DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
67.806
Cevap
505
Favori
2.452.928
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 sonraki >>>
Giriş
      98 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:37:48
      quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

Alıntıları Göster

Bataryaya zarar vermez sadece biraz geç şarj olur

vallahi tam tersi geçerli benim için...ben orjinal kabloyla çok uzun sürede şarj edince eski şarj aletine dönüş yaptım.maksimum 3 saatte şarj oluyo...yada orj şarj aleti bozuk bilemiyorum...

BİZE HER YER TRABZON /61/
    • Yarbay
      12597 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:45:33
      S3 ü modem olarak kullanmak için otg kablo üzerinden bağlamamız yetiyor mu notebook'a?

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:48:00
      quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Alıntıları Göster

Güncellemeyi iyiki yapmamış o zaman yoksa tekrar imei kopyalatmam gerekecekti. Şu anda 4.0.4'de duruyor. Kendi pasaportum var, bununla açtırabilirim yalnız 100 lira da vermek istemiyorum. Yazılım güncellemeleri o kadar kritik değil herhalde, ne kaybederimki bu şekilde kalsa?

100 lira vemeden yaptığınız bütün güncellemelerden sonra telefonunuza tekrardan imei çaktırmanız gerekir.Buda para demek sonuç olarak eğerki imei sizin deilse çakılan birgn birininkine denk gelirseniz ve savcılık ile işlemler yapılırsa başınız derde girer bunun olma ihtimali ne kadar çok az.
      Güncellemeler telefonun stabil çalışması için çıkıyor kurup kurmamak sana kalmış ben bu halinden memnunum dersin kurmazsın.Ben dün akşam 4.1.2. kurdum ve menü geçileri biraz daha iyi oldu şarjını deniyorum şuan bakalım ne kadar gidicek 4.1.1 gün içinde tekrar takmam gerekiyordu.
      internet sürekli 3g açık şekilde.

Başarım bu arada 4.1.2 nasıl ben daha kurmadım biraz daha beklemek istiyorum.Biraz anlatsanız iyi olur ben daha önce kullanan arkadaşlara bu romla ilgili sorular sormuştum ama pekde sağlıklı cevaplar gelmedi mesela.

1- multi windosw çubugu soldan sağa girip çıkarken hızlımıtitreme yapıyormu
      2- 4.1.1 de video çekerken aynı anda videoyu kesmeden resim yakalıyabiliyorduk bundada varmı(kaldırmışlar diye duydum)
      3- multi windows çubuğuna(menusune) istediğin uygulamayı koyabiliyormusun.yoksa kendi üzerinde gelen uygulamalarımı çıkarıp ekleyebiliyorsun.Mesela ben masaüstüne ben rehberden kişi kısayolunu ekliyorum o kişileri multi windows çubuguna koayabiliyormusun.Deneyip anlatırsan mutlu olurum.Kolay gelsin gül güle kullan.

Haa unutmadan gördüğüm kadarıyla video seyrederken o videonun içinden istediğin kareyi resim olarak alabiliyorsun bu sadece kendi çektiği videodamı oluyor yoksa her seyredilen video içinden kare resim alabiliyormusun.Diyelimki ben youtubeden bir video indirdin o video içinden istediğin görüntüyu resim olarak alabiliyormusun.
      Tekrar teşekkürler.

@italiano ismail

Ben çok üst seviye kullanan biri değilim aslına bakarsan sadece telefon olarak kullanıyorum denebilir.
      Kendi kullanışıma göre değerlendirme yapayım.
      menü geçişleri biraz daha iyi durumda.Ama bişey açık diyelim mesela twitter ondan bi anda home tuşuna basarak çıkıyorsıun ana ekranın gelesi hala geç anında gelmiyor bu beni hala sinir ediyor.
      yandaki menü çubuğunu sen dediğin içn tekrar tekrar denedim ama hiç takılma olmadı yağ gibi akıyor.
      video çekerken resim çekebiliyorsun bunuda yeni denedim sen dediğin için onda sorun olmuyor.
      yandaki çubuğu rot yapmadığım için şuan bişey ekleyemiyorum.sadece kendi üzerindekileri kaldırıp yerini değiştiriyorum.Root yapınca bunları değiştirme şansımız varmı onuda bilmiyorum.
      Video izlerken hiç ekran görüntüsü almadım daha önce de şimdide o yüzden nasıl yapıldığını bilmiyorum. Kedi çektiği videoda kendi oynatıcısında simge çıkıyor ve görüntü yakalıyor.
      dışarıdan attığım bir videoyuda dizi atmıştım onuda normal ekranda elini geçirerek alabiliyorsun ekran görüntüsü denedim.
      Ama telefon ingilzce oldu sinir bozucu Tr yama yada Tr versiyon biran önce çıksın artık.

kardeşim şayet 4.1.2 yi yüklediysen menüye supersu programı gelmiş olması gerekir, bu da cihazının ROOTlanmış olduğu anlamına gelir
      4.1.2 rootlı bir rom dan port edildi bildiğim kadarıyla...

