Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
6
Favori
154.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TElefonun tasarımdaki tek eksi tarafı fiziksel home tuşu koymuş olması olmuş.Keşke fiziksel tuş konmasaydı,tasarımda boydan kısaltılabilirdi daha hoş dururdu bu.Bunların harici telefon 10 numara,geliştirilecek yeni romlar sayesindede telefon akar..Bir arakdaşımız batarya konusuna değinmişki bunu herkez atlıyor.Her zaman diyorum bir süre sonra ekranın güzelliği değil bataryamı nasıl ekonomik kullanırımın hesabını yapıyorsunuz.Samsung burda çok akılcı bir yöntem kullandı,burda geliştirilen ve ekonomik anlamda bataryaya yük bindirmeyecek ama kalitedede gözü doyuracak pentile teknolojisini devam ettirdi buda yetmedi yazılımsal bir olay yaptı ve göz hareketine göre ekranın ışıklandırılması ve kapanıp açılması teknolojisini koydu.Bunlar zaten başlı başına yenilikler,bununla yetinmediler gittiler 2100mah lık batarya koydularki,s2 de 1650 mah kullanılmışdı.

Gün geçdikçe yapılan testler,detaylı anlatımlar ve video incelemeler ile bu telefona yakınlaşanlar çoğaldı.Emiminki telefonu birebir ele alanlar net kararlarını vericekleridir.
    Rakip olarak şuan konuşulan htc one x bence tasarım yönünden güzel bir telefon,ön panel güzel ama arka paneldeki kamera çıkıntısı kötü,kamera kırılabilir durumu var.Yazılımsal sorunlarıda cabası,biraz acele etti htc yine.batarya ömrünü söylemiyorum bile..

Sonuç itibari ile farklı bir tasarımla geldi s3.
    s2 telefonuna göre biraz uzun ama ele ilk alındığında s2 ile note arası bir yapımmış gibi duruyor.Farklı bir tecrübe olacağı kesin ancak iphone cepesinde verilcek cevapda akıllı telefon piyasasına son noktayı koyacak.Gene iphone 5 ve s3 arası pasta payları paylaşır benim görüşüm..

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: mindflow

quote:

Orijinalden alıntı: lordxD

böyle giderse samsung telefonda apple ı geçer

Bencede

Allah allah? Neden hala telefonda geçemediğini düşündünüz onu anlamadım? Zaten özellikleri, fiyat/performansı ve bir sürü yönü ile çook daha iyi bir telefon. ha tek modelde satış sayısıyla geçer derseniz amenna...

Samsung s2 deki kaç özellik var ki apple da?

gecen gün arkadaşım bi link göndermisti ip 5 te beklenilen özellikler diye açtım baktım şu an androidde olan özellikleri yazmıslardıbildirim cubuguna ayarlar sekmesi konulucakmıs nfc olucakmıs filan

• quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

TElefonun tasarımdaki tek eksi tarafı fiziksel home tuşu koymuş olması olmuş.Keşke fiziksel tuş konmasaydı,tasarımda boydan kısaltılabilirdi daha hoş dururdu bu.Bunların harici telefon 10 numara,geliştirilecek yeni romlar sayesindede telefon akar..Bir arakdaşımız batarya konusuna değinmişki bunu herkez atlıyor.Her zaman diyorum bir süre sonra ekranın güzelliği değil bataryamı nasıl ekonomik kullanırımın hesabını yapıyorsunuz.Samsung burda çok akılcı bir yöntem kullandı,burda geliştirilen ve ekonomik anlamda bataryaya yük bindirmeyecek ama kalitedede gözü doyuracak pentile teknolojisini devam ettirdi buda yetmedi yazılımsal bir olay yaptı ve göz hareketine göre ekranın ışıklandırılması ve kapanıp açılması teknolojisini koydu.Bunlar zaten başlı başına yenilikler,bununla yetinmediler gittiler 2100mah lık batarya koydularki,s2 de 1650 mah kullanılmışdı.

Gün geçdikçe yapılan testler,detaylı anlatımlar ve video incelemeler ile bu telefona yakınlaşanlar çoğaldı.Emiminki telefonu birebir ele alanlar net kararlarını vericekleridir.
    Rakip olarak şuan konuşulan htc one x bence tasarım yönünden güzel bir telefon,ön panel güzel ama arka paneldeki kamera çıkıntısı kötü,kamera kırılabilir durumu var.Yazılımsal sorunlarıda cabası,biraz acele etti htc yine.batarya ömrünü söylemiyorum bile..

Sonuç itibari ile farklı bir tasarımla geldi s3.
    s2 telefonuna göre biraz uzun ama ele ilk alındığında s2 ile note arası bir yapımmış gibi duruyor.Farklı bir tecrübe olacağı kesin ancak iphone cepesinde verilcek cevapda akıllı telefon piyasasına son noktayı koyacak.Gene iphone 5 ve s3 arası pasta payları paylaşır benim görüşüm..

apple akıllı telefon piyasasına son noktayı 8 dilden türkçe ye simultane çeviri ve su geçirmezliği eklerler ise koyabilir. (flash, bluetooth, evrensel usb,iTunes saçmalığı, dosyalama sistemi gibi özellikleri ekleyerek) tabi s3'ün özelliklerinin üzerine... sizce olur mu? olmayacağını sizde biliyorsunuz. yeni telefon bekleyen müşterilerine kamerasını geliştridği telefonu veren bir firma aynı kafa ile bir nokta daha koymaz hayrına. ama karşısında artık samsung gibi bir rakip varken elindeki ne kadar silahı varsa kullanması gerekecek. apple sevicileri bile samsunga çok şey borçlu çok... (bu arada daha iyisini apple yapsın alırım, ama saçma yeni gelin kaprislerinden uzaklaşırsa...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhamnet -- 9 Mayıs 2012; 1:02:53 >

