Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: expo

en sonunda bugün gidip inceleyebildim puntoyu.
    dynamic ve active modeller vardı emotion lar ise beyaz renkli kadranla birlikte nisanda gelicekmiş ama başı yada sonuna doğru olduğuna dair bi bilgi veremediler.

beyaz gösterge spor versiyonlarda emotionlarda değilki
    ayrıca şu anda emotion satılmıyormu zaten
  • cd takılı değilken cd tuşuna basınca AUX yazıyor varmı nerde bilen varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufk

öncelikle şunu söyliyim ki benim arabada cam suyu iki delikten püskürüyor yeri var ama delik değil. diğer donanımlardada böylemi bilmiyorum

km yi tam bilmiyorum ama 230 civarı tahminim yakıt tüketimi 8 civarı ses sistemi hakkında yorum yapmıyım ben yaşlı bir adamım işim olmaz radayosu olsun yeter beklentilerinizi bilemem
    herzaman burdayım

yapma dostum yaş kaç bilmiyorum ama ruhunun genç olduğu punto almandan belli oluyor.
    ben de 40' ına merdiven dayayan biri olarak g.puntoya sahip olacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.

BÜYÜKSÜN PUNTO

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Orjinalden alıntı: yusufk

öncelikle şunu söyliyim ki benim arabada cam suyu iki delikten püskürüyor yeri var ama delik değil. diğer donanımlardada böylemi bilmiyorum

km yi tam bilmiyorum ama 230 civarı tahminim yakıt tüketimi 8 civarı ses sistemi hakkında yorum yapmıyım ben yaşlı bir adamım işim olmaz radayosu olsun yeter beklentilerinizi bilemem
    herzaman burdayım

yapma dostum yaş kaç bilmiyorum ama ruhunun genç olduğu punto almandan belli oluyor.
    ben de 40' ına merdiven dayayan biri olarak g.puntoya sahip olacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.

BÜYÜKSÜN PUNTO

yaş 50 punto şöyle geldi hanıma palio alıcaktık fiyat farkı az diye bunu aldık ben kullanmıyorum zaten

• evet arkadaşlar bugün Punto 1,4 95hp + spor paket + 15'çelik jant için kaporayı yatırmış bulunuyorum

new orleans mavisi diye geçiyor rengi(lacivert işte)

6 hafta içinde teslim edicez dediler nasıl geçer 6 hafta yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Murat5003

Koç indirimi nasıl oluyor ve her bayide gecerli mi?

siz veya 1.dereceden akrabanız koç gurubu şirketlerinde veya tansaşta çalışıyorsa ADINIZA alabiliyorusunuz maaş bordurosu yeterli oluyor ve her bayiide oluyor ayrıca bu olay fordda da geçerli
  • alan ya da bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olcak.şu mesleki indirim olayını sormak istiyorum..burda bi bayi yakın akrabaların koç indirimi için yeterli olduğunu söylemişti araç sizin üstünüze oluyor ama yakın akrabanız koç indiriminden yararlandırıyor sizi..yada yine bu forumlarda bir arkadaş bayi de ki satış danışmanının kendi indirim hakkını kullanarak arkadaşa indirim yaptığını söylemişti.sorum şu bu tür durumlar söz konusu mu ve trt de yönetmen bir yakın akraba indirim için uygun mu(başka bulamadım napıyım amcam trt de :))kolaylıklar..
  • Puntoyu almış yada alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Arabayı alan arkadaşlar neden şikayetçi anlamıyorum yok içeri ses geliyomuş bilmemneymiş.
    Bu aracın active modelinden daha fazlada bişey beklemeyin. Alacak arkadaşlardanda ricam sakın aktive modelini almasınlar. Alanlarda onun üzerinden yorum yapmasınlar.
    Bende dynamic modelini aldım. Bu zamana kadar passat ve C4e biniyodum ama bu zevki onlarda alamadım. Dizel 90bglik bi araç ama nasıl ses çıkarmıyor anlamadım.
    Motor ısındıkçada sesi azalıyo ve performans artıyo.
    Bu arabadaki hızlanma 90 bg güce rağmen o koltuğa yapıştırma daha şimdiye kadar kullandığım arabaların hiçbirinde hissetmedim.Bayır yukarı müthiş derecede toparlıyo.
    Oda zamanlayıcılı turbodan kaynaklanan bişey heralde.
    Bence bu araba aerodinamik olarakta müthiş şehir içinde olmama rağmen 180 km hıza çıktım. Arabanın burnu resmen yere yapışıyor lastiklerin yere yapıştığını hissediyosunuz.
    Araba daha yeni olduğu için daha fazla zorlamak istemedim ama çok zevkliydi.
    Arabanın 3000km yapmasını ve yağ eklettirdiğim zamanı iple çekiyorum 220ye dayamak istiyorum ibreyi. Bursa otobanın açılışını yapıcam.

