★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung
Dejavu_54 => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 00:51:18)
quote:

Orijinalden alıntı: cilekliivanilya

Samsung galaxy y nin kasmalarından sıkılıp bugün bunu aldım :)) Tek sorunu çabuk ısınıyor olsun o kadar benide eklermisiniz ?

16 GB BEYAZ

Isınsa ne olur dostum korkma ısınsın. Bi yere kadar ısınıyor sonra ısınmıyor zaten ısınınca kasma-kapanma falan da yapmaz rahat rahat takıl oyna oyunlarını.

Lemans => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 00:52:59)
Canlı duvar kağıdı kullanmaya başladım..Çok hoşuma gitti..Şarj süresinde citti problemler olur mu..?Mesela 2 gün giderken 1 güne düşecekse kullanmayım..Ama totale baktığımızda 2-3 saat farkedekse sorun değil benim için..Var mı kullanıp tecrübe etmiş arkadaşlar?

Dejavu_54 => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 00:53:54)
quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Şarj olayı hakkında,

Arkadaşlar, kesinlikle şarj aletine göre şarj süresi değişim gösteriyor. Samsung Galaxy Ace şarj cihazı ile telefonun şarjı 2 gün dayandı. Samsung Galaxy W şarj aleti ile 5 saat dayandı. Kendi şarj aleti ile ortalama 2 gün dayanıyor.

Bence başka telefonların şarj cihazlarıyla şarj etmeyin derim.Çünkü bataryalar aynı olmadığından batarya farklı cihazlardan zarar görebilir.Fakat usb ile tam bir şarj etmeyi deneyebilirsiniz.Düşün voltaj verdiğinden daha iyi dayanabilir.

Usb şarjı daha az gider. Gelen akım seviyesi düşük olduğundan bataryanın şoklanma seviyesi az olur haliyle çabuk biter. Bunu buz olarak da düşünebilirsin. Buzlukta mı buz daha çabuk donar, buzdolabının meyve sebze konulan kısmında mı? Haliyle erken donan buz şoklanmış olur ve daha geç erir.

Dejavu_54 => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 01:01:15)
quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Canlı duvar kağıdı kullanmaya başladım..Çok hoşuma gitti..Şarj süresinde citti problemler olur mu..?Mesela 2 gün giderken 1 güne düşecekse kullanmayım..Ama totale baktığımızda 2-3 saat farkedekse sorun değil benim için..Var mı kullanıp tecrübe etmiş arkadaşlar?

Fazla bişey farketmez.

hunkar1 => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 01:23:40)
quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

Arkadaşlar merak edenler vardı Buff Ultimate kırılmaz ekran koruyucusunu. Kısa bilgilendirme yapayım. Dün aldım taktırdım. Telefoncu tanıdığımdan aldım para vermedim fiyatı 40-60 lira gibi bi rakam. Kesinlikle orijinal olarak alacaksanız almanızı tavsiye ederim. Cidden jelatin gibi değil zaten bu apayrı bişey. Sanki camın üstüne cam takıyorsunuz. Kalın ancak ısıyı iletimi süper. Dokunmatiğe hiç bi zararı yok. Zaten Kutu içeriği bi harika. İçinden özel yapım mikrofiber bez dahi çıkıyor. Diğer jelatinlerden çok farklı. Telefona ilk yapıştırdığınızda yeşil oluyor. Ancak katmanı çıkartabiliyorsunuz şeffaf olarak kullanabiliyorsunuz. Yeşil ayrı bi hava veriyor ancak ben çıkardım. Zaten koruma amaçlı takılmış bişeydi. Kutu içeriği fiyatını yansıtıyor jelatinin. Alacak olan varsa kesinlikle almasını tavsiye ederim. Ancak gidip netten ucuz diye 15-20 liraya almayın kesinlikle bence.

Katiliyorum gercekten cok faydalı bende ćok memnunum..

Jelatin gibi değil zaten ya bildiğin plastik bi katman. Bayağı kalın bişey belli yani koruyucu olduğu. Çekiçle vurup deneyebilirsiniz. Tecrübe ile sabit kırılmıyor :) Tabiki kendi telefonuma vurmadım telefoncu vurdu gördüm

Öyle öyle..
Çok faydalı oluyor..

ismailyagmur20 => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 01:58:11)
quote:

Orijinalden alıntı: Cayaith

Android 4.1.2' yim ve güncelleştirme daha gelmedi.

