Şimdi Ara

OPEL COMBO NİYE SEVİLMİYOR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
132.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes katılsın da şöyle etraflıca tartışalım...

*Acaba bu combo niçin tutulmuyor?
    *Arabanın hangi özellikleri kötü?
    *Yenileri hakkında ne düşünüyorsunuz?
    *Acaba sırf etrafımızdakiler kötü dedi diye mi kötü diyoruz? Ben opelin çok fazla kalitesiz bir araba yapacağına inanmıyorum?
    *Sırf tipi yüzünden kötü diyenler var mı?

Hadi şu konuyu derinlemesine işleyelim de kapatalım.

Özellikle combo kullananlar ? Yorumlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeli efe -- 4 Mart 2006; 19:17:52 >

• DEMEKKİ HERKES COMBOYU SEVİYO...BOŞUNA EVHAMLANMIŞIM.

• ama önden bakınca b acaip görünmüoda diil hani corsadan bozma böle önü çok alcak arka taraf yüksek dengesiz görünüo gözüme
  • Altı yere çok yakın, yedek parçası da pahalı.

Doblo ve Kango hem sevisi bol hem yedek parçası daha kolay ve bulunabilir.
  • aslında rakiplerinden uygun ticari arac fuarunda adam 1.3 city plus full artı spor paket 25.750 demişti güvenlik konusundada gayet iyi 4 disk fren abs birde vw caddy de var 4 disk fren sistemi benim bildiğim zaten içi gayet güzel corsayla ayni malzeme kaliteside doblodan partnerden iyi (caddy hariç) benim hoşuma gitmişti vallaği fuarda hepsini inçeledim
    gelelim niye cok sevilmiyor
    1-yedek parca pahalı
    2-opellerin sorunlu olduğu söyleniyor özellikle direksiyon sistemi corsa ve comboda
    servis ağı renault ve fiat kadar yaygın değil
    aslında bu sınıfda caddy den sonra en kaliteli ve donanımlı arac bence
    3-birde oturma pozusyonu alçak gercekten
    4-adı cıkmış dokuza daha inmez sekize misali opele bir ön yargı var tüketiçide
    birde bu sınıfta otomobil ihtiyacı alon insanlar genelde sorunsuz bakımları ucuz yedek parcası ucuz servis ağı geniş modeller terçih ediyor
    ama o kadarda sevilmiyor değil ben bayağı görüyorum combo
    vallaği ne söyleyeyim 25 binliram olsa ve ticari ve günlük yaşantımda kullanmak için alıcam araba poel combo city plus spor pakettir.
    sonuçta kaliteli bir araba

• quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Altı yere çok yakın, yedek parçası da pahalı.

Doblo ve Kango hem sevisi bol hem yedek parçası daha kolay ve bulunabilir.

+1
  • Kangoo
    Dört teker amortisör
    Servis ve yedek Parça

yinede siz bilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hektorSTK

Kangoo
    Dört teker amortisör
    Servis ve yedek Parça

yinede siz bilirsiniz

BU DÖRT TEKER AMORTİSÖR OLAYI YANILMIYORSAM COMBODA DA VAR

• tutulmuyor gibi bir hismi var içinde
    quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

DEMEKKİ HERKES COMBOYU SEVİYO...BOŞUNA EVHAMLANMIŞIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

tutulmuyor gibi bir hismi var içinde
    quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

DEMEKKİ HERKES COMBOYU SEVİYO...BOŞUNA EVHAMLANMIŞIM.

EVET BU SİTEDE COMBO İÇİN ÇOK AZ OLUMLU ŞEY OKUDUM.SEBEBİNİ MERAK ETTİM,ÇÜNKÜ COMBO 1,7 CDTİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM VE BU ARABA HAKKINDA TECRUBESİ OLANLARIN DÜŞÜNCELERİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ. SONUÇTA ARABAYA 30 MİLYARA YAKIN PARA VERİCEEZ...

