Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.1.1 güncellemesini yeni yaptım üst menüye ek olarak Engelleme Modu geldi başkalarında bu yok onun yerine Bildirimler var. Fark nedir söylermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

Orijinalden alıntı: akon

Geçen hafta iphone 4 satıp 2. el genpa garantili samsung s3 aldım ama iyi mi ettim karar veremedim. Çünkü telefonu alır almaz 4.1.1 sürüme yükselttim o yüzden öncesinde bu sorun varmıydı bilmiyorum. Ama telefon 1 gün normal çalıştıktan sonra ertesi gün sürekli reset atmaya başladı. Sonra belki düzelir diye fabrika ayarlarına aldım düzeldi ama 4 gün sonra yani bugün yine reset atmaya başladı. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar. Garantiye göndermem gereken bir durum varmıdır yoksa muhtemelen yazılımsalmıdır. Çok stres oldum :(

Bugün recovery moddan wipe olayını uyguladım 4-5 saattir reset atmamıştı fakat demin bilgisayara takınca 1 kere reset attı.

Isınma varmı telefonda reset atarken.

Isınma problemi yok hiç. Bugün mesela facebooku indireyim dedim reset attı ama bugün daha sadece 1 kere reset attı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sfaction

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Selam arkadaşlar yeni S3 kullanıcısıyım bana yardımcı olabilirmisiniz?

Bataryayı tasarruflu kullanmak için görev yöneticisinden ram belleğini boşaltıyorum. Sil dedikten sonra tekrar uygulamalar açılıyor. Her seferinde 19 uygulama siliyorum. Bu kendi kendine açılan uygulamalar nedir telefonun kendi sistemiyle alakalımı?

Hic biseyi silme zaten gerekirse telefon siler silmek sarj adina bisey kazandirmaz

Allah razı olsun cevap ve ilgin için.

Peki bu kendiliğinden açılan uygulamalar nedir. Telefonu yeni aldım yani yüklediğim herhangi bir uygulama yok.

Bir yerde okumuştum ram belleğini boşaltınca daha uzun süre sarjı kullanıyomuşsun uygulamaları kapattığın için.

Onlar sistemin actigi seyler ne kadar kaparsan kapa her zaman acilir mesela ram temizledikten sonra ana ekran yukleme yapar farketmissindir o anda cihaz tekrar aciyor mesela ana ekrani eger temizlersen daha cok sarj yer cunku surekli yeni yukleme yapmak zorunda kalir telefon ram temizlemeyi sadece telefonda ters giden birsey olursa kullan mesela beklenmedik bir pil tuketimi olursa temizle o zaman istenmeyen birsey acik kalmistir mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

4.1.2'yi dün gece yükledim. Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Full wipe yapmamama rağmen telefon eski sürümlere göre çok daha akıcı çalışıyor. Geçip geçmemekte kararsız olan arkadaşlar varsa hiç düşünmesinler derim. Bu arada 1gb ram'den dolayı Multi-window'da sorun yaşarmıyız diyen arkadaşlar olmuş. Aşağıdaki videoyu da kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çektim

Facebook + Twitter + 1080p video ve Popup Browser;

http://www.youtube.com/watch?v=SC_ip6MdozY

Hocam videoyu çekerken güç tasarrufu modu etkinmiydi. Maşallah yağ gibi valla

Hayır, güç tasarrufu modu kapalıydı. Acil durumlar için ikinci bir bataryam olduğundan dolayı tasarruf modunu pek kullanmıyorum

• arkadaşlar microsd almayı düşünüyorum 64gblık class 10 olan önerebilceğiniz internette veya direk alabileceğim yer varmı ? izmirde oturuyorum sıfır alacağım
  • quote:

quote:

quote:

4.1.2'yi dün gece yükledim. Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Full wipe yapmamama rağmen telefon eski sürümlere göre çok daha akıcı çalışıyor. Geçip geçmemekte kararsız olan arkadaşlar varsa hiç düşünmesinler derim. Bu arada 1gb ram'den dolayı Multi-window'da sorun yaşarmıyız diyen arkadaşlar olmuş. Aşağıdaki videoyu da kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çektim

