Şimdi Ara

çamasır makinası profilo 1001 ctr mi lg 1248qdp mi almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıkta belirttiğim modeller arasında kaldım. yada başka bi makinada alabilirim. benim için önemli olan iyi yıkaması sağlam olması kısa programının olması arıza çıkarmamasıdır. tek kişiyim fazla çamaşırım çıkmaz haftasonu çamaşırları attığımda hızlı ve temiz yıkayan başında esir etmeyen bi makina lazım. tavsiyelerinizi bekliyorum bütçe 900 tl altı daha fazla verebileceğimi sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilruh -- 21 Mayıs 2012; 1:10:03 >

• QDP serisini o fiyata bulabildiyseniz alın derim.

Takip ettiğim kadarıyla LG 1100-1200TL, Profilo ise 700-800TL civarında.
  • istoçta bi toptancıda lg peşin 874 tl idi galiba ordan gidip görerek almayı tercih edeceğim sanırım cevap için teşekkürler
  • candogan hocam, arkadaşın verdiği rakam güzel ise, bu makinede iş var diyorsanız, bende arkadaşın ardına takılıp almaya gideyim bari? hem belki bu vesileye biraz daha pazarlık yapma şansımız olur, bir elin nesi var, iki elin...
  • Candoğab Bey, LG nin 8kg altindaki makinalari alinmaz diye bi yorum vardi.QDP serisini ayri mi tutuyoruz.eger 850 tl ye bulursak profiloya tercih edilir o zaman.anladigim kadariyla 1100 1200 civarinda fiyat verilmez ama 800 civarinda olursa iyi secim olucak.buna gore son kararimi verecegim.
    Saygılar.
  • Evet bu serisi diğerlerine göre daha iyi.

Profilo'nun da serisi değişti zaten. Şimdiki modeli CM1000DTR ve performans yönünden bence LG'den daha önde.
  • O zaman cm1000dtr 1248qdp yi döver diyoruz.karar verilmistir.Tesekkurler Candoğan Bey.zaten 1001ctr kullaniyorum ve memnunum.2. ye gerek var ve simdi sira yeni modele geldi demekki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.