geçirerek alabiliyorsun ekran görüntüsü denedim.
Ama telefon ingilzce oldu sinir bozucu Tr yama yada Tr versiyon biran önce çıksın artık.

kardeşim şayet 4.1.2 yi yüklediysen menüye supersu programı gelmiş olması gerekir, bu da cihazının ROOTlanmış olduğu anlamına gelir
4.1.2 rootlı bir rom dan port edildi bildiğim kadarıyla...
Buna gelen 1 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:49:24 

quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

bilgi için teşekkür ederim telefon rootsuz olduğu için sanrım telefon tr olmuyor zaten ingilizce öğrenmeye çalışıyorum bahane ile ingilizcemi geliştiririm en azından bazı terimlerle.
Ama sadece root yapmak için root dosyanı nereden temin ettin banada verirmisin diğer bazı programlar için rootlamak gerekirse bulmak için uğraşmayayım.

Ayarlarda hata yapmışım şimdi oldu sağol tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 21 Kasım 2012; 15:58:11 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

1186 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:53:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

Hocam bu program rootsuz cihazlarda çalışmıyor mu ? Çünkü ben telefonuma root falan hiçbirşey yapmadım ama kullanıyorum

Çalışıyor çünkü benim telefonumda rootsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 2 yanıtı gör.

PSN:Halit1496

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:59:53 

quote:

Orijinalden alıntı: oranj

kardeşim şayet 4.1.2 yi yüklediysen menüye supersu programı gelmiş olması gerekir, bu da cihazının ROOTlanmış olduğu anlamına gelir
4.1.2 rootlı bir rom dan port edildi bildiğim kadarıyla...

Evet dediğin gibi supersu geldi ve tlefonu Tr yaptım.
Sağolun tekrardan.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

295 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:01:34 

Arkadaslar ben onexten s3e geçtim ve iyiki geçmişim one xte kasarak oynadığım oyunları s3 0 kasma ile oynatıyor nba 2K13 nfs most wanted fifa 12 rf 13 modern combat 3 gta 3 nova 3 gibi oyunlarda one xte azda olsa kasmalar oluyordu fakat s3te bu yok bir oyun delisi olaraktan s3 harika derim. Ayrıca sarjim günde en az 2 saat oyun oynamama rağmen wifi sürekli açık ekran parlaklığı ortalarda 16 saat gidiyor. Ayrıca cihazim 1.5 saatte şarj oluyor ve özel bir kılıf aldım flip covera benzer ama adam gibi koruyan ve harika desenli.

163 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:02:13 

quote:

bilgi için teşekkür ederim telefon rootsuz olduğu için sanrım telefon tr olmuyor zaten ingilizce öğrenmeye çalışıyorum bahane ile ingilizcemi geliştiririm en azından bazı terimlerle.
Ama sadece root yapmak için root dosyanı nereden temin ettin banada verirmisin diğer bazı programlar için rootlamak gerekirse bulmak için uğraşmayayım.

Ayarlarda hata yapmışım şimdi oldu sağol tekrardan.

vala hatırlamıyorum ki birsürü dosya indirdim rot öncesi
ama şöyle söyliyim yotube da videoyu izlerken dosyanın ismini alıp past yaptım google a
tar uzantılı rar dosyasıydı galiba sanırsam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 16:21:12 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Kasım 2012; 16:03:49 

quote:

Evet dediğin gibi supersu geldi ve tlefonu Tr yaptım.
Sağolun tekrardan.

kardes nasil tr yaptin anlatirmisin?

Buna gelen 1 yanıtı gör.

14964 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:04:20 

directory bind dışında hafıza kartına uygulama taşyabileceğim program var mı?

MSI Z97 Gaming 5 | MSI GTX970 Gaming 4G | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 4x4GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | Logitech G930 | Logitech G710 RGB Blue Switch | Logitech G502 | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
LG G4 | Asus X550JX-XX099D

163 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:05:13 

quote:

hadi beh
black market deki uygulamaları rootsuz cihazlar da ücretli olmasına rağmen,bedava indirebiliyormu yani.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

1186 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:24:42 

quote:

hadi beh
black market deki uygulamaları rootsuz cihazlar da ücretli olmasına rağmen,bedava indirebiliyormu yani.

