Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: switel

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theja

quote:

arkadaslar s3'te yabanci dizi izlemek istiyorum. acaba onerdiginiz goruntu kalitesi iyi olup tam ekran izleyebilecegim bir site var mi? dizimag'de tam ekran yapamadim.

Google playden hd dizi izle diye aratman yeterli olacaktır

o programda cok az dizi yok mu? bir de guncel degil.

Ipad de idiziizle die bi prgogram Var. Dun aksamki dexter bolumu 12 saat sonra disuyor. Inanilmaz iyi bor program

bi dizi izleden hicbir diziyi izleyemiyorum. dns ayari yapmam gerekiyormus sanirim. ben telefonu kirdirtmadim. acaba orjinal haliyle bu ayari yapabilir miyim?

Yabancidiziizle.com dan izleyebilirsin hd ayara gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

quote:

arkadaslar s3'te yabanci dizi izlemek istiyorum. acaba onerdiginiz goruntu kalitesi iyi olup tam ekran izleyebilecegim bir site var mi? dizimag'de tam ekran yapamadim.

Google playden hd dizi izle diye aratman yeterli olacaktır

o programda cok az dizi yok mu? bir de guncel degil.

Ipad de idiziizle die bi prgogram Var. Dun aksamki dexter bolumu 12 saat sonra disuyor. Inanilmaz iyi bor program

bi dizi izleden hicbir diziyi izleyemiyorum. dns ayari yapmam gerekiyormus sanirim. ben telefonu kirdirtmadim. acaba orjinal haliyle bu ayari yapabilir miyim?

Wwfi ayarlarinda wifibsifresi girerken gelismis secenekleri secin ve satatik ip secin altaki satirlara ip adresi ve dns girerek kayit edin bu sekikde girilmeyen tum.sitelere girebilirsiniz..

• Chrome da yazı yazarken yazdıklarım birbirine karışıyor. Sizde de oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gangbangster

Chrome da yazı yazarken yazdıklarım birbirine karışıyor. Sizde de oluyor mu?

Evet Facebook e giriyorum masa üstü biçiminde yorum yazarken ne yazdığımı göremiyorum mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1.1 de pil süresinde olumlu gelişme yok . Tam aksine

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

quote:

Orijinalden alıntı: mask6060

quote:

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

teşekkürler...

• arkadasalar birisi bi çalışan fifa 12apk linki verebilir mi?hiçbir indirdigim çalışmadı

• İyi günler arkadaşlar bir kaç kere sordum ama sanırım arada kaynadı Galaxy S3 için Türkiye için çıkmış 4.0.4 sürümünün yapım numarası nedir ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

İyi günler arkadaşlar bir kaç kere sordum ama sanırım arada kaynadı Galaxy S3 için Türkiye için çıkmış 4.0.4 sürümünün yapım numarası nedir ?.

Aç sammobile sitesini bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi günler arkadaşlar S3 için resmi olarak Jelly Bean çıktımı acaba ?

İsveç'ten dağıtma başlandı. Ama test mi değil mi bilmiyorum.

test değil orjinal sürüm ben kurdum kullanıyorum stabil ve hızlı çalışıyor
  • bi soru daha benden kiese uzun zaman sonra bağladım teli az önce.lh1 güncelleme var dedi.bunu yüklersem hafızadaki bilgiler gidermi.2-3 oyunlan sygicim var 6-7 gb lık onları yüklemek sıkıntı.eğer bişey olmaz derseniz yükleycem.bi cevap size zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetball

bi soru daha benden kiese uzun zaman sonra bağladım teli az önce.lh1 güncelleme var dedi.bunu yüklersem hafızadaki bilgiler gidermi.2-3 oyunlan sygicim var 6-7 gb lık onları yüklemek sıkıntı.eğer bişey olmaz derseniz yükleycem.bi cevap size zahmet

Birsey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreee85

quote:

Orijinalden alıntı: cetball

bi soru daha benden kiese uzun zaman sonra bağladım teli az önce.lh1 güncelleme var dedi.bunu yüklersem hafızadaki bilgiler gidermi.2-3 oyunlan sygicim var 6-7 gb lık onları yüklemek sıkıntı.eğer bişey olmaz derseniz yükleycem.bi cevap size zahmet

Birsey olmaz.

eyvallah hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdeniz222

beyler merhaba, telefona msj geliyor , mesajların üstünde 1 yazısı mesajı okuduktan sonra gitmiyor, o bir yazısı kalıyor öyle , kapatıp açınca gidiyor kırmızı 1 yazısı, ne yapmam gerek bilen varmı

Ayarlar.uygulama yoneticisi.hepsi.badgeprevioru tikla verii sil olmazsa devre disi birak tekrar etkinlestir

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

teşekkürler...

Custom rom'da çalışıyor mu, yoksa root gerekir mi?

• Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?
  • kapagı tam kapatmamış olabilrmisin_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

kapagı tam kapatmamış olabilrmisin_?

Oha o kadarda değil 2 aydır kullanıyorum telefonu yeni fark ettim bunu telefonun içini parçalamadan sizlerde varmı diye sormak istedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

bu kamera sesini nasıl kapatabilirim.system/media/audio/ui klasöründeki shutter sound dosyasını silmeye çalışıyorum ama izin vermiyor.cihaz rootlu ama silemiyorum.nasıl halledebilirim bunu?

ikinci olarakda ses profillerini düzenlemeye yarayan bir uygulama var mı.telefonda 3 tane mod var çok saçma sesli sessiz ve titreşim.çok yetersiz bunlar

2. soruya ben de bir ekleme yapayım,mesela gece 2 sabah 8 arası sessize alıp,sabah 8'den sonra sesliye otomatik geçirecek bir program var mıdır acaba?

yok mu bilen
  • merhaba

ben sizden bir konuda yardım isteyeceğim telefonumu odin ile 4.1.1 polonya sürümüne güncelledim bu güncellemeyi yaptıktan sonra kies telefonuma bağlanmıyor
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.