Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

beyler GG dan s3 sipariş ettim barkaç günde gelecek kargo ile , fazla araştıramadım pek bilgili sayılmam yani , kargoyu ilk açtığımızda neye dikkat etmemiz lazım. bir de daha önemlisi cihazın problemsiz olduğunu özelliklerinin düzgün çalıştığını nasıl test edebiliriz nelere bakmalıyım nelere dikkat etmeliyim . ödemeye onay vermem gerekiyor onay vermeden problemsiz bir cihaz olup olmadığı netlemek istiyorum . şimdiden teşekkür ediyorum :)

Telefonu ilk aldıgında kutuyu aç pilini tak tel çalışıyorsa ve telde kırık cizik yoksa okeydir daha fazlasını kontrol edip kargoyu 1 saat bekletemessin zaten.tel açlışıyorsa sorun yok.Hayırlı olsun.Güle güle kullan.

teşekkürler :) kargocuyu fazla bekletemem evet , fakat kargoyu aldıktan sonra 1 günüm olacak onay için bu sürede test etmek için bir yöntem vs birşey var mı veya denemem gereken bir özellik ?

• DH Samsung&Android Facebook grubu.
    Alternatif sorunlar ve paylaşımlar için kurduğumuz DH Facebook Grup sayfası grubumuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

(((((((---YARDIIMM----)))))))) Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var sabah kalktığımda telefon çalışmıyordu hiç bir faliyet yok açıp kapadım bataryayı söktüm taktim hafıza kartı sim kart çıkartıp denedim nafile ölü gibi yatıyor telefon ne yapmam lazım telefon rootlu yardımcı olursanız sevinirim...:((

Telefonu şarza takıp o halde açmayı dene gene olmasa zaten gerekenleri siz yapmışsınız.Servise götürmeniz gerekebilir.

onuda denedim nafile...
  • Arkadaşlar galaxy s3 anakart değişimi yapmam gerekiyo fiyatı nedir bilen varmı acaba? bir telefoncuya sordum 800tl dedi bana.Çok pahalı geldi daha ucuza bulma imkanım varmı
  • ya arkadaşlar allshareplay pc ile bağlantı nasıl sağlıycam lütfen yardım edin içim şişti ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: fAlleNz16

Cok sagol hocam yardmimlarin iciiin

Siz de sağolun.

Yüklediğim bir tema vardı cwm den sense theme diye şimdi omega rom u yükledim bir baktım tema dosyası duruyor silmek istedim nafile

Uyg. Yöneticisinden silemediyseniz ayarlar- güvenlik- cihaz yöneticilerinden de o dosya gözüküyorsa tikini kaldırın sorunu böyle de çözemezseniz. Root explorer'dan deneyin.

Root exploler degil hocam root browser lite ile o dosyayi sil hocam

Bu kanıya nereden vardınız? Root explorer'da silinemeyecek bir dosya varda ben mi bilmiyorum? Root explorer'da neler yapabileceklerinizin farkında mısınız?

• Arti dosya yonetici arti zip dosyalari açar arti txt açar ben bunu kullaniyorum s3 ümde gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amca31

Arkadaşlar galaxy s3 anakart değişimi yapmam gerekiyo fiyatı nedir bilen varmı acaba? bir telefoncuya sordum 800tl dedi bana.Çok pahalı geldi daha ucuza bulma imkanım varmı

Telefoncularla değil servis ile görüşün.Ayrıca sıkıntınız nedir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Canok

wifi a baglıyken internet paketimden kullanıp kullanmadıgı konusunda emin olamadım. nasıl anlayabilirim bunu. şuan 200mb download var ve pakedimden yemesini istemiyorum.

Cihaz Wifi'ye bağlandığında mobil veri otomatik olarak devre dışı kalır.Bunu cihazınızı üst barına bakarak da görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcombil -- 15 Kasım 2012; 6:02:41 >
  •  ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orbjk -- 15 Kasım 2012; 6:42:51 >

• Arkadaşlar belki kolay bir çözümü var ama yapamadım ekran titreşimi gitti yani mesaj yazarken falan harflere basınca titriyor ama daha önceden geri tuşuna bastığında veya kilit ekranında ekrana elimi sürttüğümde su sesi ile beraber hafif titreşimlerde oluyordu nerden aktif edebilirim acaba bunu teşekürler
  • Buldum arkadaşlar sağolsn kardeşim güç tasarruf'unu etkinleştirmiş sorun çözüldü
  • quote:

quote:

quote:

(((((((---YARDIIMM----)))))))) Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var sabah kalktığımda telefon çalışmıyordu hiç bir faliyet yok açıp kapadım bataryayı söktüm taktim hafıza kartı sim kart çıkartıp denedim nafile ölü gibi yatıyor telefon ne yapmam lazım telefon rootlu yardımcı olursanız sevinirim...:((

Telefonu şarza takıp o halde açmayı dene gene olmasa zaten gerekenleri siz yapmışsınız.Servise götürmeniz gerekebilir.