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:49:23
      quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

Alıntıları Göster

bilgi için teşekkür ederim telefon rootsuz olduğu için sanrım telefon tr olmuyor zaten ingilizce öğrenmeye çalışıyorum bahane ile ingilizcemi geliştiririm en azından bazı terimlerle.
      Ama sadece root yapmak için root dosyanı nereden temin ettin banada verirmisin diğer bazı programlar için rootlamak gerekirse bulmak için uğraşmayayım.

Ayarlarda hata yapmışım şimdi oldu sağol tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 21 Kasım 2012; 15:58:11 >

• Binbaşı
      1186 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:53:19

quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

Alıntıları Göster

Hocam bu program rootsuz cihazlarda çalışmıyor mu ? Çünkü ben telefonuma root falan hiçbirşey yapmadım ama kullanıyorum

Çalışıyor çünkü benim telefonumda rootsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN:Halit1496
    • Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 15:59:52
      quote:

Orijinalden alıntı: oranj

Alıntıları Göster

kardeşim şayet 4.1.2 yi yüklediysen menüye supersu programı gelmiş olması gerekir, bu da cihazının ROOTlanmış olduğu anlamına gelir
      4.1.2 rootlı bir rom dan port edildi bildiğim kadarıyla...

Evet dediğin gibi supersu geldi ve tlefonu Tr yaptım.
      Sağolun tekrardan.

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:01:33
      Arkadaslar ben onexten s3e geçtim ve iyiki geçmişim one xte kasarak oynadığım oyunları s3 0 kasma ile oynatıyor nba 2K13 nfs most wanted fifa 12 rf 13 modern combat 3 gta 3 nova 3 gibi oyunlarda one xte azda olsa kasmalar oluyordu fakat s3te bu yok bir oyun delisi olaraktan s3 harika derim. Ayrıca sarjim günde en az 2 saat oyun oynamama rağmen wifi sürekli açık ekran parlaklığı ortalarda 16 saat gidiyor. Ayrıca cihazim 1.5 saatte şarj oluyor ve özel bir kılıf aldım flip covera benzer ama adam gibi koruyan ve harika desenli.

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:02:13
      quote:

Alıntıları Göster

bilgi için teşekkür ederim telefon rootsuz olduğu için sanrım telefon tr olmuyor zaten ingilizce öğrenmeye çalışıyorum bahane ile ingilizcemi geliştiririm en azından bazı terimlerle.
      Ama sadece root yapmak için root dosyanı nereden temin ettin banada verirmisin diğer bazı programlar için rootlamak gerekirse bulmak için uğraşmayayım.

Ayarlarda hata yapmışım şimdi oldu sağol tekrardan.

vala hatırlamıyorum ki birsürü dosya indirdim rot öncesi
      ama şöyle söyliyim yotube da videoyu izlerken dosyanın ismini alıp past yaptım google a
      tar uzantılı rar dosyasıydı galiba sanırsam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 16:21:12 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Kasım 2012 16:03:48

quote:

Alıntıları Göster

Evet dediğin gibi supersu geldi ve tlefonu Tr yaptım.
      Sağolun tekrardan.

kardes nasil tr yaptin anlatirmisin?

SAMSUNG GALAXY S III
      ULTIMAROM V7.1 4.1.x JB
      Siyah Kernel v1.8.5
    • Yarbay
      15513 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:04:19
      directory bind dışında hafıza kartına uygulama taşyabileceğim program var mı?

GIGABYTE Z97-HD3 | ASUS GTX1070 ROG STRIX | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 16GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
      AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | Logitech G930 | Logitech G710 RGB Blue Switch | Logitech G502 | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
      LG G4 | Asus X550JX-XX099D

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:05:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Kokuşmuş Pizza

Alıntıları Göster

hadi beh
      black market deki uygulamaları rootsuz cihazlar da ücretli olmasına rağmen,bedava indirebiliyormu yani.

• Binbaşı
      1186 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:24:41

quote:

Alıntıları Göster

hadi beh
      black market deki uygulamaları rootsuz cihazlar da ücretli olmasına rağmen,bedava indirebiliyormu yani.

