Şimdi Ara

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
10
Favori
55.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Torrent vs özellikle kapalı tutuyorum zaten açmıyorum. Donma öyle gözle görülecek kolayca fark edilecek bir olayı değil.
    milisaniyelik şeyler. Zaten her filmde de olmuyor, büyük ebatlı filmlerde özellikle ekrandaki hareketli cisimler arttığı zaman hissediliyor çok dikkatlice bakınca fark ediliyor.
  • Buna gerek kalmadı , bugünden itibaren SYSTEM TOOLS'dan LİNK UPDATE yaparsanız artık kanallar otomatik açıyor
  • sevgili @popcornhour, forumda 320 tl fiyat belirtmişsiniz ama gg de 349 tl. satın almak istiyorum ama hangi fiyattan alacağım net bir bilgi verir misiniz
  • cihaz hdmi 1.4 destekliymiş bu cihaza şimdi 1.3 hdmi takamıyacakmıyım ben ? 3d yayınlar için de 1.3 kullanılabilirmi ?_
  • Ben herhangi bir şey yapmadım akşam eve gittim açtım açıldı.
    Ancak çok dondu çünkü netim 1mbit e inmişti bugün 8mbit ile normal çalışması gerek.

System tools da update olayı eski R6S modlu yazılımında da vardı.

@Darkdexterness
    HDMI konusunda en doğru bilgiyi burdan edinebilirsin
    http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

Altta kırmızılı yeşilli bir tablo var V1.3 ne destekler v1.4 ne destekler görebilirsin.

Senin bahsettiğim ben bu cihaza v1.3 takamıyacakmıyım dan kastın nedir tam anlamadım.
  • @popcornhour

Cihazın içinde X bir klasörde X bir film var altyazısı yok.
    PC den altyazıyı indirdim nasıl cihazdaki HDD ye atarım?

Flash a attım sonra cihazdan dosya yöneticisi ile girdim
    .srt uzantılı dosya USB nin içinde görünmüyor, halbuki var...

Cihazdan ağ üzerinden PC me bağlandım yine .srt leri görmüyor.

Ayarlarda bir kısımda ağ adresi var 192.168.x.x diye web browser e bunu yazıyorum PC den cihaza erişemiyorum.
    Ben bu işlemi nasıl yapacağım?

İllaki HDD ye söküp, harici olarak PC me mi takacağım 10kb lık bir altyazı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

HD kanalları nasıl seyredebileceğinize ait bilgiyi yakında burada vereceğim.

Aşağıda bu işlemi yaptıktan sonra çektiğim videoyu izliyebilirsiniz

sayın popcornhour;

şimdi diyelim bu cihazı aldık eve geldik açtık kutuyu ve fişi prize soktuk.

evde kablosuz modemle internete bağlanıyoruz

hiç bir işlem yapmadan yukarıda gösterdiğiniz kanalları izleyebiliyormuyuz

bu media player işinden pek anlamadığımdan soruyorum

fişi prize taktıktan sonra ne işlemler yapmam gerek

(cihazın internete bağlanması, menü işlemleri.....vs)

saygılarımla...

• Bizde aldık bakalım inşallah memnun kalırım.sanalpazar üzerinden aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eztech

quote:

HD kanalları nasıl seyredebileceğinize ait bilgiyi yakında burada vereceğim.

Aşağıda bu işlemi yaptıktan sonra çektiğim videoyu izliyebilirsiniz

sayın popcornhour;

şimdi diyelim bu cihazı aldık eve geldik açtık kutuyu ve fişi prize soktuk.

evde kablosuz modemle internete bağlanıyoruz

hiç bir işlem yapmadan yukarıda gösterdiğiniz kanalları izleyebiliyormuyuz

bu media player işinden pek anlamadığımdan soruyorum

fişi prize taktıktan sonra ne işlemler yapmam gerek

(cihazın internete bağlanması, menü işlemleri.....vs)

saygılarımla...

Cihazı fişe takmakla olmuyor malesef.
    Modlu yazılım dediğimiz davayı kurman lazım önce.
    Önceki sayfada linki vardı.

Önce yazılımı download et, rar lı dosyayı aç
    image diye bir dosya çıkacak onu USB belleğin direk içine at, herhan gibi klasörün içine değil direk USB belleğe, yani ana dizine
    Cihaz kapalı konumdayken USB yi cihaza bağla ve bir kürdan ile cihazın adaptör girişinin ordaki küçük düğmeye basılı beklet.
    Sonra cihazı açmak için fişi tak, veya arkadaki on/off u aç.