onuda denedim nafile...

tam emin değilim ama telefondaki bilgileri kaybetmek pahasına telefonunu formatlaya bilrsin belki.
    Wipe işlemi yaparak.
    ama telefonundaki bütün bilgiler gider.
    Hafıza kartındakiler siliniyor mu onu hatırlamıyorum sim kartındakiler silinmiyor onu biliyorum.
    Umarım işe yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: basarm

quote:

quote:

quote:

onuda denedim nafile...

tam emin değilim ama telefondaki bilgileri kaybetmek pahasına telefonunu formatlaya bilrsin belki.
    Wipe işlemi yaparak.
    Hafıza kartındakiler siliniyor mu onu hatırlamıyorum sim kartındakiler silinmiyor onu biliyorum.
    Umarım işe yarar.

keşke wipe yapmak için telefon tepki verse 3 tuş kombinasyonu çalışsa :) malesef tık yok açılsa neler neler yapıcam :))

• Arkadaşlar özellikle JB. ye yükseltim yaptıktan sonra telefonda flashta kurulu olmasına rağmen flashlı videoları veya cam sitelerini açmıyor. Flashı baştan kaldırdım kurdum. Browser aarlarını resetledim. Yok olmuyor açmıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

onuda denedim nafile...

Wipe işlemi yaparak.
    Umarım işe yarar.

keşke wipe yapmak için telefon tepki verse 3 tuş kombinasyonu çalışsa :) malesef tık yok açılsa neler neler yapıcam :))

Bataryanı bir ölçtür belki sıfırlanmıştır.Eğper dolu ise bir yerden jig dediğimiz aparatı bul.Eğer durup dururken ana kartı yanmadıysa muhakkak download modunda açılır ve yeniden rom yükliyerek kurtarabilirsin.
    Bazen telefonu açmak isterken dolan şarzdan fazla harcama yaptığı için bataryayı dolduramaz ve telefonda açmak için enerji bulamaz.İnşallah öyledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

onuda denedim nafile...

Wipe işlemi yaparak.
    Umarım işe yarar.

Bataryanı bir ölçtür belki sıfırlanmıştır.Eğper dolu ise bir yerden jig dediğimiz aparatı bul.Eğer durup dururken ana kartı yanmadıysa muhakkak download modunda açılır ve yeniden rom yükliyerek kurtarabilirsin.
    Bazen telefonu açmak isterken dolan şarzdan fazla harcama yaptığı için bataryayı dolduramaz ve telefonda açmak için enerji bulamaz.İnşallah öyledir.

Dün akşam ölçtürdüm abi bataryada sıkıntı yok telefon çıkışlarınıda ölçtürdüm herşey normal usb jig ile download moda almaya çalıştım fakat ondada başarılı olamadım. en ufak bir kıpraşma söz konusu değil hadi karnel rom atmaya çalışırken olsa anlarım bir yerde yanlış yaptım derim ama geceden şarja takıp sabahında çalışmaz bir vaziyette bulmam garip anlamadım neden böyle oldu durup durduk yere :S

• arkadaşlar hepsiburada.comdan beyaz s3 aldım. 3 gün oldu hala tedarik sürecinde. Bu siteden daha önce bu renk telefon alan var mı? kaç günde veriyorlar kargoya?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

4.1.1 güncellemesinden sonra telefonun kendisinde yüklü gelen hava durumu widget'i sıkıntılı çalışıyor, güncelle tuşuna bastığımda sürekli dönüyor ama güncel hava durumu bilgisini almıyor bunun çözümü nedir acaba ?

1. ayarlardan güncelleme hiçbiri secili olabilir siz 1 saati secin..
    2. sadece wifi den güncelle gibi secenek varsa onu secme yani hem wifi den hemde 3g-edge dende güncellesin
    3.bildirim cubugunda GPS acık olsun
    Boyle bir dene eger gene olmuyorsa illa çalışşın istiyorsan fabrika ayarlarına dönmeyi dene.
    Eger istersen benimde kullandıgım Android Weather uygulamasını marketten indir kur en iyi üçretsiz hava durumu uygulaması widget harika ve çok iyi çalışıyor.

Teşekkür ederim hocam şimdiik sorunu çözdüm şehir listesinden ayarlı olan şehri sildim birde uygulama yöneticisinden widget programının verilerini temizledim sorun çözüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: imitis

bana halen 4.1.1 güncellemesi gelmedi çok endişeleniyorum telefonda problemmi var diye.

Telefonun üzerinde gelmemiş olabilir kiesden dene gelebilir.
    Ayrıca çokda sorun yapmayın bence sammobile sitesinden turkiye için verilen 4.1.1 romunu indir odinle kur en fazla 10 dakikanı alır.
    Odinle kurmak kiesden daha kolaydır sadece internetten arat çok basit ve detaylı kurulumlar anlatılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.