Şimdi Ara

Muhabbet Kuşum Isırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
56.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler. Kuş 3 aylık falan. Daha yeni yeni ısınmaya başladım kuşa. Fakat kuşun kafesini açıyorum nadiren çıkıyor. Parmağıma konması için parmağımı uzatıyorum fakat parmağımı ısırıyor bu sefer de. Minicik kuştan ne olur demeyin düşmanına saldırır gibi saldırıyor hayvan Ne yapmalıyım arkadaşlar? Kuş bana nasıl alışır? Bir de bu kuşlar yemden başka ne yer?

Edit:Kuş erkek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost Buster -- 7 Mayıs 2012; 0:01:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

Işığı kapat öyle sal. Sadece pc ışığı olsun odada. Bu sayede kuşun sadece bilgisayar önünde durur. Sende işlerine devam et bu arada. O eline gelmeye başlar yavaş yavaş. Ben böyle alıştırdım kendime :)

Kus oturma idasinda duruyor. Benim odada yer yok. Ama guzel fikirmis

sakın maydonoz filan vermeyin(dere otu filan)uzman tv deki videoları izleyebilirsiniz ama 2 kişi anlatıyor biri veteriner o normal anlatyor diğeri ise petshop(bilgisiz,cahil adam)mesela kuşunuz tek ise kuşa ayna koyun diyor veya kuş maketli tünek koyun diyor kuşu konuşturmak için mamalar var diyor anlayacağınız saçmalıyor isteyen girsin uzman tv ye baksın adama
    http://www.uzmantv.com/uzman/pet-shop-sahibi-mustafa-cakici bu adam lütfen videoları izleyin ve adamın ne kadar bilgisiz olduğunu görün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.