Şimdi Ara

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
10
Favori
55.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aydır kullanıyorum bu cihazı herşeyinden memnunum ancak 1 sorun beni kanser edecek.

Wireles bağlantıda sürekli kafasına göre ip değiştiriyor, sabit ip atanmıyor. bunun bir çözümü var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drain

2 aydır kullanıyorum bu cihazı herşeyinden memnunum ancak 1 sorun beni kanser edecek.

Wireles bağlantıda sürekli kafasına göre ip değiştiriyor, sabit ip atanmıyor. bunun bir çözümü var mıdır ?

Tabi var , manuel ip verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wireless menusu altında yok oyle bir seçenek, sadece wired olanda varl manuel ip
  • Egreat R160S Pro'da Ext4 desteği yok mu? Ayrıca modlu yazılımın şifrelenerek upload edilmesi ve şifreninde belli başlı kişilerden mesajla istenmesinin gizemi nedir?
  • Ext3 destekliyor , ext4 ü bilmiyorum.
    Yazılım konusunda bir şey diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaz ağ üzerindeki harddiskten dosyaları okuyabilme özelliğine sahip mi ?

NAS (network attached storage) destekli mi yani ? yoksa sadece kendi içerisindeki HDD den mi okuyabiliyor ?
  • merhabalar Egreat serisinden almaya karar verdim yalnız

Egreat R6S Gerçek 3D Medya Oynatıcı
    Egreat R6S GERÇEK 3D Medya Oynatıcı GF
    Egreat R160S + WIFI GERÇEK 3D Medya Oynatıcı GF
    Egreat R160S PRO + WIFI Gerçek 3D Medya Oynatıcı

arasındaki farklılıklar nedir tam olarak bilmiyorum?

Seagate 2 TB Ext. 3,5" Expansion USB 3.0 HDD alacağım ayrıca bu ürünlerde okumama sıkıntısı yaratır mı?

edit: kelime hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkylmz87 -- 10 Eylül 2012; 11:15:13 >
  • muhtemel satıcı kodu GFler bir anlamı yok

istediğini al aynı yazılımı kullanıyor ucuz olan işini görür r6s
  • sadays , himedia 900B 3D.ISO + harici altyazıyla sorun çıkarmıyor.
    Egreat in bunu düzeltmek için bir yazılım çıkaracağını söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 10 Eylül 2012; 16:41:27 >
  • Arkadaşlar bu cihazmı dersiniz yoksa dune HDTv dahamı iyi ?Arada kaldım
  • wifi bağlantıda ip değişmesi sorununa çözüm bulamadım, yok mu buna bir çözüm ?
  • quote:

wifi bağlantıda ip değişmesi sorununa çözüm bulamadım, yok mu buna bir çözüm ?

Sancak Bilgisayar adlı kullanıcıya sor istersen GG de bu ürünleride satan kişi aynı zamanda sana yardımcı olacaktır.
  • sancak bilgisayardan aldım zaten, kendiside burada görüyor yaşadığım sorunu
  • @Sancak Bilgisayar
    Geçen pazar günü Sanalpazar üzerinden sipariş verdiğim R160SPRO Mng kargoyla yaptığım mücadele sonrası ancak bugün akşamüstü teslim alabildim. O da kavga dövüş oldu diyebilirim. Ben bu kadar vurdumduymaz , umursamaz bir kargo şirketi görmedim. Bu dediklerim callcenterları içinde geçerli. Ürün pazartesi sizin tarafınızdan yollanıyor salı günü şubeye varıyor ve 1.5 gün şubeden teslimat adresine getirtebilmek için çaba sarfettim. İşin ilgin. yanı şubeyle teslimat adresi arasındaki mesafe 1 kilometreden belki çok az fazla ya da eksik. Daha fazla gecikme olmasın diye ürüne onay verdim fakat ürünün displayinin 2. satırında sanırım bir problem var. Bu konuda yardımcı olabilirmisin? Resimlerden durumu kontrol edebilirsin.
     Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player)

• Kurduğunuz MODLU yazılımdan dolayı Display'iniz doğru bir şekilde çalışmıyor.
    Zira o MODLU yazılım R6S modelinin displayine özel yazılımı kullanmaktadır.
  • quote:

Şimdilik sadece kablolu ağ bağlantılarında manuel ip verilebilmektedir.
    kablosuz için şimdilik böyle bir opsiyon yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

quote:

modlu yazılım falan var mıdır bu durum için ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

quote:

modlu yazılım falan var mıdır bu durum için ?

Birçok modemde cihazlar otomatik ip almaya yapılandırılmış olsada ip'leri modem üzerindeki ayarlardan hep aynı ip'yi almasını sağlayabilecek ayarlar mevcuttur. Speedtouch 780WL kullanıyorum ve tüm cihazlar otomatik ip almaya ayarlı olmasına rağmen modem ayarlarında always use same ip seçeneğiyle hep aynı ip'yi almalarını sağlıyorum.

• Modemden yapmak daha mantıklı.
  • TP-LINK TD-W8101G

var mıdır böyle bir ayar ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.