Yükleme 3-5dk kadar sürüyor, işlem bitince cihaz reset atıp normal şekilde başlıyor.

App/system tool/ içinde de script update denilen bir zımbırtı var zaman zaman onu yapman gerekecek, sanırım linkler falan güncelleniyor.

@fpotur
    Vaat ettiği herşeyi yapıyor, cihazın sizi üzeceğini sanmıyorum.

@popcornhour
    PC üzerinden cihaza bağlanma, dosya atma (en azından .srt) konusunda yardım bekliyorum.
    Ayarlardan torrent hariç herşey açık ama yinede tarayıcıdan 192.168.x.xxx girmeme rağmen bağlanmıyor.

• çok teşekkür ederim ayrıntılı cevabınız için. saygılar.
  • SebastianTR , ayarlar -> ağ Samba procesini aç
    Daha sonra bilgisayarınızdan , başlat->çalıştır->
    daha sonra ; \\IPADRESINIZ (enter)

PC'den cihazı görebilir , her iki yönde dosya transferi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 2 Haziran 2012; 14:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebastianTR

Ben herhangi bir şey yapmadım akşam eve gittim açtım açıldı.
    Ancak çok dondu çünkü netim 1mbit e inmişti bugün 8mbit ile normal çalışması gerek.

System tools da update olayı eski R6S modlu yazılımında da vardı.

@Darkdexterness
    HDMI konusunda en doğru bilgiyi burdan edinebilirsin
    http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

Altta kırmızılı yeşilli bir tablo var V1.3 ne destekler v1.4 ne destekler görebilirsin.

Senin bahsettiğim ben bu cihaza v1.3 takamıyacakmıyım dan kastın nedir tam anlamadım.

Hocam açıkça söylemek gerekirse tüplü tv den vazgeçip evime yeni bir 3d lcd tv ve avr ve hoparlör sisitemi dediğimiz profosyonel bir ev sinema sistemi kurmayı düşünüyorum alacağım amfi 1.3 destekli ve maalesef 3d yok tv m hem 1.4 hemde 1.3 destekleyecek sıkıntı avr de doğuyor 1.3 bağlayacağım büyük ihtimalle daha önce hd sisteme geçmediğim için bu konuda cahilim cihaz 1.4 destekli demiş bende 1.3 kullanabileceğimi merak ettim yoksa hem 1.4 hem 1.3 kullanılabiliyormu anlamında sordum ilginiz için teşekkür edrim

• Egreat r160s için 2.5.6.0 versiyonlu yeni yazılım çıkmış deneyen oldumu?

http://www.umax.cz/download/drivers/DH/Egreat_R160S_2.5.6.0.zip

@popcornhour arkadaşımız deneyip sonuç bildirirse sevinirim.
    Aşağıda romen sitesindeki açıklamanın google çevirisini bulabilirsiniz.

1, yeni "süper gölge" Elektronik Servis Paketlerinin 600 yuan değerinde. (Super Video-to-use: "süper gölge" içine ilk defa size 600 yuan hesap ve şifre değeri görmek ve Chao Ying web sitesine giriş yapabilirsiniz bu hesap numarası ve şifre kullanabilirsinizhttp://www.ichaoying.com Onların film seçin kadar, sonra alıcıya verilen form) kurye ile iyi film kopyalamak Will diğer tarafta ödemek;

2, yeni uzaktan kumanda "8150" gizli "canlı televizyon" set "0518" gösterge "canlı televizyon". ; (Sistem başlatma, varsayılan göstermek için, bu gizli, tekrar bir kez daha "Canlı TV" görmek için menü Ana girmek veya çıkmak için gereken gösterir "0518" a göre ise)

3, plug-in alt ayarlar otomatik olarak kaydedilir ve İşlevsellik artırılması;

4 yeni mms, rtmp streaming medya protokolü;

Yerel Oyun "" ana arayüzü ikincil bir menü olarak "ana menü bölümünde Streamline Yani," Sık Kullanılanlar "menüsünden silebilirsiniz," Dosya Yöneticisi "film" müzik "resmi;

Sabit HDPfans televizyon adresi bağlantısı arızası canlı sayfası açılamıyor;

