Şimdi Ara

EPSON YAZICI RESET PROGRAMALRI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
30
Favori
213.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet px730wd yazıcım. program olarak 700 de denedim 720 de 820 de hepsi aynı hata başka bir yerde yanlış yapıyorum sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfungulmez -- 27 Şubat 2015; 21:51:31 >
  • tayfungulmez T kullanıcısına yanıt
    yazıcı açık ve bilgisayara bağlı olsun. 700 veya 720 olmaz zaten size benimde kullandığım dolayısıyla çalıştığından emin olduğum px730 adjusment programı gönderiyorum PM'den bunu deneyin. işlemden sonrada yazıcıyı kapatıp açın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

yazıcı açık ve bilgisayara bağlı olsun. 700 veya 720 olmaz zaten size benimde kullandığım dolayısıyla çalıştığından emin olduğum px730 adjusment programı gönderiyorum PM'den bunu deneyin. işlemden sonrada yazıcıyı kapatıp açın.
    Arkadaşlar epson wf3520dwf adjustment programını arıyorum elinde olan varmı? Atık mürekkep tankı doldu dolacak yardımlarınız için teşekkürler.
  • oTToTTo kullanıcısına yanıt
    Kardeşim merhaba, resetleme proğramı bulabildiysen aynı sorunu bende yaşıyorum
    paylaşırsan sevinirim @oTToTTo
  • culudag C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın yazıcısıydı 5 yada 10 $ vererek programa resetlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oTToTTo

Arkadaşımın yazıcısıydı 5 yada 10 $ vererek programa resetlemiş.
    arkadaşlar acil l800 ve px 650 pad reset keye ihtiyacım var sorun veriyor yardımcı olurmsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenannar

arkadaşlar acil l800 ve px 650 pad reset keye ihtiyacım var sorun veriyor yardımcı olurmsunuz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar sx235w yazıcım var, belki 7-8 aydır yatıyordu, dün denedim ve sarı ve mavinin yazmadığını gördüm. Yoğun kafa temizleme yaptırabilmem mümkün mü bir de ped reset programına ihtiyacım olacak muhtemelen temizlemeden sonra yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  • kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    slm epson l850 içinde adjustment programın varmı
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    slm hocam elinde epson l850 için adjustment programın varmı
  • kozmik68 K kullanıcısına yanıt
    henüz çıkmadı çıktıysada bende yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

henüz çıkmadı çıktıysada bende yok maalesef
    Arkadaşlar Hem siteyi Hem de Yardımcı olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum..
    Epson WP-4525 serisi içinde Atık Tank resetleme programı var mı acaba..Yardımcı olursanız çok sevinirim..
    Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankfantoma

Arkadaşlar Hem siteyi Hem de Yardımcı olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum..
    Epson WP-4525 serisi içinde Atık Tank resetleme programı var mı acaba..Yardımcı olursanız çok sevinirim..
    Saygılarımla..

Alıntıları Göster
    L200 yazıcı kullanıyorum mürekkep resetlemeyi bir kere kullanmıştım bugun tekrar aynı hatayı aldım
    yazıcıyı aldığım yerden programı ucretli satmışlardı şimdi o key tek sefgerlik dediler tekrar ucret istediler

resetlem konusunda yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolcolak

L200 yazıcı kullanıyorum mürekkep resetlemeyi bir kere kullanmıştım bugun tekrar aynı hatayı aldım
    yazıcıyı aldığım yerden programı ucretli satmışlardı şimdi o key tek sefgerlik dediler tekrar ucret istediler

resetlem konusunda yardımcı olurmusunuz

Alıntıları Göster
    L110, L210, L300, L350 ve L355 modellerin ücretsiz program çözümünü forumda anlattım:http://forum.donanimhaber.com/m_110401933/f_//tm.htm#110401933
    Epson'a ve fırsatçılara inat her yerde paylaşıyorum.Hem yazılımsal hem de fiziki olarak sorunun giderim yöntemlerini anlattım.