Hayır, güç tasarrufu modu kapalıydı. Acil durumlar için ikinci bir bataryam olduğundan dolayı tasarruf modunu pek kullanmıyorum

Peki telefonunuzda az da olsa bi ısınma oluyormu boşta dururken.birde 4.1.2 nin şarj olma süresi nasıl ics de 2 saatte sarj olan telefonum jb sonrası 8 saatte sor şarj olur oldu. Bunda düzelme varmı

• quote:

gerçekten mükemmel görünüyor harika bir sürüm olacak ben tam hazırlanana kadar bekleyeceğim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki telefonunuzda az da olsa bi ısınma oluyormu boşta dururken.birde 4.1.2 nin şarj olma süresi nasıl ics de 2 saatte sarj olan telefonum jb sonrası 8 saatte sor şarj olur oldu. Bunda düzelme varmı

Telefon boştayken en ufak bir ısınma yok. Şarj süresi ile ilgili sorunu ben de çok kez okudum fakat ne bu sürümde, ne de bundan önceki sürümlerde o tarz bir sorun yaşamadım. Şarj olma süresi ICS'de nasılsa bunda da öyle. Full wipe yapmak muhtemelen sorununuzu çözecektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bataryayı tasarruflu kullanmak için görev yöneticisinden ram belleğini boşaltıyorum. Sil dedikten sonra tekrar uygulamalar açılıyor. Her seferinde 19 uygulama siliyorum. Bu kendi kendine açılan uygulamalar nedir telefonun kendi sistemiyle alakalımı?

Hic biseyi silme zaten gerekirse telefon siler silmek sarj adina bisey kazandirmaz

Peki bu kendiliğinden açılan uygulamalar nedir. Telefonu yeni aldım yani yüklediğim herhangi bir uygulama yok.

Bir yerde okumuştum ram belleğini boşaltınca daha uzun süre sarjı kullanıyomuşsun uygulamaları kapattığın için.

Onlar sistemin actigi seyler ne kadar kaparsan kapa her zaman acilir mesela ram temizledikten sonra ana ekran yukleme yapar farketmissindir o anda cihaz tekrar aciyor mesela ana ekrani eger temizlersen daha cok sarj yer cunku surekli yeni yukleme yapmak zorunda kalir telefon ram temizlemeyi sadece telefonda ters giden birsey olursa kullan mesela beklenmedik bir pil tuketimi olursa temizle o zaman istenmeyen birsey acik kalmistir mesela

Anladım teşekkür ederim peki bunun için ne diyorsunuz.

4.1.1 güncellemesini yeni yaptım üst menüye ek olarak Engelleme Modu geldi başkalarında bu yok onun yerine Bildirimler var. Fark nedir söylermisiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim peki bunun için ne diyorsunuz.

4.1.1 güncellemesini yeni yaptım üst menüye ek olarak Engelleme Modu geldi başkalarında bu yok onun yerine Bildirimler var. Fark nedir söylermisiniz?

Digerleri 4.1.1 e gecmemisler seninki normal yani

• Bu arada merak eden arkadaşlar için 4.1.2'nin Geekbench 2 skoru

• quote:

Bu arada merak eden arkadaşlar için 4.1.2'nin Geekbench 2 skoru

Tesekkurler yanliz geekbench cok iyi calismiyor androidde ben 1850-1600 gibi degerler aliyorum 4.1.1 de antutu ve quadrant testlerini yukleme ihtimaliniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: orty

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: orty

s3e iphone kullanan birinin iyi demesi samsung fanatikligidir. 4ve 4s ten sonra 1aydir s3 kullaniyorum diger uygulamalari gectim telefon ve mesaj ozelliginde bile sorun yasiyorum. stabil degil.

