Şimdi Ara

Tüy Dökücü Krem - Activ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
11.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık bi yarım saat önce Tv8'de baytahmin programını beklerken bu tele pazarlama reklamlari vardı.

orada da Activ isimli tüy dökücü kremi pazarliyorlardi.

Bunu kullanan bilen kimse var mı?

gerçi ben biraz geç açtim sonlarini izledim sadece , 6 dakikada kıllarin üzerine sürüyorsun ve sonra yıkayip pürüzsüz şekilde kıllari yokediyor.

Fakat fiyati 109 TL olması benı vazgeçirdi. yanı pekte güvenmiyorum bu telepazarlama programlarina ama elki kullanan vardır buradan?

• ben de gördüm o reklamı,
    yalnız ürünün adı activ değil, acvit
    dikkatimi çeken, "her yere kullanılabilir ve tahriş etmez" denmesiydi
    yaptıkları demo da başarılı gibiydi ama kolpa olabilir tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgurler -- 12 Mayıs 2012; 4:33:54 >
  • Ben sipariş verdim bu gün ulaştı... Sakın almayın arkadaşlar.. Gösterdikleri gibi değil kesinlikle... ben göğüs kısmına kullandım Reklamlarda suyu dökünce hemen gidiyor diyorlar ama asla öyle olmadı. aksine tümünü dökmedi bazı bölgelerde kaldı onları için tekrar sürdüm cildim kıpkırmızı oldu ... reklamlarda kökünden döktüğü söyleniyor bebeksi bir ten olcak deniyor ama yalan ... Dökülen yerde küçük küçük kıllar kalıyor gene . normal bir tüy dökücüyü kakalıyorlar ... Sakın almayın benim düştüğüm hataya düşmeyin 109 tlye yazık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.