Şimdi Ara

Midye Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyimidye.com ile Vakumlu Pakette Özel Üretim 40 Adet Midye Dolma 40 TL Yerine 9,90 TL! - Adrese Teslim!

İyimidye.com ile Vakumlu Pakette Özel Üretim 40 Adet Midye Dolma 40 TL Yerine 9,90 TL! - Adrese Teslim!

Gece gezmesi dönüşünde karnınız acıktığında her köşe başında bir midyeci aramaya çalışmaktan sıkıldıysanız, ya da iyi bir midye dolma için kilometreler katetmek zorunda kalmak istemiyorsanız bugünün Groupon'una göz atın! İyimidye.com'dan özel üretim %100 doğal midyelerden hazırlanan, vakumlu paketlerde midye dolmalar sizi bekliyor!

İyi Midye'nin taze midye dolmaları:

•Çeşme, Erdek ve Selanik’te bulunan özel üretim çiftliklerinde %100 doğal olarak yetiştirilir.
    •Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgeli tesislerde %100 hijyenik koşullarda doldurulur.
    •Vakumlu kutuda midye tüketim süresi 12 gündür.

Kaynak : Midye Fırsatı

• Midye yiyecez diye ölme eşşeğim ölme.

Siparişlerin yoğunluğuna göre gönderimler pazartesi-perşembe günleri üretim programına gore 5 iş günü içinde yapılarak kargo takip numarası e-posta ile bildirilecektir.

Deniz kıyısı illerden şimdi millet konuşmaya başlar ama Ankara'dayım o yüzden bilemedim, 25 kuruşa büyük mü acaba bir de kargo ücreti var.
  • ağzım sulandı gece gece alsam da gelene kadar ooo ben şimdi istiyorum :(
  • midyenin tadı güzel.fakat midye kargo ile geliyor.yani midye kabukları catlak olabiliyor
  • Geçen hafta başka bir siteden aldım puanımla bedavaya yani sadece 4 lira kargo parası verdim kesinlikle tavsiye etmiyorum bunu yedikten sonra midyeden soğursunuz benim gibi 4 paket geldi 1 paketini zar zor yedim diğer 3 paketi de çöpe attım.Midye boyları çok küçük içi sırf pirinç dolu tuzsuz,tatsız çokta pis kokuyor vericeğiniz 15 liraya yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 7 Mayıs 2012; 1:39:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djcetin

midyenin tadı güzel.fakat midye kargo ile geliyor.yani midye kabukları catlak olabiliyor

yediniz heralde. midyenin boyutu nasıl acaba büyüklüğü ? 40 tane küçücük midye gelmesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Geçen hafta başka bir siteden aldım puanımla bedavaya yani sadece 4 lira kargo parası verdim kesinlikle tavsiye etmiyorum bunu yedikten sonra midyeden soğursunuz benim gibi 4 paket geldi 1 paketini zar zor yedim diğer 3 paketi de çöpe attım.Midye boyları çok küçük içi sırf pirinç dolu tuzsuz,tatsız çokta pis kokuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

quote:

midyenin tadı güzel.fakat midye kargo ile geliyor.yani midye kabukları catlak olabiliyor

yediniz heralde. midyenin boyutu nasıl acaba büyüklüğü ? 40 tane küçücük midye gelmesin ?

midyeleri büyük beklemeyin benim görüşüm midyeler ufak :).ama en azından saglıklı diye düşünüyorum.vakumlu poşetlerde geliyor
  • Salla o zaman çıkıp yerim, zaten 25-40 kuruş arası.
  • 40 tane midye 40 lira mı

bir izmirli olarak midye, kokoreç gibi yiyeceklerin genelde salaş yerlerde üretilenlerini tercih ediyorum, 30 tane midye 2 lira (konak), sınırsız midye 10lira (karşıyaka) gibi.. biraz iyi bişey olsun dersem tanıdığım bi abim evinde kendisi yapıp satıyor (midyeci mehmet / karşıyaka-nergiz) ondan gidip alıyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

quote:

midyeleri büyük beklemeyin benim görüşüm midyeler ufak :).ama en azından saglıklı diye düşünüyorum.vakumlu poşetlerde geliyor

Hocam vakumun amacı dışardaki zararlı etkenlerle temasını ve içeriye hava girişini önlemektir. Ama zaten hali hazırda ürünün kendisindeki etkenlere karşı bir önlem ifade etmiyor, biliyorsun. Pek çok bakteri türü anaerob ortamda da üreme gösterebilir. Şayet uygunsuz ortamlarda üretilip / toplanıp, güzel temizlenmeden hazırlanıyorsa isterse 5 kat vakum olsun ne farkeder? Hele ki bir de ürün kargolanıp adrese veriliyor. Deniz ürünü gibi bir gıdayı nasıl oluyor da bu şekilde satıyorlar aklım almıyor, bunun kontrolünün yapılmaması da çok üzücü. 3-5 kuruş ucuz olacak diye bu tür gıda ürünlerinde kargo vs... olayına girmemek lazım. Etsiz çiğköfte vb... ayrı tabi ama bu cidden farklı. Fazla öğütkar bir tutum içerisinde yazdığım için kusura bakmayın ama bu gıdanın güvenilirliği gerçekten çok şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 7 Mayıs 2012; 2:23:13 >

• + Kargo ücreti var.
  • kargo ücreti ne kadar 40 midye için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winch

kargo ücreti ne kadar 40 midye için ?

linke tıklarsanız görürsünüz.
  • ben 3 kere mail attım ilkinde cevap verdi ama diğer ikisinde cevap bile gelmedi:(
  • Tanesi 1 TL ye midye zaten piyasada yok sanırım en büyüğü 75 kuruş.
    Bir de midye işi sakata getirir insanı. Günlerce karnın ağrır, wcden çıkamazsın taze taze yemek lazım.
  • Bu midyeyi bende tavsiye etmiyorum.Midye boyları küçük ve lezzetsiz.Gerçi bunlar kişisel görüşlerdir,damak tadları farklı olabilir ama ben beğenmedim.
  • Ben aldım 2 dakika sonra çöpe attım .

Öncelikle yarısı patlamış poşet geldi (8-9 gün sonra) neyse , yiyelim dedik çoğu ufaktı ve bazılarının içi sapsarı çıkınca midem bulandı hepsini çöpe attım. belki o pilavların sararması başka birşeydir ama benim hoşuma girmedi gerek tadı gerek rengi.

Tavsiyem ve yorumum paranıza yazık kargoya da 3.85 para aldı MNG.
  • istanbulda iki günde bir 30ar tane alıyorum 4 liradan. hem b0kunu cıkarmasınlar abi bu nedir:D hızlı servis olmadıktan sonra kargoyla midye mi alınır ya
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.