Evet bende suan most wanted shadowgun var

PSN:Halit1496
    • Yarbay
      2178 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:29:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Kokuşmuş Pizza

Alıntıları Göster

Ama mesela droidvpn adında bir program var arkadaşlarım kullanamıyor s3lerinde ama ben kullanıyorum rootlu cihaz lazım hatası veriyor onlarda

不要信任太多. 不要愛太多. 不要希望太多, 因为太多会伤害太深
    • Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:31:14
      quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

Alıntıları Göster

kardes nasil tr yaptin anlatirmisin?

telefonun rotlu olması gerekiyor kesinlikle
      4.1.2 kurduysan otomatik rotlu oluyor zaten
      language enabler programı marketten kuruyorsun açınca karşına super su programı çıkıyor ve ordan bu programa yetki vermen gerekli yetki verdikten sonra programda enable hidden languages tıklıyorsun later ve now seçekleri geliyor now diyorsun ve telefon yeniden başlıyor sonra ayarlardan dil ayarlarına giriyorsun telefon Türkçe dili seçiyorsun.

21 Kasım 2012 16:33:26

quote:

Alıntıları Göster

telefonun rotlu olması gerekiyor kesinlikle
      4.1.2 kurduysan otomatik rotlu oluyor zaten
      language enabler programı marketten kuruyorsun açınca karşına super su programı çıkıyor ve ordan bu programa yetki vermen gerekli yetki verdikten sonra programda enable hidden languages tıklıyorsun later ve now seçekleri geliyor now diyorsun ve telefon yeniden başlıyor sonra ayarlardan dil ayarlarına giriyorsun telefon Türkçe dili seçiyorsun.

tesekkur ederim dostum

SAMSUNG GALAXY S III
      ULTIMAROM V7.1 4.1.x JB
      Siyah Kernel v1.8.5
    • Binbaşı
      1880 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:34:49
      arkadaşlar imei atılmış bir s3 almamın zararları nelerdir ne gibi sıkıntılar yaşarım kapanmaya karşı garanti veriyor güncellemeyle kilitlenmez diyor satıcı

birde s3 ün kulaklık sesi nasıl iyimidir s2 ile aynımıdır

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:44:08
      quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar imei atılmış bir s3 almamın zararları nelerdir ne gibi sıkıntılar yaşarım kapanmaya karşı garanti veriyor güncellemeyle kilitlenmez diyor satıcı

1. s2 olmadığı için onla sesini karşılaştıramam s2 kullanıcıları size bu konuda bilgi verecektir.zaten kulaklıktan da müzik dinlemiyorum sadece arada dizi falan seyrediyorum ve bana yetiyor ordan çıkar ses.
      2. kurduğun programların güncellemelerinde bişey olmaz evet ama yazılım güncellemelerinde %99 sorun yaşarsın 4.1.1 kullanırken 4.1.2 ye geçişte mesela sorun yaşıcaksındır. geçmişte bu sayfada sorun yaşayan kullanıcılar oldu.
      Ayrıca çaktığı imei telefonu kime ait olduğunuda bilmyorsun birine denk gelirse savcılıktan takip başlatılırsa sıkıntı yaşayabilirsiniz.

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:46:15
      quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Alıntıları Göster

telefonunu hemen servise verip orasını burasını kurcalatma.Bence o yazılımsal sorundur.
      Fabr.ayarlarına dönmeyi dene,wipe yap
      O da olmadı 4.1.1 romunu indirip tekrar odinle kur.
      En son care servise görürürsün.

Telefonu kapat-aç yapınca çalıştı.Ne kadar basitmiş :) ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.İlk defa böyle birşeyle karşılaştım hayret.

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:58:11
      Çakma imei'den orjinal imei dönmek için fabrika ayarlarına dönmek yeterli olmuyor bildiğim kadarıyla.Telefoncularda özel bir cihazla yapıyorlar bu işi.Yanlış yönlendirmeyelim blackwinterday arkadaşı.

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:05:36
      quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Alıntıları Göster

Telefonu kapat-aç yapınca çalıştı.Ne kadar basitmiş :) ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.İlk defa böyle birşeyle karşılaştım hayret.

yazılımsal olur bazen böle şeyler telefon sapıtabilir böle şeylerde önce reset atın çözülmezse format atın oda olmazsa yazılım güncelleyin oda olmazsa servise verin :)
      düzelmesine sevindim

• Çavuş
      43 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:07:04
      quote:

Orijinalden alıntı: musty578

imei atılmış alma derim doğubankta satılanalrın çoğu öyle birşey olmaz diyolar ama ben yinede orjinal imeisin istedim yeniçarşımdan titanium aldım 2 yıl garantili kafam rahat sıkıntı yok.S3 ün orjinal kutusndaki kulaklık mükemmel diyim ses çok sağlam.
      Bende daha önce sony ericsson w810i vardı.O yüzden s3ün ayrı birşeymiş.

