Şimdi Ara

Rodobus Simulator (Şehirler Arası Otobüs Simülasyonu) ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
9
Favori
67.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu oyunları yapanlar hiçmi otobüs kamyon tır vb araçların şöför koltuğuna oturmaz anlamıyorum araç giderkenki ağırlık bu oyunlara neden yansıtılamıyorki kumandalı araba sürüyoruz sanki.
  • ECS çıkınca bunun yüzüne bakılmaz diye düşünüyorum.
  • Ortalık şu sıralar otobüs simülasyonundan geçilmiyor ama bu kez şehirler arası bir otobüs simulasyonu geliyor arkadaşlar...
    Brezilya'lı elemanlar 2 yıldır yapımı ile uğraşıyorlarmış... Çıkış tarihi henüz net değil.

Bir kaç resim ve 15 dk.lık bir oynanış videosu.. Videoda yollar yamalı yamalı

Rodobus Simulator (Şehirler Arası Otobüs Simülasyonu) ANA KONU Rodobus Simulator (Şehirler Arası Otobüs Simülasyonu) ANA KONU
     Rodobus Simulator (Şehirler Arası Otobüs Simülasyonu) ANA KONU Rodobus Simulator (Şehirler Arası Otobüs Simülasyonu) ANA KONU

Oyundaki otobüslerin 2013 ekim itirabiyle tamamlanma yüzdeleri ve bazılarının şekil şemalleri şu şekilde.

G7 6x2 0500

G7 6x2 B12R

Vision 4x2 K310

Aliance Rz 450 6x2

Jumbuss 400 Ld

Gv 6x2 B58

G6 LD

RESMİ SİTE:http://www.rodobussimulador.com.br/
    http://rodobussimulador.wordpress.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 20 Ekim 2013; 14:21:13 >

• sıkı bir omsi bus simulator oyuncusu olarak bu tip şehirlerarası bir oyun bekliyorduk ne zamandır. inşallah güzel bişey olur..
  • video'ya bakılırsa vasat bir oyun
  • Oyunun mükemmel olması beklenemez ama vasat bir oyun olacağını da zannetmiyorum, videoda yoldaki engebelere gayet güzel fiziklerle tepki veriyor otobüs

Oyun ne zaman çıkar bilmem ama çok özgün bir simülasyon olacak.

Resimdeki türk firmaları ve kronolojik sıraladığım otobüslerin olduğu bir paket yapılırsa Momo, DFGT, G25, G27 gibi setlerle tadından yenmez.
    Büyük firmalar uzun hatlarda, küçükler daha kısa yollarda çalışır gibi

Tabi bunlar hep oyun orijinal olındıktan sonra.

Not: SCS firmasının yıllardır gelebildiği noktayı da görüyoruz üzülerek.
    Bu çok daha dar bütçeli bir oyun (2-3 kişi ile yapılan)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 26 Mayıs 2012; 17:15:49 >

• Direksiyon hareketleri dışında fena değil.
  • Otobüs iyi tepki veriyor.İnş. güzel bir oyun olur.
  • fena değil gibi.
    takipteyim.
  • Direksiyon hareketleri çok kötü gözüküyor.
  • Sabırsızlıkla bekliyorum. Artık bilgisayar yenilemenin vakti bu oyunla birlikte gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Direksiyon hareketleri dışında fena değil.

direksiyon hareketleri usb direksiyon bağlayınca esnekleşir gibime geliyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Ortalık şu sıralar otobüs simülasyonundan geçilmiyor ama bu kez şehirler arası bir otobüs simulasyonu geliyor arkadaşlar...
    Brezilya'lı elemanlar 2 yıldır yapımı ile uğraşıyorlarmış... Çıkış tarihi henüz net değil.

Bir kaç resim ve 15 dk.lık bir oynanış videosu.. Videoda yollar yamalı yamalı

çıkmasın daha iyi videoya bakılırsa vasat bir oyun. direksiyon hareketleri iğrenç olmuş 10/4

• Oyunuu deniyeceğim.
  • Brezilya'da geçerse Sao Paulo sokaklarından geçelim.Otobüsümüzü falan kaçırsınlar.Güzel atraksiyon olur.
  • Merhaba arkadaşlar, grafikleri geliştirmek için yeni teknikler üzerinde
    çalıştığımdan uzun süredir haber yayınlayamadım özür dilerim.Ancak titizlikle
    ve uzun süre çalışılması gereken bir işti.Son yayınlanan otobüs fiziklerini içeren
    vidyodan sonra oyun epey geliştirilmiş oldu ve grafik anlamında gelişmeler kaydedildi.
    Sesler de olabildiğince geliştirildi.Altyapı yardımcı olmadığından kolay bir iş olmadı.
    Biliyorum ki büyük firmaların yıllara dayanan tecrübelerle yaptığı oyunlara
    alışık olduğunuzdan detaylara göz yummazsınız, hataları olağan karşılamazsanız
    fakat bu oyun bir otobüs sever tarafından oyunda otobüsler adına gerçekçiliği
    yaşamak isteyenler için yapılmaktadır.

ÇEVİRİ: semih7106

Not: Yazı dili portekizce olduğundan ingilizceye çevrilip sonra Türkçeye çevrilmiştir.
    Hatalar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih7106 -- 4 Temmuz 2012; 1:50:55 >

• Şehirler arası otobüs oyunu ETS2 grafikleri ve fiziğiyle şahane olur.
  • Videoyu sonuna kadar izlemedim ama izlediğim yere kadar başka bir araç göremedim. Umarım hep böyle bomboş yolda geçmiyodur olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

Direksiyon hareketleri çok kötü gözüküyor.

• iyice geliştirip öyle piyasaya sürsünler bence bus simulator 2008 e benzemesin sonra birde o direksiyon hareketleri 18 Wos pttm den kalma inşallah düzeltirler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.