Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note N7000 Tüm Soru ve Cevaplar (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
28.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: to1ga

Teşekkür ederim Sayın İron.
    Bu note N7000 donanımhaber de pek tutulmadı sanırım ? Yada çok cix insanlar alıyor buraya takılmıyor :D

asıl yoğun konu burası
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56303427&p=27#62440403

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yeni bir Note kullanıcısı olarak bir konuda yardımnıza ihtiyaç duyuyorum. Telefondaki iconların yerlerini değiştiriyorum ekranları kendime göre ayarlıyorum ama telefonu kapatıp açtığımda herşey eski yerin geri dönmüş oluyor. Nasıl bir düzenleme yapmam gerekiyor?

Yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stat -- 15 Aralık 2012; 13:56:18 >
  • beyler bir saniye ya bu telefonun ekranı gorilla glass degil mi ? gsm arena ve samsungun sitesinde corning gorilla glass desteği var yazıyor.
  • Selamlar bende note 1 var ve normalde skype yükledikten sonra birini ararken skype'mi yoksa normal aramamı diye soruyordu. Geçen gün arkadaş benim tel ile birini ararken sorduğu bu soruya bi kutucuk işaretlemiş ve bu özelliği iptal etmiş. artık arama yaparken direk arama yapıyor. Skype yada telefon aramasımı sormuyor. Eski haline nasıl getirebilirim
  • arkadaslar 1 haftadan beridir telefonumda bir sorunla karsilasiyorum google play den bir uygulama herhangi bi birsey indiriyorum kullanamiyorum kullalamama sebebi ise telefon kendini guvenli mode diye birseyi devreye sokuyor nedendir anlamadim bunu nasil kapatilcagini bilen biri var ise lutfen yardimci olursa cok sevinirim fabrika ayarlarina donmus gibi oluyor ne yuklersem yukleyeyim LUTFEN YARDIM!
  • Duvar kagıdının ekranla birlikte kaymasını nasIl engelleyebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumda en başlarda böyle bir sorun yoktu ama son 2 haftadır bir sorunum var.

telefon tuş klidi yapılıp bekleme moduna geçtiğinde belli bir süre sonra internet bağlantısını kesiyor. ne zaman telefonu elime alıp tuş klidini açtığımda tekrar bağlanıyor ve whatsapptan falan yazılanlar tekrar bana gelmeye başlıyor.

bu ayarlarla ilgili birşey mi bilmiyorum. eğer öyleyse ben bunu düzeltemedim. yardım eder misiniz?
  • n7000 telefonum hiç açılmıyor
    ışık falan da yanmıyor
    şarja takıyorum doluyor işareti de çıkmıyor

neden olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.