Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal kendi aracımdan çıkma sinyal kolu + airbag makarası... cruise control taktığım için eski sinyal kolu boşa çıkmıştır. herhangi bir problemi yoktur. sökülen araba 2007 grande punto dynamic modeldir. fakat sinyal kolu tüm grande puntolara ve tahminimce linealara uyumludur. fiyatı 175 tl dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derememo

Orjinal kendi aracımdan çıkma sinyal kolu + airbag makarası... cruise control taktığım için eski sinyal kolu boşa çıkmıştır. herhangi bir problemi yoktur. sökülen araba 2007 grande punto dynamic modeldir. fakat sinyal kolu tüm grande puntolara ve tahminimce linealara uyumludur. fiyatı 175 tl dir.

Linea'ya uymaz.
  • punto ailesine katildim
    grande punto 1,4 fire 2011 model kirmizi 12500 km
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım. 2008 gövdesinden beri hoşuma giden araca sonunda kavuştum. Aracı kullanılmış oto olarak satın aldım.

2011 G.Punto Active Plus Cam tavanlı ve stop start'ı var.

Ford'da şöyle bir site bulmuştum aracın şasi numarasını yazarak tüm özelliklerini listeleyebiliyorsunuz. Acaba fiattada bu özellikte bir site var mıdır.? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaslar benim 2007 1.3 multijet granefe puntom var sifir aldim su an 120000 kusur fakat yakisinda son aylarda ozelikle sehir disinda artus oldu eskiden dizel 3 kusurken 500km yolu 50 ytl civari simdi 2 katindan fazla olabilir yol burhaniye ist kadikoy vapur yok birde arac 180 niye gecmiyor digeer dizel puntolardami oylemi bu araclar belli kilometre sonra sindaartismi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oace

Arkadaslar benim 2007 1.3 multijet granefe puntom var sifir aldim su an 120000 kusur fakat yakisinda son aylarda ozelikle sehir disinda artus oldu eskiden dizel 3 kusurken 500km yolu 50 ytl civari simdi 2 katindan fazla olabilir yol burhaniye ist kadikoy vapur yok birde arac 180 niye gecmiyor digeer dizel puntolardami oylemi bu araclar belli kilometre sonra sindaartismi oluyor

Öyle şey olmaz, bakımlarını aksattıysanız aracın bir problemi varsa anca öyle artar yakış.
  • Olabilir arabayi aldigimdan beri yetkili servise gitmedim yag hava filtresi degisti simdi guzellesti

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

grande punto 1,4 77 fire dinamiklerde hiz sabitleme varmidir? birde yakit tuketiminedir?

Hız sabitleme maalesef yok. Yakıt tüketimi kullanıma bağlı olarak şehiriçi 7-8 litre, uzun yolda ise 5.5-6.5 litre arası değişiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [dodo]

quote:

grande punto 1,4 77 fire dinamiklerde hiz sabitleme varmidir? birde yakit tuketiminedir?

Hız sabitleme maalesef yok. Yakıt tüketimi kullanıma bağlı olarak şehiriçi 7-8 litre, uzun yolda ise 5.5-6.5 litre arası değişiyor.

hocam saolasın ama ben grande punto almadım bütçem pek yetmedi temizine stilo aldım
  • quote:

quote:

quote:

hocam saolasın ama ben grande punto almadım bütçem pek yetmedi temizine stilo aldım

Hayırlı olsun ya bende yazdıktan sonra farkettim mesaj eskiymiş. Nasıl stilo memnun musunuz yanılmıyorsam 1.6 103 hp'lik motor vardı onlarda tüketimi nasıl?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun ya bende yazdıktan sonra farkettim mesaj eskiymiş. Nasıl stilo memnun musunuz yanılmıyorsam 1.6 103 hp'lik motor vardı onlarda tüketimi nasıl?

ÇOk memnunum iyiki stilo aldım diyorum. yakıt haricinde grandeye göre daha iyi bir araç yakıtı ş.içi9 ş.dışı 7.5 litre yakıyor klima kapalı olarak tabi lpgde
  • Arkadaşlar 2011 grande punto s5 kullanıcısıym. Bu sınıfta bazı araçlar kullandım, yol tutuş ve sürüş sevki olsrk böylesini görmedm. Alırken punto evo vardı fakatdış görunuse eskıden berı hasta oldugum için grande almıştım. Herkesin kötüledigi fiat markasından sorun yasamadım hiç.
    Aracı bir boy buyutmek ıstıyorum astra ya da leon alıcam fakat bunu satmakta uzuyor ilk göz agrım sonucta ilk arabam.

• 2008 gp ile aranıza katıldım arkadaşlar
  • 2011 puntoyla araniza katildik arkadaslar bizdeki bu multijet tutkusu fiattan ayirmiyor
  • Scott23 S kullanıcısına yanıt
    kardeşim internetten aldım 35 tl kendim taktım. çok basit 1 senedir de sorunsuz kullanıyorum. içinde eşya gözü de var;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Bunlar daha once 100lerce kez sorulmustur buyuk ihtimal ama 195 sayfayı tek tek okumak çok zor.Bir kaç sorum olacaktı

2008-2010 model arası gp active lere bakıyorum acemiyim ilk aracım olacak acemi için bu araç uygun mudur ?

Klima açınca çekişten dusme gibi problem çok yasanıyor mu yada çok hisettiriyor mu ?
    parçaları-bakımları pahalı mı ?
    bide kaskosu ortalama ne kadara patlar

benzinli mi düşünüyorsun dizel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2good4bad

kardeşim internetten aldım 35 tl kendim taktım. çok basit 1 senedir de sorunsuz kullanıyorum. içinde eşya gözü de var;)

bende 35 tlye sanayıde yaptırtım hocam surgulu deri
  • Şimdi burda binlerce kez soran oldu muhtemelen ama birde ben sormak istiyorum.
    20bin TL bütçem var, ikinci el fiat punto düşünüyorum.
    Triptonik-Otomatik vites olacak ve az yakmalı sizce hangi modellere bakmam lazım, birde sene olarak kaç modelden sonrasını almam lazım.

Son birkaç şey daha
    Şehir içi 20km'de ne kadar yakar puntolar ve lpgye gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NidderuN -- 28 Temmuz 2013; 17:04:05 >
  • 2006 sonundan itibaren bak bende 2007 g active multijet 13 75 bg var sehirici 20 25 k disi 17 20 k dizel dusunursen bu rakamlar ben sifir aldim arabayi degistirmeyi dusunmuyorum

• 20bin bütçem böylesini bulabilir miyim hocam? Özellikle dizel imkansız gibi geldi keşke olsa :)
  • 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.