Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam beni de yaz Beyaz 16Gb ilk nesil iPad Mini var
  • Beyler mini 2/3 ile air aynı donanım mı ? Ekran boyutları hariç üstünlük var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Beyler mini 2/3 ile air aynı donanım mı ? Ekran boyutları hariç üstünlük var mı ?

aynen dediğiniz gibi
    ekran ve batarya farkı var sadece.
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5797&idPhone2=6741&idPhone3=5735
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Gsmarenada ipad aratmamıştım hiç.

Teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Gsmarenada ipad aratmamıştım hiç.

Teşekkür ettim

önemli değil hocam :)
  • Arkadaşlar bende ipad2 var. İos 7 yüklüydü, Çocukların şifreyi 10 kere yanlış girmesi sonucu kilitlendi. Bende restore edip ios 9'a güncelledim. Cihaz baya yavaş çalışmaya başladı.

Bunu satip biraz daha iyi cihaz almayi düşünüyorum. Bir arkadaşımda ipad 3 64gb var, 500 tl istiyor, baska bir arkadaşimda ise ipad air 16gb var, o da 600 tl istiyor.

Şimdi bu ipad 3'ün hızı nasıldır. 64gb kapasiteli oluşu beni cezbediyor. Yoksa 100 tl daha verip 16gb air mi almak mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Arkadaşlar bende ipad2 var. İos 7 yüklüydü, Çocukların şifreyi 10 kere yanlış girmesi sonucu kilitlendi. Bende restore edip ios 9'a güncelledim. Cihaz baya yavaş çalışmaya başladı.

Bunu satip biraz daha iyi cihaz almayi düşünüyorum. Bir arkadaşımda ipad 3 64gb var, 500 tl istiyor, baska bir arkadaşimda ise ipad air 16gb var, o da 600 tl istiyor.

Şimdi bu ipad 3'ün hızı nasıldır. 64gb kapasiteli oluşu beni cezbediyor. Yoksa 100 tl daha verip 16gb air mi almak mantıklı.

hocam
    üç cihazı
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3847&idPhone2=4621&idPhone3=5797&sSearch1=
    buradan göre bilirsiniz.
    kapasite sıkıntınız yok ise air daha iyi bence.

• Hocam beni de yaz 16gb siyah mini 3 var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Arkadaşlar bende ipad2 var. İos 7 yüklüydü, Çocukların şifreyi 10 kere yanlış girmesi sonucu kilitlendi. Bende restore edip ios 9'a güncelledim. Cihaz baya yavaş çalışmaya başladı.

hocam
    üç cihazı
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3847&idPhone2=4621&idPhone3=5797&sSearch1=
    buradan göre bilirsiniz.

Arkadaşa katılıyorum,Air modeli tercih edin
    ayrıca;
    Kapasite önemliyse 64 gb ipad 3 de alınır ama sürümü ios 6 veya 7 ise hemen alın,yoksa 9'a yükselmişse almayın.ios 8'de de çalışıyor,kullanılıyor ama bazen oyunlarda kasıyor.Bunu da sıkıntı etmem derseniz ios 8'li olursa ipad 3 alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ipad 4 kullanıyorum. IOS 8.3 yüklü, 9.3.3 indirilebilir durumda.

Tableti internette gezinme, youtube, Tvbu ve çok nadiren de olsa angry birds, Asphalt gibi oyunları oynamak için kullanıyorum. Sizce güncellemeyle çok büyük performans kaybı yaşar mıyım, güncellemezsem neler kaçırmış olurum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

quote:

hocam
    üç cihazı
    buradan göre bilirsiniz.

ayrıca;
    Kapasite önemliyse 64 gb ipad 3 de alınır ama sürümü ios 6 veya 7 ise hemen alın,yoksa 9'a yükselmişse almayın.ios 8'de de çalışıyor,kullanılıyor ama bazen oyunlarda kasıyor.Bunu da sıkıntı etmem derseniz ios 8'li olursa ipad 3 alabilirsiniz.