• arabanın bi kere tipe gel. Küçücük ve sivri bi ön. Aniden arkası yükselio armut gibi. Sınıfının en tipsizi bi kere...
    Bir de Opel in Motorlarına bi çözüm bulması şart. Çok güçsüz ve verimsizler. 1.3 multijet hariç. O da opelin değil zaten. Bunların yüzündendir.
    Şahsen ben o paraya gider Berlingo,Partner falan alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

arabanın bi kere tipe gel. Küçücük ve sivri bi ön. Aniden arkası yükselio armut gibi. Sınıfının en tipsizi bi kere...
    Bir de Opel in Motorlarına bi çözüm bulması şart. Çok güçsüz ve verimsizler. 1.3 multijet hariç. O da opelin değil zaten. Bunların yüzündendir.
    Şahsen ben o paraya gider Berlingo,Partner falan alırım

1,7 cdti 100 bg olan için ne düşünürsün?
  • Normalde o gücün daha fazlasını ve daha tork lusunu 1.6 motor üretebiliyor. Bknz: 1.6 Hdi

Hem 1.7 motor vergisi verecem dünyanın parasını. Hemde 1.6 dan güçsüz motorum olacak???
    1.3 Multijet Corsa dan başka Motoru araca uyan arabasını bulamadım Opelin
    Vectra falan nedir yaa 1.6 100 bg... Yarım saatte 100km e çıkıo...

Hiç alınası değil yaa bu Combo arkadaşım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Professional -- 5 Mart 2006; 19:10:14 >
  • quote:

Normalde o gücün daha fazlasını ve daha tork lusunu 1.6 motor üretebiliyor. Bknz: 1.6 Hdi

Hem 1.7 motor vergisi verecem dünyanın parasını. Hemde 1.6 dan güçsüz motorum olacak???
    1.3 Multijet Corsa dan başka Motoru araca uyan arabasını bulamadım Opelin
    Vectra falan nedir yaa 1.6 100 bg... Yarım saatte 100km e çıkıo...

Hiç alınası değil yaa bu Combo arkadaşım???

iyi de 1,6 dizel motoru nerde bulacaz.üstelik bu 100bg olan 240 tork üretiyormuş.henüz türkiye de satılmıyor siparişle geliyor.

• bende combonun tipini pek beğenmiyorum fakat 1.7dti 100hp nin felaket gittiğini duyuyorum(190-200kmh bastığını çok duydum) ve çok rahat bi araç olduğunu biliyorum ayrıca arkadaşın 1.6hdi 110hp dediği 307 ya da c4 herhalde partner ve berlingo 1.9d 71hp ve 2.0hdi 90hp seçeneklerine sahip yani combo 1.7 dti 100hp yle baş edemez ben opelin kötü bi araç yapacağını sanmıyorum ve combo sınıfındaki diğer araçların tersine makassız sanırım yani binek araba gibi yol tutabilir aslında combo nun tutmama nedeni bence rakiplerine göre farklı bi tipi olmasından(gerçi tutmama olayı da doğru değil piyasa da çok combo görüyom bu sıralar) dolayı bi ön yargı var açıkçası tipini beğeniyosan al bence yeni kasası hoş olmuş
  • Gerçi doğru o motorları ben Berlingoda falan kullanılr sanmıştım. PArdon O zman 1.7 avantajlı oluo. Ama hala Opeli eleştiriorm. motor konusunda.

Yine de almam yaa abi çok tipsiz ve kalitesiz bu araç...
  • quote:

Gerçi doğru o motorları ben Berlingoda falan kullanılr sanmıştım. PArdon O zman 1.7 avantajlı oluo. Ama hala Opeli eleştiriorm. motor konusunda.

Yine de almam yaa abi çok tipsiz ve kalitesiz bu araç...

kalitesiz demeyelim de tipsiz belki olabilir.
  • Bu Combo kasa değiştirmez mi acaba biraz beklesek ?

• yanılmıyosam geçen sene küçük bi makyaj geçirdi zaten
  • combo makyaj geçirir ama öle köklü değişiklik yapmaz bence
    yine aynı çizgilerle ön panjuru yeniler bırakır
    30kağıt cepten çıkıyosa artık caddy alma zamanı gelmiştir die düşünüyorum ayrıca caddy de şu aralar esnaf indirimi bilmemne indirimi fln bişiler varmış bi bakın isterseniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.