Şimdi Ara

Mekanik Klavye Konusu (GÜNCEL: Mekanik Klavye Rehberi) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
27
Favori
76.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stoğa girdiğinde indirim olma ihtimali oluyo

Ama stoğa girdiğini görmek çok zor anında tükeniyor.

Ben kendiminkini satıyorum ilgilenirseniz özel mesajla ulaşabilirsiniz.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-strix-tactic-pro-cherry-mx-mekanik-gaming-klavye.html bu ürünü tavsiye ederim kullanışlı ve kaliteli bir üründür. kullandığım programlarda ve oynadığım oyunlarda makroların avantajını tuş hassasiyeti fazlasıyla gördüm.
  • ss 6gv2 nin switch olarak black ve blue modellerinin olduğunu okudum geçen gün . blue switch olanını nereden bulabilirim ??

Redde olabiir tam emin değilim su an fakat black olmamasi yeterli benim icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paix10 -- 28 Haziran 2015; 21:15:32 >
  • paix10 P kullanıcısına yanıt
    Siyah ve kirmizi var. Kirmizisini amazonda gormustum. Trde var midir bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    hocam amazonda da türkiyeye gönderimi yok kırmızı switchin

edit: bu fiyat aralığında başka önerebileceğiniz bi klavye var mı kırmızı veya mavi switchli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paix10 -- 29 Haziran 2015; 4:19:15 >
  • http://www.amazon.com/Tt-eSPORTS-Poseidon-Illuminated-KB-PIZ-KLBLUS-01/dp/B00HZE2PJS/ref=sr_1_5?m=ATVPDKIKX0DER&s=pc&ie=UTF8&qid=1435599566&sr=1-5&keywords=mechanical+keyboard&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_feature_keywords_three_browse-bin%3A8079838011%2Cp_n_feature_keywords_browse-bin%3A3766188011%2Cp_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_36%3A1253505011 arkadaşlar bu klavyeyi kullanan veya bilen varmıdır.klavye almayı düşünüyorum.klavye genelde oyun için olacak.

edit:6gv2 almaya karar verdim.önceki sayfalarda tavsiye edilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melez 72 -- 30 Haziran 2015; 15:30:04 >

• Hey gidi mekanik klavyeler...
    Eski klavyelerden sonra yenilere geçildiğinde millet oh be falan diyordu ama değeri şimdi yeni yeni anlaşılmaya başlandı.
    Çok enteresan gerçekten. Ve yüzlerine bakılmayan "eski" denilen mekanik klavyeler, şimdi en baba "gamer" aksesuarı oldu ve deli gibi fiyatlarla satılıyorlar. İroniye gelin

Bir tanıdığım da aynı şeyi söylemişti. Yaklaşık 10 parmak yazabiliyorum, o zamanlar babamın notlarını, makalelerini, kitaplarını bilgisayara geçiriyordum, "e sen gidip mekanik klavye alsana, deli gibi yazıyorsun, sana o lazım, eski daktiloculardan bilenler F ve mekanik klavye kullanır" demişti... O zamanlar USB gamer normal klavye kullanıyordum, bozulursa yenisini öyle alırım falan deyip geçiştirmiştim.

Farkın bu kadar bariz olduğunu bilmiyordum tabi. Bir mağazada tıkır tıkır diye üzerinde ellerimi gezdirip o hissi alınca o zaman anladım tanıdığın ne demek istediğini...

Şimdilerde laptop kullandığım için mekanik klavye alamayacağım ama ileride bir oyun bilgisayarına geçtiğimde ilk işim de mekanik klavye almak olacak sanıyorum.

• Ormanci kullanıcısına yanıt
    İş yerinde eski dell mekanik klavye ile beraber bu klavyelerle tanıştım, şimdi ev için bir tane arıyorum mekanik klavye. :)
  • Bana en ucuzundan makrolu mekanik klavye onerir misiniz?
  • G710+ Özellikle ikinci el fiyatları çok iyidir. Temiz bulursanız yaşarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

G710+ Özellikle ikinci el fiyatları çok iyidir. Temiz bulursanız yaşarsınız.

Neyse ben hiç bulasmayayim o zaman.
  • paix10 P kullanıcısına yanıt
    cm storm quickfire tk blue switch
  • (Kirmizi Switch)Zalman K500 'umu gozden cikardim satmayi dusunuyorum. Ilgilenen olursa benimle irtibata gecsin
  • yurtdışından alabileceğimiz en uygun mekanik klavye nedir
    amazon olur, alibaba olur vs vs
  • Hepsi aynı fiyat olup ağırlıklı olarak yazı yazıyorum,tavsiyeniz hangisi ve neden?
    Gigabyte aivia osmium brown key
    Razer blackwidow ultimate stealth
    Roccat ryos MK pro brown key (refurbished)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yvztr -- 17 Temmuz 2015; 16:49:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FPS ouuncu için Cherry Red mi yoksa Cherry Blue mu önerirsiniz dostlar ?
  • Amazondan razer blackwidow 2014 modelini sipariş vermiş bulunuyorum. Çarşambaya elimde olur. İnş memnun kalırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxx187 kullanıcısına yanıt
    umarım sorun cıkmaz ben menun kalmadım satıyorum garantili yeni alındı sayılır. Tepkisi çok iyi gelmedi bana
  • sizce cm storm quickfire tk nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.