Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel
CoMMaNDeRCX => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:31:18)
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

tipi çok güzel, amerikada satışta bir senedir.

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=R7q_lWQbjE4&feature=related]

Bombar Dıman => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:37:52)
Eski i30'un çok benzeri. Accent Blue Sedan'ın satışları çok iyi değil,
belki bu bir nebze hareketlendirir.

scanh => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:39:07)
i20 varken gelmez C segmentinde de i30 var.

S0KRATES => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:41:16)
sedan cenneti bir ülkede, harika geçmişine rağmen sedanı can yakamadı da bu mu yakacak ? !!!

CoMMaNDeRCX => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:43:40)
quote:

Orijinalden alıntı: bombar_dıman

Accent bluenun satışları şuan beklenenden daha iyi. Çünkü Trde hala eski kasa era üretiliyor. Accent bluenun fiyatını düşürürsen era satılmaz. Zaten hyundai bu accent blue ları usa de avustralyada vs. peynir ekmek gibi satıyor. Trde yeni kasa üretilmeye başlanınca fiyat biraz düşer kanaatindeyim.

Bombar Dıman => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:47:25)
quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

Accent bluenun satışları şuan beklenenden daha iyi. Çünkü Trde hala eski kasa era üretiliyor. Accent bluenun fiyatını düşürürsen era satılmaz. Zaten hyundai bu accent blue ları usa de avustralyada vs. peynir ekmek gibi satıyor. Trde yeni kasa üretilmeye başlanınca fiyat biraz düşer kanaatindeyim.

Bekledikleri satış bu kadarsa ve buna iyi diyorlarsa birşey diyemem, bana göre kesinlikle düşük.

Üstelik saçma bir politika, hem erayı sat hem blue'yi şimdi bir de bunu çıkar! maşallah model çöplüğü oldu hyundai,
ha bir de getz bile devam ediyor, saymaya kalksak sayamayız hyundai modellerini..

The Schuey => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:47:30)
Kendi bi halt yiyemedi ki HB'i yesin.

jack_daniel's => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:48:39)
quote:

Orijinalden alıntı: S0KRATES

sedan cenneti bir ülkede, harika geçmişine rağmen sedanı can yakamadı da bu mu yakacak ? !!!

+1...

dix1 => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:49:57)
quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Kendi bi halt yiyemedi ki HB'i yesin.

CoMMaNDeRCX => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:50:52)
Niyeki Opel bir ara astranın üç kasasını bir arada satıyordu. En azından hyundai da isimler farklı. Getzde farklı bir araçtı zaten i20 den.

senersongur => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (28.5.2012 23:54:33)
Sedanı yakında kendini yakacak maalesef.

mShinQda => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:16:45)
1 cruze hb değil...

Onur.K => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:20:10)
quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

accent blue amerikada satiyorsa helal olsun

bal974 => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:20:30)
Sedanı kaç tane sattı ki, hb'i çok satsın.
Türkiye'de hb arabaların pazarı zaten küçük.

topaz42 => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:23:52)
Türk milleti bagaj sever. Hele birde evli ve çocuklu ise. Tatile, memlekete giderken bagaj arar. HB zor satıyor ülkemizde. Bu da zorlanır.

cihanair => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:28:45)
Genemi hyundai

Bu adamlar kesin kararli vw bitirecek

Yakinda hyundai i 0.5 cikar

cihanair => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:30:10)
quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Türk milleti bagaj sever. Hele birde evli ve çocuklu ise. Tatile, memlekete giderken bagaj arar. HB zor satıyor ülkemizde. Bu da zorlanır.

Abi tam tersinisi dusunuyorum

Evliyim yakinda cocugum oacak senede 7 gun tatile gidiyorum oda hanim baskisi yuzunden ucakla oluyor

Bir daha asla sedan arabayi almayi dusunmuyorum

Hb candir

one man one engine => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:44:59)
Bu şekliyle yakamaz maalesef....

Stones => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:45:04)
quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Vallahi ben bagaj derdinden satmıştım polo'yu. Jetta aldığımda bagajı geçtim o konforundan dolayı neden daha önce bunu almamışım dedim.

Kaynananın tarlaya gidip, bütün meyve sebzeleri toplayıp bagaja sığmazsa basarım küfürü tabi

jack_daniel's => Hyundai Accent Blue Hb Tr ye gelirse çok can yakar. (29.5.2012 00:47:47)
quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Genemi hyundai

Bu adamlar kesin kararli vw bitirecek

Yakinda hyundai i 0.5 cikar

gece gece iyi güldüm

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>