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:08:20
      quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Çakma imei'den orjinal imei dönmek için fabrika ayarlarına dönmek yeterli olmuyor bildiğim kadarıyla.Telefoncularda özel bir cihazla yapıyorlar bu işi.Yanlış yönlendirmeyelim blackwinterday arkadaşı.

Tabiki fabrika ayarlarına dönünce olmuyor ama yanılmıyorsam yazılım güncelleyince odin ile çakılan imei siliniyor orjinal imei görüyor diye biliyorum oda kayıt işlemleri yapılmadığı için kapanmış oluyor ve hat sinyal alamıyor diye biliyorum yanlış biliyorsam bilgili olan bir arkadaş düzelticektir.

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:11:17
      quote:

Orijinalden alıntı: drothee

Alıntıları Göster

imei atılmış alma derim doğubankta satılanalrın çoğu öyle birşey olmaz diyolar ama ben yinede orjinal imeisin istedim yeniçarşımdan titanium aldım 2 yıl garantili kafam rahat sıkıntı yok.S3 ün orjinal kutusndaki kulaklık mükemmel diyim ses çok sağlam.
      Bende daha önce sony ericsson w810i vardı.O yüzden s3ün ayrı birşeymiş.

Kayıtlı diye aldığınız telefonlara dikkat edin arkadaşlar.
      Bazı kurnaz satıcılar yurtdışından iş için gelen iş adamlarının pasaportları ile geçici kayıt yatırıyorlarmış bu kayıt da 6 ay sürüyormuş ve 6 ay sonra mesaj telefon kaydı yaptırın diye.
      Başka yerde okumuştum.
      Kayıt belgelerini istemeyi unutmayın.
      en azından ödediği 100 lira kayıt parasının makbuzunu isteyin.

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:16:23
      quote:

Alıntıları Göster

Tabiki fabrika ayarlarına dönünce olmuyor ama yanılmıyorsam yazılım güncelleyince odin ile çakılan imei siliniyor orjinal imei görüyor diye biliyorum oda kayıt işlemleri yapılmadığı için kapanmış oluyor ve hat sinyal alamıyor diye biliyorum yanlış biliyorsam bilgili olan bir arkadaş düzelticektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 17:18:27 >

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:18:48
      cihazlarını rootlu kullanan arkadaslar
      ben cihazımı rootlu kullanmaya basladıktan sonra,bir turlu rayına oturtamadım işi şöyle ki;
      geçenlerde bir font programı yukledım yazı tipi secip uygula dedim cihaz samsung yazısında takıldı kapatamadım da,ancak odınden room u tekrar yukleyınce acıldı cihaz
      az önce ise 3d.. (devamını hatırlamıyorum) bir programı ınstall dedim,ekran bu defa galaxy s3 i9300 yazısında takılıp kaldı,reboot yapıyorum işlemiyor
      bu sorunların benzerlerini yaşayanlar varmı?
      neden bu sıkıntılarla karsılasıyorum hata bende mi? supersu tam olarak ne işe yarıyor bilmediğimden kullanamıyorum tam randımanlı
      bu arada bu kilitlenmeler cihaza zarar verirmi sizce ?
      teşekkürler,saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkemik -- 21 Kasım 2012; 17:23:52 >

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:27:51
      quote:

Super su tam manası ile anlamını yazamıcam ama kurduğun programlar telefon ile 1 e 1 uyumlu olmaya bilir belki o yüzden takılıp kalıyordur hata veriyordur diye düşünüyorum.

• Er
      1 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:31:23
      arkadaşlar merhaba telefon rehberinde kayıtlı olan bir kişi arama yaptığında isminin altında telefon numarası çıkıyor bunun görünmesini istemiyorum bunu kapatma gibi bir özellik varmıdır ayrıca mesaj geldiğinde ekranda kalıyor bunuda kapatabilirmiyiz yada bir uygulamamı kurmamız gerekiyor teşekkürler

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:37:04
      Merhaba telefonu bende yeni aldm imei kayitli olarak nasil imei gitmeden guncellerim.kulube benide katin.

