Şimdi Ara

Dacia Sandero Stepway'ı nasıl bilirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
46.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çevrenizde kullanan varmı
    donanım manyağı bi insan değilim.

saygılarımla

• iyi biliriz. gömün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sandero nun kendisi 3yıldız almış... stepway de çok farklı değildir kanımca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 27 Mayıs 2012; 12:23:17 >
  • daciadan sonrasını okumadım o derece
  • Normal hali zaten leylek gibi dostum dahada yükseliyor Bence gereksiz bi otomobil polonun falanda o tip araçları var :) gereksiz tasarımlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

evet sorum açık ve net .
    çevrenizde kullanan varmı
    donanım manyağı bi insan değilim.

saygılarımla

Sana ilk cevabı ben yazacaktım. Bak gör. Birazdan araba hakkında hakaret, küçümseme, hor görme mesajları gelecek diyecektim. Hem de ismi sırf Dacia olduğu için. Ama demedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

sandero nun kendi 3yıldız almış... stepway de çok farklı değildir kanımca..

• Stepway
    3 cm kadar daha yüksek
    16' jantlara sahip
    far içleri siyah
    ABS standart yolcu hava yastığı yok
    2x15W radyo cd mp3
    krom renk kapı kolları
    yakıt tüketimi olarak yerden yüksek olması, büyük jantlar ve üstündeki kit yüzünden diğer sanderolardan biraz fazla olacaktır...
    standart bi sanderodan pekte bi farkı yok aslında.
  • cross polo çakması birşey olarak bilirim
  • dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)
    sandero stepway 1.5 dci 21-22 bin lira civarındaydı, o zaman bu soruyu sormuş olsaydınız kesinlikle düşünmeden alınabilir araç diyebilirdim..

ancak şu zamanda, o parayı (33.000 tl) dacia ya bağlamak beni düşündürüyor.
    dış görünüşü ne kadar güzel olsa da aracın içerisinde o atmosfer tamamen yok oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)
    sandero stepway 1.5 dci 21-22 bin lira civarındaydı, o zaman bu soruyu sormuş olsaydınız kesinlikle düşünmeden alınabilir araç diyebilirdim..

dış görünüşü ne kadar güzel olsa da aracın içerisinde o atmosfer tamamen yok oluyor.

kesinlikle katılıyorum hocam dediklerinize.
    bende bir ara dacia düşünüyordum 0 sandero, gel gör ki bu 2 yıllık zaman aralığında fiyatlara 10 bin bindirdiler,
    ee tabi talep olunca vede piyasası oluşunca fiyatı şişirdiler.
  • 33.000 TL'yi güvensiz, "bence" tasarımı iyi olmayan, dayanıksız, kalitesiz o araca vermek mi?

• dün antalya migros avm'ye standı vardı dacia'nın, sandero stepway de vardı sandero ile yanyana. tipi idare eder ama iç dizaynı kesinlikle berbat. 1.5 dCi 90 hp e5 modeline 32.500 fiyat çekmişler. normal sanderoya 27.000 fiyat çekmişler ama benzinlimi dizelmi dikkat etmedim. kısacası benim açımdan sandero stepway sınıfta kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)

kesinlikle katılıyorum hocam dediklerinize.
    bende bir ara dacia düşünüyordum 0 sandero, gel gör ki bu 2 yıllık zaman aralığında fiyatlara 10 bin bindirdiler,
    ee tabi talep olunca vede piyasası oluşunca fiyatı şişirdiler.

Aynen bu duygularla okumaktaydım mesajları. Başka markalar fiyatları tavan yapınca millet yüzüne bakmadığı Dacia'ya yönelince onlar da uçurdular fiyatları. O zaman alan aldığıyla kaldı.

Bir süre sonra 2. eli de yükselecektir Daciaların. Alınmaz artık.

Araç fiyatlarının bu kadar kolay değerlendiği başka ülke yoktur herhalde. İşin kötüsü araç fiyatlarına zam geldikçe belli bir yüzdesi üzerinden alınan vergiler de artmış oluyor. Vergi artışları da otomatiğe bağlı bir bakıma.