Alacak arkadaşlarada tavsiyem sakın aktive almayın.

• Ben Active modelini aldım gayette memnunum dynamic modeli içeri daha mı az ses alıyorda biz bilmiyoruz. Donanımsal bazı farklar var ama bunların otomobil hakkındaki genel yorumlarla ilgisi ne ?

quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

Puntoyu almış yada alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Arabayı alan arkadaşlar neden şikayetçi anlamıyorum yok içeri ses geliyomuş bilmemneymiş.
    Bu aracın active modelinden daha fazlada bişey beklemeyin. Alacak arkadaşlardanda ricam sakın aktive modelini almasınlar. Alanlarda onun üzerinden yorum yapmasınlar.
    Bende dynamic modelini aldım. Bu zamana kadar passat ve C4e biniyodum ama bu zevki onlarda alamadım. Dizel 90bglik bi araç ama nasıl ses çıkarmıyor anlamadım.
    Motor ısındıkçada sesi azalıyo ve performans artıyo.
    Bu arabadaki hızlanma 90 bg güce rağmen o koltuğa yapıştırma daha şimdiye kadar kullandığım arabaların hiçbirinde hissetmedim.Bayır yukarı müthiş derecede toparlıyo.
    Oda zamanlayıcılı turbodan kaynaklanan bişey heralde.
    Bence bu araba aerodinamik olarakta müthiş şehir içinde olmama rağmen 180 km hıza çıktım. Arabanın burnu resmen yere yapışıyor lastiklerin yere yapıştığını hissediyosunuz.
    Araba daha yeni olduğu için daha fazla zorlamak istemedim ama çok zevkliydi.
    Arabanın 3000km yapmasını ve yağ eklettirdiğim zamanı iple çekiyorum 220ye dayamak istiyorum ibreyi. Bursa otobanın açılışını yapıcam.

Alacak arkadaşlarada tavsiyem sakın aktive almayın.

• ben zaten daha önce yazdım veridğim 20 milyarı fazlasıyla hakediyo diye ama bunlarda alıcak arkadaşlara yönlendirme oluyo sonuçta.

ben koç indirimi ile aldım masterr ın dedikleri aynen doğru ama TRT nin koçla olan ilgisini anlyamadım TRT devletin değilmi
  • cam suyu kaç yerden püskürüyor
  • yusf k kardeş bni arkadaş fiat bayisinde çalışıyorum demişti bu forumda o çeşitli devlet görevlilerine bürokrat üst düzey öğretim görevlisi falan sanırım bu tarz çalışanlara özel indirim var demişti ona sormuştum ama cvp gelmedi sanırım yarın arabayı almaya gidicez bakalım öneriniz hatırlatmak istediğiniz uyarılarnız varmı arkadaşlar??
  • Yapma yaw. Ben de aynı siparişi verdim 1 hafta önce, bana mart sonu dediler. Seninkinden tek farkı spor paket olmaması. Spor paket yüzünden gecikiyo olması lazım. Ya da beni uyutuyolar.
    Güle güle kullan bu arada... kaça aldın?
    quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

evet arkadaşlar bugün Punto 1,4 95hp + spor paket + 15'çelik jant için kaporayı yatırmış bulunuyorum

• teşekkür ederim
    26,500 ytl ye anlaştık,jantları da hediye veriyolar
    bu arada bana da 1 hafta içinde siyah spor paketsiz modelini teslim edebileceklerini söylediler ama ben beklerim..zaten siena yı da ancak satarım 1 ay içinde..

quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

Yapma yaw. Ben de aynı siparişi verdim 1 hafta önce, bana mart sonu dediler. Seninkinden tek farkı spor paket olmaması. Spor paket yüzünden gecikiyo olması lazım. Ya da beni uyutuyolar.
    Güle güle kullan bu arada... kaça aldın?
    quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

evet arkadaşlar bugün Punto 1,4 95hp + spor paket + 15'çelik jant için kaporayı yatırmış bulunuyorum

