Şimdi Ara

Çok acil. 2004 opel astra classic2 1.6 twinport hb benzin+lpg mi? Sifir astra 1.6 benzinlimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet üstadlarin yardimina ihtiyacim var.
    2.el astrada yeni atiker sirali sistem lpg var (ruhsata islenmis)
    80.000-km yol yapmis.
    Manuel vites.
    Yeni olarak 2.500-tl motora masraf yapilip yenilenmis.
    1.6 16 valf twinport modeli (classic2)
    Ön camurluklarin ikisi yenilendi.
    Muayenesi 2014 yilina kadar yapilmis.
    Aracin degiseni yok. Satan 2.sahibi oda arkadasindan almis taksidi bitince buna satmis sindi mercedes almak istediginden satiyorum dedi. Aracin motoru ve kaportasini arkadasim kontrol etti sorun yok dedi kendisi tamirci.
    Fiyati en son 22.500-tl birakicak.

Digeri sifir astra bayiden alinan fiyattir.
    Yilda 12.000-km gecmem sanirim.
    Ehliyeti aralik ayinda aldim. Ama sirket araclarini hep kullandigim için acemi sayilmam diye dusunuyorum.

Araci en ge gec bu hafta sonu gorup alicam pazartesi devrini alirim sizde olumlu referans verirseniz tabi sizin fikirleriniz çok önemli benim için.

• Sıfır al benim görüşüm 80 binde benzinli bir aracın motorunda 2500tl lik masraf olmamalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Sıfır al benim görüşüm 80 binde benzinli bir aracın motorunda 2500tl lik masraf olmamalı...

dostum yardımın için çok sağol ama ben profosyonel bir kullanıcı değilim motoru yapan benim arkadaşım sadece yeniledik orjinalleriyle dedi yani güvenim tam o konuda.

aslında bende sıfır isterim ama 33,750-tl vercem + muamele + 2.000-tl gaz taktırcam ve araba yaklaşık 38.000-tl olacak bu arada fark

38.000 - 22.500 = 15.500-tl olacak buda beni düşündürüyor.
  • 80 binde motor niye yenilenmiş? Evet arkadaşındır güveniyorsundur ama o paraya, motoru işlem görmemiş daha temiz bir araç bulunabilir bence.
  • 22.500 TL ONA SAKIN VERME. 80.BINDE MASRAF GORMUS ARABA. GIT 0 AL. 0 ALMAYACAKSAN BILE MEMLEKETTE BASKA ARABA KALMADI MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinbektas

22.500 TL ONA SAKIN VERME. 80.BINDE MASRAF GORMUS ARABA. GIT 0 AL. 0 ALMAYACAKSAN BILE MEMLEKETTE BASKA ARABA KALMADI MI ?

üstadım baktım sahibinde.com falan o model ve donanıma sahip araçlarda en uygun fiyat yine bu görünüyor.

23.500-25.000-tl aralığında dönüyor ama ordanda kimseyi tanımıyorum maalesef ve piayasa dolandırıcı dolu hangi arabaya plaka öğrenip mesaj çeksem hepsinde çarpma olayı var hemde 5-6 tane ve çoğundada muayene yok kimse masrafa yapmak istemiyor ne yapsam bilemiyorum valla sinir oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakansah

quote:

Orijinalden alıntı: ersinbektas

22.500 TL ONA SAKIN VERME. 80.BINDE MASRAF GORMUS ARABA. GIT 0 AL. 0 ALMAYACAKSAN BILE MEMLEKETTE BASKA ARABA KALMADI MI ?

üstadım baktım sahibinde.com falan o model ve donanıma sahip araçlarda en uygun fiyat yine bu görünüyor.

23.500-25.000-tl aralığında dönüyor ama ordanda kimseyi tanımıyorum maalesef ve piayasa dolandırıcı dolu hangi arabaya plaka öğrenip mesaj çeksem hepsinde çarpma olayı var hemde 5-6 tane ve çoğundada muayene yok kimse masrafa yapmak istemiyor ne yapsam bilemiyorum valla sinir oldum.

