Şimdi Ara

1991 Honda Accord Alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyat olarak 4000 tl deniyor kaportada çürükler var boyaya girecek motor sıfır yapılmış lpgli otomatik vites ikinci araba olarak alınacak fazla kullanılmadan satılacak başa bela olur mu fikirlerinizi öğrenmek istiyorum

• Kaportada çürük varsa bulaşma hocam. Git 4000'e Şahin al. 1000 lira masraf yap, 8000 bine sat.
  • O yaştaki çoğu araçta çürük var bu modellerde piyasada dolu araç var
  • bu aracın eli ayağı düzgün olan 10 bin tl gibi bir fiyata satılıyor. tip ve donanım olsun yeterli. bende alınır mı alınmaz mı sorusunu merak ediyorum.
  • evet sahibinden.com daki ilanlarda 10 binden aşağı araba yok komple boya 600-700 e hallolur araçta sunroof klima 4 cam otomatik var donanım fena sayılmaz
  • Alinmaz.

1991'de dogan cocuklarin bir kismi universiteyi bitirdi, askerden dondu, yuva kurdu... Marka-model ne olursa olsun o yastaki aracin ne gibi sorunlar cikarabilecegini ustasi bile kestiremez.

80 yasinda birisi 10 yil daha sapasaglam da yasar, ertesi gun kut diye gidebilir de. Ikisine de kimse sasirmaz. Ayni hesap. Tamamen kumar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue rondo

Alinmaz.

1991'de dogan cocuklarin bir kismi universiteyi bitirdi, askerden dondu, yuva kurdu... Marka-model ne olursa olsun o yastaki aracin ne gibi sorunlar cikarabilecegini ustasi bile kestiremez.

80 yasinda birisi 10 yil daha sapasaglam da yasar, ertesi gun kut diye gidebilir de. Ikisine de kimse sasirmaz. Ayni hesap. Tamamen kumar.

21 yaşında adam nasıl hem üniversiteyi bitirip hem askerliği hallediyor? Üniversiteye giriş 15-16 falan mı oldu? He bide çalıştı yuva kurdu. Vay be.
  • Legend,eski kasa Prelude için olsa riske değer de,Accord için değmez.Ne olursa olsun bulaşma derim.
  • Araca diyecek lafım yok ancak fazla kullanılmadan satılacak olması sıkıntı yaratır mı soru işareti.
  • Çok özel bir model. Joe, 1 milyon mil yapmıştı kendi Accord'u ile. Bu vatandaş nasıl kullanmış ki motor yapılmış ? Bu model aracı kullandım ve 675 bin km. de saat gibi çalışıyordu. Şanzıman durumuna dikkat edin alırsanız...
  • accord'u bilmem ama geçenlerde 92 model otomatik civic ex aldım.sorunsuz çok güzel bir araba.gayet memnunnum..
  • Tam bir ağzı olan konuşuyor başlığı olmuş.
    Alınır da, binilir de hocam. İstanbul Aksaray'da aracın kaportasını komple düzersiniz. İster Çin malı, ister daha iyi Taiwan malı...

Google'a "one million mile" yazın, bakın bakalım karşınıza ne çıkıyor.
    (One million mile "Bir milyon mil" anlamına gelip bir milyon altı yüz elli bin kilometreye denk gelir)

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

quote:

Alinmaz.

21 yaşında adam nasıl hem üniversiteyi bitirip hem askerliği hallediyor? Üniversiteye giriş 15-16 falan mı oldu? He bide çalıştı yuva kurdu. Vay be.

Ben kendim universiteyi 20.5 yasinda bitirmistim. Hemen askere gidip kisa donem yapsaydim, az cok 21 yasinda donmus, o sira beni bekleyen nisanlim olsaydi evlenmis olabilirdim. Tabii askere 32 yasinda gittim, orasi ayri...

Mesele 21 yas, 23 yas degil. Turkiye'de ikinci elin tuhafliklarindan biri de bu 'asiri yasli' araclarin hala para etmesi. Burada (Amerika) yemin ediyorum cogu zaman uste para verip cektiriyorsunuz yurur halde bile olsa o yastaki araci. 99 senesinde 87 model (12 yasinda) Nissan Maxima V6 aldik ev arkadasimla. Fiyat = $200.

21 yasindaki bir aracin trafikte bulunusunun tek mantikli sebebi antika olusu olabilir... Bunun disinda, 21 yasinda aracin hicbir seyine guvenilmez. 21 yasinda aractan gunluk kullanim beklenemez. 21 yasinda aracla guvenip uzun yola cikilmaz. 80 yasindaki dedenizi mahalle maci kadrosuna almak demektir bu. Yeri gelir calim da atar, gol de atar belki ama....akilli insan isi degil.
  • Hehe, 40 yaşında vosvoslar homurdanarak geziyorlar hala. 20 yaşında Accord mu yollarda kalacak ? Çok güldüm !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

Hehe, 40 yaşında vosvoslar homurdanarak geziyorlar hala. 20 yaşında Accord mu yollarda kalacak ? Çok güldüm !

+1 ayrıca eski kasa 40 yaşındaki Mercedes'leri fahiş fiyatlara satanlar da var. Her aracın hastası var her aracın da alıcısı. Ama son alıcı olacakmışsınız gibi alın bu araçları. Hurdaya çıkınca üzülmeyin.
  • Albea, clio gibi gençlerle kelle koltukta gezeceğime ACCORD gibi ihtiyarlarla güvenle gezerim. Kardeşim metal yorgunluğu olabilir ama 80 yaşındaki adam küt diye nasıl gidebiliyorsa daha yeni doğmuş bebekte küt diye gidebiliyor unutma :) Kaldı ki sen galiba sosyal bir bölümden 20.5 yaşında mezun olmuşsun çünkü matematik maalesef zayıf :)) 20.5 diye bir yaş yok literatürde, 20 yada 21 var ve sen 20 yılı doldurduğun gün 21 e girmiş oluyorsun :)) Sakın kızma öyle cevaba böyle cevap yazılıyor ne yapalım :)
  • Al alda sanayiden cikmazsin artik o paraya en iyisi otobus dolmus

• quote:

Alinmaz.

bu nasıl bir bakış açısıdır arkadaş ya

bu araç alınmaz bence ama 91 model diğer arabalar öyle bir alınır ki ondan aldığın keyfi sıfır çoğu araçtan alamazsın yeni arabalardan nefret ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman1942

Al alda sanayiden cikmazsin artik o paraya en iyisi otobus dolmus

Hayatinizda bu aracin koltuguna oturdunuz mu acaba? Hatta oturmayi gectim, yaninizdan gecse hangi arac oldugunu tanir misiniz?

Iskembeden atmaya para alinmiyor ya, atin anasini satayim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.