s3 mini ye karar verdim yıllarca sony kullanan bana " s3 bana 1 ayda kafayı yedirdi" dedi l5 e karar verdim görüntü kalitesi kötü diyorlar l7 alayım görüntülü görüşmesi de olsun dedim meğer o da internet yoluylaymış.sony ve htc az özelliğe çok para istiyor.offfffffffffffffffffffff ya aylardır bi telefon alamadım.hayır alacağım zincirlerimi kırıp 700t.lik bi telefon herkes vay bi telefona bu para verilir mi diyecek herkes benim de içime sinmiyor ne yalan söyleyim.... help me

basaran747 => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 02:21:19)
benide ekleyebilirsin dostum
birde şu simkartı küçültme olayının videosunu paylaşırsan yararlı olabilir bence

Cayaith => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 02:21:32)
S3 mükemmel bir telefon, bu kadarını söyleyeyim.

emou => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 08:29:20)
quote:

Orijinalden alıntı: basaran747

benide ekleyebilirsin dostum
birde şu simkartı küçültme olayının videosunu paylaşırsan yararlı olabilir bence

Öncelikle hayirli olsun.Ama sim kartı kendin kesmek yerine bir telefoncuya kestirmeni öneririm.Bende senin gibi yaptım ve kendim kestim ama biraz fazla kesmiştim.

Ben yine de videoyu vereyim

http://m.youtube.com/watch?v=8CJeW2-1Xlk

emou => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 08:43:15)
S3 te kullandığınız favori oyunlarınız nelerdir?

Mr. chemist => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 09:37:03)
quote:

real racing 3 , d-day ve fighter warrior bu üç oyun yüzünden telefonun esiri oldum resmen

Mr. chemist => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 09:38:31)
quote:

Orijinalden alıntı: Cayaith

S3 mükemmel bir telefon, bu kadarını söyleyeyim.

mükemmel diyoruz ama kıymetini bilen yok çamur atanlar utansın ne diyelim....

blue_hayaller => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 09:55:00)
Günaydın arkadaşlar son güncellemeden sonra telefonunda sorunlar başladı sesi çok az çıkıyor kulağıma yaklaştırdığımda anca duyabiliyorum ve aşırı ısınmaya başladı bu sorunları nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz.

Alcatraz => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:04:17)
Arkadaşlar merhaba
Telefonum yurtdışı pasaport kayıtlı. Bataryanın arkasında yazan imei ile telefondaki imei aynı. Kayıt konusunda herhangi bir sorun yok. Ancak az önce cihaza türkiye romunu kurdum ve şebeke sorunu ortaya çıktı. Bu sorunun geçmesi için illa telefona root atmam mı lazım,ne yapmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim.

Mr. chemist => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:05:41)
quote:

Orijinalden alıntı: Alcatraz

Arkadaşlar merhaba
Telefonum yurtdışı pasaport kayıtlı. Bataryanın arkasında yazan imei ile telefondaki imei aynı. Kayıt konusunda herhangi bir sorun yok. Ancak az önce cihaza türkiye romunu kurdum ve şebeke sorunu ortaya çıktı. Bu sorunun geçmesi için illa telefona root atmam mı lazım,ne yapmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim.

imei uçmuş sanırım.yeniden imeş attırmayı dene....

Alcatraz => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:09:05)
quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Arkadaşlar merhaba

O nasıl olacak hocam

Mr. chemist => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:11:08)
quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

O nasıl olacak hocam

kullanmadığın hurda bir telefonun imei numarasını attırabilirsin telefoncular 5 dk halldediyorlar.bu arada şebeke tamamen mi yok ? öyleyse kesin imei numarası gümledi.ama halldedilebilir bir sorun canını sıkma.....

emou => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:16:28)
quote:

quote:

real racing 3 , d-day ve fighter warrior bu üç oyun yüzünden telefonun esiri oldum resmen

D-Day oyunu denedim ve mükemmel bir oyun

Alcatraz => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:19:32)
quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

O nasıl olacak hocam

kullanmadığın hurda bir telefonun imei numarasını attırabilirsin telefoncular 5 dk halldediyorlar.bu arada şebeke tamamen mi yok ? öyleyse kesin imei numarası gümledi.ama halldedilebilir bir sorun canını sıkma.....

hocam ben şimdi telefonu rootlayıp arıza patchi yüklesem sorun düzelecek biliyorum. Ama bu durum canımı sıkıyor çünkü telefonu güncelleyemiyorum,cihaz modifiye edildi diyor zaten romu da bunun için yukledim ve şebeke sorunu ortaya cikti.

emou => ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2.6.2013 11:20:33)
quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

O nasıl olacak hocam

Hocam siz önce imei'nin uçup ucmadigina bakin.Bakmak icin *#06# yi tuslardan arayabilir siniz.

Sayfa: << < önceki 2026 2027 2028 2029 2030 [2031] 2032 2033 2034 2035 2036   sonraki >     >>