HOCAM NE YAZIK KI IKINCI ELLERIN BUYUK KISMI BOYLE. ACELE ETMEMEK GEREKIR.

AMA SIFIR ALMAKTA AYRI BISEY TADINDAN YENMEZ. :)
  • aslında benim asıl niyetim 1-2 sene astra kullanıp kendimi iyice geliştrimek ve ondan sonra honda civic almak sıfır olmak koşuluyla.

geçen topkapı cem-honda gittim dream modeli vardı 42.000-tl veririm dedi baz model çokta hoşuma gitti. ama kime sorduysam çok usta değilsin o arabaya yazık ederisn dediler tek başıma karar vemedim ve onları dinledim.
  • up.

sayın üstadlarım bakın sabahtan beri arıyorum aynı model ve özellilklere sahip araç baktım inanın 25.000-tl altı yok gibi zaten altında olanlar ise 5664 mesaj attım 5 ve daha yukarı kaza yapmışlar onlarda 8-9.000-tl lik kazalr yani fiyat yine bu iyi görünüyor lütfen yardımcı olun.

sağlam temiz bir araç bulmak mümkün değilmi?
  • quote:

up.

sayın üstadlarım bakın sabahtan beri arıyorum aynı model ve özellilklere sahip araç baktım inanın 25.000-tl altı yok gibi zaten altında olanlar ise 5664 mesaj attım 5 ve daha yukarı kaza yapmışlar onlarda 8-9.000-tl lik kazalr yani fiyat yine bu iyi görünüyor lütfen yardımcı olun.

arkadaş sakın 2.el bakma ve alma.git şartlarını zorla,fedakarlıklar yap,ne bileyim ek iş yap felan ama sıfır km al,onun keyfini hiç birşey vermez inan.benden sana tavsiyedir!
  • İlla opel alıcam diyorsanız o fiyatlara ikinci el yeni kasa corsa alabilirsiniz. hem kilometre daha az olur hem de model yılı yüksek olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

quote:

up.

arkadaş sakın 2.el bakma ve alma.git şartlarını zorla,fedakarlıklar yap,ne bileyim ek iş yap felan ama sıfır km al,onun keyfini hiç birşey vermez inan.benden sana tavsiyedir!

@Nirvana333

üstadım zaten sıfır alcak olsam benim gönlümdeki araba belli honda-cem topkapıda honda civic dream modeli var gönlümde aslında o var 42.000-tl veririm dedi işte benim sorunum çok iyi şoför değilim arabaya yazık olmasın diye vazgeçtim yoksa en iyisi tabiki sıfır araç.

@RAN99
    opel corsa ve polo gibi araçlar ufak araçlar ve nedense golf-astra gibi araçlar varken onlar maket gibi geliyor bana belkide haksızımdır bilemiyorum.
  • Benim aklım bu ikinci el fiyatlarını almıyor vallahi.
    Aracın sıfır ve daha yeni kasa olanı 33 bin lira.(Classic 3)
    Araç 9 yaşında,Ön çamurlukları yenilenmiş diyorsunuz,önden kazası var,araba 80 binde ama motoru 2500 lira masraf yemiş,daha da yemeyeceği mechul.
    4 lastik alsan 1000 lira,akü alsan 150 lira,baskı balata değişsen 1000 lira,malum 9 yaşında Opel sağında solunda 3-5 masraf daha çıksa 2004 model eski kasa kazalı ve sorunlu araba bana 26-27 bin liraya gelecek...

