Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel haber, Michael Scofield de var üstelik bakalım nasıl bağlayacaklar.
  • Sezon 4 deyim beyler

Bu ne bitmez bir finalmış arkadaş adamlar hep tamam bitti derken tekrardan başa sarıyorlar
  • Dün gibi hatırlıyorum 10. sınıfta arkadasla dersleri dinlemeyip prison breakı bitirdigmizi

Umarım bozmazlar diziyi ben acıkcası 1 ve 3 ' ü begenmistim ama 4. sezon sıkmıstı . Dileğim tabi ki 1. sezondaki hissi vermesi
  • Her ne kadar mantık hataları dolu olsa da, hapishanelere girip girip çıkmaları saçma gelse de, son sezonunu zar zor izlesem de bende yeri çok ayrı yabancı dizilere başladığım dizidir.Umarım daha fazla saçmalamazlar. (Gerçi daha ne kadar saçmalayacaklar 4.kez hapisten kaçmalarını izleyeceğiz )
  • Gerçekten sezon 4 kötü hocam şuan 4 . bölümdeyim ama türkey dedi as bayraklar as as

• Daha önceden öneri istemiştim ve o öneriler doğrultusunda başladım diziye. Önerenlere teşekkürler Neredeyse bitiyor dizi. 4. Sezon 19. Bolumu izledim az once ve sunu söyleyebilirim
    Yine her sey lincoln'ün üstüne kalacak gibi Final nasil olacak bilmiyorum ama suanda dizi basladigi yere dondu.
    Bir de bu diziyi bitirince cok buyuk bir bosluk olusacak hayatimda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.sezondan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Prison break 5.sezonun da michael scofieldın neden orta doğuda hapiste olduğunu üstü kapalı şekilde açıklamışlar.Orta doğuda bir görev için oradaymış.Ayrıca Michael Scofieldın tüm kollarında, ellerde ve hatta avuç etrafında Ek dövmeler olacağı söylendi.1.Sezondaki gibi 5.sezonda yaptırdığı dövmeler Bir amaca hizmet edecekmiş
  • 4. Sezon 8.bölümde kaldım devam ederim en yakın zamanda

Abi şu Micheal'ın bakışlarına hastayım ya.

Güzel sezon olacağı belli birşey.
  • S4E12 işte şimdi bu sezon canlandı

self'i ben bile bulup öldürmek istiyorum
  • bence 1, ve 2, sezon son gaz gittiler 3. sezon resmen frene bastılar 4. sezonun apayrı bir tadı vardı.

son iki bölümü ben hiç olmamış saydım iyiki öyle düşünmüşüm bakın 5. sezon geliyor :))
  • Yeni bölüm mü yayınlandı yoksa ?
  • vay be, 6 yıl önce bitirmiştim. izlediğim ilk yabancı diziydi. PB'nin yeri bende çok ayrıdır. Heyecanla bekliyoruz...
  • İlk 3 sezonu 1 haftada bitirmiştim. Bir günde 9 bölüm izlediğim bile olmuştu
  • S1e18 deyim anlamadığım şey idama 2 hafta kaldı bu adamlar 4 sezon ne çekmişler böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coroic

S1e18 deyim anlamadığım şey idama 2 hafta kaldı bu adamlar 4 sezon ne çekmişler böyle

Prison Break aslında 2 sezon olarak planlanıp, yüksek reytingler nedeniyle 4.sezona kadar uzatılan bir yapım. Sezonların detaylarına girip işin esprisini kaçırmayayım, en iyisi sen izlemeye devam et.
  • Erken çıkma ihtimali yok mu ya ?
  • Canları isterse erken çıkar Adamlar vermiş tarihi işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten nasıl uyduracaklar seneryoyu çok merak ediyorum
    elektrik akımından nasıl kurtulmuş olacak orayı nasıl bağlayacaklar onu çözseler bile beyin tümörü olayı da var bence hiç bahsetmezler çünkü zoraki devam olacak ve açıklamalar yeterli olmayacak bence. Yine de fragman efsane ötesi seviyoruz napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Gerçekten nasıl uyduracaklar seneryoyu çok merak ediyorum
    elektrik akımından nasıl kurtulmuş olacak orayı nasıl bağlayacaklar onu çözseler bile beyin tümörü olayı da var bence hiç bahsetmezler çünkü zoraki devam olacak ve açıklamalar yeterli olmayacak bence. Yine de fragman efsane ötesi seviyoruz napalım

Tümörü kolayca çözebilirler elektrik tedavileri var beyin tümörleri için mesela O akımı aldığında da Tümör yok olmuş olabilir ama adamı öldürmemiş de olabilir çünkü Michael fragmanda abisini falan tanımıyor yabancı gözüyle bakıyor akımdan sağ kurtulmuştur ama komayada girmiştir hafızasıda gitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 31 Ağustos 2016; 22:45:31 >
  • 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.