Şimdi Ara

One x Wifi sorunu kronik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz araştırma yaptım. One X lerde wifi bugı olduğu apaçık ortada. HTC customer service ile chat yaptım.Bana routerın frekansını değiştirmem gerektiğini söyledi. Ben şimdi her bağlandığım routerın ayarlarını mı değiştiricem.
    Ayrıca HTC nin wifi bugıyla ilgili bir release hazırlayıp hazırlamadığını sordum bilmediğini söyledi. Forumda konuştuğum başka kullanıcılarda da bu bug mevcut.

Nıormalde telefonun wifiye bi kaç saniye içinde bağlanması gerekiyor.
    Yaptığım testte sensation XE ile 4 sn de bağlanıyorum ve bağlantı kalitesi "mükemmel" yazıyor ve sabit bu şekilde bağlı kalıyor.
    One X ile 2 - 3 dk sonra nağlanıyor bağ. kalitesi iyi - yeterli arasında gidip geliyor

evde deneme yaptım sensation XE ile salona gidiyorum telefon iyi olarak çekiyor. One X ise kapsama alanı dışında olarak görüyor.

Wifi bug ile ilgili bulduğum 2 haber:
    http://www.phonearena.com/news/International-HTC-One-X-receives-a-new-OTA-update-that-brings-along-some-minor-fixes_id30226
    http://www.phonearena.com/news/AT-T-HTC-One-X-Wi-Fi-bug-fix-available_id30092

alttaki linkte wifi bugının son güncellemeden sonra bile devam ettiği yazıyor.

• ya aynı sorun bende de var ne yapacağımı bilemedim.eskiden telefonun wifi sinyalini yeterli gördüğü yerde şimdi hiç görmüyor.daha 3 gün önce böyle bir şey yoktu noldu nasıl hemen bu hale geldi anlayamadım.ne yapsam bilmiyorum ya denemediğim şey kalmadı
  • Kronik olsa tüm telefonlarda olurdu. Benim telefonumda wifi sorunu kesinlikle yok. Enteresan
  • Beyler 1.29.once wifi sorunu yoktu hatta su ana kadar wifi sinyalini en iyi ala telefondur ama.yeni guncellemede bir hata var radio rom ls.alakali wifi sinyali az aliyor ama baglanma hizinda sorun yok 2 saniyede baglaniyor yani kronik degil yazilimsaldir sorun yeni guncelleme ile duzelecektir.ayrica siz ne kadardir kullaniyorsunuz telefoni konuyu acan arkadas bir onceki guncellemelerle su anki guncelleme arasindaki farki farketmedinizmi ??
  • ben 3 haftadır kullanıyorum. aldığım gün ofise geldim wireless şifresini girdim. yarım gün bağlanamadım. şifre mi değişti diye şüphelendik artık. Sonradan bağlanmaya başladı. Ama bağlanması çok zaman alıyor.
    Ben bu telefonu Iphone 4, HTC sensation ve HTC sensation XE ile karşılaştırdım. Dğiğer telefonların hepsi bir kaç sn de "mükemmel" olarak bağlanırken benim One X zor zar bağlanıyor ve "mükemmel"de stabil kalamıyor.
    Akşam KVK ya götürmeyi düşünüyorum ama pek umudum yok. Umarım sorun yazılımsaldır ve update ile düzelir.

Bana ilginç gelen başka birşeyde pek kimsenin bunu sorun olarak görmemesi yada insanlar farkında değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyldechild -- 1 Haziran 2012; 15:56:57 >
  • 3 hafta oldu alalı bendede sorun yok 1.29 orj. rom. kullanıyorum.
  • 2 güne kadar bendede yoktu 2 telefonumdada aynı sorunlar çıkmaya başladı. Bazen bağlanmıyor bazen bağlanıyor az çekiyor. Yada hemen kopuyor
  • bende de 1.29 orj. rom vardı. KVK ya bıraktım telefonu.
  • işyerimde bağlanıyorum sorun yok ama eve gidince bağlanmıyor, modeme reset attım bağlandı,
    ertesi gün yine evd bağlanmadı, reset attım bağlandı ?

iş yerimde bağlanırken evde bağlanmama sebebi nedir ?

modem ayarı filan varmıdır ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.