Şimdi Ara

İSTANBULDA MANZARALI GÜZEL KAHVALTI MEKANLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazın en büyük keyfim gazetemi alıp manzaralı veya huzurlu yerlerde kahvaltı yapmaktır..
    C.tesi Pazar günleri motorumla çıkar değişik yerlere giderim genelde tek olurum fiyat olarakta bütçem ortalama 10-20tl civarıdır ama size sormak istediğim önerebileceğiniz böyle 10-20tlye kadar çeşidi güzel özellikle çayı sınırsız (çaydan çok geçiriyolar) bildiğiniz yerler varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkangsk -- 29 Mayıs 2012; 0:34:09 >

• Paran varsa denizde bile yaparsın
  • www.şehirfirsati.com bu sitede şehir indirimlerinden yararlanabilirsin.Sitenin genel amacı bu fakat ben genelde kahvaltı veren mekanlara rastladığım için bu siteden bakmanı önerebilirim çok güzel mekanlar oluyor en kısa zamanda bende bir kahvaltıya çıkmayı düşünüyorum.
  • Cankurtaranı biliyorum mekan olarak çok güzel ama kahvaltısı yaramaz..
    Sarıyer istinye bebek mekanlarını çok bilmiyorum fiyat olarak geçirmasyon olabilirler özellikle bi mekan ismi lazım bana
    pier lotide kahvaltı olayı yok gibi en fazla pohaça börek yani oda bi alternatif..
    internette fırsat sitelerinde çok kahvaltı var ama genelde çoğu yaramaz yarayanlarda hep rezervasyon istiyo önceden netleştirmek zor oluyo ama arada tercih ediyorum tabi güzel fırsatlarda çıkmıyo değil
    tavsiyeler güzel başka fikri olan varmı arkadaşlar?
  • Upping?
  • Başka fikir yokmu?
  • valla boğazda uyugun mekan arıyorsan tek seçenek sosyal tesisler :) veya fırsat sitelerinde %50 indirimli kahvaltılar olabiliyor
  • Başka fikri olan?
  • motorunda var ise kesinlikle garipçe köyü'ne gitmesilin.
  • Dolmabahçede fiyatlar uçuk değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.