Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -34-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
31.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi Android oyunlaeı progamımızın 34. bölümünde sizler için yine 5 yeni oyunu inceledik. Bu haftaki bölümümüzde Farm Invasion, SAS Zombie Assault 3, Flick Shoot, Tractor Farm Driver ve Tower N Trolls oyunları sizleri bekliyor.

• İnceleme için teşekkürler
  • "Video oynatıcı kaynağında bir problem oluştu ve yeniden başlatıldı" diye bir uyarı çıkıyor
    edit: mobilden izlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 24 Mayıs 2012; 18:11:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona

"Video oynatıcı kaynağında bir problem oluştu ve yeniden başlatıldı" diye bir uyarı çıkıyor
    edit: mobilden izlenebiliyor.

Aynı sorun bendede var tarayıcından kaynaklanıyordur diyo firefox ve chrome da denedim olmadı malesef.
  • "Haftanın En İyi Android Oyunları" Serisi her ay yerine hey hafta çıksa daha uygun olurdu heralde:DDD :DDD

• insan bir the sims ,modern combat,asphalt gibi oyunlarıda inceler :(

• yine açılmıyor ayrıca videoya reklam niye koyarsınız
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61229381 dan izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mass effect çıktı ancak farm invasion gibi oyunlar 1. oluyor oyun ücretli ve korsan oyun da kullanmak istemiyorsunuz sanırım ama en azından videoda bahsedilmeli

• telefon oıyunları incelemesini hiç begenmiyorum solim izlemeye bile gerek duymuyorum nerde mass effect hani nerde machinarium

• Emeğe saygı ama oyunların hepsi kötü bana göre :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

yine açılmıyor ayrıca videoya reklam niye koyarsınız

Reklamın neden konduğunun açıklaması daha önce defalarca yapıldı!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

telefon oıyunları incelemesini hiç begenmiyorum solim izlemeye bile gerek duymuyorum nerde mass effect hani nerde machinarium

Valla hocam bende beğenmedim açıkcası. Oyun mu çıkmıyor yoksa oyun mu bulamıyorlar anlamış değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

telefon oıyunları incelemesini hiç begenmiyorum solim izlemeye bile gerek duymuyorum nerde mass effect hani nerde machinarium

mass effect 3 incelendi zaten
  • incelenmesi gereken mass effect ve machinarium varken neler incelenmis enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsini yükledim teşekkürler

• özellikle SAS Zombie Assault 3 çok iyi. bu seferki butun oyunlar süper teşekkürler(ayrıca ücretsiz ve giriş seviyesinde olan oyunlardan da tercih ettiğiniz için teşekkürler)

• quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

incelenmesi gereken mass effect ve machinarium varken neler incelenmis enteresan.

Bildiğim kadarıyla Haftanın En İyi Android Oyunları programı sadece ücretsiz oyunları duyuruyor. Ben de saydıkların gibi daha kaliteli ve ücretli oyunların da duyurulmasını isterdim.

• 4. sıradaki oyunun qr kodu birinci sıradaki oyunun linkini içeriyor bilgilerinize

• quote:

Orijinalden alıntı: ErdemZen

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST incelenmesi gereken mass effect ve machinarium varken neler incelenmis enteresan.
    Bildiğim kadarıyla Haftanın En İyi Android Oyunları programı sadece ücretsiz oyunları duyuruyor. Ben de saydıkların gibi daha kaliteli ve ücretli oyunların da duyurulmasını isterdim.

IOS'ta ücretli oyunları tanıtıp Android'te tanıtmıyorlarsa biraz saçma.
    Eskiden olsa anlardım ancak nisandan sonra ücretli oyunlar satın alınabiliyor Google Play Türkiye'den.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.