• http://www.telpa.com/Samsung/Cep-Telefonu/i9300_Galaxy_S3
    telefon telpanın listesine girmiş...

gsmarena ön incelemesi:
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii-review-757.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 9 Mayıs 2012; 10:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

apple akıllı telefon piyasasına son noktayı 8 dilden türkçe ye simultane çeviri ve su geçirmezliği eklerler ise koyabilir. (flash, bluetooth, evrensel usb,iTunes saçmalığı, dosyalama sistemi gibi özellikleri ekleyerek) tabi s3'ün özelliklerinin üzerine... sizce olur mu? olmayacağını sizde biliyorsunuz. yeni telefon bekleyen müşterilerine kamerasını geliştridği telefonu veren bir firma aynı kafa ile bir nokta daha koymaz hayrına. ama karşısında artık samsung gibi bir rakip varken elindeki ne kadar silahı varsa kullanması gerekecek. apple sevicileri bile samsunga çok şey borçlu çok... (bu arada daha iyisini apple yapsın alırım, ama saçma yeni gelin kaprislerinden uzaklaşırsa...)

Apple bilindik kalıplarından çıkmaz,çıkamaz zira en büyük satış rakamı hala ondayken bunu yapmaz.
    S3 güzel adımlar attı ,çıtayı yükseltti biraz artık aplle tarafını bekleyeceğiz.
    4s in makyajlanmış hali çıkarsa büyük hayal kırıklığı yaratır apple ama s3 de çok iyi satış rakamları yakalacağı kesin bence..

• Aldim gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamerim

Aldim gitti

çay verin abime
  • bende almaya gidiyemm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran çok büyük iyice abarttılar oldu olcak tablet yapın.4.3 inç maximum olmalı bence...bu arada s2 kullanıcısıyım s2 daha güzel.
  • tasarim ve ozellikleri benim icinde kotu degil ama turkiye gibi vergi cenneti bir ulkede bu telefon 2k 'dan assagiya olmaz bence bi telefona bu kadar fiyatta verilmez
  • 3.5 ekranlı IPhonelara "akıllı telefon" diyip Galaxy S serisiyle kıyaslayanlara uçasım geliyor..
    (Appleı'n birden fazla ürününü kullananlar hariç..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

Buna benzer bir launcher bileniniz var mı ?

Launcher pro kullanıyorum ama menü rengi siyah oluyor arka plan resmini göremiyorum

Go launcher oluyor ama onda da menüye girince en alttaki home simgesi gitmiyor

İkisini birleştiren Voltran bir launcher bileniniz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Hepsiburada com 12 Haziran'a gün vermiş. Fiyat olarak da KDV Dahil 2.299,01 TL Peşin fiyatına 12 x 191,58 TL.
    Havale / EFT 2.207,05 TL (KDV Dahil)

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Launcher pro kullanıyorum ama menü rengi siyah oluyor arka plan resmini göremiyorum

İkisini birleştiren Voltran bir launcher bileniniz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

APEX Launcher

Apex Ayarları
    Uygulama Çekmece ayarları
    Uygulama Çekmecesi arka plan şeffaflığı
    %0 a ayarlayın.

Wallpaeprınız hareketli bile olsa uygulamalarda hareketli wallpaper görürsünüz. Şeffaflık nedeniyle.

Kolay Gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Hepsiburada com 12 Haziran'a gün vermiş. Fiyat olarak da KDV Dahil 2.299,01 TL Peşin fiyatına 12 x 191,58 TL.
    Havale / EFT 2.207,05 TL (KDV Dahil)

1900-2300 arası ülkemize gireceğini söylemişdim,sene sonuna kadarda o fiyattan satılacakdır bu telefon.
    s2 ise bir süre daha aynı fiyattan gider ama eylülden sonra düşüş ivmesi görülecekdir.
    Ağır ötv vergileri ve distribitör firmaların açgözlülüğü yüzünden 1500tl seviyesini bekleyen arkadaşlar sene sonunu beklemek zorunda kalacak malesef..

Bİrde iphone çıkışı erken olursada fiyatlarda kırılmalar olabilir ama buda iyimser bir düşünce olur..tablo şuan için böyle,fiyatlar en düşük 1900tl (peşin olarak) en yüksek 2300-2400tl (24 vadeli vs) olacakdır..

Tcell gibi operatörlerde faturalara yansıtmak sureti ile telefonu 2400tl ve üzeri kakalamaya çalışacakdır bunuda belirteyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 9 Mayıs 2012; 12:25:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

APEX Launcher

Apex Ayarları
    Uygulama Çekmece ayarları
    Uygulama Çekmecesi arka plan şeffaflığı
    %0 a ayarlayın.

Wallpaeprınız hareketli bile olsa uygulamalarda hareketli wallpaper görürsünüz. Şeffaflık nedeniyle.

Kolay Gelsin

Teşekkürler

• fiyatı çok abartılı buldum.one öyle 3000 tl yapsalardı da tam olsaydı.yalnız şuna sevindim.29 mayısta avrupada 12 haziranda turkıyede satışa çıkacak.sadece 13-14 gun sonra turkıyede olacak bu ıyı haber
  • quote:

fiyatı çok abartılı buldum.one öyle 3000 tl yapsalardı da tam olsaydı.yalnız şuna sevindim.29 mayısta avrupada 12 haziranda turkıyede satışa çıkacak.sadece 13-14 gun sonra turkıyede olacak bu ıyı haber

29 mayısta türkiyeye gelicek sanırım bir arkadaş söylemişti
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.