Şimdi Ara

YENİ CORSA 2013-2014 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
45.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: darkcald

quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

quote:

2014de kesin çıkar mı yeni kasa ve eskilerin fiyatında ne oranda düşüş olur sıfır ve 2.elde

Çıkması lazım, 7. senesinde olacak 2014 yılında güncel corsa daha fazla beklemetezler.. Kaldı ki adet bazında gayet çok satılan bir araba Corsa, kar marjında ciddi farklılıklar yaratmasını sağlayacaktır Opel'in.. Şu anda compact markalar içerisinde yeni kasasını tanıtmayan zaten bir Opel kaldı, bu sene bile satmaya başlasalar zamanıydı. Bir bildikleri vardı herhalde ve bir sene erteleme kararı aldılar.. İkinci eli zaten düşmeye başladı, dediğim gibi 6 senelik bir kasa oldu şu anda Corsa..

hangi makarlar duyuru yaptı mayısda audi a3 yeni kasa çıkacak diye duydum başka ne haber var acaba?

2007 kasalar 3-5bin düşer mi yosa fazla etkilenmez mi?

3-5 bin büyük miktar bu kadar düşeceğini zannetmiyorum Corsa hep tutulan bir modeldir 2.eli iyidir.

• Özellikle kıvrımlı hatları ve farları çok hoşuma gitti fakat ben biraz Polo'ya benzettim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

quote:

2014de kesin çıkar mı yeni kasa ve eskilerin fiyatında ne oranda düşüş olur sıfır ve 2.elde

Çıkması lazım, 7. senesinde olacak 2014 yılında güncel corsa daha fazla beklemetezler.. Kaldı ki adet bazında gayet çok satılan bir araba Corsa, kar marjında ciddi farklılıklar yaratmasını sağlayacaktır Opel'in.. Şu anda compact markalar içerisinde yeni kasasını tanıtmayan zaten bir Opel kaldı, bu sene bile satmaya başlasalar zamanıydı. Bir bildikleri vardı herhalde ve bir sene erteleme kararı aldılar.. İkinci eli zaten düşmeye başladı, dediğim gibi 6 senelik bir kasa oldu şu anda Corsa..

hangi makarlar duyuru yaptı mayısda audi a3 yeni kasa çıkacak diye duydum başka ne haber var acaba?

2007 kasalar 3-5bin düşer mi yosa fazla etkilenmez mi?

Yanlış anladın! B sınıfı araçların tamamı yeni kasalarıyla şu anda satıştalar, demek istedim. Bir de Fabia var sanırım ama o da zaten Corsa'dan sonra piyasaya sürülmüştü. Clio, Fiesta, 208, C3, Rio, i20, Polo, Jazz, Yaris, Mazda 2, Micra aklıma gelmeyen var mı bilmiyorum ama zaten bu sınıfın ağa babaları bunlar.. İlla yeni Corsa bekliyorum diyen varsa forumda bence beklemeye devam etsin, çünkü ben gayet iyi bir makinenin geleceğinden eminim..

• Bir de şöyle bir şey var. Kasası en eski olmasına rağmen sınıfında genel olarak hep (ortalama olarak) ilk 3'te. Yeni kasası 30.000 den başlarsa, donanımlı da olursa tutun tutabilirseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

Bir de şöyle bir şey var. Kasası en eski olmasına rağmen sınıfında genel olarak hep (ortalama olarak) ilk 3'te. Yeni kasası 30.000 den başlarsa, donanımlı da olursa tutun tutabilirseniz.

Bunda şaşılacak bir şey yok.. Corsa, bu segmentte kimliği olan bir araç. Her kasası, güzel satış rakamlarına ulaştı. Opel mevcut modellerinde güzel tasarımlara imza attı. Gerek dış gerekse konsol tasarımlarında compact markalar arasında en kaliteli imzayı atan markalardan biri şu anda. Bu çizgisini şüphesiz, Corsa'da da sürdürecektir. Ben yürüyen aksamdan fazla anlamam, o yüzden motor, şanzıman vs. konular için yorumda yapmam kolay kolay. Zaten mevcut otomobil teknolojisinin en azından compact markalar arasında aynı yönde ilerlediğini düşünüyorum. 1.2, 1.4, 1.6 litre motorlar, gerek dingil mesafeleri, gerekse ağırlıklar mevcut teknolojinin izin verdiği ölçüde markalar tarafından birbirlerinin benzeri şeklinde kullanılıyor. Bu nedenle farkı; tasarımla, donanımla ve kullanılan malzeme ile yaratıyorsunuz. Bu ölçüde de Yeni Corsa önümüzdeki sene sınıfının en iyi referans araçlarından biri olarak geleceğinden eminim. Fiyat ise Fiesta ve Polo ile aynı seviyede olsa yeter..

• Opelden vw grubu gibi 1.2 turbo motorlar bekliyorum, hem mtv avantajlı hem yakıtı min. hemde co2 salınımı az..

1.2 turbo 110hp opel corsa manuel ess. 29.900 tlden başlayan fiyatlarla opel bayilerinde..Kulağa ne kadar hoş geliyor demi
  • 2014 den önce hayal olur bu araba zaten yeni makyaj yedi sayılır
  • 20-25bin tl arası hb otomatik bakıyorumda fiesta 2009 ve polo 2010 model biraz pahalı 60bin km geçmesinde istiyorum opel 2007 kasa otomatik düşünüyorum f/p olarak önerirmisiniz? yıl sonunu mu bekliyim fiyatlar düşer mi? en geç ocak şubat gibi yoksa degmez mi
  • corsanın yeni kasası ne zaman çıkacak belli oldu mu?
  • Corsa yeni kasayla ilgili yeni bir gelişme var mıdır?
  • Yenilenen neler olcak bende merak ediyorum. Büyük ihtimal 1.0 sdi 115 hplik motoru gelir 100 hp olarak.
  • bu senede aynı kasa ile devam etmeye karar verdiler
  •  YENİ CORSA 2013-2014

YENİ CORSA 2013-2014

YENİ CORSA 2013-2014

YENİ CORSA 2013-2014

YENİ CORSA 2013-2014

YENİ CORSA 2013-2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 9 Temmuz 2014; 9:44:40 >

• Ön tampon tasarımı çok şık hava girişleri ve sis farının olduğu bölüm etkileyici.Kalanı daha iyi olabilirdi...
  • Eskisine göre kat kat iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimdeki güzelde kaç farklı kasası var bunun anlamadım bi resim diğerini tutmuyor
  • Ben beğendim ama hala corsa d çizgileri fazlasıyla mevcut
    Ne zaman piyasaya sürülür acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mashar2alanson -- 9 Temmuz 2014; 16:02:22 >
  • spidermandaki venoma benzemiş far ve tampon ağzı

YENİ CORSA 2013-2014
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.