Hocam iphone un cıgerını sokmus bırıyım hatta ve hatta zamanımız olsa bır sıte acacaktım, sızı temın ederım kı daha ıyı bır telefon, evet stabıl degıl dogrudur ancak stab ılıte tek basına olcu olamaz. Ben ıphone 5 gelene kadar ıdareten s3 almıstım sımdı ıse asla ve asla almayı dusunmuyorum kı 3 senedır ıphone kullanırım.

askerde bile iphone kullandım sıkılıp s3e geçtim 1-1.5ay oluyor. anladığım iphone tecrübemiz az çok aynı. hiç sorum yaşamıyordum, ama s3te
    haber okurken, mail gönderirken ana sayfaya dönüyor, pc ye taktığımda herzaman görmüyor. kies ile çalışmıyor, kitap veya uzun metin okurken ekranı kaydırdığında satırı karıştırıyorsun, picasa kullanıyorum 5.de anca yükleme yapıyor vs. saymakla bitmez.
    en azından teknolojiyi takıip edemeyen aldığımda arkama bakmayayım diyen biri için değil. hergün internete girip telefonun eksikleri için form okutuyor bu s3. ihtiyacım oluyor acil olur mail atarken ana sayfaya döndüğünde duvara vurmamak için zor tutuyorum kendimi

Hocam ilk çıkan iphone modelıyle beraber basladı tecrubem. Uzun seneler kullandım, tamırınden tutun her seyıne kadar kendım yapardım. Telefonu cok ıyı tanırım. Sıze ve dıger bu telefonu dusunen arkadaslara elımden geldıgınce bır karsılastırma yapayım. Umarım faydalı olur bu yazı sıze. Her zaman soyluyorum, onemlı olan telefonu kullanmak degıl dolu dolu kullanabılmektır.

iphone - Galaxy S3 karşılaştırması

- Amoled Ekranda renkler daha canlı ve daha gercekcı ıken ıphone un kullandıgı retına ekranda daha parlak bır goruntu ancak daha az gercekcı renkler var. Unutmayın parlaklık degıl her zaman renk canlıgılı onemlıdır.

- Ios cok stabıl bır ısletım sıstemı, evet dogru androıd ıse daha sorunlu stabıl olmayan bır sıstem. Ancak Androıd her zaman sıze daha fazla ozgurlukler veren bır yapıda. Ornegın her fotoyu, dökümanı hemen hemen yüklediğiniz her programla işleyebiliyorsunuz. Yanı bır resım cekın telefonunuzda yuklu her programla eslestırın dırek cektıgınız resmı whats apptan ıstedıgınıze gonderın. Oysakı IOS ta bunu whats app ın ıcıne gırerek ancak yapabılıyorsunuz. Baska bır ornek IOS ta rehberınızde kısının resmı bıle gozukmuyor cok basıt duzeyde bır uygulama yapmıslar ancak gırın androıde kısının kullandıgı tum uygulamalara dırek androıd rehberınden ulasabılıyorsunuz, ornegın kısının rehberınde whatsapp logosu cıkıorsa hemen whats app chat penceresı acabılıyorsunuz ancak bunu ıos ta yapmak ıcın once whats app ı acıp sonra uzun rehberden kısıyı bulmanız gerekıyor.

- Bıldırım ekranı Androıd de 10 sa ıos ta malesef 4. bır cok telefon ıslevını androıdde dırek olarak bıldırım ekranından kapayabılıyorsunuz ancak bunları ıphone da yapmak ıcın jaılbreak yapmanız ve sb settıngs yuklemenız gerekıyor yok orıjınal olarak kullanıyorsanız ayarlara gırıp tek tek kapama yapmanız gerekıyor. Ayrıca program bıldırımlerıde oldukca sık ve kullanımı kolay.

-IOS takı ana sayfa cok basıt bır duzeyde ve ılk cıkan ıphone dan bu yana aynı ancak androıdde bırden fazla ana ekran kullanabılıyor ve bunları ıstedıgınız sekılde ayarlayabılıyorsunuz. Ayrıca wıdget destegıde var, sadece maıllerınıze ana ekranınızda wıdgetlerdan bakabılıyor veya cevap yazabılıyorsunuz ancak ıphone da bunun ıcın ya bıldırım penceresını acıcaksınız yada maıl programına gıreceksınız.

- En onemlı ozellık ıse ıos un telefon ısletım sıstemı ıle ılgılı hıc bır modıfıkasyona ızın vermemesı ve turkce destek saglamaması. Ulkemızde malesef apple hak ettıgımız degerı bıze vermıyor. Ornegın ses destegı yok. Oysakı google voıce Turkce destek verıyor. Konusarak yazmanıza olanak saglıyor ve basarı oranı nerdeyse yuzde 90. Oysakı apple sesle arama servısı olmasına ragmen sıze sadece ıngılızce destek verıyor. Buda bu ozellıgı kullanılamaz hale getırıyor.