Evet bende suan most wanted shadowgun var

PSN:Halit1496

2178 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:29:25 

quote:

Ama mesela droidvpn adında bir program var arkadaşlarım kullanamıyor s3lerinde ama ben kullanıyorum rootlu cihaz lazım hatası veriyor onlarda

不要信任太多. 不要愛太多. 不要希望太多, 因为太多会伤害太深

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:31:14 

quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

kardes nasil tr yaptin anlatirmisin?

telefonun rotlu olması gerekiyor kesinlikle
4.1.2 kurduysan otomatik rotlu oluyor zaten
language enabler programı marketten kuruyorsun açınca karşına super su programı çıkıyor ve ordan bu programa yetki vermen gerekli yetki verdikten sonra programda enable hidden languages tıklıyorsun later ve now seçekleri geliyor now diyorsun ve telefon yeniden başlıyor sonra ayarlardan dil ayarlarına giriyorsun telefon Türkçe dili seçiyorsun.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Uzaklaştırılmış
21 Kasım 2012; 16:33:26 

quote:

telefonun rotlu olması gerekiyor kesinlikle
4.1.2 kurduysan otomatik rotlu oluyor zaten
language enabler programı marketten kuruyorsun açınca karşına super su programı çıkıyor ve ordan bu programa yetki vermen gerekli yetki verdikten sonra programda enable hidden languages tıklıyorsun later ve now seçekleri geliyor now diyorsun ve telefon yeniden başlıyor sonra ayarlardan dil ayarlarına giriyorsun telefon Türkçe dili seçiyorsun.

tesekkur ederim dostum

1818 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:34:49 

arkadaşlar imei atılmış bir s3 almamın zararları nelerdir ne gibi sıkıntılar yaşarım kapanmaya karşı garanti veriyor güncellemeyle kilitlenmez diyor satıcı

birde s3 ün kulaklık sesi nasıl iyimidir s2 ile aynımıdır
Buna gelen 2 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:44:09 

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar imei atılmış bir s3 almamın zararları nelerdir ne gibi sıkıntılar yaşarım kapanmaya karşı garanti veriyor güncellemeyle kilitlenmez diyor satıcı

1. s2 olmadığı için onla sesini karşılaştıramam s2 kullanıcıları size bu konuda bilgi verecektir.zaten kulaklıktan da müzik dinlemiyorum sadece arada dizi falan seyrediyorum ve bana yetiyor ordan çıkar ses.
2. kurduğun programların güncellemelerinde bişey olmaz evet ama yazılım güncellemelerinde %99 sorun yaşarsın 4.1.1 kullanırken 4.1.2 ye geçişte mesela sorun yaşıcaksındır. geçmişte bu sayfada sorun yaşayan kullanıcılar oldu.
Ayrıca çaktığı imei telefonu kime ait olduğunuda bilmyorsun birine denk gelirse savcılıktan takip başlatılırsa sıkıntı yaşayabilirsiniz.

1022 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:46:16 

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

telefonunu hemen servise verip orasını burasını kurcalatma.Bence o yazılımsal sorundur.
Fabr.ayarlarına dönmeyi dene,wipe yap
O da olmadı 4.1.1 romunu indirip tekrar odinle kur.
En son care servise görürürsün.

Telefonu kapat-aç yapınca çalıştı.Ne kadar basitmiş :) ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.İlk defa böyle birşeyle karşılaştım hayret.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

1022 Mesaj
21 Kasım 2012; 16:58:11 

Çakma imei'den orjinal imei dönmek için fabrika ayarlarına dönmek yeterli olmuyor bildiğim kadarıyla.Telefoncularda özel bir cihazla yapıyorlar bu işi.Yanlış yönlendirmeyelim blackwinterday arkadaşı.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:05:37 

quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Telefonu kapat-aç yapınca çalıştı.Ne kadar basitmiş :) ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.İlk defa böyle birşeyle karşılaştım hayret.

yazılımsal olur bazen böle şeyler telefon sapıtabilir böle şeylerde önce reset atın çözülmezse format atın oda olmazsa yazılım güncelleyin oda olmazsa servise verin :)
düzelmesine sevindim

43 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:07:05 

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

imei atılmış alma derim doğubankta satılanalrın çoğu öyle birşey olmaz diyolar ama ben yinede orjinal imeisin istedim yeniçarşımdan titanium aldım 2 yıl garantili kafam rahat sıkıntı yok.S3 ün orjinal kutusndaki kulaklık mükemmel diyim ses çok sağlam.
Bende daha önce sony ericsson w810i vardı.O yüzden s3ün ayrı birşeymiş.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:08:21 

quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Çakma imei'den orjinal imei dönmek için fabrika ayarlarına dönmek yeterli olmuyor bildiğim kadarıyla.Telefoncularda özel bir cihazla yapıyorlar bu işi.Yanlış yönlendirmeyelim blackwinterday arkadaşı.