GALAXY S/OPTİMUS 3D/GALAXY S2/GALAXY NEXUS/GALAXY S3/XPERİA Z/GALAXY NOTE 2

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:45:50
      quote:

Orijinalden alıntı: phyzik

Merhaba telefonu bende yeni aldm imei kayitli olarak nasil imei gitmeden guncellerim.kulube benide katin.

imei kayıtlı ise güncelleme yapmanızda sorun yok imei kopyalanmış ise yani başka telefonun imei bu telefona tanımlanmış ise sorun var.
      Odin programı ile bizim telefon için olan bütün yazılımları kurabilirsiniz bu yaklaşık 5 dk sürüyor.
      Yecilcin.com sitesinde bütün anlatımlar mevcut

• Yarbay
      10249 Mesaj
      21 Kasım 2012 17:57:59
      Arka planda birden çok internet sayfası açıksa bunlar arasında hizli gezme tuşu var mi?

psn: ll_renzokuken_ll
    • Yüzbaşı
      376 Mesaj
      21 Kasım 2012 18:11:31

quote:

Alıntıları Göster

imei kayıtlı ise güncelleme yapmanızda sorun yok imei kopyalanmış ise yani başka telefonun imei bu telefona tanımlanmış ise sorun var.
      Odin programı ile bizim telefon için olan bütün yazılımları kurabilirsiniz bu yaklaşık 5 dk sürüyor.
      Yecilcin.com sitesinde bütün anlatımlar mevcut

Imei kopyali.

21 Kasım 2012 18:23:20

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Arka planda birden çok internet sayfası açıksa bunlar arasında hizli gezme tuşu var mi?

adres cubugunun yanindaki 1 rakamina basarsan hem yeni sayfa acabilir hemde sayfalar arasinda gezebilirsin

SAMSUNG GALAXY S III
      ULTIMAROM V7.1 4.1.x JB
      Siyah Kernel v1.8.5
    • Teğmen
      214 Mesaj
      21 Kasım 2012 18:32:25
      http://www.androidcadde...-samsung-galaxy-siii.htm

Arkadaşlar linkteki telefonun forumda reklamı var nedir ne değildir? Fiyatı 450 tlymiş de vietnam üretimiymiş kasa menu işletim sistemi herşeyiaynıymış ama bazı özellikleri düşükmüş var mıdır bilgisi olan?

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      21 Kasım 2012 18:34:03

quote:

cihazlarını rootlu kullanan arkadaslar
      ben cihazımı rootlu kullanmaya basladıktan sonra,bir turlu rayına oturtamadım işi şöyle ki;
      geçenlerde bir font programı yukledım yazı tipi secip uygula dedim cihaz samsung yazısında takıldı kapatamadım da,ancak odınden room u tekrar yukleyınce acıldı cihaz
      az önce ise 3d.. (devamını hatırlamıyorum) bir programı ınstall dedim,ekran bu defa galaxy s3 i9300 yazısında takılıp kaldı,reboot yapıyorum işlemiyor
      bu sorunların benzerlerini yaşayanlar varmı?
      neden bu sıkıntılarla karsılasıyorum hata bende mi? supersu tam olarak ne işe yarıyor bilmediğimden kullanamıyorum tam randımanlı
      bu arada bu kilitlenmeler cihaza zarar verirmi sizce ?
      teşekkürler,saygılar

super user uygulamasi pc de ki gibi administrator yetkilerini almanizi saglar.bu sayede sistem e mudahale edebilirsiniz.telefonunuz da. yasadiginiz sikintilar buyuk ihtimalle yuklediginiz uygulamanin uyumsuz olusundan kaynakli.android kullanan cok farkli model cihaz var.birinde calisan pro digerinde calismayabiliyor.telefonun ana konusunda paylasilan uygulamalari yuklerseniz sikinti olmaz.bir de custom romlar i arastirmanizi tavsiye ederim.bu romlar cok cesitli olup hepsinin farkli ozellikleri var.bir kere yuklemeye baslayinca bir daha kolay kolay stock rom yuklemezsiniz.

galaxy note 3 n9000q
    • Yüzbaşı
      295 Mesaj
      21 Kasım 2012 18:53:29

quote:

Orijinalden alıntı: saykokemal

http://www.androidcadde...-samsung-galaxy-siii.htm

Arkadaşlar linkteki telefonun forumda reklamı var nedir ne değildir? Fiyatı 450 tlymiş de vietnam üretimiymiş kasa menu işletim sistemi herşeyiaynıymış ama bazı özellikleri düşükmüş var mıdır bilgisi olan?

Tamamen yalan sakin almayın bizde var birtane bok gibi bildiğin ci n mali ayrıca garanti falan hikaye 20 gun sonra felç imei düşüyor ayrıca ekranı biraz daha küçük tam aynı degil ve samsung yazısı siliniyo

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 18:59:12
      quote:

Alıntıları Göster

Imei kopyali.

o zaman güncelleme yapmayın %99 şebeke sorunu yaşarsınız. tekrar imei kopyalatmanız gerekir.
      yukarıda tekrar tekrar yazdım bu yazıyı

• Android Beta Kullanıcısı
      2767 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:28:08
      S3 kullanan arkadaşlar. Sahibinden.com'da 850tl'ye s3 satılıyor. Bunlarda ilanları.
      1. http://www.sahibinden.c...meni-yap-105682007/detay
      2. http://www.sahibinden.c...alaxy-s3-105796093/detay

1.olan Kore, 2. olan Dubai yapımıymış. Alsak herhangi bir sorun olur mu? 850Tl olursa 2 tane alabiliriz. Sizce alınmalı mı?