- Galaxy s3 sıze gelen mesajlarınızı veya aramalarınız Turkce bır aksanla okuyabılır. Hatta ve hatta sıze kıtap bıle okur ancak bu IOS ta mumkun degıldır.

- Ios modıfıkasyona ızın vermıyor dedık, ornek olarak sesle arama yapamıyorsunuz oysakı androıdde kuracagınız bır program ıle ses komutları ıle rehberden kısıyı bulabılıyor veya arama yapabılıyorsunuz. IOS ta boyle bır ozellık getırmelerı ıcın SIRI nın turkce destek vermesı lazım cunku telefon ısletım sıstemıne mudahele demek oluyor bu ve ıos buna asla ızın vermıyor. Sadece SIRI ıle seslı komut aramaları yapabılıyorsunuz. SIRI su an bıle cıkalı uzun zaman olmasına ragmen sadece bes altı dılı desteklıyor dolayısıyla turkce olmasına daha aylar yıllar var ve belkıde hıc turkce destegı sunmayacak.

- Samsung Svoıce cok yakıdna turkce destegı vermeye baslıyacak ve bu bır devrım olacak. Beklıyoruz.

-Galacy s3 ekranı nerdeyse oncekı ıphone modellerının ıkı katı buyuklukte. Bu su demek 1366 cozunurlukte ıphone sa Galaxy s3 1920 cozunurlukte yanı sayfada cok daha fazla alan gorebılıyorsunuz. Bu sadece webde gezerken degıl tum uyguamalarda aynı sekılde yanı mesela bır whatsappta ekranda klavye acttıgınızda uc dort mesaj anca gorebılıyorken S3 de bu 8 9 mesaja cıkıyor. Ayrıca yana dogru genıslıgıde ıphone 5 ten bıle daha fazla oldugu ıcın daha cok ıcerık almasını saglıyor.

- Kamera olarak cok fazla test yapmadım ancak ıphone 4 ve 4s ıle yaptıgım cekımlerde cok farklılıklar yasadım. Ornegın GALAXY S3 un mercegı daha buyuk yanı daha cok alanı kapsıyor yanı bır resme daha fazla obje gırebılıyor, ayrıca cok guclu bır flashı var gece cekımlerınde denemeler yaptım ınanılmaz bır flash farkı var.

- Google chrome S3 te ınanılmaz bır hızda calısıyor nerdeyse bastıgınız anda ınternet sayfaları gelıyor ancak 4s ın hızı buna gore daha yavas, muhtemelen yenı ıphone 5 te aynı olacaktır. Ancak ıphone 5 3000 lırayken S3 u 1200 lıraya kadar bulabılıyorsunuz.

- Iphone un ıkıncı elı kesınlıkle daha kuvvetlı, eger garabtılı ıse hemen ıyı fıyata elden cıkarabılıyorsunuz, musterısı hazır. Buyuk bır potansıyelı var. Ancak S3 un her ne kadar potansıyelı yuksek dahı olsa bu kadar kuvvetlı degıl.

- S3 de telefonuza gelen tum bıldırımlerı bılgısayar ekranınızdada gorebılır veya fılm seyrederken gelen aramalarla fılmler durdurulabılır veya arayan kısının ısmı ekrana cıkabılır. Bu IOS ta sadece jaılbreak ıle mumkunken Androıdde playstore da dagıtılan bır uygulama ıle kolaycana yapılabılır.

- Daha once dedıgım gıbı eger rehber gıbı androıd uygulamalarında sorun yasıyorsanız acık kaynaklı bır yazılım oldugundan dolayı cozumlerıde cok oluyor ornegın alın kurun gosms pro ve exdıaller rehberde sms de ucsun gıtsın.Ancak ıos ta gelen rehber neyse o baska bır sey kullanma sansınız yok.

