Şimdi Ara

Nokia'nın 41MP kameralı telefonu 808 PureView nasıl üretildi ? İşte cevabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
4
Favori
48.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia geride bıraktığımız Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi'nde büyük ses getiren yeni nesil akıllı telefonu 808 PureView için geri sayıma başladı. Yakın zamanda dünya çapında satışa sunulacak telefon, 41 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile tüm zamanların en iyi fotoğraf/video çeken telefonu olmaya aday.

Symbian Belle işletim sistemini kullanan telefon bu açıdan yine Nokia imzasını taşıyan en gelişmiş akıllı telefon olma unvanına sahip. Yüksek kaliteli görüntü kaydına ek olarak kristal berraklığında ses vaad eden 808 PureView'ın nasıl yapıldığına dair özel bir video yayınlandı. Türkçe altyazı eklediğimiz bu videoda, Haziran ayında ülkemizde de satışa çıkacak telefonun yapılışıyla ilgili detaylar bulunuyor.

• Yine kavga çıkacak burda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • videonun bu telefonla çekilmiş olması çok etkileyici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 23 Mayıs 2012; 14:31:50 >
  • bundan sonra fiyatı abarttıkları hakkında konu$ulmaz diye dü$ünüyorum..

• barda ortaya çıkmış bi fikirmiş... zaten ayık kafayla böyle bişeyin gereksizliği düşünülebilirdi....

• nokia'nın kamera dışında önce çıkan hiç bir özelliği yok ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirezzak

quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.iNokianın 41MP kameralı telefonu 808 PureView nasıl üretildi ? İşte cevabı ;bi kömürlükte iki amele tarafından...
    yanına bir amele alıp sen üretseydin

senin gibi alacak ameleler olcağından eminim
    başlıyorum ilk amele müşterim sensin yavrucum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaköy_soğancısı -- 23 Mayıs 2012; 23:56:58 >
  • Bence güzel ve anlamlı bir video olmuş. Nokia'nın mühendisleri emek harcamış, çalışmış ve ortaya mükemmel bir akıllı telefon + kompakt makine çıkmış. Fotoğraf ve full hd video performansı beni tatmin etti açıkcası. Bir telefondan daha ne beklenir ki?

Tek sorun yalnızca fiyat. O paraya çok satamazsın Nokia, fiyat politikasını gözden geçirmelisin.

• Konu Nokia'nın cihazının nasıl üretildiği ama bu konu hakkında konuşmaktansa yine Nokia kamerayla adam kandırıyor diye bozuk plak gibi aynı muhabbetleri yapmaya başladılar troll Androidler.

• Darağacında da olsak son sözmümüz Apple!

• Hala yazılımsal bir numara olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

Nokianın 41MP kameralı telefonu 808 PureView nasıl üretildi ? İşte cevabı ;bi kömürlükte iki amele tarafından...

• quote:

Orijinalden alıntı: A.L.P.C.M.B.Z

Hala yazılımsal bir numara olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum..

adamlar reklam çekmiş yazılımsal bir numara varsa bile kimin umurunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: alirezzak

quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

Nokianın 41MP kameralı telefonu 808 PureView nasıl üretildi ? İşte cevabı ;bi kömürlükte iki amele tarafından...

Takdir ettim

• Keşke o ameleler kadar olabilseydiniz. Bi' amele kadar bile faydanız yok demek. :)

• Video bu telefonla çekildiyse beni hiç etkilemedi, amacım karşılaştırmak değil ama önrnek olarak 4S ile çekilmiş bu kısa filmhttp://youtu.be/I-KrhgwtXLg görüldüğü gibi neredeyse günümüz dslr(550d vs.) kalitesinde video kaydı yapabiliyor, ama kamerasıyla bu kadar ön plana çıkan 808 PureView 6 7 yıllık dv kamera gibi video çekmesinin bence olumlu bir tarafı yok.

• Ben bu kamerayı Android'li bir telefonda görmek istiyorum.

• Ne kadar fiyatı

• daha 3-5 öncesine kadar 3310un hayalanini kuruyorduk millet 41mp tel beğenmiyor

• quote:

4:34 :
    -Nokia, dünyadaki en büyük kamera üreticisi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.