PS4, Pavilion G, GM5 Plus, Kindle PW3
    • Binbaşı
      1334 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:29:47
      4.1.1 kullanıyorum, 4.1.2 ye nasıl geçecegim ?

Macbook Pro Retina Display 13'' || iMac 21.5'' || iPhone 6S 16 GB Silver
      iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB
      iPad 2 16 GB 3G / WiFi || iPad Pro 32 GB + Apple Pencil
      A|rchitecture
    • Yüzbaşı
      376 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:30:28

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

S3 kullanan arkadaşlar. Sahibinden.com'da 850tl'ye s3 satılıyor. Bunlarda ilanları.

1.olan Kore, 2. olan Dubai yapımıymış. Alsak herhangi bir sorun olur mu? 850Tl olursa 2 tane alabiliriz. Sizce alınmalı mı?

Sakin kanmayin arkadaslar ben siparis ettim cakma cikti

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:32:37

quote:

Boyle hatalar yapip sakin almayin alayi cin mali android yuklenmis cakma s3 inanmayin boyle dolandiricilara alirsiniz sonra satarken 300e alici bulursunuz boyle hatalara dusuceginize cihaz basi 150 lira daha koyun 1000erden adam gibi tamamen orjinal s3 yurtdisi alin kafaniz rahat olsun boyle mallara ne derlerse inanmayin sakin buyuk hata olur

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:33:37
      quote:

ilandaki yazıya bakarsak telefonlar kayıtlı değil imei çakılmış durumda diğer arkadaşlara yazdığım gibi eğer imei çakılı ise yazılım güncellemesinde sorun yaşarsınız biz yardım ederiz diyorlar ama sürekli onlarka mı uğraşcaksın.
      Yok ben yazılımla işim olmaz alır kullanırım telefon olarak yazılımı değiştirmem diyorsan al kullan.

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:36:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

4.1.1 kullanıyorum, 4.1.2 ye nasıl geçecegim ?

http://www.sammobile.co...ly-bean-leaked-firmware/
      yukarıdaki linkten indirip odin ile kurabilirsin odin ile kurmayı interneten araştırarak bulabilirsiniz

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:36:19

quote:

Alıntıları Göster

o zaman güncelleme yapmayın %99 şebeke sorunu yaşarsınız. tekrar imei kopyalatmanız gerekir.
      yukarıda tekrar tekrar yazdım bu yazıyı

Ben zaten nasil yapicagimi sordum illaki caresi vardir

• Android Beta Kullanıcısı
      2767 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:42:35
      quote:

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: altugkatlav

quote:

Boyle hatalar yapip sakin almayin alayi cin mali android yuklenmis cakma s3 inanmayin boyle dolandiricilara alirsiniz sonra satarken 300e alici bulursunuz boyle hatalara dusuceginize cihaz basi 150 lira daha koyun 1000erden adam gibi tamamen orjinal s3 yurtdisi alin kafaniz rahat olsun boyle mallara ne derlerse inanmayin sakin buyuk hata olur

quote:

quote:

ilandaki yazıya bakarsak telefonlar kayıtlı değil imei çakılmış durumda diğer arkadaşlara yazdığım gibi eğer imei çakılı ise yazılım güncellemesinde sorun yaşarsınız biz yardım ederiz diyorlar ama sürekli onlarka mı uğraşcaksın.
      Yok ben yazılımla işim olmaz alır kullanırım telefon olarak yazılımı değiştirmem diyorsan al kullan.

Allah razı olsun arkadaşlar yardım ettiğiniz için. Vageçtim bunlardan. basarm hocam yukarıdaki mesajınızı okudum. Çakma imei bana gelmez. Ben yazılım kurarım, uygulama yüklerim. Ondan gelmez bana bunlar.
      Samsung Uluslararası garantili diyen kişiler var. Bunların 1 yıl ya da 2 yıl garantili diyenleri var. Samsung sabit vermiyor mu herkese garantiyi ve bunlar Avrupa cihazlarıymış. Pasaport kayıtlılarmış. Fiyatlarıda çoğunda 1150tl. Bunlar alınmalı mı sizce?