7, DVD-ISO dosyalarını oynatmak değiştirilmiş, DVD navigasyon menüsü program listesi seçimleri çalamaz;

MTS (m2t) video dosyası oynatma uzantısı için destek eklendi;

9 nereye bazı çevrimiçi video ve her zaman istemi kuraklık Fantastik Sanat, APK, başlamak için Andrews, içinde WiFi kablosuz Internet erişimi kullanmak değiştirilmiştir: "bağlı değil ağ;

10, yeni önyükleme otomatik olarak canlı TV "fonksiyonu: yani, set-top box olarak aynı, televizyon programları otomatik yayın sonra açılış;
    Sistem Ayarları Bu özelliği - Gelişmiş - canlı televizyon "ve" lütfen seçiniz "seçeneği Otomatik Oynat;

11, kablolu bir ağ kullanımını optimize etmek ve NFS Bazen kazasında (çok düşük olasılık) içine;

12 PT kullanıcılar dahili sabit disk / tmp / h gg / Birimleri'yle varsayılan indirme video indirmek değiştirilmiş / HDD / TR_DOWNLOAD / dizin;
    Not: PT sabit disk indirmek, yüksek tanımlı oyuncu biçimi kullanmanız gerekir.

13, İngilizce menüler bazı bir dizi bitmiş;

14, "devam ettirme" ve çatışma "Otomatik 3D" fonksiyonu değiştirilerek;

15 oyun 3D film optimize etmek için, 3D diyalog kutusunun yoğunluğunu ayarlamak;

16, önyükleme müzik çalarken yeni önyükleme otomatik müzik çalmak, o bir BE ve bir kontrol altında;

17, Romen dilini seçmek için değiştirilmiş, tercih edilen altyazı dili otomatik olarak "Orta Avrupa" ile bağlantılı;

18, ağdaki tüm normal kablosuz bağlantı bağlı Andrews Tencent HD kablosu değiştirilmiştir bağlı değil, oyuncu sorunu BE olamaz;

19 sorunun PPTV yüklü ALINAMAZ Andrews değiştirilmiş;

20 daha yerelleştirme 3D video görüntü menü dili oynarken;

21 harici USB kablosuz kart iletişim istikrarsızlık, sorunun fenomen durdurmak;

PT arayüzü açılamıyor 22;

• quote:

SebastianTR , ayarlar -> ağ Samba procesini aç

Bu bahsettiğinizin web browser'a veya explorer a cihazın IP sını yazmaktan başka farkı yok.

Chrome, Explorer, Opera 3 farklı browser denedim
    Cihazın IP si 192.168.1.104 ancak hiç bir browser açmıyor.

Ağ kısmında transmission dahil hepsi açık,
    192.168.1.104:9091 yazınca transmission açılıyor, ancak sondaki 9091 i silince açılmıyor.

Siz XP ye göre anlatıyorsunuz, kanımca artık herkes Windows 7 kullanıcısı.

Uzun lafın kısası;
    PC den cihazdaki torenti açabiliyorum.
    Cihazdan PC ye hertürlü bağlanıyorum.
    Ancak PC den cihaza bağlanıp dosya alışverişi yapamıyorum.

@sat112
    Atılan her 3 mesajdan birini okusan, bu cihazı kullanan herkesin versiyon updatesi yaptığını anlarsın.

@Darkdexterness
    Eğer alacağın amfi v1.3 ise pek yapabileceğin bişey yok.
    Açıkcası kaybın ne olur? onu da bilmiyorum
    v1.3 ile v1.4 arasında evet fark var ancak izleyeceğin her film trueHD ses kalitesi mi olacak? Zira bende 2-3 tane var.
    İzleyeceğin her film 3D mi olacak? zira bende hiç yok.
    Benim amfimde HDMI da yok, optik fazlası ile işimi görüyor zaten.

Sen cihazdan TV ne, optik kablo ile amfine bağlan bir kaybın olmaz.

• quote:

quote:

SebastianTR , ayarlar -> ağ Samba procesini aç

Bu bahsettiğinizin web browser'a veya explorer a cihazın IP sını yazmaktan başka farkı yok.

Chrome, Explorer, Opera 3 farklı browser denedim
    Cihazın IP si 192.168.1.104 ancak hiç bir browser açmıyor.

