Şimdi Ara

PES 2014 (PS3 ANA KONU) (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.364
Cevap
32
Favori
392.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu psn den kredi kartı ile direk alabilirmiyiz ?

Birde Psn mi önerirsiniz yoksa disk mi ? Varmıdır farkı ...
  • Arkadaslar oyunu pcde denedim daha guzel ve oyun 60 fpsde yag gibi aliodu resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim beklediğim oyun bu değildi Fifayıda hiç oynamak istemiyorum EA sport gittikçe tekelleşecek sonra.
    2K ve KONAMİ desteklenmeli.
  • PES 2014 ü genel olarak begeniyorum offline gameplay güzel fakat onlindaki sorunlar için almayı düşünmüyordum zira şuan canlı izliyorum eleman oynuyor ne lag var ne oyundan baglantı kesilmesi var. 2 saata yakındır izliyorum. Lag var hile yapanlar var diyen arkadaşlar baglantısınıda problem olmadıgına emin mi? Tekrar link atıyorum eleman an itibariyle oynuyor lag yok bişi yok.

http://www.twitch.tv/yagizpulgat
  • Ara pasa devam

• quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

PES 2014 ü genel olarak begeniyorum offline gameplay güzel fakat onlindaki sorunlar için almayı düşünmüyordum zira şuan canlı izliyorum eleman oynuyor ne lag var ne oyundan baglantı kesilmesi var. 2 saata yakındır izliyorum. Lag var hile yapanlar var diyen arkadaşlar baglantısınıda problem olmadıgına emin mi? Tekrar link atıyorum eleman an itibariyle oynuyor lag yok bişi yok.

http://www.twitch.tv/yagizpulgat

online oyuna basladi. lagli

• Bende ps store den demosunu ındırıyorum yarın oynuycam demoda ne gibi kısıtlamalar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Avrupa versiyon olduğu için Türkçe olur diye düşünüyorum.

50 Euro olacağı söyleniyor. Kurla 130 TL'ye gelse kardeşlikle 65 TL civarı olacak

Ingiltere sterlin ama. Avro olmuyor. Biraz pahali oluyor. Mesela gta v uk ile tr ayni 150 tl ama usa 120 tl. Bakalim uk psn gelirse belki bizim psn ede eklerler oyunu.

50 sterlin olsa oyun 60 avro yapiyor o da en az 150 tl demek. Belki fifa 14 gibi 149 tl ye gelir psn turkiyeye. Amerikada 60 dolara satilsa 120 tl te bile gelmiyor su an ki kurla.

şuan UK PSN ( iNngiltere olan ) 40 pound yaklaşık 130 tl ye geliyor

yeni bir psn hesabı alıp türkiyede ki kredi kartımızla ödeme yapabılrı miyiz

ayrıca ps3 kafeye oyun alıcaz şimdi de yaklaşık 16 makina 8 adet benzer üyeliklerden alsak sorun olur mu

birde tr den aldıgımzı psn hesaplarıyla online da sorun yaşar mıyız ?

Turkiye psn forum yetkilisinin verdigi cevap su dostum:

quote:

Charmoneemo Community Manager4:41 PMMerhaba, PES 2014 Türkiye PSN'e biraz gecikmeli gelecek gibi görünüyor. Store ekibinden bu konuda farklı bir bilgi alınca paylaşacağız. İyi oyunlar! Charmoneemo

• PES 2014 Gözlemlerim ve Değerlendirmem

Evet Arkadaşlar;

Eleştirileri okuyorum da çoğu sanırım gördüğüm ve gözlemlediğim kadarıyla birçok kişi oyunu beğenmemiş. Aslında Bu konuyla ilgili bir anket yapılmasını ve anketin sonuçlarını çok merak ediyorum. Bakıldığında beğenenlerde var elbet ama beğenmeyenler genelde biraz daha fazla sanki. Çünkü genelde bizim buradaki ps cafe lere şöyle bir göz attım maalesef pes 14 ü tv lerde göremedim pek. Fakat ben kendim oyunu çok beğendim. Aslında Ciddi anlamda oynayarak eleştirenleri haklı buluyorum.