Tabiki fabrika ayarlarına dönünce olmuyor ama yanılmıyorsam yazılım güncelleyince odin ile çakılan imei siliniyor orjinal imei görüyor diye biliyorum oda kayıt işlemleri yapılmadığı için kapanmış oluyor ve hat sinyal alamıyor diye biliyorum yanlış biliyorsam bilgili olan bir arkadaş düzelticektir.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:11:18 

quote:

Orijinalden alıntı: drothee

imei atılmış alma derim doğubankta satılanalrın çoğu öyle birşey olmaz diyolar ama ben yinede orjinal imeisin istedim yeniçarşımdan titanium aldım 2 yıl garantili kafam rahat sıkıntı yok.S3 ün orjinal kutusndaki kulaklık mükemmel diyim ses çok sağlam.
Bende daha önce sony ericsson w810i vardı.O yüzden s3ün ayrı birşeymiş.

Kayıtlı diye aldığınız telefonlara dikkat edin arkadaşlar.
Bazı kurnaz satıcılar yurtdışından iş için gelen iş adamlarının pasaportları ile geçici kayıt yatırıyorlarmış bu kayıt da 6 ay sürüyormuş ve 6 ay sonra mesaj telefon kaydı yaptırın diye.
Başka yerde okumuştum.
Kayıt belgelerini istemeyi unutmayın.
en azından ödediği 100 lira kayıt parasının makbuzunu isteyin.

163 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:16:23 

quote:

Tabiki fabrika ayarlarına dönünce olmuyor ama yanılmıyorsam yazılım güncelleyince odin ile çakılan imei siliniyor orjinal imei görüyor diye biliyorum oda kayıt işlemleri yapılmadığı için kapanmış oluyor ve hat sinyal alamıyor diye biliyorum yanlış biliyorsam bilgili olan bir arkadaş düzelticektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 17:18:27 >

163 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:18:48 

cihazlarını rootlu kullanan arkadaslar
ben cihazımı rootlu kullanmaya basladıktan sonra,bir turlu rayına oturtamadım işi şöyle ki;
geçenlerde bir font programı yukledım yazı tipi secip uygula dedim cihaz samsung yazısında takıldı kapatamadım da,ancak odınden room u tekrar yukleyınce acıldı cihaz
az önce ise 3d.. (devamını hatırlamıyorum) bir programı ınstall dedim,ekran bu defa galaxy s3 i9300 yazısında takılıp kaldı,reboot yapıyorum işlemiyor
bu sorunların benzerlerini yaşayanlar varmı?
neden bu sıkıntılarla karsılasıyorum hata bende mi? supersu tam olarak ne işe yarıyor bilmediğimden kullanamıyorum tam randımanlı
bu arada bu kilitlenmeler cihaza zarar verirmi sizce ?
teşekkürler,saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 17:23:52 >
Buna gelen 2 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:27:51 

quote:

Super su tam manası ile anlamını yazamıcam ama kurduğun programlar telefon ile 1 e 1 uyumlu olmaya bilir belki o yüzden takılıp kalıyordur hata veriyordur diye düşünüyorum.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

1 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:31:23 

arkadaşlar merhaba telefon rehberinde kayıtlı olan bir kişi arama yaptığında isminin altında telefon numarası çıkıyor bunun görünmesini istemiyorum bunu kapatma gibi bir özellik varmıdır ayrıca mesaj geldiğinde ekranda kalıyor bunuda kapatabilirmiyiz yada bir uygulamamı kurmamız gerekiyor teşekkürler

373 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:37:05 

Merhaba telefonu bende yeni aldm imei kayitli olarak nasil imei gitmeden guncellerim.kulube benide katin.

Buna gelen 1 yanıtı gör.

GALAXY S/OPTİMUS 3D/GALAXY S2/GALAXY NEXUS/GALAXY S3/XPERİA Z/GALAXY NOTE 2

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:45:51 

quote:

Orijinalden alıntı: phyzik

Merhaba telefonu bende yeni aldm imei kayitli olarak nasil imei gitmeden guncellerim.kulube benide katin.

imei kayıtlı ise güncelleme yapmanızda sorun yok imei kopyalanmış ise yani başka telefonun imei bu telefona tanımlanmış ise sorun var.
Odin programı ile bizim telefon için olan bütün yazılımları kurabilirsiniz bu yaklaşık 5 dk sürüyor.
Yecilcin.com sitesinde bütün anlatımlar mevcut
Buna gelen 1 yanıtı gör.

10219 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:57:59 

Arka planda birden çok internet sayfası açıksa bunlar arasında hizli gezme tuşu var mi?

