DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
e postama yeni sifre talibim gelmiyor acil yardım
4
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Metin 2 >> e postama yeni sifre talibim gelmiyor acil yardım
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      55 Mesaj
      04 Mayıs 2012 00:17:03
      Arkadaşlar Yeni Şifre Talep Ediyorum.Ama E-Posta Adresime Metin2 Yeni Şifre Talebi Link Gelmiyor.Her Şeyi Denedim.Yinede Olmuyor.Son Çarem Burası.Yardımlarınızı Bekliyorum.

NOT: Güvenli Gönderenler Falan Her Seyi Denedim.Ama Yok olmuyor.

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      04 Mayıs 2012 07:51:49
      Kardesim ya Kayıt oldugun msn farklıdır yada msn adresini yanlıs giriyorsundur bunun dısında senın carını calmıs olabılırler msn adresınıde degıstırmıs olabılırler eger boyleyse hayır ısler dıceksın cara

• Çavuş
      55 Mesaj
      04 Mayıs 2012 09:43:45
      Nerdeyse 5 ay oldu. Çalsalar cokdan calarlardı.itemleri

• Yüzbaşı
      465 Mesaj
      05 Mayıs 2012 16:01:23
      quote:

Orijinalden alıntı: sertstyle

Kardesim ya Kayıt oldugun msn farklıdır yada msn adresini yanlıs giriyorsundur bunun dısında senın carını calmıs olabılırler msn adresınıde degıstırmıs olabılırler eger boyleyse hayır ısler dıceksın cara

arkadaşım arkadaş siteden şifre sıfırlamayı istiyor ama msn ye gelmilyormuş anladığım kadaryla msn çalınmış olsa zatn isteyemez e posta adresi yanlış der kardeşm support.metin2.org dan yöneticilere ticket at düzeltirler

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Mayıs 2012 20:00:03
      quote:

Orijinalden alıntı: pc.eLves

Alıntıları Göster

arkadaşım arkadaş siteden şifre sıfırlamayı istiyor ama msn ye gelmilyormuş anladığım kadaryla msn çalınmış olsa zatn isteyemez e posta adresi yanlış der kardeşm support.metin2.org dan yöneticilere ticket at düzeltirler

+1

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Metin 2 >> e postama yeni sifre talibim gelmiyor acil yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.