Şimdi Ara

iş bankası işte üniversiteli kredi kartı kullananlar girebilirmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
19.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler işte üniversiteli kullanıyorumda

1 temmuz 2012den itibaren 20tl kart ücreti kesilecekmiş, normalde kart ücreti kesiliyormuydu.

• yok kesilmiyordu
  • kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.

bu sefer gelen hesap özetimde 1 temmuzdan itibaren 20tl kesilcek diye söylemişler. böyle olan başka arkadaş varmı..
  • bilen biri söyleyebilirmi yeni bir uygulamamı olacak bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.

bu sefer gelen hesap özetimde 1 temmuzdan itibaren 20tl kesilcek diye söylemişler. böyle olan başka arkadaş varmı..

bu sene okulun falan bitiyor olabilir mi?

ama dediğim gibi kesilse bile öğrenci belgesi götürüp iade alabiliyorsun..kendim yaşadım..
  • Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

Daha 1. Sınıfım okulun bittiği falan yok, öğrenci belgesiyle alabileceğimizi söyleyen arkadaşlar bunu daha önce yaşadılarmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canoah

Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

Daha 1. Sınıfım okulun bittiği falan yok, öğrenci belgesiyle alabileceğimizi söyleyen arkadaşlar bunu daha önce yaşadılarmı?

sende de var değil mi 1 temmuz 2012 de 20tl alınacak yazısı... o zaman genel bir sorun galiba..
  • quote:

quote:

Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

sende de var değil mi 1 temmuz 2012 de 20tl alınacak yazısı... o zaman genel bir sorun galiba..

yeni başladılar heralde bu uygulamaya
  • para alırlarsa itirazımı yaparım vermezlerse kartı iptal ettiririm beleşten kimseye para veremem
  • quote:

beyler işte üniversiteli kullanıyorumda

1 temmuz 2012den itibaren 20tl kart ücreti kesilecekmiş, normalde kart ücreti kesiliyormuydu.

Bende şimdi foruma bunun için girdim.Bugün hesap özetim geldi ve 1 Temmuzdan itibaren 20 TL kesilecek diyor.6 Ay taksitim var kartı kapattıramaz mıyım taksitleri direk ödesem?
  • ekran görüntüsünü paylaşabilirmisiniz?bendede bu kart varsa öyle bişey olursa direkt iptal ederim.
  • öğrenci belgesi al şubeye git geri alırsın.
  • benim son özette şöyle yazıyor :
    MESAJINIZ VAR
    4 Haziran 2012 tarihinden itibaren, geçmiş dönem kredi kartı hesap özeti talepleri için her hesap özeti başına 1,5 TL ücret yansıtılmasına başlanacaktır.
    15 Haziran 2012 tarihine kadar İnternet Şubemizden vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza vereceğiniz 3 adet yeni fatura için 30 TL, 5 adet yeni fatura için 50 TL MaxiPuan hediye! Bilgi: 4440202
  • quote:

hocam işbankası seni mezun olacak sanıyo olabilir. ben 2009 eylülünde karta başvurdum 1. sınıfta, kasım ayında mezun olmuşum gibi para kestiler benden. telefonda kalayı basınca sorun çözüldü tabi :) öğrenci belgenle bankaya git, nerden baksan 5 yıl okurum de, kafana göre uzattır süreyi. bizzat böyle yaptım sonradan. parayı keserlerse de geri verirler rahat ol.

şöyle bi giri girmeme sebep olmuştu hatta :)http://www.itusozluk.com/goster.php/t%FCrkiye+i%FE+bankas%FD/@6167300
  • 2003 ten beri kullanıyorum bir kere dahi kesilmedi.Gerçi işte üniversiteli değil şuan da.Ama bi 6 sene öyleyken kesilmedi hala da kesilmiyor. 200 tl limit 5 sene böyleydi.Şimdi 4bin yaptılar.
  • Benim de okul bitiyor bu yıl arkadaşın dediği gibi olabilir fakat kart son kullanım tarihi 2015 bu nasıl iş?

iş bankası işte üniversiteli kredi kartı kullananlar girebilirmi
  • 1 Temmuz 2012 tarihinden itibaren, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı kart ücreti 20 TL olacaktır

Benim hesap ücretindede aynı uyarı geldi. Bu yıl 3 bitti 4e geçtim.
  • Evet, ne yazık ki iş bankası işte üniversiteli kartlarından yıllık 20 lira ücret alacak. Mesajdan anlaşılan gerçek bu.

Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bakalım ne zaman kesecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Evet, ne yazık ki iş bankası işte üniversiteli kartlarından yıllık 20 lira ücret alacak. Mesajdan anlaşılan gerçek bu.

Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bakalım ne zaman kesecekler.

bende yazmamışlar, okul bittiyor haziranın sonunda, ben mail atmıştım okul bitince ücret keserseniz, kart ücreti almayan bank asyaya geçegim diye belki o yüzdendir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.