Şimdi Ara

Paintball Acıtır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
12.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paintball cidden acıtır mı. Veya çok mu acıtıyor. Giden arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Bir de yaş sınırlamadsı var mı?

• Takip
  • kalın birşeyler giyinmene bak, en az 5 morluk olur diyorum ben
  • bir miktar acıtıyor ben el bileğimden vurulmuştum acıkta kaldığı için baya acıtmıştı kesik parmaklı eldiven giyip gidebilirsin. iyide oluyor biraz acıtması insan vurulmaktan gerçekten korkuyor daha gercekci oluyor
  • benim arkadaşa dikiş atılmıştı, bi tanesini de paintball oynarken kaybettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacağın şeye bağlı
  • Top hassas yerlerine gelmez ise acıtmaz.Tabi oynayacağın yerin büyüklüğüde önemli.Kadıköyde stadın karşısındaki küçücük bir yer bir uçtan bir uca vursan bile dibinden vurmuş kadar acıtıyor.Açık ağaçlık alanda falan oynayacaksanız problem olmaz ama.
  • Acıtır. Ben arkadaşın kolundan vurdum. Tam damara denk gelmiş , kolu baya morardı 1-2 dakika eli uyuştu , elini hareket ettiremedi. Diğer arkadaşlarda da 1 haftalık morluklar oldu.
  • 1 arkadaş paintballa gitmişti geri dönmedi
  • Acıtıyor.
  • geldiği yeri morartıyor 2 gün once gittim kafamın arkasına 1 tane bacaklarıma 5-6 tane kolumada 3-4 tane yedim kafam şişti kollar bacaklar morardı ama gerçekten müthiş eğlenceli zaten oynarken acısını hissetmiyorsun morarınca sızladığında anlıyorsun anyayı konyayı

• Geçen hafta arkadaşlar gitti bu cuma hepsinin cenazesini kaldırıyoruz.
  • Daha geçenlerde paintballdaydık yazın da forumda düzenlemeyi düşünüyoruz.Adamına göre acıtır ben boyun,maske,kol,bacak,kıç, dahil bir çok yerimden yememe rağmen pek acı hissetmedim sadece yakından vuranlarda bi yanma hissi oldu.Fakat o günün akşamı bile hiç morluk olmadı.Hoca da demişti şişmanlarda iz ve acı yapıyor diye.Kaslıysan sorun yok o kadar yedim şahsen ne iz ne acı.Ama yağlı tombik bir arkadaşsan dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: StormCloak

Paintball cidden acıtır mı. Veya çok mu acıtıyor. Giden arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Bir de yaş sınırlamadsı var mı?

daha geçen hafta gittim arkadaşım eldiveni yoktu elini kanattım hiç vurulmadım herkesi en az bi kere vurdum bide olay çıktı tabi ben vurulmayınca ama takma kafana sıkı giyincek kadar acıtmıyo speed ball oynayanların antrenmanı koruma falan giymeden oluyo genellikle hiç bişey olmuyo çooooook eğlenceli kesinlikle korkuya kapılıp gitmemezlik etme hangi şehir bu arada?
  • Acıtır.Şunu da söyleyim özel giysi veriyorlar.Boynunu falan iyice saran....Onu güzelce giy.Arkadaşım boyun tarafını kapamamıştı, mermi yedi oradan, çocuk bayılıyordu az daha.Zaten oynamadan önce "ölürse sorumluluk bize ait değildir" tarzı bi belge imzalatıyorlar.
    Kalın giyin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

Acıtır.Şunu da söyleyim özel giysi veriyorlar.Boynunu falan iyice saran....Onu güzelce giy.Arkadaşım boyun tarafını kapamamıştı, mermi yedi oradan, çocuk bayılıyordu az daha.Zaten oynamadan önce "ölürse sorumluluk bize ait değildir" tarzı bi belge imzalatıyorlar.
    Kalın giyin!

ne ölümüü abi baştan sona okudum sözleşmeyi ölen çok az var kaskını ıkarırsan gözüne vb biyerine gelirse kör olma riski falan var ondan bahsediyo
  • morlukları 10 günde geçti : ) sen sen ol maskeni mutlaka tak başını koru..
  • nasıl başarıyorsunuz o kadar mermi yemeyi 2 kere gittim 2sindede toplam 15 20 oyun falan oynadık tek bi oyunda bile mermi yiyip oyundan çıkmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: StormCloak

Paintball cidden acıtır mı. Veya çok mu acıtıyor. Giden arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Bir de yaş sınırlamadsı var mı?

yanında yedek giysi al onu giyip çık çünkü boya elbiselere bulaşıyo, vurulduğunda pek fazla acı hissetmiyosun ama oyun bitip çıktıktan sonra vurulduğun yerlere bakarsan anlarsın ne olduğunu ha bide kasktan sıçrayan boyalar ağzıma girmişti tadı çok acı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.