Şimdi Ara

Lol gibi başka bir oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
9.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

• bu listeden araştırıp bakabilirsin

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm
  • Bende lol'den sıkılınca hon indirdim.Tamam hon güzel ama zor ve aynı zevki vermiyor ne yazık ki.Lol'den sıkıldıysan yapabileceğin 2 şey var.
    1)1 hafta kendini tut LOL oynama sonra oynamak istersin veya oyuna 1 ay gibi bir süre ara ver.(Bu sürede hiç bi oyun lol zevkini vermez)
    2)Ranked team kur skypetan arkadaşlarınla lol oynayın

Dota'ya bakmayıda deniyebilirsin ama o da hon gibi.Benim aklıma başka fikir gelmiyor.Ben sıkılınca bunları veya buna benzer şeyler yapıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |D𐌲oogie| -- 8 Mayıs 2012; 15:29:37 >
  • Anladığım kadarıyla karışık oyunları sevmiyorsun lol tarzı olarak oyun değil de mmofpslere yönelebilirsin çok kafa yormadan vakit geçirebilirsin.
  • Ya aslında korktuğum şey HoN'a başlarsam ilk 1 hafta hiçbir heroyu felan anlayamam skillerinin ne işe yaradığını felan,yanlış item alırsam küfür yemekten korkuyorum.Karthus'a Infinty Edge alan birisi gibi olabilirim HoN'da .Ama eğer zevkli başla derseniz 1-2 hafta içinde internetten felan baka baka oyunu öğrenmeye çalışırım.LoL sıktı çünkü habire aynı şeyleri yapıyormuş gibiyim.Bugünde 5 oyun arka arkaya leaverlar yüzünden kaybedince tak etti artık.Ya HoN, ya da başka bir oyun denemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockpierce

Ya aslında korktuğum şey HoN'a başlarsam ilk 1 hafta hiçbir heroyu felan anlayamam skillerinin ne işe yaradığını felan,yanlış item alırsam küfür yemekten korkuyorum.Karthus'a Infinty Edge alan birisi gibi olabilirim HoN'da .Ama eğer zevkli başla derseniz 1-2 hafta içinde internetten felan baka baka oyunu öğrenmeye çalışırım.LoL sıktı çünkü habire aynı şeyleri yapıyormuş gibiyim.Bugünde 5 oyun arka arkaya leaverlar yüzünden kaybedince tak etti artık.Ya HoN, ya da başka bir oyun denemek istiyorum.

HoN öneririm.Hatta beraber de oynayabiliriz istersen vaktim olduğunda.HoN çok kaliteli bir oyundur gerçekten öneririm mesela bir oyuncunun match historysinden herhangi bir maçı hemen indirip izleyebilirsin oynanan her maç kaydedilir replay olarak.Başlardan özel mesaj at LoL ile farklarını anlatırım

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaymert

quote:

Ya aslında korktuğum şey HoN'a başlarsam ilk 1 hafta hiçbir heroyu felan anlayamam skillerinin ne işe yaradığını felan,yanlış item alırsam küfür yemekten korkuyorum.Karthus'a Infinty Edge alan birisi gibi olabilirim HoN'da .Ama eğer zevkli başla derseniz 1-2 hafta içinde internetten felan baka baka oyunu öğrenmeye çalışırım.LoL sıktı çünkü habire aynı şeyleri yapıyormuş gibiyim.Bugünde 5 oyun arka arkaya leaverlar yüzünden kaybedince tak etti artık.Ya HoN, ya da başka bir oyun denemek istiyorum.

HoN öneririm.Hatta beraber de oynayabiliriz istersen vaktim olduğunda.HoN çok kaliteli bir oyundur gerçekten öneririm mesela bir oyuncunun match historysinden herhangi bir maçı hemen indirip izleyebilirsin oynanan her maç kaydedilir replay olarak.Başlardan özel mesaj at LoL ile farklarını anlatırım

HoN'da da önerilen itemler felan varmı ? İlk olarak önerilen itemleri felan alırım .Bide IP gibi para sistemi mi var Hon'da heroları ne ile alıyoruz ?

• lol gibisini bulamazsın boşuna arama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

lol gibisini bulamazsın boşuna arama

DOTA 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

DOTA 2

bi düşüneyim........ fikrim değişmedi
  • rise of immortal dene türkiyede pek bilinmiyo ama güzel oyun
  • quote:

quote:

DOTA 2

F2P olacakmış galiba ama şimdilik kapalı betada beklemen gerek oynamak için
  • smite diye bir oyun çıkıcak ona bak derim
  • Dota oyna çıkınca Dota2 ama lolun ayırıan yanı dha çizgifilimsidir lol diğerlerinegore onlar dahagerçeksıdır
  • Land of Chaos var, LOCO diye kısaltılmış bişeydi yanlış hatırlamıyorsam LOL, Dota tarzı MOBA oyunların TPS versiyonu.
  • quote:

Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

http://www.own3d.tv/game/League+of+Legends

Stream izle. Oynamak isteyip üşendiğim zamanlarda böyle yapıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: 24google

quote:

quote:

DOTA 2

F2P olacakmış galiba ama şimdilik kapalı betada beklemen gerek oynamak için

Biliyorum sitesinde başvurusu var zatenhttp://blog.dota2.com/ invite için bi kaç sayfa dolduruyosun tabi dolduruken her şey eski DOTA ile alakalı bilgiler.Ben oynamadığım için anlamadım gerçi eski dotacılar daha iyi bilir.

• Ya arkadaşlar Lol'den şimdi çıktım.Veigar 0-11 oynadı.6 Defeat peşpeşe.Oyundan sıkıldım gerçekten.HoN'a baktım grafikleri felan çok hoşuma gitti ama korkuyorum işte.HoN oynayan arkadaşlar, oynaması nasıldır zormudur , çabuk öğrenebilirmiyiz oyunu ? Lütfen yardım edin sıkıntıdan patlıyorum.Sabahtan beri Lol oynadım sadece 1 Victory.4 oyunda leaver,2 oyunda feeder.
  • quote:

Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

Takip lol gibi basit olsun avalon heroes falan denedim hon denedim çok kötü geldiler int agi str çok saçma geliyor bana lol gibi kolay eğlenceli ve tanınan bir oyun arıyorum lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: RanqedKıll

quote:

Takip lol gibi basit olsun avalon heroes falan denedim hon denedim çok kötü geldiler int agi str çok saçma geliyor bana lol gibi kolay eğlenceli ve tanınan bir oyun arıyorum lütfen

inş bulursun aradığını.xD
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.