- Iphone da yedekleme yapmak cok kolaydır, telefon degıstırıp bır ust model aldıgınızda bıle her seyı yedekledıgı ıcın dıger telefona gecırır ve bıraktıgınız yerden devam edersınız, ancak Androıd ın belkıde en sacma yapısı olan yedekleme basıtlıgı malesef bır sorun. KIES duzgun calısmıyor sorun cıkarıyor ayrıca yedekleme ozellıgı Androıdde yok ancak telefonu root yapmanız gerek, o zaman komple klonlama yapabılıyorsunuz.

- Iphone kapalıyken gelen bır bıldıgım gelmısse goremessınız ancak telefonu acmanız gerekıyor kı anca o zaman kılıt ekranında gorebılesınız ancak S3 sız uzaktayken bıle uzerınde yanıp sonen bıldırım ısıkları sayesınde sıze haber verır ve hatta telefonuza dokunmanız la beraber bıldırımlerınızın oldugunu belırten tıtresım yaratır.

- Galaxy s3 u bır cok el hareketı ıle kullanabılır hatta kılıt ekranını yuz tanıması veya sesle bıle acabılırsınız, hatta ve hatta resımlerı seslı komut ıle cekebılır veya gelen aramaları sesle acıp kapatabılırsınız. Bunları ıphone da yapmayı bırakın konusmak bıle sacma olur. Sesle yonetım teknolojısı ıcın IOS cok gerılerde bır ısletım sıstemıdır.

- IOS kesınlıkle program cesıtlıgılıgı acısından onde olan bır fırmadır. Cok cesıtlı yazılımlar bulabılırsınız hatta ve hatta bazı yazılımlar sadece IOS a cıkartılır. Bunun sebebıde vardır ama. IOS ta korsan yazılım kullanma oranı dusuktur oysakı Androıd bır korsan cennetıdır. yazılımları kolaycana ınternetten bulabılır ve yukleyebılırsınız. Bu sebeple yazılımcıların tercıhı her zaman oncelıkle tercıhı IOS tur. Ancak buna ragmen Androıd ıle IOS arasında bır kac sene once olan farklar artık yoktur. 200 e yakın programı IOS tayken kullanmama ragmen Androıde gectıgımde hıc sıkıntı yasamadım ve hemen hemen tum uygulamaları Androıd de buldum. Bu konuda aratın ınceleme vıdeolarıda vardır. Androıdde program konusunda hıc bır sıkıntı yasamadım. Hatta ve hatta bır tek IBB cep kaldı. Onlardada hala anlam veremıyorum bu kadar buyuk bır kurulus nasıl oluyorsa java tabanlı bu kadar sacma bır uygulamayı Androıd platformunda kullanabılıyor. Tamamen cıddıyetsızlık. Ayrıca sunu unutmayın kı Androd ıle IOS arasında kar farklılıgı yavas yavas kapanıyor, buda daha cok uygulama yonetıcısının Anroıde program yazmaya basladıgının gostergesıdır.

- IOS ta butun acık programları tek tek hepsıne basarak kapamanız gerekmektedır oysakı Androıd bunu sıze bır tıklama ıle yapar.

- IOS ta whatsappdan bırı sıze lokasyon gonderdı, lokasyonu ancak google mapsde acabılıyordunuz oysakı Androıdde gonderılen lokasyonu dırek olarak navıgasyon programından acıp o kısının oldugu yere gıdebılıyorsunuz.

- IOS ta karınız sıze whatsapp programından bulundugunuz lokasyonu gondermenızı ıstedı ve sız capkınlıktasınız, Yalan soyleme sansınız yoktur cunku IOS sahte lokasyonlara ızın vermıyor ancak jaılbreak yapmanız gerekıyor. Oysakı Androıdde playstore da kolayca bu konuda uygulama bulabılırsınız hatta ve hatta Androıd bu ozellıgı acıp kapatmak ıcın ayarlar kısmına bır secenek koymus.

- Androıdde bır den cok klavye secenegını playstore dan ındırebılıyorsunuz. Bunların arasında oldukca gelısmıs kelıme tahmınlerı yapan yarı akıllı klavyelerde var ancak IOS ta malesef boyle bır sanız yok, telefondan ne gelıyorsa odur.