Konami firmasının gerçekten büyük eksikleri var bunlardan bazılarını başlıklar altında sıralayacağım :

- İLETİŞİM : Halka ilişkileri ve Enformasyon sıfır. Hiçbir şekilde kimseyi doğru düzgün bilglendirmiyorlar gelişmeleri aktarmıyorlar Kısacası İletişim = 0 ( İnsan bi gerçek site yapar ve günceller herşey adam denilen bhattinin insafına bırakmış herkes onun ağzına yada twitine bakıyor ...)

- SADECE OYNANIŞ : Sadece önem verdikleri şey Wininng Eleven 1 den beri tek şey oynanış Bu güzel Fakat PS4 ve XBOX One lerin çıktığı bi zamandayız. Çağ detay artık ince ayar ince detayların olduğu beklendiği bir çağ. Artık başka şeylerde bekliyor oyuncular beklemekte haklılar haliylen (Arayüz, Menüi Puan Sistemi, Lisans, Stad, Sıkıntısız Online, Sürprizler, Gerçek rekabet, PES Shop tan Kit Satın Alma Gerçekçi Antrenman modları Hala gerçek formayla gerçek stadda rakibe karşı anternman dünyanın neresinde var bu yaw vs...)

- MAZARET MAZARET... : Japonları çalışkan biliriz. Kendimizi mazaretçi biliriz öyle değilmiş. Hep Mazaretleri var yok yüzler yetişmedi yağmur yetişmedi o yetişmedi bu yetişmedi vs... bizim bakkalda bile yok diye kelimeyi adam lügatından kaldırdı. Hemen getiririm 5 dk ya temin ederim diyor. Yoksa müşteri kaybedeceğini biliyor. Adam akıllı karşısında UCZ diye market var. PES in karşısında FIFA var ee sen bakkaldan aciz misin ? (Yıl 2014 Next Gen Konsollera bile çıkarmyorsun eee yani bütün ağırılığını vereceğin yer belli ama yok yok ben japonları çalışkan bilirdim. Türkler mi yapıyor bu oyunu ? bu oyunu hala mazaret artık antipatik oluyor ama yinede pes sevenler sadık işte oyuna ne yapsınlar...)

- NGEN KONSOLLARDA YOKUZ : Enteresan birşey hala anlam veremiyorum. Bu adamların takımı 4-5 kişiden ibaret herhalde herşeyi onlar yapıyor çizimler geliştirmeler lisanslar oyun içi gelişim pazarlama dağıtım satış yemek vs...Rakibin varsa sende olacaksın yaaa Yıl 2014 böyle mazaretler olmamalı kesinlikle...

- ELİMİZDEKİNDEN OLDUK : WE 1 den beri Hatta PS2 de bile milanlarda real madrid lerde barcalarda (catalonia) diye isimler vardı lisans yoktu Lisans konusunda hep ama hep beceriksizdi. Bu sene statlar yok diğer ligler yok Topu topu 19 stad kaldı baba stadlar yok. Ama oynanış o kadar güzel ki işte herkes seviyor kardeşim bizim insanımız barcaya catalonia da der ne olacak ki oynanış iyi olsun yeter...

- ONLİNE : Onu hiç sormayın işte bu konuda PES hep sıkıntılıydı zaten hala da çözülebilmiş görünmüyor bu sıkıntı bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

Ve Genel İtibariyle : Ben PES in çok büyük bir hayranıyım ama yukarıda yazdıklarımı doğru değerlendiren arkadaşlar benim için Objektif diyeceklerdir. Çünkü doğru eleştirmek yapıcı eleştiri yapmak lazım ben bunu yapmaya çalışıyorum. Önerim çok fazla var kafamda. Ben PES 14 ü tekrar söylüyorum offline olarak çok beğendim. Hala da umutluyum düzelecektir diyorum. Yeni nesil konsollarda inşallah bu problemler aşılır. Şu an gördüğüm pes kan kaybediyor sanki hafif bi yarası var kanaması devam ediyor. Eğer bu yarayı tedavi etmezse kan kaybından ölebilir (Yani çok müşteri kaybeder) Feedbacklari doğru değerlendirirse eğer firma ve ciddi anlamda bazı konuların üstüne eğilirse özellikle Online Oyun eski gücünü yeniden kazanabilir. Asla FIFA dan söz bile etmek istemiyorum. SON SÖZÜM ŞUDUR : GERÇEK BİR PES çi ASLA ve ASLA FIFA ya DÖNÜŞ YAPMAZ YAPAMAZ...