PS4, Pavilion G, GM5 Plus, Kindle PW3
    • Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:46:25
      quote:

Alıntıları Göster

Ben zaten nasil yapicagimi sordum illaki caresi vardir

kopya imei olup rom yükleyipte şebeke kaybını gerigetiren okumadım daha ama yapabilen varsa burda paylaşsın ki yapmak isteyen arkadaşlarda yapsın.

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:52:14
      quote:

Alıntıları Göster

Allah razı olsun arkadaşlar yardım ettiğiniz için. Vageçtim bunlardan. basarm hocam yukarıdaki mesajınızı okudum. Çakma imei bana gelmez. Ben yazılım kurarım, uygulama yüklerim. Ondan gelmez bana bunlar.
      Samsung Uluslararası garantili diyen kişiler var. Bunların 1 yıl ya da 2 yıl garantili diyenleri var. Samsung sabit vermiyor mu herkese garantiyi ve bunlar Avrupa cihazlarıymış. Pasaport kayıtlılarmış. Fiyatlarıda çoğunda 1150tl. Bunlar alınmalı mı sizce?

Pasaport kayıtlı olanları iyi inceyin vergi dairesine ödediği dekontu alın onu almadan bence telefonu almayın yada çok güvenilir satıcıları tercih edin.
      Daha önce de yazdım yabancı pasaportlara 6 aylık kayıt yaptırıyorlar ve satıyorlarmış dikkatli olun o çakallara karşı.
      Pasaport kayıtlı yada paralel ithalat olan telefonlarda güncellemeler sorun olmuyor.
      sadece imei kopyalanmasında sorun oluyor.Onun da çözümü bulunduysa ben bilmiyorum.
      Fiyat 1200 civarlarına paralel ithalat ürünler alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 21 Kasım 2012; 19:53:22 >

• Teğmen
      205 Mesaj
      21 Kasım 2012 19:58:35
      Gruba benide eklerseniz Sevinirim 1 ay önce teknosadan almıştım siyah s3 16gb

#LENOVO Y510P SLI KULLANICILARI KULÜBÜ#
    • Yarbay
      10249 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:08:35

quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

Alıntıları Göster

adres cubugunun yanindaki 1 rakamina basarsan hem yeni sayfa acabilir hemde sayfalar arasinda gezebilirsin

Sayfanın en altındayken bu adres çubuğu çıkmıyor, cikmasi icin internet sayfasının en üstüne çıkmam gerekiyor, en üste çıkmadan sayfayı saga sola kaydırma gibi bir sey yapilabiliyor mü acaba?

Misal mail leri okurken sayfayı parmakla saga sola götürunce bir sonraki mail e geçiyor ya o sekilde bir sey lazim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5835 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:10:36

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Alıntıları Göster

Sayfanın en altındayken bu adres çubuğu çıkmıyor, cikmasi icin internet sayfasının en üstüne çıkmam gerekiyor, en üste çıkmadan sayfayı saga sola kaydırma gibi bir sey yapilabiliyor mü acaba?

Misal mail leri okurken sayfayı parmakla saga sola götürunce bir sonraki mail e geçiyor ya o sekilde bir sey lazim?

En uzaga gelicek sekilde parmaklarinla zoom out yaparsan direk sayfa secme bolumune atar dh gibi zoomsuz bir sitedeysende tek hamlede ugrasmadan sayfa secme kismina gecersin

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:25:58

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

Alıntıları Göster

super user uygulamasi pc de ki gibi administrator yetkilerini almanizi saglar.bu sayede sistem e mudahale edebilirsiniz.telefonunuz da. yasadiginiz sikintilar buyuk ihtimalle yuklediginiz uygulamanin uyumsuz olusundan kaynakli.android kullanan cok farkli model cihaz var.birinde calisan pro digerinde calismayabiliyor.telefonun ana konusunda paylasilan uygulamalari yuklerseniz sikinti olmaz.bir de custom romlar i arastirmanizi tavsiye ederim.bu romlar cok cesitli olup hepsinin farkli ozellikleri var.bir kere yuklemeye baslayinca bir daha kolay kolay stock rom yuklemezsiniz.

bilgilendirmeleriniz icin saolun,ana konuda paylasilan uygulamalardan kastiniz burada paylastiklarimizmidir?ayrica custom rom secimini nasil yapmami onerirsiniz?