• http://www.euroncap.com/tests/dacia_sandero_2008/340.aspx

• Sandero daha geçen yıl 17 bin tl değilmiydi?
  • Dostum saçma yorumlar gelebilir.Ama sen. Takma güzel ve dizeli çok ekonomik bi araçtır.Zaten o faciadan sonrasını okumadım diyen arkadaş geçen konudışında notlarını paylaşmıştı gelmiş onu bunye kötülüyor daha ehliyeti yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Dostum saçma yorumlar gelebilir.Ama sen. Takma güzel ve dizeli çok ekonomik bi araçtır.Zaten o faciadan sonrasını okumadım diyen arkadaş geçen konudışında notlarını paylaşmıştı gelmiş onu bunye kötülüyor daha ehliyeti yok.

bu konuda zaten herkes hem fikir, sorun 23-24 bin TL değerindeki aracın 33 bin TL ye satılıyor olması.

dacia sandero stepway 1.5DCI
    TÜKETİM (L/100 KM)
    Şehiriçi 5,9
    Şehirdışı 4,6
    Ortalama 5,0

dacia sandero 1.5DCI
    TÜKETİM (L/100 KM)
    Şehiriçi 4,9
    Şehirdışı 3,6
    Ortalama 4,0

sene 2012
    GÜVENLİK
    Sizin güvenliğiniz herşeyden önce gelir. Renault'nun güvenlik alanındaki uzmanlığından yararlanarak, tüm yolculuklarınızda sizi korumak için yeni Dacia Sandero Yeni Stepway'i aktif ve pasif etkin güvenlik unsurlarıyla donattık.
    Aktif Güvenlik - ABS
    Pasif Güvenlik - Dacia Sandero Yeni Stepway'de maksimum koruma için arkada 3 kafalık ve 3 adet 3 noktalı emniyet kemeri var. 3 noktalı emniyet kemerleri önde ayarlı dahili güç limitörü ile donatıldı (göğüs kısmını daha iyi korumak için).

33 bin tl para verip aldığınız aracın aynaları bile elektronik değil,http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=785 yazmış olmak için özellik yazmışlar

-Arka sıra koltuğunda yüksekliği ayarlanabilir 3 adet kafalık
    -Çakmak (şunu yazmanın mantığı nedir?)
  • hayretle okuyorum mesajlarınızı.. 18 bin liraya 2010 model, daha 2 yaşında 40- 50 bin kmde fıstık gibi görünümlü bir araba alıyorsunuz bi de üstüne laf ediyorsunuz. o crash test videosunu yayımlayan arkadaş bi de 60 bin liralık ford un toyota nın videosunu izlesin bakalım çok fark var mı?? yok öbürü dacia dan sonrasını okumamış bilmem ne... parası olana 150 bin euroluk mercedesler de var, range roverler da... herşey parasına göre sonuçta! biz fiyatına göre nasıl buluyorsunuz onu merak ediyoruz. bi de bilen, kullanan insanlar yorum yaparsa daha makbul olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoSePH20 -- 9 Ağustos 2012; 21:56:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoSePH20

hayretle okuyorum mesajlarınızı.. 18 bin liraya 2010 model, daha 2 yaşında 40- 50 bin kmde fıstık gibi görünümlü bir araba alıyorsunuz bi de üstüne laf ediyorsunuz. o crash test videosunu yayımlayan arkadaş bi de 60 bin liralık ford un toyota nın videosunu izlesin bakalım çok fark var mı?? yok öbürü dacia dan sonrasını okumamış bilmem ne... parası olana 150 bin euroluk mercedesler de var, range roverler da... herşey parasına göre sonuçta! biz fiyatına göre nasıl buluyorsunuz onu merak ediyoruz. bi de bilen, kullanan insanlar yorum yaparsa daha makbul olur.

söylediklerinde haklısında bari fıstık görünümlü demeseydin şu tipsiz tenekeye tamam fiyatına göre idare eder
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.