• Merhabalar arkadaşlar bende moukandjoyu aldım epey iyi gibi herkese tavsiye ederim ismim onurbababa1905 bilen arkadaşlara 2 sorum olucak 1cisi duran toplarda pes2013te yaptgımız adam secmeyi analogla yaparken bunda olmuyo hangi tusla oldgunuda bulamadım 2ci olarak ise ücgen ile verdigim paslar 2 kere pas oluyo bu konuda bilgiisi olan arkadaslar yardım ederlerse cok sevinirim herkese iyi oyunlar bol sanslar teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4BSO7UTION

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Avrupa versiyon olduğu için Türkçe olur diye düşünüyorum.

50 Euro olacağı söyleniyor. Kurla 130 TL'ye gelse kardeşlikle 65 TL civarı olacak

Ingiltere sterlin ama. Avro olmuyor. Biraz pahali oluyor. Mesela gta v uk ile tr ayni 150 tl ama usa 120 tl. Bakalim uk psn gelirse belki bizim psn ede eklerler oyunu.

50 sterlin olsa oyun 60 avro yapiyor o da en az 150 tl demek. Belki fifa 14 gibi 149 tl ye gelir psn turkiyeye. Amerikada 60 dolara satilsa 120 tl te bile gelmiyor su an ki kurla.

şuan UK PSN ( iNngiltere olan ) 40 pound yaklaşık 130 tl ye geliyor

yeni bir psn hesabı alıp türkiyede ki kredi kartımızla ödeme yapabılrı miyiz

ayrıca ps3 kafeye oyun alıcaz şimdi de yaklaşık 16 makina 8 adet benzer üyeliklerden alsak sorun olur mu

birde tr den aldıgımzı psn hesaplarıyla online da sorun yaşar mıyız ?

Oyun carsamba gunumu tr psne gelicek ?

Bence bu gece veya yarın gelir. Çıkan oyunlarda PSN'in güncelleme günü beklenmiyor. Birkaç ay önce TR PSN'den cuma günü gelen bir oyunu aldığımı hatırlıyorum.

Hala yok mustafa yigit konami ps turkiye adam yerine yine koymadi bizi helal valla 1 ay sora baslarz

• quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

bu oyun beş para etmez ara pası atmak çok zor hayla saçma sapan defans hataları oluyor.
    sonuç olarak artık benim için pes bitti gerçekçilik getircez diye oyunu haşat etmişler.
    winning eleven 3 ten beri bu oyunu oynuyorum iki gündür süperstarda doğru dürüst galibiyet alamadım.

Grafikler, menuler, akıcılık, oynanabilirlik. Hepsi 2013un gerlsinde. Gerçekçilik diye diye güzelim seriyi yediler.
    Dün gece para toplayıp isyerine 160 tlye aldık. Bu öğlene kadar birkaç maç yapıp alısmaya çalıştık. Kimse beğenmedi. Oyuncu fiziği vs gibi şeylerden çok oyunun ağırlığı, saha üzerinde kaymaları, sahanın renklerinin ve gerçekliğinin iğrenç olmasıyla oyunu kutusuna koyup köşeye attık.
    Yemek arasında taktık 2013u keyfimize baktık.
    Konami 2013un oyun motorunu gelistirse ve eksik-hatalarını tamamlasaydı daha iyi olurdu.
    Bir de çıkıp utanmadan "bu yıl oyunda hatalar-eksiklikler olabilir, seneye tam oturacaktır" demişler. Peki eksik ve olmamış oyunu satmaya utanmıyorlar mı? 160 tl az para mı?