Ağ kısmında transmission dahil hepsi açık,
    192.168.1.104:9091 yazınca transmission açılıyor, ancak sondaki 9091 i silince açılmıyor.

Siz XP ye göre anlatıyorsunuz, kanımca artık herkes Windows 7 kullanıcısı.

Uzun lafın kısası;
    PC den cihazdaki torenti açabiliyorum.
    Cihazdan PC ye hertürlü bağlanıyorum.
    Ancak PC den cihaza bağlanıp dosya alışverişi yapamıyorum.

@sat112
    Atılan her 3 mesajdan birini okusan, bu cihazı kullanan herkesin versiyon updatesi yaptığını anlarsın.

@Darkdexterness
    Eğer alacağın amfi v1.3 ise pek yapabileceğin bişey yok.
    Açıkcası kaybın ne olur? onu da bilmiyorum
    v1.3 ile v1.4 arasında evet fark var ancak izleyeceğin her film trueHD ses kalitesi mi olacak? Zira bende 2-3 tane var.
    İzleyeceğin her film 3D mi olacak? zira bende hiç yok.
    Benim amfimde HDMI da yok, optik fazlası ile işimi görüyor zaten.

Sen cihazdan TV ne, optik kablo ile amfine bağlan bir kaybın olmaz.

amfimde true hd ,dts hd gibi ses formatlarını destekliyor zaten normal filmlerde 1.3 bağlarım (tabi destekliyorsa) onda sıkıntı yok tabiki amfidende görüntüyü verebilirim ancak 1.4 destekliyorsa eğer 1.3 uyumlu 1.4 de bağlanabilen 3d destekli bir hdmı çoklayıcıyla bağlamayı düşünüyorum her ikisinide destekliyosa çoklayıcıyı ise sadece 3d filmler için düşünmekteyim(oda sadece amfiden ses almak içn )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 2 Haziran 2012; 18:54:38 >

• Urunum kargoya verilmis.Kargo bilgileride mevcut ve popcourn arkadasinda guvenirligi buradan tescil edildiginden odemeyi onayladim ucret hemen gecsin.
    Urun ile ilgili baya bi bilgi mevcut oldugundan hic bir sorun yasamayacagimi dusunuyorum.gerisi nasip,kismet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Darkdexterness HDMI cihaz v1.4 tabikide v1.3 de destekliyor.
    Benim TV im v1.4 değil en 2008 yılının Sony si V1.3 hatta belki v1.2 dir.

HDMI dan gelen sesi TV nin optik çıkışından ancak stereo alabiliyorum yani.

Cihazda optik ve coaxial çıkışlar var, illaki HDMI kullanacaksın diye bir kaide yok.
    Bağla optikten keyfine bak boşver.

Şuan optik ile benim amfiye bağlı durumda
    5.1 Dolby Digital sesi RAW halde alıyorum.
  • sayın popcornhour bir mesajında R200S ve R300 modellerinin stabil olmadığından bahsetmiş. Aynı sorun R160S tede varmı. Bu arada "Stabil Olmamak" ne demektir?
  • slm herkeze
    Egreat R160S PRO medya playerin eksi ve arti yönerini yazarsak alicak olan arkadaslara bence faydali olur mesela

fan cok gürültü yaptigi gibi yorumlarinizi bekliyorum

birde bu ürünün himedia 900b ye göre eksileri ve artilarinida yazarsak sevinirim kararsiz kalan kisilere yardim amaciyla
  • quote:

@Darkdexterness HDMI cihaz v1.4 tabikide v1.3 de destekliyor.
    Benim TV im v1.4 değil en 2008 yılının Sony si V1.3 hatta belki v1.2 dir.

HDMI dan gelen sesi TV nin optik çıkışından ancak stereo alabiliyorum yani.

Cihazda optik ve coaxial çıkışlar var, illaki HDMI kullanacaksın diye bir kaide yok.
    Bağla optikten keyfine bak boşver.

Şuan optik ile benim amfiye bağlı durumda
    5.1 Dolby Digital sesi RAW halde alıyorum.

hocam tekrar tekrar ilgilendiğin için teşekkür ederim ancak optikten hd seslerin alınmadığını biliyodum yanlış hatırlamıyorsam (gerçi mkv veya 3d filmlerde hd ses ne kadar var orası merak konusu ama ) o yüzden hdmi düşünmüştüm

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.