Buna gelen 1 yanıtı gör.

psn: ll_renzokuken_ll

373 Mesaj
21 Kasım 2012; 18:11:31 

quote:

imei kayıtlı ise güncelleme yapmanızda sorun yok imei kopyalanmış ise yani başka telefonun imei bu telefona tanımlanmış ise sorun var.
Odin programı ile bizim telefon için olan bütün yazılımları kurabilirsiniz bu yaklaşık 5 dk sürüyor.
Yecilcin.com sitesinde bütün anlatımlar mevcut

Imei kopyali.

Buna gelen 1 yanıtı gör.

Uzaklaştırılmış
21 Kasım 2012; 18:23:20 

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Arka planda birden çok internet sayfası açıksa bunlar arasında hizli gezme tuşu var mi?

adres cubugunun yanindaki 1 rakamina basarsan hem yeni sayfa acabilir hemde sayfalar arasinda gezebilirsin

Buna gelen 1 yanıtı gör.

213 Mesaj
21 Kasım 2012; 18:32:25 

http://www.androidcadde...samsung-galaxy-siii.htm

Arkadaşlar linkteki telefonun forumda reklamı var nedir ne değildir? Fiyatı 450 tlymiş de vietnam üretimiymiş kasa menu işletim sistemi herşeyiaynıymış ama bazı özellikleri düşükmüş var mıdır bilgisi olan?
Buna gelen 1 yanıtı gör.

1214 Mesaj
21 Kasım 2012; 18:34:03 

quote:

cihazlarını rootlu kullanan arkadaslar
ben cihazımı rootlu kullanmaya basladıktan sonra,bir turlu rayına oturtamadım işi şöyle ki;
geçenlerde bir font programı yukledım yazı tipi secip uygula dedim cihaz samsung yazısında takıldı kapatamadım da,ancak odınden room u tekrar yukleyınce acıldı cihaz
az önce ise 3d.. (devamını hatırlamıyorum) bir programı ınstall dedim,ekran bu defa galaxy s3 i9300 yazısında takılıp kaldı,reboot yapıyorum işlemiyor
bu sorunların benzerlerini yaşayanlar varmı?
neden bu sıkıntılarla karsılasıyorum hata bende mi? supersu tam olarak ne işe yarıyor bilmediğimden kullanamıyorum tam randımanlı
bu arada bu kilitlenmeler cihaza zarar verirmi sizce ?
teşekkürler,saygılar

super user uygulamasi pc de ki gibi administrator yetkilerini almanizi saglar.bu sayede sistem e mudahale edebilirsiniz.telefonunuz da. yasadiginiz sikintilar buyuk ihtimalle yuklediginiz uygulamanin uyumsuz olusundan kaynakli.android kullanan cok farkli model cihaz var.birinde calisan pro digerinde calismayabiliyor.telefonun ana konusunda paylasilan uygulamalari yuklerseniz sikinti olmaz.bir de custom romlar i arastirmanizi tavsiye ederim.bu romlar cok cesitli olup hepsinin farkli ozellikleri var.bir kere yuklemeye baslayinca bir daha kolay kolay stock rom yuklemezsiniz.

Buna gelen 1 yanıtı gör.

galaxy note 3 n9000q

295 Mesaj
21 Kasım 2012; 18:53:30 

quote:

Orijinalden alıntı: saykokemal

http://www.androidcadde...samsung-galaxy-siii.htm

Arkadaşlar linkteki telefonun forumda reklamı var nedir ne değildir? Fiyatı 450 tlymiş de vietnam üretimiymiş kasa menu işletim sistemi herşeyiaynıymış ama bazı özellikleri düşükmüş var mıdır bilgisi olan?

Tamamen yalan sakin almayın bizde var birtane bok gibi bildiğin ci n mali ayrıca garanti falan hikaye 20 gun sonra felç imei düşüyor ayrıca ekranı biraz daha küçük tam aynı degil ve samsung yazısı siliniyo

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 18:59:13 

quote:

Imei kopyali.

o zaman güncelleme yapmayın %99 şebeke sorunu yaşarsınız. tekrar imei kopyalatmanız gerekir.
yukarıda tekrar tekrar yazdım bu yazıyı
Buna gelen 1 yanıtı gör.

2747 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:28:09 

S3 kullanan arkadaşlar. Sahibinden.com'da 850tl'ye s3 satılıyor. Bunlarda ilanları.
1. http://www.sahibinden.c...eni-yap-105682007/detay
2. http://www.sahibinden.c...laxy-s3-105796093/detay

1.olan Kore, 2. olan Dubai yapımıymış. Alsak herhangi bir sorun olur mu? 850Tl olursa 2 tane alabiliriz. Sizce alınmalı mı?
Buna gelen 3 yanıtı gör.