• arkadaslar birde mlo'Da ucuz olarak kaleci kimi önerirsiniz
  • Bu akşam bu oyuna verdiğim paraya acımaya başladım. Oynadıkta saçmalıkların ardı arkası kesilmiyor ve daha can sıkıcı oluyor. Resmen demo gibi bir şey. Madem tamamlanmadı oyun ne diye piyasaya sürersin!

Hemen alıp oynayalım dedik en kazık fiyattan aldık oyunu. Şimdi yok o düzeltilecek yok bu düzeltilecek, güncelleme bekle. Online düzeltilecek onu bekle. Madem öyle güncellemeye kadar beklerdik fiyat bari duserdi.

Almayı düşenen arkadaslar, kesinlikle şu an almayın oyunu. Güncelleme gelir bu saçmalıklar ortadan kalkarsa burada zaten yorumları görürsünüz o zamana kadar da fiyat biraz da olsa düşer.

• Arkadaşlar merhaba Rockey arkadaşımız vardı bu forumda bilirsiniz sürekli yazar onla 2 maç yaptım ilk maçta ben Juventus o Zenit oldu 2 1 kazandı ama lagın zerresi bile olmadı hani deriz ya lag olmasa bile biraz vardı diye bunda sıfır lag vardı ya bi an cpu ile oynuyorum sandım o kadar keyif aldımki anlatamam bide bunu anladım oyuncular normal arkadaşlar MLO da bize verilen dandik oyuncular yüzünden adam gibi oynuyamıyoruz aslında zaten amaçta bu en pis oyuncularla iyi kadro kurup yükselebilmek,mlo da takımınıza juventusdan bi orta halli oyuncu bile alsanız durumun ne kadar fark ettiğini anlarsınız o yüzden sabredelim.

Rockey arkadaşımızla denedik ilk defa normal takımları aldım ben bakalım ne kadar lag olacak dedik 2.maçta ise biraz lag oldu ama isyan ettirecek kadar olmadı,MLO'da da düne göre bi iyileştirme var valla sabahtan beri maç yapıyorum 2 maçım laglı geçti sadece diğerleri baya zevkliydi,oyunda o kadar ayrıntı varki süper ya rakibe faul yaptığınız zaman onun yere düşüş şekli kolunu saklayışı harika bunları replayde izledim yavaşca cidden çok gerçekci normalde hemen geçtiğimiz için bunları anlayamıyoruz.

Rockey arkadaşımızla yaptığımız bi maçta bana bi penaltı yaptı ama nasıl bi penaltı oldu anlatayım öyle yerden falan kayma olmadı ben van persie ile orta açtım Tam rooney ile voleyi çakacaktım topa doğru koştum ama bi anda rooney sekti ben lag falan sandım ama baktım hakem penaltı verdi savunma oyuncusu çelme takmış çaktırmadan oyuncular itiraz ederken forma numaralarının sallanışı bile harika ya.Bu arada arkadaşlar siz siz olun sakın Mancester Utd kalecilerini almayın ıgyvnasekten bile kötüler

Pes 14 de online otursun lag olmasın idda ediyorum pes 14 futbol tarihine geçecek bi oyun,çok bişey değil onlineda lag olmasın yeter.

• xleonhart kullanıcısına yanıt
    bu oyunu kamera çekimi yaparken hızlandırmışlar böyle olsa can kurban...bağlantı hızı ile alakası yok.. forumdaki herkesinmi bağlantısı yavaş..oyunun onlinesinde sorun var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Bu akşam bu oyuna verdiğim paraya acımaya başladım. Oynadıkta saçmalıkların ardı arkası kesilmiyor ve daha can sıkıcı oluyor. Resmen demo gibi bir şey. Madem tamamlanmadı oyun ne diye piyasaya sürersin!

Hemen alıp oynayalım dedik en kazık fiyattan aldık oyunu. Şimdi yok o düzeltilecek yok bu düzeltilecek, güncelleme bekle. Online düzeltilecek onu bekle. Madem öyle güncellemeye kadar beklerdik fiyat bari duserdi.