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:27:03

quote:

Alıntıları Göster

Super su tam manası ile anlamını yazamıcam ama kurduğun programlar telefon ile 1 e 1 uyumlu olmaya bilir belki o yüzden takılıp kalıyordur hata veriyordur diye düşünüyorum.

tesekkurler ilginiz icin

• Er
      2 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:40:59
      ya k.bakmayin s3 yeni aldim bn oyun oynamayi cok severim ve telime most vanted fifa 12 vb. oyunlar yukledim 4.0.4 de hic kasmadan oynuodum 4.1.1 yukledim yani j.b ama artik tad alamiyorum cok kasio tel ? arka plan uygulamalarini 2yada 3 yaptim task manager kullanarak da rami hep 300 un ustunde hatta 400 ustunde bile oluyor ama yine kasiyor stock romda o kadar ramim olmamasina karain kasulmiodu lutfen yardim

• Er
      2 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:43:34
      ayrica stock roma donmek istesem napmaliyim . wipe yapsam silermi herseyi ve 4.04 donebilirmiyim ?

• Yarbay
      10249 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:49:38

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

Alıntıları Göster

En uzaga gelicek sekilde parmaklarinla zoom out yaparsan direk sayfa secme bolumune atar dh gibi zoomsuz bir sitedeysende tek hamlede ugrasmadan sayfa secme kismina gecersin

Aradığım bu tarz bir şeydi cok tesekkurler

Herhangi bir programla parmağı saga sola çekerek de sayfa değişeceğini düşünüyorum, araştırmaya devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      6 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:51:44
      cok iyi bi telefon bende de var :)

• Çavuş
      85 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:53:15
      Telefonumdaki uygulamalarımın kısayol görüntüsü değişmiş. Benim oğlan biraz kurcalamış nasıl eski haline getirebilirim bir yardımcı olsanız arkadaşlar. Üstelki araç çubuğundaki simgeler de daha önce malumunuz yeşildi. Şu an mora dönüşmüş, Çok sinir bozucu bir renk almış. O kadar kurcaladım ...Düzelmedi...
      Yardımcı olursanız çok sevinirim...

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:54:00
      quote:

Orijinalden alıntı: özkan...

ayrica stock roma donmek istesem napmaliyim . wipe yapsam silermi herseyi ve 4.04 donebilirmiyim ?

stok rom yesilcin sitesinden istediğin rom indirim odin yardımı ile kurarsın sıkıntı olmaz.
      Telefonun güncellendiğine göre kayıtlı yada garantili olduğunu düşünüyorum.

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:56:35
      quote:

Orijinalden alıntı: murat2408

Telefonumdaki uygulamalarımın kısayol görüntüsü değişmiş. Benim oğlan biraz kurcalamış nasıl eski haline getirebilirim bir yardımcı olsanız arkadaşlar. Üstelki araç çubuğundaki simgeler de daha önce malumunuz yeşildi. Şu an mora dönüşmüş, Çok sinir bozucu bir renk almış. O kadar kurcaladım ...Düzelmedi...
      Yardımcı olursanız çok sevinirim...

renk değiştirmesini ilk defa okudum inşallah ayarlardan düzelen bişeydir.
      değilse fabrika ayarlarına dönmeniz gerek o olmazsa wipe yapın oda olmazsa tekrar rom kurun(bir kaç tane deneyin)
      oda olmazsa servise verin.

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      21 Kasım 2012 20:57:57
      @ siyahkemik

link te oyun,uygulama paylasim konusu var.

http://mobile.donanimha...?m=60587993&p=1#60587993

custom rom konusuna gelince ise beklentiler one cikiyor.custom rom lar bir kac farkli yapida.cyanogenmod,aosp/aokp ve stock tabanli rom lar var.cyanogen mod rom lar saf android tabanli.uzerinde telefon ureticisine ait arayuz ya da ikonlar yok.bu romlarin s3 icin olanlarinin boyutlari 160-170 mb.civari.bu romlar performans olarak en iyi romlar.donma takilma cok nadir gorulur.ama telefonla gelen pek cok ozellikten faydalanamazsin.mesela goz takibi,radyo gibi ozellikler yoktur.kişisellestirme olanagi da kisitlidir.aosp/aokp romlar ise cm romlardan biraz daha buyuk kapasiteli ve daha fazla ozellestirme imkani veren romlardir.yapi olarak cm romlara benzer.stock tabanli romlar ise stock romlar uzerinde oynanarak hazirlanan romlardir.link te ki konu da daha ayrintili. bilgi ve cesitli romlar bulabilirsin.

http://mobile.donanimha...?m=65365278&p=1#65365278

galaxy note 3 n9000q
    • Yarbay
      2632 Mesaj
      21 Kasım 2012 21:11:09
      Arkadaşlar 32gb sıfırdan farksız telefonumu satıyorum.
      http://www.sahibinden.c...rantili-105692008/detay/
      Keyfe keder satılık oldugu için son fiyattir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 21 Kasım 2012; 21:18:40 >

SEMERKAND HD : Frekans : 11558 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 30000 mbs
Sayfa:   <<     < önceki   420 421 422 423 [424] 425 426 427 428 429   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.