Şimdi Ara

Mafia 3 ne zaman çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
24.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bununla ilgili bilgi verildimi arkadaşlar ?

• upup
  • mafia 3 için internette hiçbir bilgi bulamadım.yani yakın zamanda çıkmaz
  • aslında iyide oluyor ard arda çıkan oyunlardan pek bi hayır gelmiyor 3. çıkarsa sağlam olacağa benzer
  • Çıksa iyi olur. Joe'ya ne oldu bilinmiyor, ikinci oyunun sonu açık bitti. 3 çıkar gibime geliyor.
  • benzeri çoooook konu açıldı henüz bir bilgi yok kimsede 3. oyunla ilgili
  • Umarım çıkar ve güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lutino

Çıksa iyi olur. Joe'ya ne oldu bilinmiyor, ikinci oyunun sonu açık bitti. 3 çıkar gibime geliyor.

bence oyun ordan başlamaz. çünkü artık kaldığı yerden devam etme mevzusu demode oldu,hem yeni bir grafik motoruyla yapıcaklar ya, karakterler biraz farklı gözükür oyüzdende pek ayak uydurmaz. bence oyun çok farklı karakterlerle çok farklı konularla geçicek. oyunun sonlarına doğru bağliicaklar ve göstericekler... mafia1 de tom karakteri oyun sonunda 2 kişi tarafından öldürüldü. 2. oyunda işte o öldüren 2 karakteri oynadık ama tom u öldürmeye gidene kadar kimse onları oynadığından farkında değildi :D bence süper bağlamışlardı o mevzuyu. o tarz birşey yaparlar bence. kaldığı yerden devam edicekse bir an önce aynı grafik motoruyla çıkarmaları lazım...

• Bence kesinlikle çıkmalı , çıkacak da .Eğer 2 sene içinde oyunu çıkarırlarsa bence yeni bir grafik motoruna gerek yok.Çünkü oyundaki grafikler iyidi.
    Mafia 2 yi çogu kişi beğenmedi ama bence gta4 ' ten bile daha iyibir oyundu. İnşallah çıkarda yarım kalan hikayenin sonunu getiririz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lutimos

Çıksa iyi olur. Joe'ya ne oldu bilinmiyor, ikinci oyunun sonu açık bitti. 3 çıkar gibime geliyor.

arkadaşa katılıyorum bencede 3 çıkacak ama daha bir bilgi vs. vs. yok oyun ile ilgili çünkü oyunun bitişi gereği (şimdi spoiler vermeyelim) 3 çıkar gibi bir hikaye vardı 2de
  • Çıksa güzel olur ama daha haber yok
  • Duyuru var mı ki ?
  • Mafia 3 henüz duyurulmadı bile. Daha uzun yıllar görmeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nik bulamadım idare et

aslında iyide oluyor ard arda çıkan oyunlardan pek bi hayır gelmiyor 3. çıkarsa sağlam olacağa benzer

nereden anladınız ki. Duke Nukem Forever kaç yıl beklendi, çıkan oyunu gördük. Aynı şekilde diablo 3. Gerçi mafia II süperdi ona diyecek laf yok ama o dediğiniz biraz saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Orijinalden alıntı: nik bulamadım idare et

aslında iyide oluyor ard arda çıkan oyunlardan pek bi hayır gelmiyor 3. çıkarsa sağlam olacağa benzer

nereden anladınız ki. Duke Nukem Forever kaç yıl beklendi, çıkan oyunu gördük. Aynı şekilde diablo 3. Gerçi mafia II süperdi ona diyecek laf yok ama o dediğiniz biraz saçma olmuş

hocam ben onu şu şekilde söyledim mesela cod serisi bence cod 4 ten sonra seri bozuldu mw2 mw3 cod4 kadar hiç anıldımı kafalara kazındımı kazınmadı doğruya doğru mw3 ben seveni çok görmedim hatta forumda bi elemanın birinin nicki kahrolsun mw3 tü bunun nedenide çok çabuk çıkarıyorlar tabi herkezin düşüncesi ayrı

• abi ben mafia 2 yi 1 e bağladıklarını bilmiyodum oynadım ama anlamadım biri açıklayabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık çıksın ya :(
  • duyurulmadı
  • Belli değil. Resmi bir açıklama yok firmadan.
  • Sonunda Şehri geniş açıdan kameraya aldı bence tüm bunların başına Vito Geçicek 3 tede bunlar olabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.