Almayı düşenen arkadaslar, kesinlikle şu an almayın oyunu. Güncelleme gelir bu saçmalıklar ortadan kalkarsa burada zaten yorumları görürsünüz o zamana kadar da fiyat biraz da olsa düşer.

Elim ayağım titreyerek oyunun çıkmasını (PSN'e) bekliyorken söndüm direk. lazurat'da yukarıda bilgilendirmiş TR PSN'e geç gelecekmiş. Ben en iyisi GTA 5 alayım verdiğin paradan fazlasını alıyorsun. PES'i 1-2 ay sonra alırım. Teşekkürler ikinize de bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: onursneijder1905

Merhabalar arkadaşlar bende moukandjoyu aldım epey iyi gibi herkese tavsiye ederim ismim onurbababa1905 bilen arkadaşlara 2 sorum olucak 1cisi duran toplarda pes2013te yaptgımız adam secmeyi analogla yaparken bunda olmuyo hangi tusla oldgunuda bulamadım 2ci olarak ise ücgen ile verdigim paslar 2 kere pas oluyo bu konuda bilgiisi olan arkadaslar yardım ederlerse cok sevinirim herkese iyi oyunlar bol sanslar teşekkürler..

Mesajını gördüm hemen cevap vereyim dedim :) üçgenle pas verince iki kez oluyor evet bendede oldu kafayı yiyecektim bak oyunda seçeneklerden kişisel bilgilerine gir orda button yapılandırması var onun altında olması lazım ona gir pas şut yazan yerlerde ileri yazacak onları temel yap halloluyor dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar merhaba Rockey arkadaşımız vardı bu forumda bilirsiniz sürekli yazar onla 2 maç yaptım ilk maçta ben Juventus o Zenit oldu 2 1 kazandı ama lagın zerresi bile olmadı hani deriz ya lag olmasa bile biraz vardı diye bunda sıfır lag vardı ya bi an cpu ile oynuyorum sandım o kadar keyif aldımki anlatamam bide bunu anladım oyuncular normal arkadaşlar MLO da bize verilen dandik oyuncular yüzünden adam gibi oynuyamıyoruz aslında zaten amaçta bu en pis oyuncularla iyi kadro kurup yükselebilmek,mlo da takımınıza juventusdan bi orta halli oyuncu bile alsanız durumun ne kadar fark ettiğini anlarsınız o yüzden sabredelim.

Rockey arkadaşımızla denedik ilk defa normal takımları aldım ben bakalım ne kadar lag olacak dedik 2.maçta ise biraz lag oldu ama isyan ettirecek kadar olmadı,MLO'da da düne göre bi iyileştirme var valla sabahtan beri maç yapıyorum 2 maçım laglı geçti sadece diğerleri baya zevkliydi,oyunda o kadar ayrıntı varki süper ya rakibe faul yaptığınız zaman onun yere düşüş şekli kolunu saklayışı harika bunları replayde izledim yavaşca cidden çok gerçekci normalde hemen geçtiğimiz için bunları anlayamıyoruz.

Rockey arkadaşımızla yaptığımız bi maçta bana bi penaltı yaptı ama nasıl bi penaltı oldu anlatayım öyle yerden falan kayma olmadı ben van persie ile orta açtım Tam rooney ile voleyi çakacaktım topa doğru koştum ama bi anda rooney sekti ben lag falan sandım ama baktım hakem penaltı verdi savunma oyuncusu çelme takmış çaktırmadan oyuncular itiraz ederken forma numaralarının sallanışı bile harika ya.Bu arada arkadaşlar siz siz olun sakın Mancester Utd kalecilerini almayın ıgyvnasekten bile kötüler

Pes 14 de online otursun lag olmasın idda ediyorum pes 14 futbol tarihine geçecek bi oyun,çok bişey değil onlineda lag olmasın yeter.

penaltı pozisyonunda itiraf etmeliyimki; ölümüne daldım rooney e 2 kere yaptım... emre aşığın nobreye yaptığını yaptı

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.