PS4, Pavilion G, GM5 Plus, Kindle PW3

1334 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:29:48 

4.1.1 kullanıyorum, 4.1.2 ye nasıl geçecegim ?
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Macbook Pro Retina Display 13'' || iMac 21.5'' || iPhone 6S 16 GB Silver
iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB
iPad 2 16 GB 3G / WiFi || iPad Pro 32 GB + Apple Pencil
A|rchitecture

373 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:30:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

S3 kullanan arkadaşlar. Sahibinden.com'da 850tl'ye s3 satılıyor. Bunlarda ilanları.

1.olan Kore, 2. olan Dubai yapımıymış. Alsak herhangi bir sorun olur mu? 850Tl olursa 2 tane alabiliriz. Sizce alınmalı mı?

Sakin kanmayin arkadaslar ben siparis ettim cakma cikti

Buna gelen 1 yanıtı gör.

295 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:32:38 

quote:

Boyle hatalar yapip sakin almayin alayi cin mali android yuklenmis cakma s3 inanmayin boyle dolandiricilara alirsiniz sonra satarken 300e alici bulursunuz boyle hatalara dusuceginize cihaz basi 150 lira daha koyun 1000erden adam gibi tamamen orjinal s3 yurtdisi alin kafaniz rahat olsun boyle mallara ne derlerse inanmayin sakin buyuk hata olur

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:33:37 

quote:

ilandaki yazıya bakarsak telefonlar kayıtlı değil imei çakılmış durumda diğer arkadaşlara yazdığım gibi eğer imei çakılı ise yazılım güncellemesinde sorun yaşarsınız biz yardım ederiz diyorlar ama sürekli onlarka mı uğraşcaksın.
Yok ben yazılımla işim olmaz alır kullanırım telefon olarak yazılımı değiştirmem diyorsan al kullan.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

4.1.1 kullanıyorum, 4.1.2 ye nasıl geçecegim ?

http://www.sammobile.co...y-bean-leaked-firmware/
yukarıdaki linkten indirip odin ile kurabilirsin odin ile kurmayı interneten araştırarak bulabilirsiniz

373 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:36:19 

quote:

o zaman güncelleme yapmayın %99 şebeke sorunu yaşarsınız. tekrar imei kopyalatmanız gerekir.
yukarıda tekrar tekrar yazdım bu yazıyı

Ben zaten nasil yapicagimi sordum illaki caresi vardir

Buna gelen 1 yanıtı gör.

2747 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:42:36 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altugkatlav

quote:

Boyle hatalar yapip sakin almayin alayi cin mali android yuklenmis cakma s3 inanmayin boyle dolandiricilara alirsiniz sonra satarken 300e alici bulursunuz boyle hatalara dusuceginize cihaz basi 150 lira daha koyun 1000erden adam gibi tamamen orjinal s3 yurtdisi alin kafaniz rahat olsun boyle mallara ne derlerse inanmayin sakin buyuk hata olur

quote:

quote:

ilandaki yazıya bakarsak telefonlar kayıtlı değil imei çakılmış durumda diğer arkadaşlara yazdığım gibi eğer imei çakılı ise yazılım güncellemesinde sorun yaşarsınız biz yardım ederiz diyorlar ama sürekli onlarka mı uğraşcaksın.
Yok ben yazılımla işim olmaz alır kullanırım telefon olarak yazılımı değiştirmem diyorsan al kullan.

Allah razı olsun arkadaşlar yardım ettiğiniz için. Vageçtim bunlardan. basarm hocam yukarıdaki mesajınızı okudum. Çakma imei bana gelmez. Ben yazılım kurarım, uygulama yüklerim. Ondan gelmez bana bunlar.
Samsung Uluslararası garantili diyen kişiler var. Bunların 1 yıl ya da 2 yıl garantili diyenleri var. Samsung sabit vermiyor mu herkese garantiyi ve bunlar Avrupa cihazlarıymış. Pasaport kayıtlılarmış. Fiyatlarıda çoğunda 1150tl. Bunlar alınmalı mı sizce?

Buna gelen 1 yanıtı gör.

PS4, Pavilion G, GM5 Plus, Kindle PW3

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:46:25 

quote:

Ben zaten nasil yapicagimi sordum illaki caresi vardir

kopya imei olup rom yükleyipte şebeke kaybını gerigetiren okumadım daha ama yapabilen varsa burda paylaşsın ki yapmak isteyen arkadaşlarda yapsın.

983 Mesaj
21 Kasım 2012; 19:52:15