• sonun SX serisi için reset programı varmı.diğer modellerinkini bulabiliyorum fakat benim SX218 i bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golge1710

sonun SX serisi için reset programı varmı.diğer modellerinkini bulabiliyorum fakat benim SX218 i bulamıyorum.
    EPSON WORKFORCE WF-3520DWF için resetleme programı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okemin

EPSON WORKFORCE WF-3520DWF için resetleme programı var mı?

Alıntıları Göster
    epson L355 yazıcısı aldım. teşhir ürünü. bu yazıcının şimdiye kadar kaç baskı yaptığını nasıl öğrenebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goprint01

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

EPSON PX660 PX720WD PX820WD L100 L200 L800 YAZILIMALRI GELMİŞTİR ÜÇRESİZ OLARAK VERİLMEK TEDİR BİLGİLERİNİZE ELİMİZDE OLAN TÜM YAZILIMALRI SERVİSİMİZDEN ÜÇRESİZ OLRAK İSTEYE BİLİR SİNİZ

Ahmet Kardeşim Gerçekten Çok İyi Niyetli Temiz Bir İnsan Gittim Gördüm Yerinde Tespit Ettim Sağolsun Herşeyi İle Tertemiz Bir İnsan Bana da Vermiş Olduğu Desteklerden Ötürü Kendisine Çok Ama Çok Teşekkür Ediyor Saygılarımı Sunuyorum.

Saygılarımla

bu durun yazıcımı garanti dışı bırakırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogilit

quote:

Orijinalden alıntı: goprint01

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

EPSON PX660 PX720WD PX820WD L100 L200 L800 YAZILIMALRI GELMİŞTİR ÜÇRESİZ OLARAK VERİLMEK TEDİR BİLGİLERİNİZE ELİMİZDE OLAN TÜM YAZILIMALRI SERVİSİMİZDEN ÜÇRESİZ OLRAK İSTEYE BİLİR SİNİZ

Ahmet Kardeşim Gerçekten Çok İyi Niyetli Temiz Bir İnsan Gittim Gördüm Yerinde Tespit Ettim Sağolsun Herşeyi İle Tertemiz Bir İnsan Bana da Vermiş Olduğu Desteklerden Ötürü Kendisine Çok Ama Çok Teşekkür Ediyor Saygılarımı Sunuyorum.

Saygılarımla

bu durun yazıcımı garanti dışı bırakırmı ?

Alıntıları Göster
    EPSON SX620 FW için waste tank reset programı internette mevcut. Yanlız çok zor buldum. TX620 fw modelinin sx modeliyle aynı olduğunu okudum. tx620 için arayınca da kolay olmasa da buldum.

Google da "Reset Epson TX620FWD resetmenow"

diye arama yaparsanız ilgili site listeleniyor. Sitede programı bulabilirsiniz.
    Yanlız chrome la inmiyor. zararlı yazılım vs diyor. Ben firefox la indirdim. %100 çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariston2012

EPSON SX620 FW için waste tank reset programı internette mevcut. Yanlız çok zor buldum. TX620 fw modelinin sx modeliyle aynı olduğunu okudum. tx620 için arayınca da kolay olmasa da buldum.

Google da "Reset Epson TX620FWD resetmenow"

diye arama yaparsanız ilgili site listeleniyor. Sitede programı bulabilirsiniz.
    Yanlız chrome la inmiyor. zararlı yazılım vs diyor. Ben firefox la indirdim. %100 çalışıyor.

Alıntıları Göster
    allahım bu ne yaa..

orası tıkandı burası tıkandı.. servise verdim tam açılmamış..

bu kez, günlerdir kendim kafa açmaya çalışıyorum, tam başaracağım-derken
    şimdi de pedlerin süresi doldu, yazıcıyı kapa diyor..

SX620FW beni iyice yıldırdı... yazıcıyı pencereden atacak mıyım ne ?

• repartition R kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajımından, pedlerin süresi için olan programı indirip, pedleri sıfırlayabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.