- Androıdde cagrı kaydı yapabılır ve hatta bunları kısıye ozel notlarla kaydedebılırsınız ancak malesef IOS hıc bır sekıdle cagrı kaydı yapmanıza ızın vermıyor.

- Androıde muzık yuklemek ıcın takın sd kartınızı pc ye, yukleyın ıcıne ve daha sonra dınleyın telefonuzda oysakı IOS ta sadece ve sadece Itunes yapar bunu, neden mı ? sebebı basıt, itunes kullanımını arttırmak ve ınsanlara magazadan baska seylerde satabılmek.

- Sd kart dedık degıl mı ? Iphone da olmayan ve olmayacak bır sey. S3 sd kart destegı ıle 128 gb a cıkarken ıphone unun en yuksek modelı 64gb.

- S3 de radyo dınleyebılırken ıphone da boylr bır sey mumkun degıl. Ancak ınternet radyı programları ıle dınleyebılırsınız.

- Iphone a gore S3 cok daha yenı bır buluetooth ozellıgı destekler.

- S3 te flash destegı varken Iphone basından berı dusmandır bu yazılıma.

- Yenı cıkan Iphone 5 ın on kamerası 1.2mp ken Galaxy s3 de bu 1.9mp dır.

- Galaxy s3 de zıl sesı ıcın playstore da uygulamalar var, yukleyıp tek tusla zıl sesı atayabılırsın, IOS ıse boyle bır seye ızın vermez, uzun yontemler gerekır veya zıl sesı ını ıtunes uzerınden almanı ıster kı ulkemızde ıtunes acık degıldır.

- Galaxy s3 de gerı tusu gıbı cok faydalı bır tus varken IOS ta bunu programların ıcınden yapmanız gerekmektedır.

• Arkadaşlar Müzik indirme programınız var mı bende sınırsız müzik var oda video indiriyor herşeyi yaa bir türlü ayarlayamadım.
  • Merhabalar bu fırsat nasıl bende s3 almayı düşünüyorum ve bana gayet güzel geldi?

http://www.markapon.com/firsat/samsung-galaxy-s3-i9300/17670
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkwar

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

bu ev ekranı menü falan nasıl yapılıyor

Arkadaşlar videoda ki ev ekranı nasıl yapılıyor? Bilen war mı?

Arkadaşlar ben s3 yeni aldım. actığımda bir kaç tane güncelleme yaptı. Ayarlardan baktığımda android 4.0.4 sürümü gözüyor. Güncelleme denetleye yapyrm başka güncelleme yok diyor? Sizce bu neden kaynaklanıyor? ki 4.1.0'dı galiba yeni güncelleme arkadaşımın s3'de wardı ama bende yok? Bu arda bu videodaki ekranı yan cevirince olan menüyü nasıl yapalır bilen warmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkwar -- 16 Kasım 2012; 16:41:38 >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

bu ev ekranı menü falan nasıl yapılıyor

Arkadaşlar videoda ki ev ekranı nasıl yapılıyor? Bilen war mı?

Arkadaşlar ben s3 yeni aldım. actığımda bir kaç tane güncelleme yaptı. Ayarlardan baktığımda android 4.0.4 sürümü gözüyor. Güncelleme denetleye yapyrm başka güncelleme yok diyor? Sizce bu neden kaynaklanıyor? ki 4.1.0'dı galiba yeni güncelleme arkadaşımın s3'de wardı ama bende yok? Bu arda bu videodaki ekranı yan cevirince olan menüyü nasıl yapalır bilen warmı?

4.1.1. i pc nize yüklediğiniz kies üzerinden yapabilirsiniz.Menü hakkında bir bilgim yok

• Bi Öyle deneyim o zaman :D
  • arkadaşım doğubanktan almış. benim de aklıma girdi. değer mi sizce arada ki fark için ordan almaya?
  • arkadaşlar selam..yeni android kullanıcısıyım.daha önce htc kullanmıştşm ve kulakklık takılıyken gelen arama sadece kulaklıktan duyuluyordu.s3 te ise hem kulaklık hemde telefondan zil çalıyor..bunun bi ayarı varmıdır acaba. tşk.
  • 
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.