• Arkadaşlar ben siparişi New Orleans mavisi olarak verdim ama satış elemanı "araçlar Türkiye'ye gelince bakarız, rengini değiştirebilirsiniz" falan dedi.
    Şimdi aklıma takıldı. Granit grisi (fümeden biraz daha açık) de çok güzel duruyor. Mavi biraz koyu olduğu için çabuk kirlenir gibi geliyor.
    Sizce hangisini alayım?
  • arkadaşlar selam.. grande punto almayı düşünüyordum ve internette forumları araştırırken bu forumu ve bu başlığı buldum. için açıkçası siteye üye olmam için içeriğin güzelliği ve tartışmaların verimliliği yetti.
    GPunto satın alan ya da siparişini veren arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Bir-iki gün içerisinde GPunto Gri 95HP 3k Dynamic + Spor Paket siparişimi vereceğim ben de ancak Nisan içerisinde teslim edebilecek babayiğit bir firma arıyorum. Zira şu an araçsızım

bu arada bazı arkadaşlar oldukça detaycı takılmışlar, ki ben de çok detaycıyım ama, araca verilen para ve emsallerinin sundukları düşünüldüğünde tasarım, otomatik klima, 95hp motor, mp3 player, 5* güvenlik, hava yastıkları, abs+ebd gibi birçok artısı ile aracın oldukça öne çıktığını düşünüyorum.

kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

(NOT: Acıbadem'de Doğuş Lisesi'nin oradaki aracın sahibi buralarda mı?)

• benim bayilikle filan hiç alakam yok ama indirimlerle ilgili bildiklerimi de söyleyim... bir haftadır birçok bayi ile pazarlık yaptım sonuçta

2000ytl'lik indirimi almanız şu an imkansız gibi gözüküyor, zira o indirim ilk gelen araçlarda yapılıyordu. Ancak yine de sormanızı hatta üstelemenizi tavsiye ederim.
    koç bordrolu çalışansanız standart %10 indiriminiz var...
    tofaş'a yan sanayi konumunda bir firmada çalışıyorsanız da bir miktar indirim yapıyorlar...

onun haricinde başka bir indirim yok.

quote:

Orjinalden alıntı: shoparr_

yusf k kardeş bni arkadaş fiat bayisinde çalışıyorum demişti bu forumda o çeşitli devlet görevlilerine bürokrat üst düzey öğretim görevlisi falan sanırım bu tarz çalışanlara özel indirim var demişti ona sormuştum ama cvp gelmedi sanırım yarın arabayı almaya gidicez bakalım öneriniz hatırlatmak istediğiniz uyarılarnız varmı arkadaşlar??

• fikir ve öneriler için saolun arkadaşlar
    ben de sonunda bugün siparişi verdim..1.3 mj 90 beygir rock siyahı
    spor paket
    skydome açılır tavan
    16' jant
    aliminyum egzoz ucu *
    pedal takımı *
    park sensörü*

*lar aksesuar araç tesliminden sonra yapılcak uygun fiyatları..araç koç indirimli 28.5 e gelicek işşallah koç olayını halledebilirsek..
    bir bir buçuk aya teslim edebilcekelerini söylediler..hadi hayırlısı:)

herkese kazasız sürüşler
  • quote:

Orjinalden alıntı: shoparr_

fikir ve öneriler için saolun arkadaşlar
    ben de sonunda bugün siparişi verdim..1.3 mj 90 beygir rock siyahı
    spor paket
    skydome açılır tavan
    16' jant
    aliminyum egzoz ucu *
    pedal takımı *
    park sensörü*

*lar aksesuar araç tesliminden sonra yapılcak uygun fiyatları..araç koç indirimli 28.5 e gelicek işşallah koç olayını halledebilirsek..
    bir bir buçuk aya teslim edebilcekelerini söylediler..hadi hayırlısı:)

herkese kazasız sürüşler

nasıl halledicen koç indirimini
  • birini bulcaz bakalım tanıdık falan satış danışmanı akraba falan diodu bugün biraz bastırdık tanıdık olsa da olur nufüs cüzdanı fotokopisi gerekio sadece dedi bulucaz bi tanıdık:)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.