Cafer Bey, sıfır iPad air veya air 2 alsak; mesela iOS 8.1 ile geldi diyelim, güncelleme yapmak istediğimizde direkt en son sürüme mi çıkıyoruz yoksa örneğin 8.4'e geçebiliyor muyuz? Yıllar önce ipad4 kullandım (ve hala ipad touch 2G sahibiyim iOS4 ) ama iOS 7 den sonra çok şey değişmişe benziyor. Bunu şunun için soruyorum, en kararlı ve jeilbreak'i bulunan bir versiyon araştırıyorum. Yapmak istediğim şey mümkün değilse boşuna kasmayalım. Teşekkürler, saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: enfarktus

Geçen hafta kullandığım mini 2'nin ekranının üst bölümünde çizgiler oluşmuştu, Akasya Apple Store'dan randevu alıp gittim; cihazı incelediler, herhangi bir vuruk-kırık göremeyince değişim yaptılar. Beni şaşırtan ise tüm bu işlemlerin 10 dakika sürmesi oldu. Şimdi cihaz jelatininde duruyor. İki hafta içinde satamazsam kullanmayı düşünüyorum. Forumdan almayı düşünen arkadaş olursa uygun fiyata verebilirim.

Hocam fiyat ne düşünüyorsunuz? Normalde sıfır fiyatı ne ise odur ama uygun deyince sormak istedim.
  • Hocam forumdan alan olursa 750 TL'ye verebilirim.
  • İpad mini 2 ye 9.3.3 versiyonu yükledim limdilik
    Bir sıkıntı yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: enfarktus

Geçen hafta kullandığım mini 2'nin ekranının üst bölümünde çizgiler oluşmuştu, Akasya Apple Store'dan randevu alıp gittim; cihazı incelediler, herhangi bir vuruk-kırık göremeyince değişim yaptılar. Beni şaşırtan ise tüm bu işlemlerin 10 dakika sürmesi oldu. Şimdi cihaz jelatininde duruyor. İki hafta içinde satamazsam kullanmayı düşünüyorum. Forumdan almayı düşünen arkadaş olursa uygun fiyata verebilirim.

Kullanmaya karar verdim, satmaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

quote:

hocam
    üç cihazı
    buradan göre bilirsiniz.

ayrıca;

Cafer Bey, sıfır iPad air veya air 2 alsak; mesela iOS 8.1 ile geldi diyelim, güncelleme yapmak istediğimizde direkt en son sürüme mi çıkıyoruz yoksa örneğin 8.4'e geçebiliyor muyuz? Yıllar önce ipad4 kullandım (ve hala ipad touch 2G sahibiyim iOS4 ) ama iOS 7 den sonra çok şey değişmişe benziyor. Bunu şunun için soruyorum, en kararlı ve jeilbreak'i bulunan bir versiyon araştırıyorum. Yapmak istediğim şey mümkün değilse boşuna kasmayalım. Teşekkürler, saygılar.

Hocam,ios 8 ile gelirse,en son sürüme güncelleyebilirsin,alt veya başka sürümler yüklenmez malesef.
    Selamlar,saygılar

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, eskiden, kullandığımız sürümün alt sürümü olmamak şartı ile üst sürümlerden istediğimize örneğin iPad5,3_8.4.1_12H321_Restore.ipsw gibi bir dosyayı indirip iTunes ile güncelleme yapıyorduk, bu yöntem kesin olarak sonlandırılmış durumda o zaman öyle anlıyorum. Birde iOS7 ile gelirse 8.4.1'e geçebilirim. Aslında cihazı temin edip ona göre sormak lazım, belki jb'ye gerek kalmayacak vshare falan hala çalışıyor mu, altarnatifleri var mı bakmak lazım, tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Daha önce de demiştim;
    İpad 3 için,stabil en son sürümdesiniz.
    9 a gectiğinizde ipadiniz can çekişir.

O zaman ipad 3 için 7.1.2. ye devam.
    Sırf bunu meraktan sayfalara bakkıyordum.

• Yanlış yere mesaj atmısım. editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 31 Temmuz 2016; 22:25:55 >
  • Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    Vshare benzeri Tongbu var,daha önce çok uygulamayı sıkıntısız indirirsim,sonra azaldı..
    denemek lazım

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.