Şimdi Ara

ÖZGÜR GENÇ'LERE 20 TL'YE HERYÖNE 2000 DK,5000 SMS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
82.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özgür Genç’e Taşıyana
    20 TL'YE HERYÖNE 2000 DK,5000 SMS

Faturasız Özgür Genç’te sadece 20TL’ye HER YÖNE 2.000DK + HER YÖNE 5.000 SMS!

Şimdi numarasını Özgür Genç’e taşıyan gençler ayda 20TL’ye
    her yöne 2.000 DK’ya kadar özgürce konuşuyor,
    her yöne 5.000 SMS hediyesiyle doyasıya mesajlaşıyor!

Numarasını 31 Mayıs’a kadar Özgür Genç’e taşıyanlar ayda 20TL’ye HER YÖNE 2.000 DK’ya kadar konuşup, HER YÖNE 5.000 SMS kazanıyor.
    Gençlerin yapması gereken FreeZone Katla Kazan ve FreeZone Her Yöne 5.000 SMS kampanyalarına katılmak.
    FreeZone’a Gel Katla Kazan Kampanyasına katılım için aktivasyonu izleyen 30 gün içinde “GENCKATLA” yazıp 7048’e ücretsiz SMS göndermek yeterli! İzleyen 5 ay boyunca da 30 günde bir “GENCKATLA” yazarak 7048’e gönderip, liralarını katlamaya devam eden gençler toplam 6 defa bu avantajdan faydalanabilir. Özgür Genç tarifesinde her yöne 10 dakikası 50 kuruş olduğu için her yöne 100 TL ile her yöne 2.000 dakikaya kadar konuşulabilir.
    FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyasına katılım için başarılı şekilde MNT aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde “GENC5000” yazıp 2222 servis numarasına kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklenmesi gerekiyor. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olunduğunda 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerde her yöne 5.000 SMS hediye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDanielSD -- 10 Mayıs 2012; 19:59:48 >

Guest bu mesajı paylaştı
  • Yaş 29 özgür ihtiyar çıksa da alsak
  • çok güzelmis
  • yaş problem oluyo
  • şuan özgür gençteyim, katla kazan kampanyasına katıldığımızda, yani 20 liraya 100 lira aldığımızda, 5 bin sms bizede verilse iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

şuan özgür gençteyim, katla kazan kampanyasına katıldığımızda, yani 20 liraya 100 lira aldığımızda, 5 bin sms bizede verilse iyi olurdu.

Halihazırdaki abone katılabiliyormu katla kazana?
  • 2000 dk konuşma + 5000 sms + sınırsız cepnet 3 ü bir arada iyi gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

2000 dk konuşma + 5000 sms + sınırsız cepnet 3 ü bir arada iyi gider.

Aynen dostum ama halihazırdaki aboneler katılamıyor anlaşılan :(
  • quote:

quote:

O kötüymüş. Ve ayrıca 5000 sms için, katlakazana katılma şartı yok sanırım, ikisi ayrı şeyler.

Şunları az daha net yazsalar olmazmı yahu.

Bu arada bende cep özgür ile özgür genç arasında kaldım, kafa karıştı iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

şuan özgür gençteyim, katla kazan kampanyasına katıldığımızda, yani 20 liraya 100 lira aldığımızda, 5 bin sms bizede verilse iyi olurdu.

Halihazırdaki abone katılabiliyormu katla kazana?

anladığım kadarıyla katılamıyor, zaten bende yorumumu ona sitem olarak yazmıştım.. of vodafone of
  • quote:

quote:

quote:

O kötüymüş. Ve ayrıca 5000 sms için, katlakazana katılma şartı yok sanırım, ikisi ayrı şeyler.

Hocam bende cep özgür ile özgür genç arasında kaldım ama her yöne konuşuyorum ben genelde. o açıdan özgür genç tarifesi her yöne 10 dakikası 50 kuruş olması sebebiyle biraz daha ön plana çıkıyor. ayrıca sms paketi aldığımda haftasonları vodafonelularlarla 2 bin dakika veriyor. bunlar cezbedici özellikleri açıcası, sen ne dersin? he birşeyi daha eklemeyi unutmuşum: yükleme koşulsuz her yöne 10 dk 50 kuruş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivenrec -- 13 Mayıs 2012; 2:31:30 >
  • Nerden baksan 33 saat bence iyi bir tarife olmuş ye ye bitiremezsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende cep özgür ile özgür genç arasında kaldım ama her yöne konuşuyorum ben genelde. o açıdan özgür genç tarifesi her yöne 10 dakikası 50 kuruş olması sebebiyle biraz daha ön plana çıkıyor. ayrıca sms paketi aldığımda haftasonları vodafonelularlarla 2 bin dakika veriyor. bunlar cezbedici özellikleri açıcası, sen ne dersin? he birşeyi daha eklemeyi unutmuşum: yükleme koşulsuz her yöne 10 dk 50 kuruş..

Evet bencede özgür genç daha iyi
  • yaş sırını sanırım 25 yaş öyle değil mi ?
  • 27 yaşındaki birisi numarasını taşısa dahi geçemiyor mu bu tarifeye?
  • Yaş sınırı 25. Üstü olmuyor arkadaşlar.
  • 21 yaş her türlü
  • numara taşıma formunda hat kullanıcısı kısmına 25 yaş ve altı bi tanıdığınızın ad soyad tc bilgisi yazdırdınız mı özgür genç veya cep özgüre taşıyabilirsiniz.

aynı tc ile 3 taneye kadar özgür tarife alınabiliyor vodafone da bunu da ekleyeyim.
  • 5000smsi napçaz.versya sınırsız internet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Özgür Genç tarifesinde her yöne 10 dakikası 50 kuruş olduğu için her yöne 100 TL ile her yöne 2.000 dakikaya kadar konuşulabilir.

çok çakalca bir kampanya, yukarıdaki bilgiye göre sadece 40 arama yapabiliyoruz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.