Şimdi Ara

Vatanbilgisayar İzmir Gaziemir şubesi açılış 23-25 mayıs tüm ürünlerde %25 indirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanbilgisayar İzmir Gaziemir 23-25 mayıs açılış Tüm ürünlerde %25 indirim var...

http://www.vatanbilgisayar.com/index.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 23 Mayıs 2012; 9:23:39 >

• gaziemirin neresinde vatan varki yahu :S ayrıca bu indirimi bence tekrar internet şubesine taşımaları gerekli....
  • Yeni açılmış tam nerde bilen var mı akçay caddesindeymiş ama neresinde ?
  • Vatan bilgisayar şehir otobüs terminali karşısında Ayakkabı Dünyası ile MUDO outlet in yanında arkadaşım
  • Gaziemir Semt Garajının karşına eski Mudo'nun binasına açılıyor. Sabah 8 gibi gerçerken 5-10 kişi vardı sadece önünde. Akşam iş çıkışı bende bir uğrayacam oemlerde indirim varsa ram alırım belki 2 tane.
  • Teşekkürler arkadaşlar akşam iş çıkışı ben de bir uğrayım
  • DSLR lerde indirim gören varsa bilgilendirebilir mi ? ÖZellikle eos 550d nin fiyatını merak ediyorum.
  • Bornovadan nasıl gidilir
  • En pratiği Metro, Halkapınar'da İzban aktarma, Menderes tarafına biniş semt garajı durağında iniş ordan garajı geçip lambalardan karşıya geçiş
  • Gördügüm su ki, world card anlasması bitti vatan bilgisayar bitti.. hemen hemen dısarda satılıan fıyatlarla aynı, hiç bir %25 indirim göremedim.. gitmeye degmez diyorum..
  • zaten dolar olmuş 1852...
  • Sitedekiş en yüksek fiyat üzerinden indirimsiz olandan ben %25 düştüm. Aşağıda üründen almak istiyorum 2 tane 77 TL tanesi %25 indirim ile 58 TL 'ye geliyor. Eğer farklı bir fiyat çıkarsa almayacam. Da indirim %25 sadece bonus ve axess'e oda bende yok bir komşudan isteyecem.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/gskill-f2-6400cl5s-2gbnt-2gb-value-ddr2-800mhz-cl5-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=43451
  • iyi bari izmirde de çoğalmaya başladı vatan.
  • OEM ürünlerde de varmış aradım bugün nasipse yarın gideceğim
  • güzel indirim tabi gercekten tüm ürünlerdeyse... giden var mı arkadaslar???
  • quote:

Orijinalden alıntı: LKNAKAMA

Bornovadan nasıl gidilir

metroya bin halkapınarda in
    izbana bin (cumaovası yonunde) semt garajında in
  • Beyler indirim yok bindirim var %25 yazıyor güzel fakat hep indiirmler dolar yükselince oluyor o yüzden aynı hesaba denk geliyor %8 zaten var hali indirim felan yok uyanın
  • Gaziemir Karabağlar civarına bir Vatan Bilgisayar lazımdı iyi olmuş hayırlı olsun
  • ben Manisa'dan kalkıp gittim ilk 1 saat içinde tüm kalite ürünler tükenmiş.Anakart-ram-işlemci alacaktım.Sordum yarın öteki gün istediğim ürünler gelirmi diye fakat gelmez dediler.Elim boş geri döndüm.Boşuna kendinizi yormayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanmadnan

ben Manisa'dan kalkıp gittim ilk 1 saat içinde tüm kalite ürünler tükenmiş.Anakart-ram-işlemci alacaktım.Sordum yarın öteki gün istediğim ürünler gelirmi diye fakat gelmez dediler.Elim boş geri döndüm.Boşuna kendinizi yormayın.

Geç saatte gitti isen öyle olmuştur yada kendilerine almışlardır:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.