Ne anladım ben bu işten ?Sırf tutulan model diye 15 16 bin lira edecek bir arabaya 23 bin lira para vermek neyin nesidir ?
    Ben de her zaman ikinci elden yanayım ama biraz hesap yapın yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Benim aklım bu ikinci el fiyatlarını almıyor vallahi.
    Aracın sıfır ve daha yeni kasa olanı 33 bin lira.(Classic 3)
    Araç 9 yaşında,Ön çamurlukları yenilenmiş diyorsunuz,önden kazası var,araba 80 binde ama motoru 2500 lira masraf yemiş,daha da yemeyeceği mechul.
    4 lastik alsan 1000 lira,akü alsan 150 lira,baskı balata değişsen 1000 lira,malum 9 yaşında Opel sağında solunda 3-5 masraf daha çıksa 2004 model eski kasa kazalı ve sorunlu araba bana 26-27 bin liraya gelecek...

Ne anladım ben bu işten ?Sırf tutulan model diye 15 16 bin lira edecek bir arabaya 23 bin lira para vermek neyin nesidir ?
    Ben de her zaman ikinci elden yanayım ama biraz hesap yapın yahu.

Hocam zaten yukarıda belirttim ya adam bütün masraflarını yapmış lastik akü boya ıvır zıvır ne vrsa yani masraf yapılmayacak ekstradan.

Yinede ilginize teşekkürler hayırlısı olsun diyelim herkes için.
  • Bu durumda sıfır astra3 mü alalım diyorsunuz yani?

20.000-tl peşin vercem 13.000-tl kredi kullanıcam artık sizin dediğiniz olsun.

Peki bu araç benim baktığım arçtan sıfır olması dışında neyi farklı arkadaşlar?
  • Sizlerin fikrine uydum ve 2012 model sıfır opel astra 1.6 essentia konfor paketli aldım arkadaşlar. easytronik yarı otomatik vites.

37.700-tl + kasko anlaştım kaporay verdim nasipse hafta sonu elimde olcak.

Ban tavsiye edeceğiniz şeyler varsa paylaşın lütfen.
  • Hocam piyasa arttı ama 2011 yılbaşında bi sonraki kasa 2004 model easytronic i 21e sattım ben. 22.5 o kasa astraya çok fazla. Kaldı ki ön çamurluklar değişmiş, kazadan olmasa bile o arabayı satarken ön çamurluklar değiştiğinden zor satarsın. 33e astra classic3 full donanımlı bence çok çok iyi fiyat. Zorlayın 0km alın, ben geçen sene ilk defa 0km araba aldım çok da zorlanarak aldım. Şimdi anlıyorum sadece arabanın taksitlerini ve zorunlu giderlerini ödüyorum, kafam çok rahat.

O kadar çıkmayacaksanız 1.2 corsa enjoy alın 24 gibi alınır 2007 modeli. Acemi için daha ideal bi araç.

G kasa astralar (yani sizin bahsettiğiniz) direksiyonu ağır, kullanımı kolay olmayan araçlardır. Sert araçlardır. Benden bu kadar...
  • quote:

Sizlerin fikrine uydum ve 2012 model sıfır opel astra 1.6 essentia konfor paketli aldım arkadaşlar. easytronik yarı otomatik vites.

37.700-tl + kasko anlaştım kaporay verdim nasipse hafta sonu elimde olcak.

Ban tavsiye edeceğiniz şeyler varsa paylaşın lütfen.

Hayırlı olsun aracın liste fiyatı 40.800 felan değil miydi hangi bayiden aldınız fiyatı
  • quote:

veririm dedi işte benim sorunum çok iyi şoför değilim arabaya yazık olmasın diye vazgeçtim yoksa en iyisi tabiki sıfır araç.

iyi şöför olmayan adamın 22 bin liralık arabayla dahi işi olamaz.
    Şu cümleden itibaren senin bakacağın araba acemiliğini atacağın arabadır.
    Acemilik de astrayla değil palioyla unoyla atılır.
    Arkadaşına benden selam et,sana temiz bir palio alsın işi öğren.
    Ondan sonra ne alacağına karar verirsin.
    şoför olmayan adamın 22 bini arabaya bağlaması ya 100 bine araba alacak gücü olmasına,ya da aklından zorun olmasına delalettir.
  • sıfır araç alman iyi olmuş.hayırlı,uğurlu olsun.Allah kazasız belasız binmeni nasip etsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.