Şimdi Ara

Rodobus Simulator (Şehirler Arası Otobüs Simülasyonu) ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
9
Favori
67.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ECS çıkınca bunun yüzüne bakılmaz diye düşünüyorum.
  • O kadar emin olma hocam grafikleri biraz iyileştirilirse ECS ile büyük rekabet yaşar.Ancak şu anda bile oyun ECS'den önde gidiyor ve özellikleri daha gelişmiş...
  • Fakat birde şu var rodobus'a türk otobüsleri için mod yapılır mı ? Orası şüpheli.Ama biliyoruz ki ECS'ye mod yapılabilir.Zaten rodobus çok düşük bir bütçe ve amatör bir ekip ile yapılıyor o yüzden fazla bir şey beklemiyorum.

Not: Rodobus Portekizce mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toscu

Fakat birde şu var rodobus'a türk otobüsleri için mod yapılır mı ? Orası şüpheli.Ama biliyoruz ki ECS'ye mod yapılabilir.Zaten rodobus çok düşük bir bütçe ve amatör bir ekip ile yapılıyor o yüzden fazla bir şey beklemiyorum.

Not: Rodobus Portekizce mi ?

Oyunda illa ki İngilizce dil seçeneği de olacaktır o yüzden bu konu sorun yaratmaz ayrıca Rodobus'a mod yapılmasının şüpheli bir yanı yok elbette modlar yapılacaktır Türk modcular tarafından.ECS'ye ne kadar mod yapılma olasılığı varsa Rodobus da aynı.Oyundan bir şey beklemiyorsan sonucun seni çok şaşırtacağını düşünüyorum iyi bir simülasyon geliyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky1920 -- 23 Şubat 2013; 13:55:08 >
  • Euro coach simulator ets2 tarzında bir oyun olacağı öngörülüyor. Ets 2nin de grafikleri altyapısı oyun motoru bakımından çok sevilen ve tutulan bir oyun olduğu düşünülürse ecs nin tutmaması için hiç bir sebep yok bence. Ayrıca ecs ets 2 de olduğu gibi tamamen türkçe destekli bir şekilde çıkarsa bence en iyi otobüs simülasyonu olmaması içten bile değil.
  • Atmosferi zayıf bi oyuna benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Atmosferi zayıf bi oyuna benziyor.

Daha geliştiriliyor oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ǤЅ Kardeşim oyun daha %25 bile olmadı oyun en yakın Temmuzda çıkar diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmastr_99 -- 26 Şubat 2013; 18:57:52 >
  • iki oyundada hiç yeni haber video yok yau sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım..
  • ECS taraftarıyım ama iyi bir iş çıkaracaklarını umuyorum. Böyle küçük ekipleri küçümsemek yanlış olur.

• reserved önlerden sıramızı alalım :D
    ama o kadar simülator oldu bari şunda otobüsün içinde iken şöforün elleri gözüksün yahu
  • Rodobus'ın site pert olmuş. Devam ediyorlar mı acaba?

• Rodobus'dan yeni video geldi arkadaşlar.Buyrun taze taze...

• Son video, oyunda optimizasyon sıkıntısı olacağına dair bi his yarattı bende
  • Optimizasyon derken hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

Optimizasyon derken hocam ?

Yani gereğinden fazla donanım gücü isteyecek. ETS2 yi orta ayarlarda oynatan bi bilgisayar bu oyunu oynatamayacak bence
  • Detaylar oldukca guzel, bakalim ne zaman deneme firsati bulacagiz...
  • Rodobus'tan arka arkaya videolar geliyor arkadaşlar buyrun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

Rodobus'tan arka arkaya videolar geliyor arkadaşlar buyrun.

Yok artııık

Televizyonda The Simpsons oynuyor
    Gece sürüş çok iyi, bir kere şimşek çaktı bir kere gök gürledi, ikisi de çok gerçekçi..

Motor freni çok iyi olmuş,..

Otobüsün verdiği ağırlık hissi hissediliyor ekrandan...

Sadece yola ayrımları kel alaka duruyor, dağ başında 90 derecelik dönüşler var ?

Yine de çok feci ve özgün bir oyun olacak...

Videoları ilk mesajda topladım bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 11 Mart 2013; 19:32:52 >

• paylaşım için teşekkürler kardeş.gerçekten sonunda beklediğimize değecek iki oyun birden gelecek gibi:)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.